16775
banner
  • molnibalage83
    #9723
    A játék elején az és Keira küldetése megadta azt az alaphangot, ami után a játék nagyon sokáig nem engedett ki a szorításából.
  • Negritis
    #9722
    ha egészbe nézzük mindenestül akkor számomra a Skellige-i királyválasztás viszi a prímet
  • nasr
    #9721
    BWT
    Szerintetetek is az egyik legjobb, legösszetettebb küldi volt a Véres báró
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ( nálam öngyilkos lett)
    vagy még fokozódik majd a játék vége felé. Mármint a küldik színvonala.
    Utoljára szerkesztette: nasr, 2015.10.20. 12:56:19
  • nasr
    #9720
    Jajjj utánanéztem a Lehto-s os küldinek és emlékszek rá ki kelett pucolni valami házat vagy mit szörnyektől de én ott lehet kapkodtam vagy ignoráltam azt hogy bemenjek a pajtába :S lehet visszanézek a színhelyre lehet még ott lesz :S
  • Evoluti0N
    #9719
    Igen. Mindenféleképp.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak az egyik oldalt választva szemtanúja is vagy a megvakulásának, a másik oldalt választva pedig nem.
  • nasr
    #9718
    Mentést importáltam. Elvileg.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    witcher 2 ben philippa mindenképpen megvakul? Mert ha itt is van egy küldi hogy nyomozni kell utána mert hogy vissza akarja szerezni a látását.
    Gondolom ha ez importálódott akkor letho is
  • molnibalage83
    #9717
    A fő sztori kb. felénél, ha vagy számolva a lehetséges "majdnem kötelező" mellék küldiket. Ne igzulj. Lethod benne van a W3-ban, ha az import sikerült vagy jó válaszokat adtál az elején az import modellzésnél. Iorveth sajnos nincs benne a W3-ban sőt, A Scoaitelek gyakorlatilag nem léteznek. A nilfgaardi invázió gyak. minden más esményt elsöpört.
  • Evoluti0N
    #9716
    Érdemes elolvasni a könyveket. Ha utána újból végigviszed a trilógiát, akkor sok utalást meg fogsz érteni, világosabb bizonyos szereplők kiléte, illetve Geralttal és más szereplőkkel való kapcsolata. Igazából a harmadik játékban teljesedik ki ez maximálisan. Itt már végleg félredobták az amnéziás dolgot és nem szerénykedik a játék olyan szereplőkben, akik a könyvekből térnek vissza és olyan visszautalásokban, ami a könyvekben történtekre utal vissza. Meg különben is jók a könyvek. Számozva vannak a könyvek, szóval nem nehéz rájönni, hogy mi a sorrend. .) Összesen 8 könyv van. Eddig ebből 5 jelent meg magyarul. A 8. könyv két éve jelent meg, a többi mind a 90-es évek végén. Szóval esetleg a 8. könyv olyan, amiből nincsenek utalások, mivel akkor már nagyban folyt a játék fejlesztése. Meg különben is a 7. könyvvel lezárul a könyvek története és a játékok a 7. könyvet folytatják és a 8. könyv az ilyen előzmény.

    Amúgy a 6., 7. könyvnek már van angol nyelvű rajongói fordítása. A 8-nak még készül.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.20. 10:59:52
  • DantesHUN
    #9715
    Lethoval elvileg igen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha sikerült a mentés importálás, vagy olyan válaszokat adtál az elején, akkor Velen-ben van egy witcher megbízás, takarítsd ki egy öregasszony nagy házát a lidércektől. Na ott van Letho
  • nasr
    #9714
    Hali.

    Sakoc sok hete kérdeztem a játék felől mennyire kell első illetve második játék.
    Elsőt megnéztem "filmben youtube on"
    Másodikat végig vittem Iorveth oldalán
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (nem öltem meg Letho-t nekem nagyon szimpi)


    Harmadikat tolom 3 hete lassan 48 óra benne van Majdnem minden másodlagos küldit megcsinálok meg meg witchermegbízást stb. Most ott Tartotk Hogy Veleben kell visszamenni Umáért a kis ronda elátkozott "emberért"

    Első kérdésem az hogy fogok találkozni még a játék során Lethoval
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (nem öltem emg a kettőben)
    vagy Iorvettel?

    Második kérdésem hogy kb hányadán állhatók a főszálnak?.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Skeligéről Sirit elvitte a maszkos Elf és most Umát kell megkeresni mert lehet közük van egymáshoz
    . Szóval kb mennyi van még a Fő storyból?


