16775
banner
  • S1M0N
    #9523
    Nálam is ugyan ez történt.
    Mindegy, majd legközelebb jobban kell figyelni a sorrendre.
  • DantesHUN
    #9522
    Álmaikban. Az F4 akár 400 órás is lehet...ami azt jelent hogy lehet minden szirt-szart gyűjtögetni 100 ugyanolyan barlangot felderíteni...400 órában.
  • R0GUE
    #9521
    Ha a látványt nem is illene összehasonlítani,magát a játékmenetet,sztorit,cselekményt össze lehet mert ebben a Bethesda sajnos az összes játékát egy kaptafára építette eddig és ebben a W3 köröket ver rájuk.
    A Skyrim,Fallout és többi játékuk konkurencia hijján jók voltak,de aki nem szereti ha valami ismétlődik vagy repetitív azok beleunhattak,mert bizony ez szinte minden Bethesda fps rpg címre igaz eddig...
    A Skyrimben állandóan ismétlődő feladatokat hajtottunk végre, a fő sztorivonalon kívül egy repetitív dögvészbe fulladt a játék elég gyorsan,1-2 kilengéssel (pl Guild küldetések).... És a csodás külvilágon túl a dungeonok,barlangok,és azok lényei állandó jelleggel ismétlődtek gusztustalanul,akárcsak a fallout föld alatti járatai....Amikor 28-jára kellett bejárni egy szaros jelért vagy feladat miatt egy barlangot vagy dungeont ami az alap térképét leszámítva egy az egyben ugyan úgy nézett ki mint az összes többi addig bejárt, és pontosan ugyan azok az ellenfelek támadtak rád, a végén pontosan ugyan azzal a főellenféllel (csak erősebb,más névvel).....Dögvész....
    Ebben a W3 mocskosul magasra tette a lécet,nagyon kíváncsi leszek a Fallout 4 legalább csak megközelíti-e...Jó lenne...
  • molnibalage83
    #9520
    A W2 a Skyrimhoz képest viszont egy csőjáték. Ezt annak ellenére el kell ismernem, hogy a W2 fényévekkel jobb játékélményt adott, mint a Skyrim.
  • Daermon
    #9519
    De a Skyrim a Witcher 2-től is elmaradt ezen a téren. A nagyobb területet leszámítva igazából mindenben.
  • molnibalage83
    #9518
    Igen, élőbb. De az összehasonlítás sem fair. A Skyrim 4 évvel korábbi játék. Akkor azért az arcminika egészen más szinten volt, ezért a szinkront sem volt értelme egy adott szint fölé vinni. Most már van. A W3 felállított egy olyan standardot, ami alatt csalódás lesz szinte minden.

    OFF

    Ezért is mondtam, hogy a Metro 2033 Redux számomra az egyik legnagyobb csalódás volt. Kurva rövid, jellegtelen párbeszédek baromi gyenge szinkronnal, 0 minikával. Az sem érdekel, hogy a posztapokaliptik környezett miatt depis mindenki. És mindemellet 100% csőjáték. A metró hálózat lehetővé tette volna azt, hogy legalább ott döts, hogy merre és hogy. stb. W3 volt cirka 30 EUR az meg 20EUR. 10 órát sem játszottam vele, döntési lehetőség 0. A W3 sztorija tőmondatokban is oldalakra rúg, a Metro 2033 teljes szotrija bő lére eresztve kb. oldal. Vicc az egész.

