16775
banner
  • Daermon
    #9763
    Nincs valahol leírva a kieg végi találóskérdés a neten? :D nem találom és barátnőmnek felakarom tenni poénból :)
  • mike01010101
    #9762
    Köszi, így már értem.
  • genndy
    #9761
    Egyébként nem kötelező a csere, ha jók a lapjaid akkor maradjanak, ne cserélj.
  • xido
    #9760
    Ha jól mondom..akkor alapból 22 lapot kell beválogatnod az egyre hízó paklidból a játékhoz....érdemes a legjobbakat,de annak is lesz legalja...játékban ebből randomizál 10et...amiből kettőt rögtön le is cserélhesz a maradék 12ből random másikra...én mindig a legbénábbakat dobom vissza...
  • SzirmosSzisza
    #9759
    2 lapot kicserélhetsz (eldobja és húz újat a pakli tetejéről)

    szerk.: nem eldobja, hanem eltűnik inkább a helyes szó
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.10.20. 23:02:33
  • mike01010101
    #9758
    Egy dologra nem jövök rá a kártyánál. Mikor a játék elején azt mondja "Válassz egy lapot az újrahúzáshoz (0/2)" az mi? Ilyenkor cserél valamit, de nem tudok rájönni, hogy mit és mi az értelme. Eddig nem sokat nyertem, gyenge a paklim.
  • HeadHunter86
    #9757
    Végére értem a játéknak. 110 óra volt a kieggel együtt. Annyira szép kerek az egész. Esküszöm kicsit meghatódtam a végén. Felelevenedtek a játék elejei történések (ami nekem már 4 hónapja volt), aki kijátszotta érteni fogja. Ilyen gigászi single játékkal életemben nem játszottam. Minden tiszteletem a lengyeleké. Na meg azé a magyar programozó srácé aki részt vett benne. :)
    Így kell játékot csinálni. Jöhet a következő kiegészítő.

    Ha nem lesz az év játéka akkor nagyon félre van csúszva a játékipar...
  • Madi92
    #9756
    Van egyébként már mod rá, hogy nehezebb legyen a "loot"olás? Tehát kevesebb mindenből, drágábbak a dolgok, a kereskedők nagy árréssel dolgoznak, ilyesmik?
  • DantesHUN
    #9755
    Az a ,,sárkány" nagyon jó, trükkös lap. Jól alkalmazva nagyon tréfás. Az egyik vezérlap meg a legerősebb ostrom egységeket tudja kinyírni, az vicces tud lenni.
  • TopGun
    #9754
    Sziasztok! En nagyon kezdo vagyok meg a jatekban, 1-es szintu vagyok.az a kerdesem, ha elrontok egy kuldetest annak lehetnek karos kovetkezmenyei? Pl. a kereskedos kuldetest, az istennek sem tudom megcsinalni, amikor a hazug menekulo kereskedot kell elkapni lohatrol. Vagy meglog es buktam, vagy utolerem es sehogysem tudom elkapni :( akkor meg azert buktam :( Ha hagyom az egeszet a fenebe ez kesobb nem uthet vissza valahogy?
    Utoljára szerkesztette: TopGun, 2015.10.20. 20:59:28
  • DantesHUN
    #9753
    Hát igen, de fene tudja melyik kereskedő, vagy kovács maradt ki akivel nem játszottam.
  • SzirmosSzisza
    #9752
    Az mondjuk mák. Nekem ellenfélnél mindig volt eddig olyan zöld megsemmisítő vagy "sárkány" ami gyalogság közül öl. Időjárás lapokat szerencsére ritkán játszanak ki.
  • Evoluti0N
    #9751
    Meg kell venni minden kereskedőtől minden lapot, valamint játszani kell a különböző NPC-kel (kereskedőkkel, kovácsokkal, stb.) ameddig adnak lapot. Amikor már csak pénzt, esetleg nyersanyagot ad egy-egy ellenfél, akkor az azt jelenti, hogy a random NPC-ktől megnyertél minden lapot.
  • Evoluti0N
    #9750
    Ha mentést importálsz, akkor nincs mentés szimuláció. Rá se kérdez, mivel importálsz. A szimuláció azoknak van, akiknek nincs mentése.
  • DantesHUN
    #9749
    Északkal. Megcsináltam már minden gwent küldetést, kivéve a gyűjtsd össze mind-et. Nem is értem hogy lehet mindent össegyűjteni? Játszok mindenkivel akivel lehet, de így se lett meg mind.

