16775
banner
  • dubel
    #9843
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A tervrajzot az aukción vetted a Grófnőtől?
  • lwb
    #9842
    Ez tök érdekes, mert én 40-es szintű vagyok és még egy rakás mellékküldetés és kérdőjel hátravan. Skelligén a többsége, de egy-kettőt Velenben is kihagytam. Nem farmoltam, inkább figyeltem arra, hogy a főküldetéseket soha ne hagyjam feketére váltani. Az alapban és a kiegben is, inkább hagytam a mellékküldetéseket és visszatértem a főszálhoz, mert ott ha stimmel a szinted ontja az xp-ket, egy mellékküldetés meg jóval kevesebbet ad.
  • Evoluti0N
    #9841
    Ha nincs más, akkor farmolj zöld színű (nálad maximum 5 szinttel kisebb) mobokat. Nekem is csak a kiegészítő legvégére, az utolsó főküldi teljesítése után sikerült elértem a 39-es szintet. Annyi baj legyen különben. Majd a következő kiegészítőben használom a 39-es vipera felszerelést. :)
  • krisztajo
    #9840
    Ahogy írtam is, ezeken már túl vagyok, már mindent felfedeztem, minden mellékküldit megcsináltam.
    Más ötlet?
  • genndy
    #9839
    Kérdőjeleket fedezd fel, szörnyfészkek, elhagyott falvak fix XP-t adnak.
  • krisztajo
    #9838
    Nyilván, de mint írtam a végjátékra már az új cuccokat szeretném használni.
    Azért írtam, hogy hátha valaki tudja, vagy talált valami jó módot rá.
  • Gabe18
    #9837
    Hát nem mondom tutira, de onnan a végéig egy szint lépés még összejön.
  • krisztajo
    #9836
    Hát nem sok, csak egy, 39 kell a szerkónak.
    De miután csak gyengébb ellenfelek vannak nem tudom, hogy lehetne a kétezer pontot összeszedni, amikor mindenért csak néhányat ad.
  • Gabe18
    #9835
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És hányas szint kellene?
    A 3. kívánságban még lesznek azért harcok, ott bejön némi xp. De én pl. 37-es szinten fejeztem be az egész DLC-t, szóval nem tudom.

  • krisztajo
    #9834
    Sziasztok! Adjatok tanácsot.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már voltam az aukción és most megyek Shani-hoz.
    Innen még mennyi van vissza a játékból?
    Azért kérdezem, mert megvettem a grófnőtől a tervrajzokat.
    Viszont még csak 38-as szintű vagyok.
    Mivel lehetne fejlődni, vannak valahol magasabb szintű szörnyek, vagy valami más lehetőség?
    A legtöbb helyen csak 33-34-es szintűekbe botlok, viszont azért már szinte nem kapok semmit.
    De a kieget nagyon szeretném az új szerkóban befejezni.

    A mellékküldiket azt hiszem már mind végigcsináltam és mindent felfedeztem.
    Mit javasoltok?
    Utoljára szerkesztette: krisztajo, 2015.10.26. 00:17:44
  • DantesHUN
    #9833
    Duplán a kiegészítőt is
  • Voltan
    #9832
    Igen, 318 iszonyú soknak tűnik.
    Te végigvitted már?
  • DantesHUN
    #9831
    Az 318 óra lenne. Lehet, hogy a játék nem pontosan mér

    Én 215-nél tartok, és a steam mérte.
  • Shep
    #9830
    Az nem tudom mit számol, mert nekem pl közelében sincsen a tényleges játékidőnek.
  • Evoluti0N
    #9829
    Fura dolgokat ír ott, az tény. Valahogy a Galaxy adatai egyáltalán nem egyeznek a játékban levő statisztikákkal. Szóval valami nem jól számol. BTW nekem is valami hatalmas számot írt a végére, már nem tudom, hogy mennyit, de esélytelen, hogy ennyit játszottam.
  • Voltan
    #9828
    Jézusom, most nézem, a karakter statisztika képernyőn, hogy 13 napot 6 órát és 24 percet töltöttem eddig játékkal.

