16775
banner
  • sluqR
    #9363
    Nah 7végén úgy néz ki neki lendülök harmadszorra is, immár new game +al :) Kedden megyek a kiegért, addig pont benne leszek újra a játékba :D
    Azt olvastam, h NG+ból is lehet indítani a kieget, azt viszont nem találom, h akkor is 30as lesz az ajánlott szintje, vagy 60as? Csak, mert ha 30, akkor Velen elején inkább abbahagyom jövő7ig :)
  • Evoluti0N
    #9362
    Az 1.10-es patch 15 GB lesz konzolokon és 6-15 GB között PC-n, klienstől függően.
  • SzirmosSzisza
    #9361
    Pont ma volt az a küldetés, nekem beleült a csónakba, mondta, hogy vegyem fel a helmetet, odamegyek, nyomom a gombot és semmi ... Előtte olyan is volt, hogy nem tudtam lebukni a víz alá, hiába nyomtam a c-t ...
  • Rita79
    #9360
    Viszont a fizikát a bugok ellenére is jól megoldották. Egyszer elmerültem a tengerbe csónakostul. Levegő fogyás nem volt, és csak horizontális irányokba tudtam kormányozni a hajót, felfelé nem. Ennek ellenére szép lassan feljött a felszínre. :D
  • DantesHUN
    #9359
    Hát a patch nem árt, mert volt pár fura bug. Például, amikor Yen-el kellene hajózni. Na...elindul a küldetés, lesétálunk a mólóhoz, és a kis csónak amibe beszáll Yen, beleragadt egy másikba. Hát ez így remek. Akárhányszor töltöttem újra, mindig ez volt.
    Na, küldetés előtt lesétáltam a mólóhoz, ott volt egy kis hajó, elmentem vele onnan, és amikor indult a küldetés már Yen hajója nem ragadt bele.
    Nagyon jópofa.
    A kővé vállt emberke feltámasztása nekem se ment.
    Aztán egyszer Geralt beleragadt egy fába. Az is vicces volt.
    Hiába van bekapcsolva a második verziós ruha Cirri-nek hol ez van rajta, hol az.
    A ló is beragadt egyszer valahová, és onnan nem mozdult. Jó messze elsétáltam, fütyültem, és akkor elő került.

    Második végig játszásra ezek kerültek elő. Azért elsőre több bug volt.
  • bardocz
    #9358
    60Hz-es monitoron sokkal simább a kép. Vannak játékok, ahol kiesik a szemed, ha hozzászoktál a stabil 60 fps-hez. De mondjuk akik 144Hz-es monitoron játszanak annyi fps-sel, azok meg a 60Hz-től vakulnak meg, megszokás kérdése. Itt nekem is 45-re volt korlátozva, de amúgy mindenhol kell a 60.
  • Rita79
    #9357
    Nem tudom, lehet én vagyok tudatlan, de miért is fontos ez a 60fps? Csak mert mindenhol ezt tolják mostanság. Nekem 40-50 fps-t produkál a játék stabilan full ultrán (nvidia szarok is ON), de nem tapasztaltam semmi különbséget akkor, amikor 60 fps-em volt a 40-50 fps-el szemben.
  • Madi92
    #9356
    Szerintem én is kivárok vele, lesz majd új Vga, remélem, mert kell az a 60fps :D. Meg addig javítsanak ki mindent amit tudnak + DLC-k és akkor 1 hónapra eltűnök majd a világból.
  • TBTPumpa
    #9355
  • wedge31
    #9354
    Részemről ez kizárt, én nem találkoztam 100+ óra alatt olyan bogárral amin ne tudtam volna átlépni.
  • Evoluti0N
    #9353
    A mostani patch note engem is elgondolkodtatott azon, hogy vajon a kiegészítőt megvegyem-e a megjelenése után pár nappal, vagy várjak vele pár hónapot...
    hint: úgyse fogom kibírni
  • ratgab
    #9352
    Kicsit ezt azért utálom ezt a játékban. Mindig jön egy-egy új javítás ami miatt tologatom a komolyabb ráfekvést a játékra...Most megint nem fogok inkább neki, majd a javítás után inkább (amíg ilyen javításmennyiség jön a játékhoz addig a majd egyszer fiókba asszem elhelyezem a W3-at).
  • Evoluti0N
    #9351
    Aszonták redditen és a játék fórumán, hogy akkora a patch, hogy ennek rögtön 1.10 lesz a neve. :D Komolyan.
  • Prof William
    #9350
    Nekem még csak 1.08.1 vagy melyik van fent.

