16775
banner
  • Daermon
    #9603
    Abban egyetértek veled :)
    Majd jövőre kiderül mi lesz ez pontosan.
  • DantesHUN
    #9602
    Bár...hm,

    Ezen a képen a Blood and Wine felirat felett látható tornyos templom épületek, ha ráfogjuk hasonlít a videóban látható városra. De azért ez spekuláció , nem kell készpénznek venni.
  • DantesHUN
    #9601
    Én csak azt mondom, korai következtetést levonni, nem lehet tudni biztosra a videónak van-e köze a Blood and Wine-hoz, mert semmi hivatalos kép, információ nem jelent meg idáig.
  • Daermon
    #9600
    Nem véletlen nem DLC, hanem Expansion :)
  • DantesHUN
    #9599
    Aha, akkor meg az is lehet, hogy nem is hivatalos kép, hanem csak valami fan álltal beleszerkesztett dolog. Volt már ilyenre példa. Vagy, véletlenül kiszivárgott kép. Szerintem a második kiegészítőről még semmilyen hivatalos anyag sincs, és egy darabig nem is lesz. Még jó pár hónap mire kiderül.
  • MertHogy
    #9598
    A videóban nincs is benne, ezt a képet ilyen formájában a steamen találtam, elkezdtem keresni, de most valahogy nem találom, az expansion pass alatt volt, de most nincs ott.
  • DantesHUN
    #9597
    Értem én, és lehet a hiba az én készülékemben van, de hiába néztem végig a videót, megállítva, kockánként, semmi ilyen feliratot nem láttam.
  • MertHogy
    #9596
    Akkor nem jól fogalmaztam, arra gondoltam, hogy a videóban látható képkockára írták rá, a kieg. címét, az jelenthet valamit.
  • DantesHUN
    #9595
    Igen? Érdekes, én semmi ilyesmit nem látok a videó végén, hogy ott lenne Blood and Wine felirat, maga a videó meg még az alapjáték előtt jött ki és magyar csapat készítette.
  • genndy
    #9594
    Az biztos hogy CDP is egyeztetett a térképről Sapkowskival még az első Witchernél, bár abban is maradtak hibák.
  • DantesHUN
    #9593
    Brokolion is kimarad, ha csak nem egy új önálló witcher játékban. Bár szerintem Velen fele is nagy, legalábbis egy DLC-nek. Persze kitudja, azért a fejlesztők mindig igen magasra teszik a lécet.
  • MertHogy
    #9592
    Valószínű, hogy ez egy kitalált térkép, illetve bővítve lett a játék készítők térkepe, ha jól emlékszem a witcher első részéhez jár már egy nagyobb területet felölelő térkép, de a kettőhöz biztos, ez bővíthették tovább.

    DantesHUN:
    A trailer végén pont ez látható, gondolom nem véletlenül:


    Utoljára szerkesztette: MertHogy, 2015.10.16. 10:55:48
  • DantesHUN
    #9591
    Viszont Fringilla Vigo szerintem majd szerepel benne, őt a császár tartotta fogva, a játék végén, a hajón.
  • Prof William
    #9590
    Én inkább a Veleni térkép negyede/fele méretű új térképre gondolok. Mégis csak egy királyságról van szó + egy (minimum) 20 órás kiegészítőről.

    Egyszer Brokolion-be kellene eljutni. A könyvek alapján az is érdekes hely...
  • DantesHUN
    #9589
    Szerintem Gyümölcsöskert nem kicsi. Persze mihez képest. Ha ekkora lesz a DLC az elég, és nyílván nem egész Toussaint-ban fog játszódni. Persze ha nagyobb lesz, akkor még jobb.

    Miből gondolod hogy a trailer ott játszódik?
  • Evoluti0N
    #9588
    Ki csinálta ezt a térképet? Csak azért kérdezem, mert Sapkowski sose adott ki/adatott ki térképet a világról. A CD Projekt RED is saját maguk találták ki, hogy mi hol legyen. Esetlegek a könyvekben levő leírások alapján következtettek arra, hogy mi hol van és mi mihez képest hol terül el. Ok, az ilyesmi, hogy mi mivel határos, meg a többi országhoz képest, hol terül el, az le van írva rendesen, de hogy konkrétan négyzetkilométerre mekkora egy-egy ország, vagy milyen alakú ez hivatalosan nem szerepel sehol.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.16. 10:47:50
  • MertHogy
    #9587
    Nem biztos, hogy olyan kicsi lesz az a pálya, ez a trailer ott játszódik, lehet visszaköszön a játékban küldetésként, vagyis nagyom remélem.
    A witcher világ teljes térképe:

    Utoljára szerkesztette: MertHogy, 2015.10.16. 10:39:14
  • DantesHUN
    #9586
    A következő kiegészítőben Toussaint-ba megyünk. Ez valami ország, délre a mostani területektől, Nilfgaardi fennhatóság alatt elvileg. Ha tippelnem kéne, kapunk egy legalább akkora területet, mint a Witcher 3 kezdő pályája a Gyümölcsöskert, esetleg egy nagyobb faluval.
  • Shep
    #9585
    Elég sokat javítottak a teljesítményen, mert tegnap megnéztem és már a hairworks-öt is be tudom kapcsolni, meg sok mindent überre és mégis jól fut, eddig ha a hajat belőttem elég csúnya lassulások voltak.
  • genndy
    #9584
    Te meg ütötted már volna le a szerencsétlent, te aggresszív állat, te.

