16775
banner
  • AnuluWork #9483
    A szörny frakciónál hiányzik 2db 6os mindenből 1 katapult. A gwentnél.

    Amúgy remek ez a két pakli. Ha a másik kieggel jön a másik két frakció, totál elégedett leszek. CEt anno nem vettem. Abban úgy tudom volt.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.10.13. 19:04:27
  • AntiHero
    #9482
    [URL=m.ign.com/wikis/the-witcher-3-wild-hunt/Gwent_Card_Locations]"Kis" leírás.[/URL]
  • Rita79
    #9481
    Eltudná nekem valaki mesélni akár spoilerben is, hogy mi a frászkarikát kell tenni ahhoz a küldetéshez, hogy az összes paklid meglegyen? Csak mert a kereskedők már nem adnak lapot ha legyőzök olyat, akivel esetleg még nem játszottam gwynt, a fő NPC-k sztem meg mindegyikét már legyőztem. Legalább is nincs olyan küldi, hogy kártyázzak ezzel-azzal....
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2015.10.13. 18:18:48
  • TBTPumpa
    #9480
    Ciri benne van? Ha igen, veszem azonnal. Ha nem, akkor majd később, akcióban.
  • Negritis
    #9479
    nekem is lesz eladó 1 majd :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.10.13. 15:26:48
  • DantesHUN
    #9478
    Ha kell, én tudok egy kódot a Hearts of Stone-hoz...mondjuk 2500-2000-ért. Ha érdekel, írj rám.

    Együtt a kettő kiegészítő amúgy 25 euró.
    Utoljára szerkesztette: DantesHUN, 2015.10.13. 15:25:14
  • Evoluti0N
    #9477
    A második kiegészítő 2x olyan hosszú lesz, mint ez. Szóval tuti, hogy drágább is. Elég valószínű, hogy a kettő együtt olcsóbb.
  • genndy
    #9476
    Nem tudni még a másik kieg. árát, de biztos vagyok benne hogy közösen olcsóbb.
  • Prof William
    #9475
    Külön éri meg megvenni vagy inkább az Expansion Pass -al együtt? Gondolom mindkettő olcsóbb úgy...
  • genndy
    #9474
    És a BBCODE-ok között is első az off-tag juhéé! Szép szürke, lehet használni. De inkább saját témát saját topikjában.
  • molnibalage83
    #9473
    Az első részben is jó atmoszféra volt. Ezen kívül viszont gyak. semmit sem tudott... A többi a saját topikjában, ha van rá igény.
  • Evoluti0N
    #9472
    Nekem a M:LL jobban tetszett, azonban a 2033 is jó. Ha van még kérdésed, esetleg molnibalage, vagy bárki más fejtegetni akarja a témát, akkor folytassuk a játék topicjában. Ne offoljuk ezt szét. :)
  • bélanéni #9471
    Ez komoly? A Last Light pedig egy igazi gyöngyszem. Elképesztően jó az atmoszféra.
  • bélanéni #9470
    A M:LL az egyik kedvenc horror/FPS-em volt. A 2033 Redux hozza azt a szintet?
    Bocs az OFF-ért.
  • Evoluti0N
    #9469
    Nekem tetszett. Az eredeti verziót végigjátszottam mindkettőből, aztán nyári leárazásban megvettem a Reduxokat. Az első könyvet is megvettem, ami alapján az első játék készült. Jóféle volt.
  • Prof William
    #9468
    Hm... Eddig úgy gondoltam, hogy majd megvárom ha kijön a Blood and Wine és majd akkor újra végigviszem a játékot, de úgy érzem ,ezzel játszanom kell!

    Szóval sztem hamarosan megveszem és aztán újra meglátogatom Rívivai Geralt világát. :)
  • molnibalage83
    #9467
    OFF

    Én nagy reményekkel kezdtem neki a Metro szériának. Kevés játék okozott akkor csalódást, mint ez. A Last Light ezután nem is érdekel...

