16775
banner
  • cylonflatus
    #9803
    "és mégis csak ugye, emellett elkezdjük egyébként ugye, a helc of sztóón -szün- öö kiegészítőt" :)
  • Madi92
    #9802
    Olyan kérdésem lenne, hogy inventoryból eladhatóak ilyenek, hogy xenovox, emlékezés rózsája, értékes őskövület, vagy ezeknek még lesz jelentőségük később? Némelyik küldetéstárgy volt, némelyiket csak találtam.
  • Nesuten
    #9801
    Spoiler veszély ...




  • SzirmosSzisza
    #9800
    Gondoltam elnézek egy szigetre északon, látom is távolból, hogy valami griff szerűség van ott, magamban reménykedem, hogy nem alacsony szintű (34 körül vagyok és már kb minden szörny kisebb nálam), erre lvl 48 volt, olyan gyorsan, mint akkor szerintem régen futott Geralt :D
  • bendáj17
    #9799
    Igen utána gondoltam de ahogy írta a pályáról szeretne lemenni. :) Ez már túl mutat az agy kapacitásomon :D Végre megtaláltam az előző vipera witchert.
  • Ted Beneky
    #9798
    Fordulj meg és készülj fel rá, ennél már csak nehezebb feladatokkal találkozol a játékban.
  • Evoluti0N
    #9797
    Heh? Miről beszélsz te? Végtelen méretű térképet akarsz? :D
  • molnibalage83
    #9796
    Te most komolyan ennyire buta vagy?
  • Madi92
    #9795
    Szerintem még nem tart ott.
  • AnarchoiD
    #9794
    kiveve amikor kiirja , hogy bnemmehetsz tovabb, mivel arra sarkanyok vannak ;) ez nem openworld , lathatatlan kerites...
  • molnibalage83
    #9793
    Bocs, de te be vagy rúgva? A W3 egy igazi open world fantasy RPG. Arra mész, amerre akarsz.
  • bendáj17
    #9792
    olvasd el az oktatóanyagot, meditálsz és már fel is tölti a potion és bomba készletet csak valamilyen alkohol kell.
    Több skill pontot költs rá. Azt meg végképp nem értem mire gondolsz hogy nincs elég szabadság. Az elején lehet de Velenbe érve arra mész amerre akarsz. Tökéletes game, bármit lehet csinálni semmi sincs megkötve.
  • AnarchoiD
    #9791
    Koszi!

    Meg 1 kerdes, ha lekraftolok egy potit es elhasznalom 0/3 ra akkor hogyan lehet ujra craftolni ? ha alkimaban nyomnam mar aszondja letezik, igy folyton eldobom es ujracraftolom, van valami jobb modszer ?
  • SzirmosSzisza
    #9790
    Fölé viszed az egeret és kiírja. (kell legalább valamennyi pont az egész "családban" nem csak azon az oszlopon)
  • AnarchoiD
    #9789
    Hello!

    Most kezdtem nemreg jatszani ezel a jatekkal, es eddig elegge bejon (bar nincs meg benne az igazi arramesz amerre akarsz szabadsag amit szeretek). segitene valaki ? hogyann lehet 2. tier skilleket unlockolni ? (egyenlore szurkek es csak a skillpont igenyet irjak ki, de hiaba lett eleg skillpontom nincs lehetoseg a az unlockolasra:



    Masik kerdes, hogy lehetoseg van-e a jatekban a kereskedoknel jobb arakat kapni? (en nemtalaltam erre vonatkozo skillt)
    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2015.10.23. 16:33:18
  • cylonflatus
    #9788
    Viszont akkor ez így "csak" egy esztétikai dolog, a küldetést nem befolyásolja.
  • cylonflatus
    #9787
    Van rá mod a nexuson. A másik ami még engem idegesített, hogy lovagolsz, és ha oldalra nézel nem engedi folyamatosan abba az irányba nézni amerre fordítottad a fejét, hanem visszarántja a lovaglás irányába - nem tudom érthető-e. Erre is van mod.
  • mike01010101
    #9786
    Ja, raktam ki 136 pontos kört. Elég jó már a paklim:)
  • mike01010101
    #9785
    Kész lettem az összes gwyntes küldetéssel (kivéve az összes kártya összeszedése). Ez a legjobb minijáték amivel valaha találkoztam. Eddig minden általam játszott játékban átléptem a minijátékokat, vagy csak kényszerből küldetés miatt csináltgattam, de ez zseniális, átgondolt, hibátlanul megvalósított játék. Méltó az egész Witcher 3-hoz.
  • SzirmosSzisza
    #9784
    Bármikor felül tudod írni a C/1-2 megnyomásával.
  • xido
    #9783
    Azt már korrigálták,hogy ne a gép döntse el,mikor teszi el/veszi elő a fegyvert,ha ellenfél van a közelben?
  • molnibalage83
    #9782
    Végre.
  • Matt97
    #9781
    Nem él és virul, el sem tudna hullani mert a párbeszéd után mikor malaccal kínálnak akkor áll le. A banditák megállnak egy helyben az életüket le lehet venni, de nem lesz belőle semmi. Csak elsőre lehet rajta röhögni, hogy az egyik láb nélkül a másik test nélkül a harmadik meg fej nélkül áll egy helyben, de utána már nagyon gáz.Ha már úgy is jön az új patch hátha rendbe rakja.
    Köszönöm a segítséget :)
  • Evoluti0N
    #9780
    Egy gombnyomással kikapcsolható mostantól a teljes HUD.
  • Rita79
    #9779
    Tedd hozzá: Sajna.... Ha már a menekülés lehetősége megvan adva egy-egy harcból, akkor ezek a kis gimnasztikai alap dolgok sztem hülyeség, hogy tiltva vannak. Idegesítő is rendesen, mert ez egy átgondolatlanság.
  • MerlinW
    #9778
    Sosem. Ilyen a játékmechanika.
  • Rita79
    #9777
    Azt mikor javítják ki végre, hogy amikor "harcol", akkor nem tud ugorni, meg átmászni térdmagasságú falakat? (meg mászni alap falat sem)
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2015.10.22. 22:08:20
  • MertHogy
    #9776
    Itt az 1.11-es patch
  • cylonflatus
    #9775
    A fool's gold problémádra: Menj be a házakba és vizsgáld meg a malacokat. A banditák nem játszanak semmi szerepet a küldetésben. Hanem a csávó, akinek a malacát sütögetik, ő elhullott? Ha igen akkor csöcs, de legalábbis nem tudom hogy csinálható meg a küldi, mert egy szükség lesz egy kulcsra, amit ő ad oda. Ezt mondjuk a hullájától elveheted, de kell majd más is, amit csak ő tud, hogy hova van elrejtve. De lehet, hogy ha meghalt, akkor megváltozik a küldetés menete, nem tudom. Szóval ne a banditákkal törődj, hanem a paraszttal, akinek megették a malacát. Ha ő sem él nézd át mi van nála, és menj be a házakba és vizsgáld meg a malacokat.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2015.10.22. 18:48:52
  • AnuluWork #9774
    Aranyos hétvégém volt. A kieg helyett rakhattam újra a rendszert, miután a winyó vezérlője megadta magát.

