The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Savaran
#15896
Így már más, csak folyamatosan arról beszéltek hogy alap cuccokkal is végig lehet vinni, könnyedén....
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.01.04. 11:26:59

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15895
Igen, de úgy van felépítve a játék hogy mindig találni jobb felszerelést, kardot. Nem kell leragadni a 10-es szintűnél, mindig lesz a szintednek megfelelő cucc. Főzetek tekintetében csak a fecske és macska főzetekre lehet szükség, hiába van kismillió fajta ha nem adódik helyzet ami igényelné. A jelekből a quen a leghasznosabb, van olyan skillje ami az elnyelt sebzést életerővé alakítja, de ezen kívül soha semmit nem használtam.
Savaran
#15894
Csakhogy a megtalált legendás fegyver sebzése az aktuális szintedhez állítódik be mikor felveszed, mondjuk ha 10-es szinten felveszed, már 50-es szinten szart sem ér, mondjuk én úgy megnéznék egy végigjátszást nehéz fokozaton, full alap cuccokkal italok nélkül, asszem 30-at sebez az alapkard, kíváncsi lennék csak a szintlépéssel és a közelharci perkekkel mennyire vihető fel a sebzése, gyanítom huszada lenne(mármint egy nagyobb szintű kardhoz képest), azért megnéznék egy harcot egy főbruksza ellen az olaszoknál
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.01.04. 10:43:29

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15893
Egyet kell értsek, az előzőekhez képest a három le van butítva. Én is írtam már korábban, hogy egy szál karddal végigjátszható, így milyen alapon witcher a vaják? Kell a főzetek és jelek aktív használata hogy boldogulni tudj, az első két játékban nem lehetett ész nélkül kaszabolni, fel kellett készülni egy-egy harcra, witcherhez méltón. A harmadikban ennek nem sok szerepe van, a főzetek automatikusan újratöltődnek, a jelek többnyire a látványelem szerepét töltik be. Viszont van egy csomó kard meg páncél, és ez a fő probléma, hogy túl sok van belőle. Az elsőben csak a vége felé szerezhetünk jobb felszerelést, és örülhetünk minden plusznak ami megkönnyítheti a dolgunkat, itt meg minden sarkon találni egy ládát valami legendás fegyverrel..
#15892
Látom nem értetted. Nem dark soul rajongó vagyok. A sztori az csillagos 5 mint mindig.
Ha nekem nem kell hozzá nagy erőfeszítés aki nem akciójáték rajongó vagyok. Akkor az azt jelenti a hard az kb. normal szint. Vagy még az sem.

#15891
Te nem molnibalage alregje vagy?
Savaran
#15890
Nem mindenki akkora hatalmas sztár, hogy alapkardal kettőt pörögsz, "bazsalikom szeszt" bevágod és egy suhintással szétütöd a szárnyas gyíkot....Van aki bénázik, vagy csak a sztorit élvezi, átéli a világot, sokan nem a kihívás végett játszanak ilyen játékokkal. Ez teljesen szubjektív.
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.01.03. 22:42:25

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15889
Teljesen igazad van. Felesleges vitatkozni rajta. A W3-ban Hardon sincs semmi szükség semmire. Dísznek van minden. Értem én kell az egyszerű polgárnak elmondhassa hardon is megcsinálta a játékot és még mosolyog hozzá. Csak éppen a hard az nem hard.
Az azt jelenti mindent kell használj de meg tudod csinálni.
így csak parasztvakítás az egész. Igazad van a sor végtelen.

#15888
Jussát várja a vaják..


Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.01.02. 12:47:07
#15887
Izlésről nem érdemes vitatkozni, de nekem - a technológián és a nyílt világon túl - a sztoriban is jobban tetszik a 3, nem beszélve a gwentről, ami magában is egy csoda, a páncél és fegyver fejlesztésről, a rúnákról és bűvölésekről, a fodrászról stb. a sor végtelen.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#15886
Az első rész prológusát már megcsinálták a harmadik motorjával.

Dante73
#15885
A sorozatnak köszönhetően így is egekben az eladások.
Am technológiailag nem, de majdnem minden másban jobb az első rész. NEKEM a harcrendszer is jobban bejön, de a történet is jobb, és sok minden más is.
Ha adtak volna a 3-hoz olyan pályaszerkesztőt, mint az egyhez, már rég megcsináltam volna az elsőt benne.

