16775
banner
  • Soldiers
    #9443
    Hogy tetszik nektek a kiegészítő? Sztem nagyon jó lett
  • HeadHunter86
    #9442
    Aha. Lábát elcsesztem. Mert kifele kell fordítani. De itt egy másik kép.
    Amúgy GOG-on van még jópár ha megvetted a játékot az extráknál.

    Link
  • zool1981
    #9441
    Sziasztok!Kérdésem lenne:az új patch(1.10) szükséges ahhoz,hogy játszani tudjak a kiegészítővel?Mert egyelőre a Heart of Stone nem nagyon akar letöltődni(sem a galaxy-n,sem a webes felületen),nemhogy a sok gigás patch....
    Utoljára szerkesztette: zool1981, 2015.10.13. 11:06:05
  • Myselor
    #9440
    srácok alapból elég neki a legújabb frissítés abban benne a többi vagy a korábbiak is kellenek?én 1.7nél hagytam még a patchet
  • TOMSILENT
    #9439
    Nagyon át jön a hangulata. 1-2 órát játszottam eddig nagyon ott van. Viszont olyan gondom volt mikor az 1.08-as mentést töltöttem be hogy a farkas iskola ruhát meg a zerrikani nyerget ki vette az inventorymból...másnál is előfordult ez vagy csak nálam? esetleg bug?
  • Evoluti0N
    #9438
    Szupi. Ezt egyszerű. hagyományos papírra nyomtatod, amit aztán csak összehajtogatsz?
  • HeadHunter86
    #9437
    Most csináltam melóba. :D
    Első papertoy-om.


    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.10.13. 10:42:16
  • Negritis
    #9436
    valamiért úgy rémlik h a W3 megjelenésekor előtte nap írtak, de akkor rendben :D
  • wedge31
    #9435
    Még nem, de 10-kor nyitnak, azelött még egyszer se küldtek nekem értesitést pedig vettem tölük már egy pár játékot.
  • Negritis
    #9434
    kérdés: aki CD Galaxisban előrendelte a CE.t kapott már emailt h mehet érte?
  • AntiHero
    #9433
    Na 2 órája jatszok a dlcvel. Pörög rendesen! Dobálja befele a bossokat. :o Meg elégszerte ágazó az alap sztory is. Van kavarás rendesen. Eddig total megérte a dlc. Meglehetősen jól játszanak a helyszínekkel meg a képi világgal. Kicsit tényleg misztikusabb néha. :)
  • Evoluti0N
    #9432
    HOTFIX FOR STEAM & GoG IS RELEASED: Here is the official forum post: Clicky Clicky in order to get the hotfix on Galaxy/GoG: "It's up. Go to More-Get backup and extras and there is 500 MB 16 DLC pack, which you will need to Enable in Configure after downloading."

    ADVICE: Disable/remove all mods. Delete user.settings in Documents / The Witcher 3file and d3d11.dll file which is located in the .exe location. Verify game files and close all 3rd party softwares that try to hook into the game like Riva Tuner Statistics Server, Msi Afterburner etc. These steps prevent most problems (crashes, missing icons, npc bugs, performance drops etc.)
  • zsozso29
    #9431
    Én addig nem várok, letöltöttem máshonnan, oszt már nyomom is.
  • Shep
    #9430
    Na megvan, a reshade kavart be, kellett nyomnom egy javítást a galaxyból és újra hozzáadni a reshade-et, így most már jó.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.10.12. 17:37:16
  • Daermon
    #9429
    Nálam pikk-pakk betölt, semmit nem vágott haza a patch.
    Egy vicces bugba futottam bele. Megöltem pár banditát, és utána mentettem, kiléptem.
    Mikor megint peültem jàtszani és betöltöttem, a megölt banditák megint ott voltak, de nem csináltak semmit. Megöltem őket, de csak ott ácsorogtak fej nélkül meg félbe vágva :D
  • Shep
    #9428
    Hát semmi nem segít, 5 perc mire betölt egy mentést, kár volt felrakni ezt hülye patchet.
  • Evoluti0N
    #9427
    Hotfix-szel mi van? Sehol semmi hír? Nem akarom a patchet letölteni, se a kiegészítőt megvenni, ameddig a játék ilyen bugparádé az 1.10 miatt.
  • DantesHUN
    #9426
    A steam szerint még 10 óra van a kiegészítő feloldásáig.
  • AnuluWork #9425

  • AnuluWork #9424
    És hol?
  • SzirmosSzisza
    #9423
    Nekem ez franciának tűnik :)

    White Gull szerzésével más is szopott jó sokat? Nem találok sehol receptet :s
  • DantesHUN
    #9422
    De az a tanya eddig is ott volt, ott ilyen nagy szőlő földek vannak. Az keletre lévő dolgok nem voltak eddig a térképen, de nem is lehet oda menni.
  • MertHogy
    #9421
    Igaz, tényleg nem ír lengyelül semmit, csak annak tűnt a betűk miatt, de ahogy jobban megnéztem kiderült, hogy az valamilyen név.