    Kijátszottam kém kártyákat, trombitát, meg ilyesmit, így sok lapom volt.
  • cylonflatus
    #9748
    Az szép. Melyik frakcióval?
  • cylonflatus
    #9747
    Szerintem nem a Witcher 2 mentés szimulációval indítottad az elején. Amikor új játékot indítasz, akkor a nehézség beállítása után van egy ilyen választási lehetőség, hogy W2 mentés szimuláció- igen/nem. Vagy akkor a nem-re kattintottál, vagy ha igen, akkor a prológus után Vizimában, mielőtt bemennél Emhyrhez, a borotválás közben azt a választ adtad, hogy Letho meghalt. Ez száz százalék, hogy az előző kettő közül játszik valamelyik, máskülönben ott lett volna, úgy van a küldetés megcsinálva, hogy nem tudod véletlenül se elkerülni Lethot. Hiába mész sajnos vissza. Viszont később találkozol még vele, ha a küldetés végén elküldted Kaer Morhenbe.
  • DantesHUN
    #9746
    Ma kiraktam 201 pontot, eddigi rekord.
  • genndy
    #9745
    Minden ellenségre rádob +30 szintet. A többiek majd megmondják mennyivel nehezebb, én még nem vágtam bele.
  • SzirmosSzisza
    #9744
    120 körül volt a maximum. Bár általában ha nyerek úgyis nem rakok le már mindent.
  • DantesHUN
    #9743
    Hány pontot raktatok ki eddig gwent-ben maximum?
  • Daermon
    #9742
    New Game+ot próbálta valaki? Mennyivel nehezebb az alapnál?
  • MertHogy
    #9741
    Meg az is fontos, hogy a könyvekben később Geraltnak Ciri nevelés, védelme lesz a fontos, lényegében a witcherséggel fel is hagy. A novellás kötetekben vannak fejezetek, meg talán a nyolcadik kötet (erről nem igazán tudok semmit) szól a witcher szakmáról.
  • Evoluti0N
    #9740
    Igen. A játékban tele van folyamatosan a rengeteg loot miatt, de a könyvek alapján a witcherek nem túl nagy lábon élnek, mivel keveset kapnak egy szörnyért, ugyanis nem nagyon van pénzük a parasztoknak, hogy megfizessék őket. Meg nincs is minden négyzetméteren valamilyen szörny, mint a játékokban.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.20. 17:56:42
  • mike01010101
    #9739
    Köszi
  • SzirmosSzisza
    #9738
    Én csak az első könyvet olvastam, de ott sose volt pénze és panaszkodott, hogy alig lehet már állást találni.
  • DantesHUN
    #9737
    Vannak bizonyos játékosok ,akiket ha legyőzöl, kapsz jó kártyákat, illetve lehet venni a kocsmárosoknál, kereskedőknél. illetve kártyázz mindenkivel akivel lehet, akkor nyersz egy darab kártyát.

    http://hu.ign.com/the-witcher-3/3818/feature/frissitve-the-witcher-3-gwynt-utmutato
  • mike01010101
    #9736
    Végignyomtam a játékot, semmi nem maradt csak a kártya, azzal eddig nem foglalkoztam és játék közben minden kapott, talált kártyalapot hülye fejjel eladtam. Nincs valami jó leírás (magyarul) hogy hol lehet erős lapokat venni? A másik, mikor elkezdődik a parti és ki kell választani két lapot újrahúzáshoz vagy mihez az mire jó? Ha jól értem akkor a 22 lapomból a program véletlenszerűen ad tízet a játék elején? Ezt nem tudom befolyásolni?
  • DantesHUN
    #9735
    Nem vagyok nő, nem tudom megítélni, de Geralt jól néz ki? Nos hát...a forradásos fejével? Illetve a könyvekben sem úgy írnak róla mintha jóképű lenne, de mindenesetre karakteres.