    Harmadik kérdés. Gondolom van itt sok Witcher megszállott. vannak a Vaják Könyvek érdems őket olvasni? Illetve van e még magyarúl olvasható Irodalom ami köthető a Witcher univerzumhoz?
    Milyen sorrendben olvassam (és majd játszam újra az egészet) Gondolok olyan hogy előbb könyvet olvassak és utána játék vagy maxoljam ki mindhárom játékot még egyszer(párszor) és utána könyvek?
    Bocs a hosszú kommentért.
    Utoljára szerkesztette: nasr, 2015.10.20. 10:44:09
  • molnibalage83
    #9713
    Az álarcos bálnan bőven jól áll az a ruci. Csatában, Novigradban és mondjuk a temetésen "picit" fura...
  • MerlinW
    #9712
    Jó nekem az alap, de köszi. Csak ez a kilóg a csöcsöm randa ruha zavaró. Jól sem áll neki, meg nem is odavaló szerintem:) Yen DLC-s rucija rendben van, meg Ciri-é is.
  • molnibalage83
    #9711
    Ezek PS munka vagy mi?
  • RatBaG #9710
    eléggé marcona!
    http://imgur.com/a/eUnvx
  • Shep
    #9709
    A David Attenborough-s poén mekkora már a kiegben. :D
  • molnibalage83
    #9708
    Van olyan MOD, ami ötvözi a DLC-s hajat az eredti rucival, én azt használom. Feltöltsem? A játék 99%-ban teljesen illúzió romboló a ruhája. Mikor pl. rejtőzik Novigradban azzal a ruhával kb. 2 másodperc alatt szúrnák ki és aztán le...

    Yennefer DLC és alap ruháját is aszerint fogom váltogatni, ahogy a sztori megköveteli. Csatában az alap, de máshol a szexis rucija a megfelelő. A páncélok között is van olyan, ami inkább ünnepi öltözéknek tűnik, amolyan díszpáncél. Ezzel nagyon jól lehet majd operálni a filmezés során. :)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.19. 20:30:03
  • MerlinW
    #9707
    Áháá, ez elkerülte a figyelmemet. Csak azt láttam, hogy Galaxy-ban egyben van. Köszi:)
  • genndy
    #9706
    Dehogynem. Játék főmenü - Letölthető tartalom - Beállítások.
  • DantesHUN
    #9705
    Be.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Majd egyszer lesz választható feladat, hogy menj el Shani házába, és megkéri menj vele az Akadémiára, a harmadik feladat után lesz.
  • mike01010101
    #9704
    https://www.youtube.com/watch?v=BwasusaTd6A&feature=youtu.be

    Csináltam egy kis videót a köpenyről, ilyen.
  • sluqR
    #9703
  • Myselor
    #9702
    be lehet
  • TBTPumpa
    #9701
    De, sőt már a játékban is kikapcsolhatod.
  • MerlinW
    #9700
    DLC-ket már nem lehet külön kikapcsolgatni? Nagyon gáz Triss ribancrucija...:/
  • Prof William
    #9699
    Na megvolt az első
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kívánság. Szereztünk egy jó napot a szellem tesónak. Azt hittem tahó lesz a szellem de meglepően jó arc volt. Nem okozott túl sok problémát az esküvőn + Shanival is megvolt a romantikus jelenet. Most kezdhetek gondolkodni azon hogyan vigyek el egy teljes házat Von Everic -hez...


    Az Oxenfurti akadémiára be lehet majd jutni? Csak igen vagy nem el válaszoljatok spoilerben természetesen. :)

    Shanit berakhatták volna 3-ik lehetséges románcpartnernek mert ő képviseli a "normál lány" vonalat. Persze a korszakhoz képest kitűnik, -de nem annyira hogy ne lenne érdekes partner Geraltnak- de pl Yen-hez képest sokkal természetesebb nő.
  • molnibalage83
    #9698
    Összevágok (magyar felirattal) egy Witcher széria filmet úgy, mintha filmsorozat lenne. Az első része készen van, csak addig nem töltöm fel, ameddig kész nem lesz legalább 4-5, hogy heti feltöltéssel a sorozat jellege is megylegyen. :)

    Saját editálással és talán átemelésekkel a W2-től megpróbálom minél inkább sorozat szerűvé tenni a videó sorozatot és sok olyan ingame beszólást is tartalmaz, amit a pusztác cutscene-vel operáló longplay videók tartalmaznak.