    Más:
    Elkezdtem a kieget, egyelőre az első nagyobb ellenfélen vagyok túl, meg összefutottam Shanival. Majd meglátom mi sül ki belőle, de az eddig olvasottak szerint jó lesz ez.
  • Evoluti0N
    #9583
    Ok, megvan. Dumálni kellett volna egy fickóval előtte. :D
  • Evoluti0N
    #9582
    Mi szomat kell csinálni a Dead Man's Party küldiben a disznókkal? Nagyon kiakaszt az a rész. :D
    A faszi meg különösen kiakaszt. Leütném már nagyon. "Where are you going?" "No, please no!". Ezt hajtogatja folyamatosan és már nagyon idegesítő. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.16. 09:40:38
  • Prof William
    #9581
    Na meglett nekem is a Hearth of Stone. A hétvégén azt hiszem neki is kezdek.

    35-ös szinten vagyok.
  • Negritis
    #9580
  • Myselor
    #9579
    milyen kert? xd na de komolyan hol van?
  • TOMSILENT
    #9578
    Nagyon tetszik. Remélem lesz a következő kiegészítőben pálya is az Ofieri tájról.
  • TBTPumpa
    #9577
  • Myselor
    #9576
    már megnyertem kb 2 órát próbálkoztam,mivel nálam 5perc mire beölt a játék egy mentést.alap paklival nyertem.mivel nem gwentezem soha xd jó volt :D
  • AnuluWork #9575
    Hun, hun? Há a kert végibe!
  • DantesHUN
    #9574
    Na és hol a láda?
  • Daermon
    #9573
    Kész vagyok a DLC-vel :) 10/10
    Nagyon jó volt :)

    Valaki kért képet a dobozos verzió lapjairól:

    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2015.10.15. 19:12:15
  • TBTPumpa
    #9572
    Péter mondja is, hogy van egy különleges kincsesláda, amit csak ő rejtett el. Az interjúban el is mondja, hogy hol és mikor található meg. Elmondása szerint még senki sem találta meg ezt a ládikót (képek, YT videók alapján).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.10.15. 19:09:21
  • TBTPumpa
    #9571
    Interjúféleség Gelencsér Péterrel Részben a hazai nyúltub szennyeivel.
  • mike01010101
    #9570
    Sajnos már majdnem vége a dlc-nek (az esküvő után vagyok) de azt biztos, hogy ebben a dlc-ben több tartalom, minőség, szellemesség, van mint sok más teljes játékban. Tökéletes, még sok ilyet akarok:)
  • DantesHUN
    #9569
    Hol nem tudsz nyerni a kieg-ben? Szivatós tud lenni, de ha megfelelő paklid van, nem nehéz nyerni. De ehhez elég sok lap kell.
  • Myselor
    #9568
    nagyon felbasz ez a gwent,a kiegészítőben van egy rész ahol kéne de nemtudok nyerni mert nincs olyan paklim ami kéne.nem érdekelt eddig sem de ezek után sem fog.:) de utálom hogy rám van eröltetve amit nem akarok játszani
  • DantesHUN
    #9567
    Ez de jópofa poén...mekkora hülyeségek jutnak a készítők eszébe
  • DantesHUN
    #9566
    Ja, ők perzsák , a másik csapat meg olyan lengyel-kozák féle legalábbis a hajviseletük és a viselkedésük alapján.
  • S1M0N
    #9565
    Hát, végül én is ezzel a megoldással éltem. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így elvileg a pénz jó helyre megy a végakarat szerint, még ha nem is ez volt Olgierd von Everec kívánságának a lényege. :D
  • TOMSILENT
    #9564
    Kijátszottam a "Kőszívűt". Hát meg kell hogy valljam még jobban megfogott ez az atmosféra, nagyon el lett találva. Nekem külön tetszettek ezek a perzsa (ofieri) féle NPC-k...és hát a fő boss...kegyetlenül el lett találva! ajánlom mindenkinek!!! De ahogy hallgattam az a tükrös démon is valami "Ofieri" nyelven halandzsázott...
    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2015.10.15. 01:27:41