    Azonban tuti nem gazdag. Ez max a játékban van így, de regényekben körülbelül ami pénzt kap egy szörny megölésért, azt majdnem el is kell költenie a gyógyításra, főzeteihez való alapanyagokra, egyéb költségekre.

    Aztán állandóan vándorol, soha nem marad egy helyben. A stílusa eléggé mogorva. Nem tud se udvarolni, se bókokat mondani. De lehet épp ezt szeretik benne.
  • Myselor
    #9734
    hogy jól néz ki,hááát xd így a harmadik részre összekapták magukat a srácok tényleg a sebek ellenére egész jóképű faszi lett belőle az izmai nem vitásak .jó party igen de néha elég ijesztően tud kinézni még itt is a szeme miatt stb a korábbi részekben meg tényleg szörnyen nézett ki xd itt már rendben van.pénzileg meg hát nemtom mennyire pénzes ő alapból:) én személyszerint 100k-val estem neki gwent nélkül a dlc-nek így nemvotl gondom a pénzel így is maradt 65k:)
  • molnibalage83
    #9733
    Lássuk be. Geralt elég jól néz ki. Erős, független, és zséje is van, plusz gyerek és nemibetegség sem jöhet tőle. Hát izé... :)
  • DantesHUN
    #9732
    Valahogy...,minden nő vonzódik Geralthoz. Fene tudja miért. A könyvben bár nem jön össze Keira-val, de Keira kicsit ráizgul a derék witcherre. Az eddigi öt könyvben legalább vagy 7 nővel volt, és ügye a könyvek előtt is élt épp eleget.
  • molnibalage83
    #9731
    Én nem olvastam a könyveket. A szériából viszont lejött emberi szemmel Geralt kicsapongó életmódja. Megteheti. Amiatt, hogy terméketlen mintha a nem varázslónők is másképp viszonyulnának egy Witcherhez. A W1/2 eseményit nézve Keria semmiféle megcsalást nem jelent.
  • DantesHUN
    #9730
    Én minden kérdéses helyzetben igyekeztem azt a döntést meghozni, amit Geralt a könyvben is meghozna. Nyílván, én nem csalom meg a páromat, de Geralt a könyvben hát hol együtt van Yen-el hol nem, és igazán hűségesek egymáshoz, így nem is kérdés, hogy megdugjon-e minden nőt.
  • molnibalage83
    #9729
    Bennem fel sem merült, hogy ne tegyem meg. A II. rész után úgy tűnik, hogy Triss elhagyott, Yenn meg semmiféle komoly szándékot nem mutatott. Én abban reménykedtem, hogy ő lesz a 3. női karakter a játékban...
  • Myselor
    #9728
    hát elég nagy probléma igen :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem akartam hogy meghaljon.de ha nem dugom meg akkor nem hallgat rám és megy a hülye feje után vagy harcolni kell vele mindenképp meghal az idióta nő
  • molnibalage83
    #9727
    Minő probléma... :)
    Mikor elküldött egy semmi kis kereskedő felkutatására, akkor már gyanítottam, hogy milyen cuccok voltak a csákónál... XD
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.20. 13:27:45
  • Negritis
    #9726
    uh nah igen, a patkánytorony is brutál kemény
  • Myselor
    #9725
    nekem keira-s résszel az volt a bajom hogyha jót akartam mindenképp megkellett volna dugnom xd na mindegy
  • HeadHunter86
    #9724
    Fuhh, visszagondolva, mintha más életben játszottam volna olyan rég volt a rész, tegnap épp csak a kieggel végeztem. De a játéknak már eléggé a végén vagyok. 39es szint már megvan.