The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.01.04. 11:26:59
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.01.04. 10:43:29
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Ha nekem nem kell hozzá nagy erőfeszítés aki nem akciójáték rajongó vagyok. Akkor az azt jelenti a hard az kb. normal szint. Vagy még az sem.
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.01.03. 22:42:25
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Az azt jelenti mindent kell használj de meg tudod csinálni.
így csak parasztvakítás az egész. Igazad van a sor végtelen.

Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.01.02. 12:47:07
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Am technológiailag nem, de majdnem minden másban jobb az első rész. NEKEM a harcrendszer is jobban bejön, de a történet is jobb, és sok minden más is.
Ha adtak volna a 3-hoz olyan pályaszerkesztőt, mint az egyhez, már rég megcsináltam volna az elsőt benne.
http://www.freetvmaci.info/
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Sokszor olvasom, hogy azt irja valaki, hogy az W1 jobb. Mindig megdöbbenek rajta. Ez a W3 olyan szinten van mennyiségben és minőségben, hogy semmi nem hasonlítható hozzá. Na jó ez túlzás, de kevés hasonló szintű játék készült a történelemben.
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
Egyébként nem tudom ki fordította a Witcher 3-at, de amennyi szállóigét abból kigyűjtöttem, az alapján azt kell mondanom, hogy a legkomolyabb minőségi szöveganyaggal rendelkező játék a piacon. Tehát például van egy olyan sejtésem, hogy a könyv fordításai nem ütik meg a játék szövegének szintjét.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.29. 20:32:02
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
#15864: nem az Y-on van véletlenül? 😄
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.29. 07:36:44
8. rész. Hm. Kevés. még néznék vagy újabb 8 részt. Annak ellenre, hogy néha kissé gagyi, néha kissé olcsó.
Fú, az utolsó rész, nekem megugrotta a lécet. Ez fasza volt. Kisköltégvetésű a csata, ja ja, hát ez igaz, de azért jó volt. És Yeneffer, az zavart eddig a nagy mágusok semmi komolyat nem varázsolnak, de most A végén, azért bemutat valamit
Hát na, itt senki nem egy Szürke Gandalf...de ez fasza volt!
Vilgefortz. Annak örülök ,hogy tudom hogy végzi, és remélem a sorozatban is ez a sorosa.
Geralt remek witcher
És már mondtam, de a második évadban legyen benne Djikstra! Sigismundus Dijkstra nagyobb szarkeverő mint a Trónok harcából Kisújj, és a kopasz eunuch együtt véve!
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/
(\__/) ( X.x) ( } . { )
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
remélem ciri bandázása nem 3+ karikás lófütty lesz,meg szeretném látni a tanulását,meg Nennekét..és nem ilyen minimal szettes verzióban..
Utoljára szerkesztette: xido, 2019.12.28. 00:19:13
Anélkül nehéz.
Cirinek megvolt a saját története. Bonhart kb. elszórakozott vele, ahelyett, hogy megölte volna. Ami hiba volt.
Nem érted mert a játék meg a film nem fogja visszaadni. Ez a sorozat meg főleg nem.
Edit: Azért van az arcán a forradás mert megjelölte Bonhart.
Utoljára szerkesztette: Although, 2019.12.27. 22:44:01
De mondjuk GOT első évadában csak elmesélték a csatákat. Ha évadról vadra a Witcher is több és több pénzt kap majd akkor idővel láthatunk majd 1-2 menő csatát. Annál több a 7 könyv alatt sincs.
No kár csűrni csavarni, ezt a Netflix csúnyán lespórolta. 😄 Pedig 20-30mp CGI nagy totálban, jól bevágva ide-oda szerintem megoldotta volna, hogy jó legyen. De ez van már, így jártunk.

