16775
banner
  • AntiHero
    #9563
    És pörög a DLC credits. :)

    Hát gyerekek ez akárhogy számolom olyan 15-18 óra volt. Pedig nem szarakodtam sokat. 1 boss ment le 3xra csak. Minden mellékküldit és kérdőjelet is felszedtem.

    A vége meg iszonyat jó volt már a torkomba dobogott a szívem. Aztán rájöttem a megoldásra.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Telt az idő rendesen:D A felénél lehettem az időnek mikor rájöttem, hogy a [spoiler]Tükör
    a megoldás. Rohantam is keresni..gondoltam, hogy a házban lesz. De ott is szopattak azért. Maradt vagy 2 másodperc mikor végül "kilöktem" a falat így sikerült a találós kérdés megfejtése. :D[/spoiler]


    Én 10 órára számítottam. De kaptam jóval többet. Köszönöm CDProject. Így kell DLC-t csinálni!


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.15. 00:25:58
  • AntiHero
    #9562
    Kiegben. Alapjátékban nincs benne ez a gear.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.14. 23:18:08
  • HeadHunter86
    #9561
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Milyen licitálás? Alpajáték vagy a kiegben?
  • dubel
    #9560
    Kösz :)
  • S1M0N
    #9559
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudom, hogy van olyan lehetőség is (megnéztem már azt is), de az én Geraltom a békésebb megoldások híve. :D
    Bár aztán ki tudja...

    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2015.10.14. 22:47:18
  • AntiHero
    #9558
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindenki ment a levesbe. :)
  • S1M0N
    #9557
    Na, mondhatni elakadtam a kiegészítő fő szálában.

    Ott tartok, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    összeszedtem a csapatot (amúgy számít, hogy ki a robbantós?), már lent vagyok az aukciós ház pincéjében, de nem tudom eldönteni, hogy kinek az oldalára álljak. Megnéztem mind a két lehetőséget, de egyik sem tetszik igazán. Az mondjuk zavar, hogy a törp robbantót is meg kell ölnöm, ha a ház ura mellé állok, mert szimpatikus, de a két testvér közül egyik sem az. Ti kit választottatok és miért?
  • AntiHero
    #9556
    HeadHunter86
    #9554
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A licitáláson( árverésen) lehet megvásárolni az öreg nőtől!



    dubel
    #9553
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Magasabb szintű bájolásokat.

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.14. 22:42:55
  • Evoluti0N
    #9555
    2 dolgot próbálj meg. Töltsd le az 500 MB-os DLC csomagot és rakd fel, valamint ellenőrizd a fájlokat Galaxyban/Steamen (ahol megvan a játék).
  • HeadHunter86
    #9554
    Vipera armor merre található?
  • dubel
    #9553
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De mit kapok 30000-ért? Valami brutális dolgokat lehet vele csináltatni? Kösz
  • AntiHero
    #9552
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt oda adod neki utána mág kér 15.000-et. És vége a küldinek. :)


    Közben legyőztem a gondnokot. Aki majd elakad az nézze meg a videómat róla. Ezzel a felszereléssel meg taktikával elsőre lement.

    14 óra eddig a dlc-ben de még nem értem a végére. (igaz összes kérdőjelet felszedtem + minden mellékküldetés kész eddig. Már csak fő story van hátra elvileg.)


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.14. 22:10:33
  • TóthG77
    #9551
    Szasztok, felraktam az 1.10-es patch-et és az új DLC-t. Előtte new game+ al játszottam level 48-asként. Patch és DLC felrakása után a folytatás gombra nyomva betölti az utolsó mentett állásomat, megjelenik küldetésként az új DLC, viszont Geralt egy szál alsógatyóban fegyverek nélkül akar nekivágni!! Hova lett a felszerelésem????
  • dubel
    #9550
    Dlc-ben a rúnakövesről kérdés
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Adtam neki 5000-et és kerestem neki egy követ,de most 10000-et szeretne. Tudja valaki,hogy mennyi pénzt kell bele ölni,hogy tudjon rendesen dolgozni és megéri-e?
  • TBTPumpa
    #9549
    Írtam üzenetet neked ezzel kapcsolatban. Mondjuk nekem Steam-es verzióm van, elvileg mennie kell azzal is.
  • AnuluWork #9548
    Egyébként nem gondoltam volna, hogy a Scoia'tael ennyire kemény frakció. :)
  • Negritis
    #9547
    még nem bontottam ki amúgy :D de nekem is megvan ugye :D
  • AnuluWork #9546
    A Scoia'taelnél is van egy egyedülálló. :) Úgyhogy 1:1 :)
  • DantesHUN
    #9545
    Aha, én eladom a kódot ha kell. Írj rám privátot ha érdekel. olyan 2000-2500 forintért.
  • Madi92
    #9544
    Valaki szándékozik eladni a megmaradt dlc kódját? Olvastam még visszább, hogy van olyan aki csak kártya miatt vette meg a dobozost. Vevő lennék egy kódra.
  • SzirmosSzisza
    #9543
    Jaa, hogy ja. Úgy értem már.
  • SzirmosSzisza
    #9542
    Jól kezdődött a játék :D



    ez meg ...