    Utolsó Witcher 3as bespájzolt mentésem amit megtaláltam: augusztus 9 ... :D
  • cylonflatus
    #9773
    A Sk.m. wanted bug meg van pc-n is sajnos. Lásd korábbi kommentem: #9672
  • cylonflatus
    #9772
    Nem maradsz le semmiről, nincsenek hosszú távú következményei ha nem csinálod meg. Amúgy nagyon egyszerű, le kell verni a lóról, elég egyszer eltalálni. Próbáld lassítással, ha lovaglás közben nyomva tartod a gombot amivel vágsz, belassul az idő. Amikor közvetlen mögé érsz a lóval nyomd meg a gombot és tartsd nyomva. Lelassul az idő, és úgy manőverezel mellé, finom mozdulatokkal csináld, ne kanyarodjon el nagyon tőle. Ha jobbra emelte vágásra a kardot először, de úgy sikerült mellé keveredned, hogy neked balra van a lovas ne izgulj, oda fog fordulni magától, várd meg! Amikor mellette vagy, és a megfelelő irányba készül csapni engedd fel a gombot. Ez a lovagló harc közbeni lassítást később is tudod használni, ha lóról akarsz harcolni, működik minden sebességnél, vágtánál is. Harcra fel, győzni kell!
  • Tommy H
    #9771
    De az lesz ha konzolosok is rábólintanak mivel itt hatalmas Tech.probléma volt hónapokig.Mára javították.
    Útjába állhatott MGS5 de aztán mégse és még Fallout 4 kiemelt lehet.
    Rise of Tomb Raider már nem,mivel csak One-ra adják ki nekünk idén.

    Minden tekintetben egy nagyon erős cím lett Witcher 3.Gratulálni is tudok hozzá de sajnos konzolra nem igazán jött össze év közben de a végére sikerült:)
  • Matt97
    #9770
    Hello!

    Tudna nekem valaki segíteni? Ps4-en játszok a játékkal (CD-s verzió) és valamiért pár DLC nem működik rendesen.
    A Skellige legkeresettebbje (Skellige's most wanted) és A bolondok aranya (Fool's Gold).

    Problémák:

    - Skellige legkeresettebbje: a küldetésnek még az elején a szikla nem jelenik meg és a végén a vérfarkas nem akar meghalni (https://www.youtube.com/watch?v=p-uX1valDnk) és így a küldetés se ér véget.

    - A bolondok aranya: az első párbeszéd után a banditák megállnak egy helyben és nem csinálnak semmit még ha meg is ölöm őket akkor se lesz semmi, szinte ugyan az mint a vérfarkasnál csak a legelején.

    - Emellett a letöltések között a Skelligei páncél képe nem jelenik meg és van, hogy a képek nem jó helyen vannak (pl: német nyelvi DLC kép a Bolondok aranya felirat mellett) Nem tudom lényeges-e, de leírtam hátha árulkodik a hibáról.

    A Ps- már teljesen visszaállítottam (full initalise), újra raktam a játékot, több szőr letöltöttem újra, de semmi javulás. Én sajnos nem találtam meg rá a megoldást illetve hogy írnának -e róla valahol.
    Ha valaki tudja mi a gond, hol írják a megoldást vagy hogy lehet helyre hozni kérem segítsen.
    Előre is hálásan köszönöm.
  • Daermon
    #9769
    Elengettem, de ettől még elkerültem.
    Igen pont mert azt a küldit fel se vettem, az udvarház meg nem esik útba. Így simán elkerülhető.
    Utólag persze visszabóklásztam megnézni milyen az a küldetés.
  • cylonflatus
    #9768
    Szerintem úgy lehet csak elkerülni, hogy elkerülöd az egész Reardon udvarházas mellékküldetést. Bele van írva a küldetés sztorijába - feltéve ha elengedted a második részben.
  • Daermon
    #9767
    Én is importáltam anno, még is simàn elkerültem Lethot :)
  • cylonflatus
    #9766
    Akkor nem sikerült importálni a save fájlt, mert ha a 2.-ben életben hagyta Letot, akkor ott kell lennie, nem tudja elkerülni. Vagy bug, de ilyenről nem hallottam.
  • Myselor
    #9765
    beteg
  • Evoluti0N
    #9764
    A Witcher 3 mindent ver.