    Vagy 1.9 -et most átugortuk? Nem rémlik hogy jött volna...
  • HeadHunter86
    #9349
    Mire végzek a játékkal itt is lesz :D
  • Daermon
    #9348
    Nem írtàk FB-n, csak, hogy jön és ez lesz benne.
  • Evoluti0N
    #9347
    Óha! :)
    Látom, hogy rajta van a listán mindkét küldi, amivel bajom volt. A Soldier Statuette, amit nem tudtam megcsinálni, valamint a Reason of State, amit az utolsó főküldi elkezdésekor átrakott a teljesített küldik közül a Failed küldik közé.
    Azt lehet már tudni, hogy mikor jön? Jó lenne a kiegészítő megjelenése előtt. :)
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.08. 14:51:12
  • Daermon
    #9346
    Szép kövér az 1.10
    http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/media/THE%20WITCHER%203/Pdf/patch_1_10_changelog_en.pdf
  • wedge31
    #9345
    Mikor kilépsz a játékból jön a szinkronizálás ezt is kiírja ilyenkor menti felhöbe.
    Ezek után már automatikusan megy már az egész és akár egy másik gépröl is tudod folytatni azzal a mentésel.
  • grebber
    #9344
    OTT VAN ,hogy steam felhő. Látom, vak szerencsére még nem vagyok.
    Csak nem értem ennek a működését. (Soha nem érdekelt nem volt rá igény ,de most a 21 órámat nem akarom nullázni) Amikor mentek akkor ott lesz a gépemen a mentés. Ezzel egy időben akkor a netre is felteszi ezek szerint?
    És amikor felrakom j rendszerre belépek a betöltés menübe ott mi lesz lesz valami rész hogy mentés letöltése vagy automatikusan egyből letölteni?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.10.08. 10:15:43
  • wedge31
    #9343
    Ez nem véletlenszerü, pontosan megtudod nézni steamen minden játékodat, hogy ment, vagy sem felhőbe.
  • grebber
    #9342
    Majd kiderül...
  • erasmus4
    #9341
    Ment felhőbe, haveromnak elszállt a vinyója miután végigvitte és sírt is miatta hogy nem tud majd a kiegggel játszani cska ha megint felhúzza 30ra Geraltot. Aztán kiderült, hogy csak megmaradtak a mentései.
  • Negritis
    #9340
    mindenképp keresd elő "kézileg" a mentéseket, ettől függetlenül lehet h ment a steam felhőbe, de nem tennék rá nagy összeget
  • grebber
    #9339
    Akkor a game steam oldalán az hogy steam felhő csak dísz ezek szerint?
    Mert akkor kézileg előhalászom a mentéseket és majd visszamásolom.
  • genndy
    #9338
    Igen, Ubis játékokat még ha Steamesek is akkor is regisztrálni kell az UPlayben IS, Steam meghívja és azt is indítja.
    Ennél nincs ilyen. Steam vagy GOG.
  • Negritis
    #9337
    régebben toltam ubi játékot steamről (1 éve kb) akkor : steamből indít uplayt és a uplay hívja meg a játékot
  • Rita79
    #9336
    Ubisoftnál kettő lenne???
  • ArmaGeddonfo
    #9335
    összesen mennyi melléküldetés van ?:?
  • AnuluWork #9334
    Igen, szép dolgokat lehet belőle kihozni ...



    Közte van az a kép is kamera mod nélkül, ami 1x már volt itt a fórumon.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.10.08. 06:28:31
  • xido
    #9333
    a steam csak steam..nincs kettős kliens,mint egy ubisoft esetén
  • Rita79
    #9332
    Sztem ott sincs felhőmentés. Mivel GOG-al indítja a játékot.
  • grebber
    #9331
    Steam-en van meg!
  • Evoluti0N
    #9330
    Ha GOG verziód van, akkor abban nincs felhőmentés. Ilyent nem tud a Galaxy.
  • grebber
    #9329
    Felhőbe mentés hogy történik? És ha újrateszem másik rendszerre hogy tölthetem majd le a mentéseket?
  • Rannah
    #9328
    Nem igazán, mert a ReShade in-game csinál mindent, tehát nem nyúlsz bele a képbe utólagosan (a Photomerge más tészta, az tényleg utómunka, de még elfogadható kategória). Összedobni egy jó ReShade konfigurációt pedig nem egyszerű:(

    Csak ReShade-et és kamera modot használtam hozzájuk, semmi más. A ReShade egy in-game injektor, amivel feljavítható a játékok kinézete (nagyon egyszerűen fogalmazva). A kamera modot megtalálhatod a Witcher 3 Nexuson - azt hiszem PhotoMode a neve.
    Utoljára szerkesztette: Rannah, 2015.10.07. 20:26:06
  • molnibalage83
    #9327
    Az is utómunka, mert nem gyári kinézet..
    Mi ez a két izé, amivel készült?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.07. 20:21:27
  • Rannah
    #9326
    Nem feltétlenül van rajtuk utómunka. ReShade, kamera moddal meg lehet csinálni. Ez pl. csak ReShade és Photomerge:


    Ez pedig csak kamera mod + ReShade (spoiler a méret miatt):



    Utoljára szerkesztette: Rannah, 2015.10.07. 20:19:45
  • Although
    #9325
    Mindig azt mondták a sztori és a karakterek a lényeg. A harcrendszer volt az amire tippeltem is a megjelenés előtt az lesz ami egyszerű faék lesz az eladhatóság miatt. De szerintem a modderek fognak csinálni rá valami upgradet.
  • molnibalage83
    #9324
    Nem volt. Minek? Nincs rá szükség. Ezért mondom az, hogy a W3-at a grafika, a vioca acting és a történet triumvirátusa viszi a hátán. Hiába a craft rendszer semmi értelme és haszna az egésznek. 10 fokú skálán egy 3-ast érdemel tőlem. Egy pont azért mert van és még egy azért, mert részletes. Viszint monden más szempontból tök lényegtelen. Ezért mondom azt, hogy a játék nem 10/10, hanem 9.8/10 Akkor lenne 10 pontos, ha a legnehezebb szintnek lenne értélme, a pénznek lenne értéke, a lootolás / tolvajlás talán megjelenne játékban rendesen, stb.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.07. 15:28:54