  • AntiHero
    #9541
    Dlc boss :)


    Voltan
    #9536
    Valószínű, de ez most jött be a dlc-vel.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.14. 20:13:52
  • Negritis
    #9540
    majd a kövi kieggel jönnek hozzá a társai :D
  • DantesHUN
    #9539
    Mindkét pakliban benne van_ Cirri, Avallach, Geralt, Yen, Triss, Zoltan, stb
  • AnuluWork #9538
    Ennek piros a háta, a Scoia'taelesnek meg zöld. Mindkét pakliban van hasonló. Szerencsére csak egy olyan kártya van aminek semmi értelme, az pedig a sorban lehívhatók közül egy 6os katapult. Abból ugyanis csak egy van, nem három, így totál értelmetlen lap.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.10.14. 20:11:48
  • SzirmosSzisza
    #9537
    Ciri meg a a linkelt kém pl közös kártya, ha jól tudom.
  • Voltan
    #9536
    Ez a Viper páncél nem az, amivel kezdesz? Totál úgy néz ki.
  • DantesHUN
    #9535
    Ki a az a Gondnok? És harcban vagy kártyában?
  • AnuluWork #9534
    Ez a szörny frakció. Lehet, hogy ott ezüst. Ingame sose néztem. :)

    Scoia'taelnél arany.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.10.14. 20:05:50
  • AntiHero
    #9533
    Na jóó a Gondnokot sehogy nem tudom legyőzni...ha valaki letudta adhatna tippet.
  • SzirmosSzisza
    #9532
    Scanner fura vagy tényleg ezüst és nem arany a speciális kártya?
  • AnuluWork #9531
  • DantesHUN
    #9530
    Nem véletlenül...apró spoiler: az a Prof szemüvege
  • R0GUE
    #9529
    Szép magyar mondat az a félreérthető...:D
  • molnibalage83
    #9528
    Geralt úgy néz ki, mint a Professzor az első részben...
  • AntiHero
    #9527
    Pár dlc-s kép (PS4)

    A Csábos Shani:


    Még csábosabb Geralt :


    Random Medve:


    Kicsit félreérthető mondat :


    Látkép:


    Végre egy jól kinéző Páncél (Viper):



    Ja és 12 órája játszok a dlc-vel. Még nincs vége!
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.10.14. 17:45:40
  • Evoluti0N
    #9526
    Elméletileg most úgy működik, hogy összeadódnak. Szóval eszel valamit és ha még nem jár le az idő és eszel még valamit, akkor hozzáadja annak az idejét az előzőhöz.
  • cylonflatus
    #9525
    Az 1.10 után észrevettem, hogy amikor gyógyítom magam nem tudok két ételt "használni" egyszerre. Eddig úgy működött, hogy egyszerre akár három gyógyító hatású itemet is be lehetett nyomni, úgy gyorsabban töltődött vissza az élet. Persze megkötéssel, kenyér és hús pl nem működött együtt, így felváltotta az egyiket a másikra, de pl víz plusz kenyér már együttesen fejtette ki a hatását. Ehhez hozzájött még a fecske poti harmadiknak, tehát egy szilárd-, és egy folyékony táplálék, plusz egy poti működik együtt. Most viszont ha megiszok egy vizet, rányomva a kenyérre lecseréli, nem működik együtt. Ezt tapasztalta valamelyikőtök? Azt sem tudom pontosan, hogy most maga az 1.10 csinálja, vagy a kieg., mert egyszerre raktam föl a kettőt az 1.08-ra. Ez most bug lehet, vagy koncepció? Bár nem hiszem, hogy ezt szándékosan változtatták volna meg, a korábbi játékokban is a fent leírt módon működött a gyógyítás.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2015.10.14. 15:13:24
  • Evoluti0N
    #9524
    Az a poén, hogy a patch notes alapján állítólag kijavították a küldit az 1.10-ben, de nálam még mindig nem jó.