16775
banner
  • SzirmosSzisza
    #9403
    Úha, most van a nagy csata, de jól elrontottam lvl 25 voltam mikor kezdődött és nem csináltam meg pár küldit, mert majd utána, erre csata közben random lvl 28 lettem, így már mind szürke lesz kb :S
  • Prof William
    #9402
    Úgy értettem, hogy most már (A W2 óta) van egy ilyen marcona-jófiú fizimiskája. Az 1 -ben viszont úgy nézett ki mint egy frissen kifogott vizihulla.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.10.10. 22:40:21
  • MerlinW
    #9401
    Klasszikus:)
  • AnuluWork #9400
    Off.

    Megyek fel GOGra, erre mit ajánlgatnak leértékelve?



    On.
  • TBTPumpa
    #9399
    Csak Ciri vonzó meg persze Triss és Yennefer.
  • Rita79
    #9398
    Csak nekem tűnik fel, hogy a 1.10 patch után kicsit szebb a grafika? gondolok főként a háttér tájra, kicsit mintha felbővült volna.
  • DantesHUN
    #9397
    Miért, Geralt most már vonzó? Hát izé...jó nekem ezzel semmi bajom, a mai világban ügye vannak furcsa dolgok...de nekem valahogy most se vonzó.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.10.10. 18:47:58
  • Prof William
    #9396
    Te jó ég már el is felejtettem, hogyan néztek ki a W1-ben a karakterek. Geralt akkor minden volt csak vonzó nem...
  • DantesHUN
    #9395
    Akkor azt is megöltem én is. Nincs más hátra mint a keddi folytatás
  • DantesHUN
    #9394
    Akkor jól van, rosszul emlékeztem.
  • MertHogy
    #9393
    Itt mondja el Triss, hogy ez a nagymester víziója
    Utoljára szerkesztette: MertHogy, 2015.10.10. 16:25:57
  • TBTPumpa
    #9392
    Hajókázás a napfelkeltében:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.10.10. 15:42:23
  • Evoluti0N
    #9391
    Igen. 48-as. Legalábbis kérdőjel szintű és egy 48-as szintű kincskeresős küldi levelét őrzi. Szal valszeg 48, vagy az körüli.
  • DantesHUN
    #9390
    Melyik a legmagasabb szintű szörny a játékban? A griff Skellige egyik szigetén ami 40-valahányas?
  • DantesHUN
    #9389
    Minden lehet, lehet hogy tévedek, nekem úgy rémlett a Nagymester Geraltot a saját jövőjébe vitte. Meg kéne nézni újra az első rész végét.
  • R0GUE
    #9388
    Rosszul emlékszel.:)
  • DantesHUN
    #9387
    Én úgy emlékszem, az Geralt világának a jövője volt.
  • Daermon
    #9386
    Az nem Geralték vilàga volt, hanem egy másik, ahol már bekövetkezett a dolog.
    Ciri is jàrt ilyen világokban, sőt menetközben te is ugye.
  • molnibalage83
    #9385
    Emlékeim szerint ott félig látomásban küzdöttek vagy Geralott átvitte a csóka egy olyan síkbanm ahol már Fehér fagy volt. Ciri ezt akadályozza meg.
  • DantesHUN
    #9384
    Eszembe jutott egy dolog a játék végével kapcsolatban. Ez egy időparadoxon. Hogy lehet ez?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A harmadik rész negatív beejezése, hogy Cirri meghal, nem? És nem jön el a Fehér Fagy, a világ vége. De az első részben Geralt elkerül a távoli jövőbe, ahol már bekövetkezett a Fehér Fagy, el fog jönni a világvége, vagyis bárhogy dönt Cirri, bármit is tesz, a világvégét, a Fehér Fagyot nem tudja megakadályozni. Hiszen láttuk, ott voltunk, be következik. Na most erre nem gondoltak a játék írói, vagy mi van?
  • genndy
    #9383
    Nem kötelet, te! "Kötetet". Találtál egy Monstrum könyvet, olvasd el ha még nem tetted és azt tedd az emelvényre.
  • SzirmosSzisza
    #9382
    "Thanks for reporting all these. Our QA team is browsing this topic as well as our forums. The NG+ crafted items bug will be fixed on PC over the weekend and should be also addressed soon on consoles."