http://www.freetvmaci.info/

SzirmosSzisza
#15884
Nincs rá erőforrásuk Cyberpunk mellett. Majd ha az + 1-2 dlc-je kijön akkor lehet számítani valamire.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15883
Én a fejlesztő/kiadó helyébe elővenném a játékot és csinálnék hozzá egy új dlc-t. Annyira hasít most a cucc, hogy aranybánya lenne nekik és nekünk is. A technológia megvan, a modellek, animációk texturák jelentős része megvan. Jóval könnyebb lenne, mint egy új játékot csinálni és egy 15$-20$-os áron rommá keresnék magukat, biztos, hogy milliós vásárlás-letöltés lenne. Én személy szerint nagyon örülnék neki, most játszom újra, már az első nagy dlc küldetéseinél tartok, zseniális (az esküvő, a rablás, stb)
Sokszor olvasom, hogy azt irja valaki, hogy az W1 jobb. Mindig megdöbbenek rajta. Ez a W3 olyan szinten van mennyiségben és minőségben, hogy semmi nem hasonlítható hozzá. Na jó ez túlzás, de kevés hasonló szintű játék készült a történelemben.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#15882
Nektek is feltünt, hogy a sorozatban a dupla tt-t röviden ejtik ki
#15881
De működik. Klikkelnek és tetszik sokaknak.
molnibalage83
#15880
A GoT topikban is spammelték a röhejes videóit a strácnak. Beszélt összevissza minden hülyeséget, teóriát. Klikkszám, az a lényeg, semmi más.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#15879

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15878
Jó a könyv fordítása, csak más stílusú mert hogy más kiadó, más fordító, de egyébként tényleg jó, érzékeltei a régies s szóhasználatot, eltérő társadalmi helyzetűek szóhasználatát, stílusát, stb
RatBaG
#15877

Per Aspera Ad Inferi.

#15876
A nilfgaardi császárt nevezik így, egészen pontosan "Fehér Láng, amely ellenségei sírján táncol". 😊

Egyébként nem tudom ki fordította a Witcher 3-at, de amennyi szállóigét abból kigyűjtöttem, az alapján azt kell mondanom, hogy a legkomolyabb minőségi szöveganyaggal rendelkező játék a piacon. Tehát például van egy olyan sejtésem, hogy a könyv fordításai nem ütik meg a játék szövegének szintjét.


Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.29. 20:32:02
bajgunar
#15875
SPOILER!!!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#15874
Azon gondolkodom,hogy mi akar lenni ez a Fehér láng a sorozatban?..A Lángoló rózsa,ami a játékban volt?
Savaran
#15873
El kell neki panaszolni, hogy ne beszéljen ilyeneket.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15872
De az ismeretterjesztő anyag az jó benne. 😛
#15871
Itt is hülyeségeket beszél
#15870
Hehe. Y-on a fehér raffard párlata van, be is nyakaltam belőle kettőt idegességemben. 😊
Savaran
#15869

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

SzirmosSzisza
#15868
Csak a sorozatban van ilyen sajnos, drága a CGI.

#15864: nem az Y-on van véletlenül? 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15867
Csak a sorozatban találták ki ezt az... ökörséget. Mert így nem kell annyi varázslatot CGI-zni 😄
#15866
Lenyomta a balrog-ot
#15865
Sziasztok! Találkoztatok olyan problémával, hogy nem indul a játék(steam)? Egy hete még ment, ma meg már semmi!

#15864
Játékban találtam egy bugot. Nem tudom lockolni az ellenséget Z-vel. Megnéztem a beálításokat, "kamera nézet középre" van helyette, aminek se füle se farka, nem csinál a Z-re semmit, és nincs olyan opció, hogy lockolhatnék ellenséget. Játék elején a tutorialban biztosan működött ez még. Na most ez egészen addig nem zavart, hogy párbajba nem keveredtem egy macskaiskolás witcherrel, aki dühében levágott egy kisebb települést. Azzal hogy nem tudom lockolni, Geralt össze-vissza csapkod, más irányba kezd támadni, mint az enemy van, tiszta szégyen amit művelek vele. Ismeritek ezt a bugot, van rá valami épkézláb megoldás?
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.12.29. 07:36:44
MerlinW
#15863
Mert ebben a világban, ha nagyot varázsolnak abba többnyire belehalnak 😊

[merlinw.org]

#15862
Mér, Szürke Gandalf mit tudott varázsolni? Volt egy botja, és néha bekapcsolta rajta a lámpát. Szerintem a Gyűrűk ura nagy szélhámosa ő. 😄
#15861
Jaja..és ha lehet egy kivánságom,Djikstra legyen aBerki...pont olyan troll forma😊))

#15860
No. Végig néztem.
8. rész. Hm. Kevés. még néznék vagy újabb 8 részt. Annak ellenre, hogy néha kissé gagyi, néha kissé olcsó.

Fú, az utolsó rész, nekem megugrotta a lécet. Ez fasza volt. Kisköltégvetésű a csata, ja ja, hát ez igaz, de azért jó volt. És Yeneffer, az zavart eddig a nagy mágusok semmi komolyat nem varázsolnak, de most A végén, azért bemutat valamit
Hát na, itt senki nem egy Szürke Gandalf...de ez fasza volt!