    Gamma beállítás csak akkor jelenik meg, ha teljes képernyőre állítod a játékot, keretnélküli ablakosban nincs.
  • Shep
    #9420
    Ránézek, kösz a tippet. Mindenesetre kicsit vicces, hogy minden patch után egyre rosszabb lesz a játék, vagy ha nem is rosszabb de újabb és újabb hibák kerülnek elő. Nekem legjobban a 2. patch után ment a játék, azóta mindig romlott a teljesítmény is, meg jöttek új érdekességek.
  • DantesHUN
    #9419
    Van Gamma beállítás, úgy mint eddig.
  • AnuluWork #9418
    Nincs gamma settings beállítás sem a menüben. Szerintem low texturákra cseréltek több hight is. Szerintem.
  • DantesHUN
    #9417
    Ilyet nem láttam hogy , lengyelül írna ki bármit. Meg fel se villant semmi küldetés.

    De tény, hogy Novigradtól keletre, vannak farmok, és azon túl rakás épületet jelez a játék, amikhez nem lehet odamenni, mert vissza fordít, hogy ott a világvége. Ellenben az egyik épülethez valahogy eljutottam...és ott nincs semmi...szerintem még nem került be a ház, csak a helye, meg a térképen látszik hogy ott van valami.
  • AntiHero
    #9416
    Nekem a "mindaz, amit az ember megtesz a pénzért..." Küldit írja, de közben nincs is ilyen küldi. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.11. 17:47:15
  • MertHogy
    #9415
    Ez a küldetés nekem is felvillant egy időre, illetve a térképen szereplő új helység nevek lengyelül jelennek meg.
    Nekem az 1.07-es patch után volt ilyen lassú betöltés, nálam az volt a gond, hogy a mérete miatt töredezett lett a merevlemez, néz meg nem-e az a baja.
  • Shep
    #9414
    Ebben lehet valami, mert most, hogy nagy kegyesen percek után hajlandó volt betölteni, feldobott egy titokzatos utazó küldetést, de a küldetések között nem szerepel, ami gondolom majd a kieg első küldetése lesz.
  • Shep
    #9413
    Na óriási ez az új patch, fél év mire betölt egy pályát.
  • genndy
    #9412
    Valószínűleg azért is olyan sok mert jön vele az első kieg. helyszíne is, csak átmenni nem lehet oda amíg meg nem jelenik. Tehát nem csak hibajavítás, hanem új tartalom is.
    Illetve mindenkinek olyan 6,5 GB körül van a valóban leszedett mennyiség, a 17 inkább a hely ami kell neki amíg patchel.
  • SzirmosSzisza
    #9411
    Na mindegy, legalább hamarabb meglesz a superior ursine ruci :D
  • MertHogy
    #9410
    Tesztek a kiegészítőről, az első benyomások elég jók.
  • Shep
    #9409
    Persze, csak mondom vicces kicsit.
  • TBTPumpa
    #9408
    Az új románc dialógusok:
    Kaer Morhen - Yen/Triss
    Payback Quest - Ciri
    Skellige hajón - Ciri véleménye
    Sunstone Quest - Yen
    Vége előtt - Triss
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.10.11. 09:57:00
  • TBTPumpa
    #9407
    Ők legalább foglalkoznak a játékkal (emellett 0day is tökéletesen játszható volt). Bővítik, módosítják és irtják a bugokat. Nem úgy, mint a BioWare (Dragon Age Inquisition) vagy a Rocksteady (Batman Arkham Knight) - ez a két hulladék pedig nem igazán volt teljes mértékben játszható 0day.
  • Shep
    #9406
    Most nézem 17 giga az ú patch. Hát ahhoz képest, hogy azt hangoztatták kiadáskor, hogy egy hibátlan játékot adnak ki és a 0 day patch is csak azért kell ,hogy még tökéletesebb legyen az élmény ... :D
  • MertHogy
    #9405
    Na felraktam az új patchet, szerencsémre nekem semmi hiba nem jelentkezett, mindenem meg van, bár még csak inkább barangoltam. Először fel se tűnt, hogy bővült a térkép a közelgő kiegészítő helyszíneivel, na mondom irány oda, de nem engedi, szépen az eredeti határnál visszafordít, de se baj.
    Utoljára szerkesztette: MertHogy, 2015.10.11. 04:34:07
  • Evoluti0N
    #9404
    Jah, hát van pár főküldi a játék vége felé, amiknél annyi XPt kapsz, hogy több szintet is ugrasz.