    ON
  • Daermon
    #9517
    Ha hazaértem dobok fel (ha addig más nem rak fel), mert a sg.hu fórum mobilról nem támogatja a dolgot.
    De szépen kidolgozott lapok :)
  • SzirmosSzisza
    #9516
    Aki megvette a kártyákat tudna róla dobni képet? Kíváncsi vagyok milyen.
  • bélanéni #9515
    Nekem nem tűnt fel, eddig is gyönyörű volt.
    Nekem 3 hónap kimaradt, az 1.10-el folytatom, de nem látok igazán különbséget.
    Esetleg a karakterek kidolgozottsága lett kicsit jobb, az egyszerűen félelmetes. Tegnap elmerengtem, ezt a játékot mekkora meló lehetett megcsinálni. Ezt a több tízezer sornyi párbeszédet felszinkronizálni, minden falusi teszi a dolgát, magyaráz közben stb...
    Biztos nem leszek népszerű a Bethesda játékok rajongói között, de nekem egy Skyrim-nél ez összehasonlíthatatlanul hangulatosabb, "élőbb" játék. Az atmoszféra elképesztő.
    És az a gondolat, hogy az alapjátékból >50 óra, és a két kiegészítővel még kb 30 óra visszavan... Minden úgy az igazi, ha sokáig tart!
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.10.14. 12:19:33
  • xido
    #9514
    A végén még felüti a fejét valami élő gwent bajnokság is..rajongói szervezésben,cosplay partyval egybekötve :))
  • Evoluti0N
    #9513
    De bugos. Ugyanis én már akkor találtam meg a második szobrot, amihez a Soldier Statuette tartozik, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Triss már elmenekült. Aztán, amikor megint ott van mindenki Novigradban, amikor azok a küldik vannak, hogy meg kell találni a két varázslónőt (Margaritát és Philippát), akkor bedobta nekem a küldetést. Ilyenkor azt csinálja a játék, hogy ha beszélsz Triss-szel, akkor ott az opció, hogy csináljátok meg a küldetést, elmentek oda, ahol a másik szoborba zárt fickót is kiszabadítja és nem történik semmi. Mondd valami olyasmit még az átvezetőben, hogy "Mehet?" és utána csak áll ott. Nem lehet többet dumálni vele a küldetésről, magánál a küldetésnél pedig nincs feladat, csak a küldetés nevét írja.

    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.14. 09:04:26
  • Daermon
    #9512
    Tényleg csúszik a 2. kieg:
    http://m.pcguru.hu/hirek/witcher-3-kesobb-jelenhet-meg-a-blood-and-wine/34468
  • Daermon
    #9511
    A dobozoshoz gyönyörűek a kártyák :) csak most 2szer van meg a kieg :D (még májusban megvettem gog-on, de a kártyák meg kellenek, úgyhogy dobozossan is megvettem)

    A kieg eddig rohadt jó. Pár mellék és két fő szál után, eddig kitűnő. 10/10
    Jó, ha az ember betáraz pénzből, mert lehet költeni.
    Előre "félek" mi lesz a következő kiegben :)
  • AnuluWork #9510
    A szörnypakliban van egy értelmetlen kártya. De gyönyörű szép ahogy kinéz. Klassz ez a teljes pakli.
  • AnuluWork #9509
    Nem bugos, csak én is elqurtam az időzítését. Mielőtt Triss menekülni kezdene a varázslókkal Novigradból, előtte kell megcsinálni, kb. azzal egy időben, ahogy a kristályra még rá tudsz nála kérdezni.
  • SzirmosSzisza
    #9508
    Oh, akkor lehet lesz esélyem a 34-re, köszi!
  • Evoluti0N
    #9507
    Utána lesz még néhány főküldi, de már nem sok. 4, talán.
  • SzirmosSzisza
    #9506
    Hm, most nézem, hogy ebből van 34-es változat is. Kár, hogy kb minden küldetés szürke, így nem hiszem, hogy 30-ról meglesz a 34 a főküldi nélkül.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mikor Novigradban kell varázslókat gyűjteni az már a vége ugye?
  • kasa85
    #9505
    Köszi akkor előre jelezni fogja az jó :)!
    Kocsma előtti táblákat aktiválom kapom is a küldiket :)

    Negritis
    Nem játszok én olyat :)
    Az előzőben játszottam verekedés,és szerencse játékot ezt nem mertem a háromban ki próbálni.
    Félek le csapnak mint egy legyet :D
    Nem jöttbe :)