    ON
  • Evoluti0N
    #9466
    Hát, a Steames és GOG-os értékelések szerint a kiegészítő kibe...szot jó lett. Szóval 2-3 nap még befejezem a Metro 2033 Reduxot és utána akkor nekiugrok.
  • Prof William
    #9465
    Sőt ahogy látom most már a háttér is változik. Újabb jó pont. :)
  • bélanéni #9464
    Ez igen jó hír!! Köszi az info-t
  • genndy
    #9463
    Kb. a főszál felénél vagy.
  • bélanéni #9462
    Az 1.10-es patch nálam semmi gondot nem okoz, mondjuk az eddigi 55 órányi játékom alatt se ütköztem bug-ba, biztos szerencsés is vagyok.
    A kérdésem a következő: 3 hónapnyi kihagyás után folytatom a játékot, Skelligét nem rég kezdtem el, most tartok a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kitömött állatokkal való hadakozásnál
    , kb a játék felénél járhatok, vagy azért már bőven benne vagyok a második felében? Érdekel, mert nem szeretném ha hamar vége lenne. Igaz, a Hearts of Stone-t megvettem, az is kitolja majd 10-15 órával a játékidőt!
  • genndy
    #9461
    Egyébként érdekes, hogy a címeket sehol sem magyarították le (se a kiegeket, se a játék címét). Mondjuk ez annyira mégsem furcsa, mert a 2-ben sem láttam soha az alcímet magyarul (nem baj egyébként, csak megjegyzés). Viszont a magyarítás valami elképesztően jó lett, érződik hogy nem csak az írott szöveget kapták meg egy jellegtelen excelben, hanem a komplett szövegkönyvet, vagy akár a színészeknek odaadott forgatókönyvet, érzelmi jelölésekkel meg mindennel (vagy csak volt idejük sokat tesztelni és az alapján javítottak, végülis mindegy, a végeredmény mindenképpen baromi jó lett )

    Más:
    Hallgatom újra, sokadszorra az OST-t (rá kell hangolódni a kiegre :) ), és "Kaer Morhen"ben van egy pengetős rész amiről én sokáig azt hittem hogy a környezet, és nem a zene része - gondoltam valamelyik witcher a távolban fát vág
  • HeadHunter86
    #9460
    Én már nem tudom hol szereztem, de megcsináltam a 6-os Griff Kincsvadászatot, meg a többit, de az se adott olyan jót mint ez.
  • Evoluti0N
    #9459
    A kiegészítőhöz kell. Kövesd a #9432 üziben leírtakat. Úgy elméletileg nem kéne gondot okoznia.
  • SzirmosSzisza
    #9458
    Az nekem Superior Ursine Bear-nek tűnik, pár napja krafoltam le én is, mert az összes többi ronda :D
  • Voltan
    #9457
    Gyerekek, érdemes az 1.10-es peccset feltenni? Hallottam, hogy okozhat problémákat (1.08-on vagyok most)
  • HeadHunter86
    #9456
    Nem tudom mi számít annak, de elég sok gönc után vadásztam :D Szóval alapból tuti szarabbat dob.
    Amúgy nekem is olyan páncélom van, mint ami itt a képen MertHogy-nál.
  • Evoluti0N
    #9455
    A különböző Witcher felszerelések a legjobbak szvsz.
  • SzirmosSzisza
    #9454
    Mi számít amúgy überkirály cuccnak 30 felett? Sima witcher set vagy érdemes keresgélni mást is?
  • Myselor
    #9453
    szerintem most jött ez :)
  • genndy
    #9452
    Geralton mióta van az aktuális páncél a főmenüben? Ez a patchel jött, vagy a kieggel, vagy csak én voltam eddig vak?
  • AntiHero
    #9451
    Skillegen amúgy megtaláltátok már azt a kincset amit egy magyar fejlesztő tett bele? Egyik poddkedd ebizódban beszélt róla. Majd megkeresem már. :)
  • Evoluti0N
    #9450
    Akkor lehet, hogy tényleg nem kamuztak azzal, hogy a kiegészítőben keményebb bossok lesznek, mint az alapjátékban. :D
  • MertHogy
    #9449
    Szívesen! A küldetések között is megkülönbözteti a kiegészítő küldetéseit.
  • AntiHero
    #9448
    Nekem 37-es szintel is elég nehéz volt az első 2 boss. :D vagyis nem nehéz de meglepődtem rajtuk rendesen. Birják a csapkodást. :D
  • HeadHunter86
    #9447
    Ezek szerint külön is indítható. Köszi, ez hasznos volt.
    Bár én a 33-mas szintemmel és überkirály cuccaimmal biztos nem fogom random felszereléssel kezdeni :D
  • MertHogy
    #9446
    Első indítás:


    Utoljára szerkesztette: MertHogy, 2015.10.13. 11:59:33
  • AntiHero
    #9445
    Baromi jó. Vannak mellék küldetések is meg új kérdőjelek is. :)

    A fő story meg pörög rendesen.
  • MertHogy
    #9444
    Igen sajnos az kell hozzá, sok embernél problémát okozott az alapjátéknál az 1.10-es patch, de kell.