16775
banner
  • Aborg
    #16055
    Most kezdtem a jatekot, nagyon hangulatos.
    A targyak szedegeteserol lenne kerdesem: ugy vettem eszre hogy a jatek megengedi hogy mindent osszeszedjek, nem tekintik lopasnak meg maguk a parasztok se ha a szemuk lattara a kunyhojukban kiramolom a ladaikat, vagy a nilgaardi orposzton a katonak ladait is kiramolhatom mikozben joforman rajta ulnek. Itt ez nem szamit bele valamifele reputacioba?
  • Evoluti0N
    #16054
    A játék ugyanaz. Szóval a mentések maradnak. Nem változik meg semmi, nem kell újból letölteni. Simán csak örökre hozzáadódik a játék a fiókodhoz, ahelyett, h ideiglenesen lenne rajta, ameddig van aktív előfizetésed.
  • Fedayn82
    #16053
    Kösziii. Még egy kérdés. Én xbox one-on toltam, game passal, ott ingyen volt az alap game. Április 1-el lejár a game pass, de olcsóbb is megvenni a game of the year edidiont, mert abban benne van minden. A mostani mentéseimet oda is át tudom majd vinni?
  • SzirmosSzisza
    #16052
    Hearts of Stone aztán Blood and Wine, nem kell új karakter meg semmi, a meglévőt viszed tovább (lesz 1-1 új küldetés amin el tudod őket kezdeni).
  • McFrost
    #16051
    Ma jelent meg androidra a Gwent.
  • Fedayn82
    #16050
    Sziasztok,
    Na, kijátszottam az alapot. Utána hogyan tovább? Melyik kieggel kell kezdeni? Egyszerre meg lehet venni mindkettőt? Illetve a karakter átemelés. A végén kiírta hogy csináljak egy mentést, csak az vihető majd át... De hova? A kiegekbe? Mi a folyamata ennek? Letöltöm a kieget, ok. Indítom, új game és meg fogja kérdezni, hogy melyik mentésből hozza át a karaktert?
  • SzirmosSzisza
    #16049
    Innen valamelyik? Van pár rövid is.
  • RatBaG #16048
    ja ez megvan, valami rövidebb, tömörebb kéne...
  • caps lock
    #16047
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLMTBflAFLIh64G_5btwAtHjyZG8MZFfaO
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.03.23. 12:11:21
  • RatBaG #16046
    help!
    nem tudtok valami olyan magyar bevezető cikket/videót, amit a full laikus ismerősöm megnézhetne a sorozat előtt, hogy ne legyen teljesen elveszve?
  • lwb
    #16045
    Várható volt és helyes.
  • Savaran
    #16044
    Túl van ez reagálva.
  • lonvard
    #16043
    Régi szép idők. Mikor a catriona járvány idején besétáltam a karantén alá vont Vízimába. Ma reggel ilyen feelingem volt a munkahelyre gyalogolás közben. Kellene egy witcher-medál, hogy érezzem hogy immunis vagyok. :)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.03.15. 07:33:13
  • Daermon
    #16042
    Ahogy várható volt, CP2077 után egy witcher játék jön majd Alig 5 éve csak... :D
  • Savaran
    #16041
  • Savaran
    #16040
    Végül is a díszlet is olyan mint a 90-es évek, a szereplő válogatás meg 22. századi
  • caps lock
    #16039
  • SzirmosSzisza
    #16038
    Jaigen, én a sima set bónuszra gondoltam ami 3-nál még 6-nál van. Anno sokat szoptam vele, mert macska cuccal toltam, de a másik kardok jobban tetszettek mert arany volt a markolatuk :D
  • Savaran
    #16037
    Én mind a kettőről, olvasd vissza
  • Daermon
    #16036
    Az egyikőtök a skillről beszél a könnyű-közepes-nehéz páncélhoz. A másik meg a szett bonuszokról :D
  • Savaran
    #16035
    Bocs, de nem értem mire gondolsz
  • SzirmosSzisza
    #16034
    3-nál meg 6-nál van affem, ha ugyanarra gondolunk.
  • Savaran
    #16033
    Meg van hozzá egy barna szinű perk, mármint a három alap (macska, medve, griff) páncélhoz ami plusz életerőt vagy valamit ad ha az összes egybevágót viseled
  • Daermon
    #16032
    Nem. Ezek eleve fejlesztések, amiket a nevük jelez.. Ezen felül csak rúnákkal tudod erösíteni.
  • Savaran
    #16031
    Van még ezeken felül a Grand Master 5. szint az a teteje, lehet upgeadelni, mégpediglen rúnakövekkel, máshogy nem
  • Fedayn82
    #16030
    nem értem... 4 macskaszett van. Alap (lvl13?), Hatékonyabb (lvl23), Kiváló (lvl29), Mestermunka (lvl34). Ennyit lehet megszerezni. Ezek mind megvannak, mindegyiknek a teljes szettje. Az tiszta sor, hogy a hatékonyabbhoz kellett az alap ruha, vagy a kiválóhoz majd kell a hatékonyabb szintű ruha. Nem ezt kérdezem. Hanem hogy a hatékonyabb szettet lehet-e önmagán belül upgradelni mondjuk legendary szintűvé, mint mondjuk a Skyrimben? Pl. ott megcsináltad az alap dedra páncélt, azt lehetett tovább craftolni fine, superior, stb majd a végén legendary szintűvé, ami emelte az armort, vagy fegyvernél a sebzést. Itt akkor van ilyen, vagy nincs? Vagy itt csak a 4 szett van, az maga az upgrade? vagyis a hatékonyabb páncélt lehet-e úgy upgradelni, hogy az még nem a Kiváló kategória, ami majd csak lvl29-es szinten elérhető?
  • SzirmosSzisza
    #16029
    Lehet igen, azokhoz is külön tervrajz kell és az előző szint ruhadarabja mikor craftolni akarod.
  • Fedayn82
    #16028
    Sziasztok,
    Segítsetek please. Lehet olyat keresek ami nem is létezik és csak én értem félre a craftolást a játékban, de...
    Xbox one-on játszom, 26-os szintű vagyok, jelenleg full macska páncélban. Megvan minden tervrajz, már azok is, amik majd 29-es és 34-es szinttől lesznek elérhetők, most a 23-as szintűt használom. Az világos, hogy ez a négy kategória van, de mintha kategórián belül is lehetne fejleszteni nem? Pl. legendary szintre...??? lehet? mert én biz Isten béna vagyok, de nem találtam meg hol vagy hogy lehet ezt megtenni????
  • Daermon
    #16027
    1. Emlékeim szerint csinálhatsz, vagy létra szétszedésből is jön.
    2. Az semmi szerintem.
    3. Csak díszlet.
    4. Csak folytasd a történetet :)
  • Abdul Alhazred
    #16026
    Sziasztok!