Vilgefortz. Annak örülök ,hogy tudom hogy végzi, és remélem a sorozatban is ez a sorosa.

Geralt remek witcher

És már mondtam, de a második évadban legyen benne Djikstra! Sigismundus Dijkstra nagyobb szarkeverő mint a Trónok harcából Kisújj, és a kopasz eunuch együtt véve!
molnibalage83
#15859

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#15858
Játékban felröhögtem, az elf mágus után kutatunk a szőke mágusnővel a barlangrendszerben, és közben röpködnek a varázsszavak, meg elf nyelven is ejtenek néhány szót, köszönést, ilyesmit. Az egyik elf kifejezés az úgy hangzik, hogy: Boudaa pest. 😊

Malakai
#15857
Ja, meg magyar helyszínek is, pl a Tatai várnak "robbantották le a tetejét" a Jinn sztoriban.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

RatBaG
#15856

Per Aspera Ad Inferi.

#15855
Sok játékban, ami a Witcher 3 óta megjelent és hátasokat tartalmaz, jobb lovaglás, mint a Witcher 3-ban. Kezdve az irányítástól, az olyan apróságokig, h ha hívod a lovat és szaladsz közben, akkor a ló tartja melletted a lépést és nem kell megállnod, h felszállj rá.
jarlaxxe
#15854
Vót már...

#15635

#15853
Az a helyzet, hogy a sorozat miatt újrakezdtem a játékot. Két mod-ot tettem fel, az egyikkel Henry Cavill arcával lehet játszani, a másik a köpeny-csuklya. Ez mindig nagyon hiányzott, mind a könyvben, mind a sorozatban alapvető a fekete köpeny. Ezekkel mintha egy új játékot játszanék, igaz eléggé el is felejtettem már, de most óriási élmény újrajátszani, időm is van rá most, szerencsére. Ez a játék még ma is üt, szinte minden szempontból. A story az egyik legjobb a játéktörténelemben, a játékmenet és a gwent példaértékű és a grafika is megállja as helyét még ma is, ultra beállításokon szépen fut. Ami a RDR2 után után talán gyengébbnek tűnik, az a ló kidolgozása. Ez annó nem tűnt fel, de a RDR2 olyan szintű "ló szimulátort" csinált, hogy azt nem lehet felülmúlni.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

MerlinW
#15852

[merlinw.org]

#15851
remélem történet-herélést meg egyre kevesebbet..ujjongtam mikor megláttam az ördög golyóit..végig vigyorogtam azt a részt,mikor olvastam...zokogtam,mikor netto 5 perc alatt az egészet elintézték egy szálként egy epizódon belül..a lengyelek bezzeg mertek 1 novella/1 epizód hosszt meglépni..
remélem ciri bandázása nem 3+ karikás lófütty lesz,meg szeretném látni a tanulását,meg Nennekét..és nem ilyen minimal szettes verzióban..
Utoljára szerkesztette: xido, 2019.12.28. 00:19:13
#15850
Nekem úgy tűnik, nem olvastad a könyveket és nem érzékeled igazán a világot.
Anélkül nehéz.
Cirinek megvolt a saját története. Bonhart kb. elszórakozott vele, ahelyett, hogy megölte volna. Ami hiba volt.
Nem érted mert a játék meg a film nem fogja visszaadni. Ez a sorozat meg főleg nem.
Edit: Azért van az arcán a forradás mert megjelölte Bonhart.
Utoljára szerkesztette: Although, 2019.12.27. 22:44:01

#15849
Kispóroltatták volna a Cintrai csatát. Abból elég lett volna, ha csak a végeredményt látjuk és helyette jöhetett volna pár nagytotál a Soddeni csatához.

De mondjuk GOT első évadában csak elmesélték a csatákat. Ha évadról vadra a Witcher is több és több pénzt kap majd akkor idővel láthatunk majd 1-2 menő csatát. Annál több a 7 könyv alatt sincs.
#15848
#15847
Soddennél Nilfgaard megközelítőleg 100.000 fővel vonult fel, Menno Coehoorn vezetésével (nem Cahir...). Velük szemben volt II. Vizimir vezetésével Redania, és Foltest vezetésével Temeria, plusz a Szövetség. A csatában ugye Nilfgaard vesztet, és kb 30000 fő volt a vesztesége.
No kár csűrni csavarni, ezt a Netflix csúnyán lespórolta. 😄 Pedig 20-30mp CGI nagy totálban, jól bevágva ide-oda szerintem megoldotta volna, hogy jó legyen. De ez van már, így jártunk.