    gondolom lesz benne más is
  • MertHogy
    #9381
    Remélem így lesz, tényleg le a kalappal a CPR előtt, de azért ilyenkor jön az ki, hogy mégis csak ez a harmadik komoly játékuk, ami túl szárnyalja méretben, összetettségben az előző kettőt, persze ettől tőlem továbbra is maximális bizalmat kapnak.
  • Evoluti0N
    #9380
    Kénytelen lesznek kiadni keddig egy hotfixet. Főleg így, ha kötelező a patch a játékhoz, mert ez így nem állapot.
  • DantesHUN
    #9379
    Van egy küldetés amit nem tudok megoldani. Kaer Morhen-es térképen, van egy ilyen kis gát, meg egy bánya. Benne egy nagy kőementál. Na, ott felvettem egy küldetést, hogy witcherek kohói. És azt mondja tegyem a kötelet az emelvényre. Az emelvény meg van...de milyen kötelet? Vagy ez valamibug?
  • MertHogy
    #9378
    Kösz az infót, az a baj az ilyen méretű javításokkal, hogy szinte mindig hatással vannak a mentésekre. Hát jó, leszedem, de azért még várok a visszajelzésekre, meg hátha adnak ki javító javítást.
  • wantonly
    #9377
    Valóban a kétmagos processzor volt a ludas... Állíthattam én bármit.

    Ma cseréltem le egy i5-re és egyből megszűnt az akadás. :)
  • genndy
    #9376
    Kell, mert a Galaxyban írja.
  • MertHogy
    #9375
    Azt lehet tudni, hogy ez az új patch kell-e a jövő héten érkező kiegészítőhöz, mert, ha nem, akkor én kihagyom, legalábbis egyenlőre.
  • Madi92
    #9374
    Áá, ez de szemét. Ha ezt beállítom, akkor megint elkezdi szedni 16Gb-ot, ha kikapcsolom, akkor meg nem látom a dlc-ket. Mintha a patchbe bele lennének integrálva vagy nem tudom. Omg. Hiányzott ez nekem?
  • Madi92
    #9373
    Azt értem, de nincsenek sehol telepíthető dlc-k. Tudom, hol kellene lenniük, de NOPE. :\

    Szerk: Sorry my bad, valami "Beta channels"-t be kellett kapcsolni meg overlayre állítani, így már látta a dlc-ket.
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2015.10.09. 18:43:56
  • Rita79
    #9372
    A GOG alatt fel kell installnod a free DLC-ket. Ott meg lehet találni valahol a beállítások/Config alatt. Kb. 1,1 Giga. Nekem is ez volt a bajom, de ez segített betölteni a mentett állást.
  • Madi92
    #9371
    Na pöcs lejött, de nem tudom betölteni a mentett állást, mert hiányoznak a dlc fájlok. Eddig telepítve volt az összes, de most Gogban sem látom és nem is tudom telepíteni őket.. :S Fasza.
  • Evoluti0N
    #9370
    Nem hiszem, hogy nála van ilyen, mivel Geraltnak van inventoryja és levetkőztethető, ameddig Ciri esetében ez a dolog kivitelezhetetlen. :D
  • Madi92
    #9369
    Jól jár, aki pont Ciris résznél jár. :D
  • SzirmosSzisza
    #9368
    "It is reported by /u/stylishpillow[1] [3] that upon loading the save everything was lost and the character is naked"

    Jó patch :D
  • Evoluti0N
    #9367
    Ma jön a patch.
    Szerk: Ki is jött már, de jó patch-hez méltóan el is ront pár dolgot.
    Szal a legbiztosabb talán egy hotfixre várni. :D
    Eltűnt felszerelésekről, fegyverekről és hasonló finomságokról írnak.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.09. 16:17:40
  • Evoluti0N
    #9366
    New Game+-on 60-as szint ajánlott a kiegészítőhöz, mivel 2x akkora szint kell hozzá, mint emígy, ami 30.
  • molnibalage83
    #9365
    Minek 60-as?
  • Evoluti0N
    #9364
    60. Facebookon írták.