  • Shep
    #9504
    Igen, lehet nem is a szebb a jó szó rá.
  • Evoluti0N
    #9503
    Valahogy másképp néz ki.
  • Shep
    #9502
    Figyeljetek már, csak nekem tűnik úgy ,vagy tényleg szebb lett a játék?
  • Evoluti0N
    #9501
    Azokat a mellékküldetéseket, amik elkerülhetetlenek, szóval lehetetlenség nem megtalálni őket, mivel fontos, főküldihez tartozó karakterek adják, azokat kell megcsinálni minél előbb. Lesz a játékban egy rész, ahol ahol kiírja, hogy ezek után nem lesz elérhető pár mellékküldi. Ott akkor csináld meg ezeket. Minden olyan mellékküldit, ami kapcsolódik fontosabb, főküldivel is rendelkező karakterekhez.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.13. 22:24:54
  • Negritis
    #9500
    például bizonyos emberekkel gwentet játszani :D
  • kasa85
    #9499
    Köszi
    Sejtettem lesz amit nem tudok teljesíteni utána vannak valami Alternvatív módok.
    A lényeg spoiler-be tudsz valamit írni,hol érdemes akkor neki kezdeni,mert akkor az Alternatív küldetéseket végig csinálom.
    Előre is köszönöm a segítséget,és a mostanit is :)
  • Evoluti0N
    #9498
    Mérgemben megvettem a Hearts of Stone-t.
  • Evoluti0N
    #9497
    Na meg az mi a tököm, hogy a grafikai beállításoknál legfelül függőleges fehér csíkok vannak szöveg helyett.
  • Prof William
    #9496
    Nem baj csak legyen jó. Végigviszem a Hearth of Stone-t aztán majd miután nyáron kijön a új kiegészítő majd újra végigviszem az egészet... Legalább addig fakul majd annyit az élmény, hogy újra jó legyen végigjátszani...
  • TBTPumpa
    #9495
    Legyél Tinman. Várj 2 évet, addigra az összes DLC és Patch kijön. Akkor kell majd elkezdeni a játékot, addigra úgyis 500 Ft lesz már a Complete kiadás is. Új játékért nem adunk pénz, csak ha már teljes a tartalom és olcsó.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.10.13. 21:19:05
  • Evoluti0N
    #9494
    Gyönyörű ez a patch. A Soldier Statuette küldi még mindig bugos, ráadásként beadott Novigrad Closed City II nevű küldit az elbukott küldik közé. <3
  • DantesHUN
    #9493
    Hol jelentette ezt be? (Cirri meg abban sem lesz)
  • Shep
    #9492
    Hát ez így elég kellemetlen akkor.
  • TBTPumpa
    #9491
    Yep, bár a CD Projekt bejelentette, hogy a második kiegészítő picit késni fog. Tavasz helyett csak nyáron fog érkezni. Most addig lehet várni Cirire?!
  • DantesHUN
    #9490
    Valószínű, hogy a második kiegészítőhöz adják a másik paklit. Legalábbis remélem, mert így lenne csak értelme.
  • Evoluti0N
    #9489
    Igen. Fősztori után is megcsinálható a mellékküldetések nagy része. Azonban vannak olyan mellékküldetések, amik a fősztori után, illetve a fősztori bizonyos pontjai után nem teljesíthetőek. Vagy azért, mert olyan karakterekhez fűződnek, akik fősztori után már nem találhatóak meg, vagy azért, mert a fősztori bizonyos elemeihez kapcsolódnak valamilyen szinten.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.13. 19:42:02
  • kasa85
    #9488
    Skacok.
    Fősztori után folytatódik a játék ?
    Azért érdekelne,mert van csomó kérdőjelem.
    Rengeteg mellék küldit csináltam végig.
    Szeretném folytatni,ha sztori után van e még lehetőség e rá.
    Előre is köszönöm a HELP et :)
  • SzirmosSzisza
    #9487
    Borderless windowednél nincs.
  • genndy
    #9486
    Csak az Xboxos változatban volt.
  • mike01010101
    #9485
    Nagyon jó az új DLC. több lesz ez mint 10 óra, már most rengeteg új kérdőjelem van. Hibátlanul integrálódik a játékba a új terület, így kell ezt csinálni. Kiváncsi vagyok David Beckham-nek fizetnek-e jogdíjat? :)
  • AnuluWork #9484
    Mellesleg, még mindig várom, hogy hol is van az a bizonyos gamma beállítás, mert azt én sehol sem lelem az 1.10 óta.