    Egy - Két dolognál elakadtam:
    1. a szigeten ahol az óriást kell megölni a bolond főnök szögeket és kötelet kér. (nem jelenik meg küldetésként ) találok is egy csomó szöget(felkiáltójelest) de kötelet sehol.
    2. itt a hajó előtt van egy bucka ami úgy csillog mintha lenne ott valami fontos dolog de semmi E betűt sem dob fel...
    3. szintén ezen a szigeten a parton (az óriás kapu előtt a parton van egy láda ami egy csónak/hajó roncsban van de nem tudom kinyitni nem ad E betűt bárhogy próbálkozom...
    4. a fő kérdés hogy tudok eljutni a witcherek erődjébe? 25.szintű vagyok de még nem találtam gyorsutazás oszlopot oda...

    Üdv!
  • Daermon
    #16025
    Mert eddig is olyan """"""""jól""""" sült el, amit kreatívkodtak Hirschék :D
  • DantesHUN
    #16024
    De ez miért baj? Egy feldolgozásnál teljesen természetes, hogy egyes karaktereket elhagynak, vagy kitalálnak egy újat, vagy átdolgozzák.

    Úgy csináltok néha, mint aki még nem látott feldogozást...miközben a játékba is kitaláltak egy rakás új karaktert, és vannak olyanok is akik megváltoztak a könyvhöz képest..
  • Daermon
    #16023
    https://www.gamestar.hu/jatekvilag/vajak-sorozat-masodik-evad-uj-karakter-274100.html
  • Prof William
    #16022
    Ezt hol jelentették be?
  • Daermon
    #16021
    Az a baj már bejelentették, hogy a 2. évadra teljesen új kitalált karaktert is bevezetnek... Biztos jól sikerül majd ez is.
  • xido
    #16020
    nézés nélkül mondom..sajnálom,hogy a többszálon futás nélkül ennyire kiherélték a novellákat..még a lengyelek is bővebben dolgozták fel ezt az epizódot is..
  • Daermon
    #16019
    Én itt a sárgány CGI-t is szóvátenném.
  • RatBaG #16018
    https://youtu.be/Gcg12iCbg1E

  • Abdul Alhazred
    #16017
    Szia!

    1. és tényleg... :)
    2. nem a 6. perc volt nekem a fontos... (soha nem lopkodok a szegényektől...)

    Köszi
  • Madi92
    #16016
    Szia.

    1. Meditálj egyet, azaz teljen el pár óra és nézz vissza. Szerintem megoldja.

    2. Valami rémlik, de:


    Szerintem 2 percnél van amire gondolsz.