    Anno egy teszt inrtó feltöltöttem.


    Részek elején a loading screenek rajzolt képernyői és alámondásai is fel lesznek használva. Az into rész zenéje lehet, hogy többször ez lesz, lehet, hogy nem.
  • bélanéni #9697
    Na most lett vége nekem az alapjátéknak.
    Egyszerűen MESTERMŰ. 100/100.
  • mike01010101
    #9696
    Igen, ezt az. Kicsit trükközni kell felrakáskor meg időnként játék közben is, de 90%-ban jól működik és emeli a játék fényét. Az elején a videón mikor követik Yennefert akkor is csuklya köpeny van rajta.
  • cylonflatus
    #9695
    Vagy erre.
    szerk.: amúgy milyen filmre gondolsz?
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2015.10.19. 19:40:11
  • Gibor
    #9694
    Szerintem erre gondolt.
  • molnibalage83
    #9693
    Link pls. Amikor összevágom a filmet jobb lenne, ha Geralt minél több ruhában pompázna.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.19. 16:54:45
  • mike01010101
    #9692
    Találtam egy jól működő köpeny-csukja módot a nexus-on, nekem nagyon hiányzott, sokkal jobb így a feeling. A képregényben és sok képen is csuklyát visel a witcher.
  • cylonflatus
    #9691
    Szerintem abszolút nem nehezek, főleg amikor meg vagy már erősödve és jó cuccaid vannak. Egy nálad magasabb szinten lévő, csapatban támadó nekker szerintem sokszor durvább, mint egy-két főellenség. Szóval nehéz szinten inkább a játék első fele a kihívás, míg nem vagy tápos, na akkor egész jókat lehet egy-egy mezei sírbanyával is küzdeni. Vagy 6-7-esként egy 18-as fojtólidérc (vagy mocsola, vagy mizisten), mellette még öt-hat gyengébb kiadásban elég durva. Amikor csoportosan támadnak, szerintem az a legnagyobb kihívás, legalábbis a legnehezebb fokozaton. De aztán már 20 fölött, főleg 25 után már a legtöbb kóbor lény nem ellenfél.
  • csm
    #9690
    mi okozhatja,hogy a betöltőképernyőn megáll a játék? végigmegy az intro,van egy rövid cutscene is ahol hősünk látható,aztán jön a töltőképernyő,jobb alul a kis kör forog végig,a tippek mennek,azonban a betöltés nem folytatódik. valakinek valami ötlet?
  • Myselor
    #9689
    én normálon játszom és igazából egyik boss sem volt nehéz kivéve Olgierd von Everlec hogy akkorát csap rád hogy fél vagy háromnegyed hp-d ugrik a többi meg csak keveset sebzett ugye.mindre megvan a taktika és akkor nem nehéz különben sikerültek elsőre az összes boss csak nálam néha eléggé akad a játék így a toad prince-t én önszántamból kezdtem újra 2x mert annyira akadt ott hogy idegesített a bénázásom miatta.
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.10.19. 13:45:26
  • mike01010101
    #9688
    Normál szinten játszok, szerintem legnehezebb szinten megőrjítettek volna a főellenfelek. Nem volt ez egy könnyű DLC és annyira nem szeretek szenvedni, ha 2-3-nál többször megöl valami, kicsit mindig elmegy a kedvem..
  • Evoluti0N
    #9687
    A szinttől függ. Azokra az ellenségekre, amik túl kicsik, azaz szürkék, azokra csak 1 XP-t ad. Zöldeket kell ölni. Maximum 5 szinttel lehetnek kisebbek, mint te.
  • cylonflatus
    #9686
    Nekem csak egy pontot ad a farkasra. Milyen nehézségi szinten játszol? Én a legmagasabbon. Sőt, tegnap az egyik bazilikuszra egy pontot adott. De nem kérdőjeles helyen őrzött kincset, hanem egy kóbor monszta volt. A kérdőjeles helyen lévő szörnyt ha legyakja az ember, akkor kész vége, viszont az ilyen kóbor (de adott területhez kötött) szörnyek respawnolnak egy idő után, és az ilyen föléledt bazilikuszra adott egy pontot. Onnan nem messze az útonállókért is egy pontokat adott, szerintem minden respawnolt ellenségért egy pontot dob.
  • DantesHUN
    #9685
    Sikerült másodszorra, de azért volt benne kihívás.
  • molnibalage83
    #9684
    Szíved joga és ez van... W3 sem tökéletes.