    Basszus, remélem ez nem pontos, még végig se vittem. Jézus
  • Shep
    #9827
    Kösz a tippeket.
  • Gabe18
    #9826
    Védd ki az ütéseit, akkor megtántorodik és ráverhetsz egyet-kettőt. Mikor a kardal már nagyot akar ütni (ilyen vörös aurája lesz a kardnak) azt is lehet védeni csak nehezebb az ütemet eltalálni. Viszont akkor meg beszédül és még jobban lehet csapkodni.
    Ja és arra vigyázz hogy egyszerre csak egyel harcolj, tehát ne üsd meg a többit amelyik tétlenül álldogál, mert akkor az is neked támad egyből.
  • Gabe18
    #9825
    Na sikerült befejezni a DLC-t. Az alap játékot csak 3. nehézségi szinten vittem végig, a DLC-re gondoltam felrakom még egyel, a legnehezebbre. Hát kezdetben a mezőn szaladgáló 5 darab Nekker is 20 perces szenvedés volt, miközben meghaltam vagy hatszor... A végére azért már sikerült belejönni, de itt aztán tényleg minden csata külön kihívás, ahova kell a nekikészülés, olajok felrakása, megfelelő italok kiválasztása. De végül is igy volt jó, ma már bánom hogy az nem így vittem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet hogy szentségtörés amit mondani fogok, de nekem ez a DLC történet simán űbereli a 3. részt. Kicsit az első részre emlékeztetett. Nem valami "világmegváltás" , hanem egy igazi Witcher történet. Hozzáteszem nekem a könyvekben is jobban tetszett a két novellás kötet, mint az egybefüggő "nagy történetet" elmondó többi.
    Telitalálat karakterek, akár a Tükör Mestert nézem, akár Olgierd-et. A három kívánság is teljesen jól működik, változatosak, míg az egyikben inkább harcolni kell (a virág visszahozósban), addig a másikban van egy csomó érdekes, vicces jelenet és párbeszéd (esküvő). Ja hát Olgierd testvére is mekkora karakter volt már szellemként!
    Ez a játék nekem eddig is 10/10 volt (mondjuk az előző részei is), ezzel a DLC-vel meg ha lenne értelme lehetne 11/10
  • DantesHUN
    #9824
    Az, kicsit trükkös lesz. Vagy tükrös. De rá lehet jönni azért, jópofa dolog.
  • DantesHUN
    #9823
    Pajzsot mondj magadra fecske készenlétben, villám főzet, ugrás -ugrás-ugrás-ütés-ügrás-ugrás-ugrás.
  • S1M0N
    #9822
    Igen.
  • Prof William
    #9821
    Ott tartok hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem hagytam O Dimm-nek hogy elvigye EVerec-et. Adott egy találós kérdést és most meg kell találni, hogy mit mondtott. Ez már a küldetés vége?
  • cylonflatus
    #9820
    Tegnap elkezdtem a kieget. Amikor ez az Ogried csávó megfordult, hangosan felröhögtem. Egy az egyben David Beckham. Kifele menet meg megállít az Ogried egyik macája, hogy menjek az eltűnt haverja után, akit Kluivertnek hívnak... Ez most direkt van tele ennyi focira utaló dologgal?
  • Shep
    #9819
    Iris legnagyobb félelménél mi a trükk, elkezdődik a harc, kapásból lerohan és 2 ütéstől megfeküdtem.
  • Nesuten
    #9818
    igen csak xbox controller -en nem van nagyon ctrl gomb és egyéb ... de kösz a fejtágítást ...
    modjuk 150 óra billentyűzettel való kalandozás után ,nem volt túl egyszerű ,e mellett
    cyborg command unit pad -vel játszom és patkánnyal - R.A.T. 7
  • DantesHUN
    #9817
    Nem hiszem, hogy a páncélzat sokat számítana. Ha nincs kifejlesztve, akkor kár, de nagyon hasznos a queen-t kifeleszteni, tesz köréd egy áthatolhatatlan pajzsot, amire ráadásul ha rácsap az ellenfél, valamennyivel tölti az életerődet. Amúgy nyilván, ugrálni bambákat neki, felgyújtani, kiváló fecske+villámfőzet.
  • bunny
    #9816
    Uh, ez a gondnok elég ütős ... már videónézésre fanyalodtam a sokadik wipe után :) De igazából sok okosságot nem láttam, ugrálni, menekülni aztán laza 10 perc után talán megölöd. Le kéne már cserélni a light armort legalább egy mediumra :) Kicsit bosszantó a játékban, hogy az autómentések a bossnál mindig úgy vannak, hogy már benne a harcban, így ha az ember próbálgatna taktikát (más olaj, bomb stb) marhára résen kell lennie, hogy még ne kapjon pofont mielőtt bevált a tárgyakhoz. Nem lenne rossz a töltésnél egy olyan állapot, hogy betöltve, vár egy gombnyomásra az induláshoz - és ott lehetne előtte még az inventory stb-hez hozzáférni.
    Ja meg esetleg néhány wipe után bekerülhetne a bestáriumba a boss, mert utólag már köszi a tanácsokat ... esetleg előtte megnézném mit javasol hozzá a gáma.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2015.10.25. 12:15:41
  • genndy
    #9815
    Nincs még semmi ilyen hivatalos infó a második kiegről.
  • Voltan
    #9814
    Megvettem a dobozos kiegészítőt, sikerült valahol elcsípnem az utolsó példányt. Ezt valahogy így kell csinálni ár-érték arány ügyileg, a kártyapaklik nagyon szépek, elismerésem az egészhez.

    Azt egyébként már hivatalosan is megerősítették, hogy a következő kiegben a két hiányzó kártyapakli lesz? Szeretném teljessé tenni a készletet, ha már. De úgy tudom, hogy az X-One vrzió collectors editionjéhez már azokat kiadták. Szóval pletykákon túl már van arról valami hivatalos, hogy jönni fog a két hiányzó pakli?
  • Prof William
    #9813
    Eddig mind3 "kívánság" nagyon jó volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A második egy igazi Heist sztori,, míg harmadik egy hamisítatlan rémtörténet volt. Tetszett hogy egyre többet tudunk meg Everec-ről. Nem tudom hogy ezt vagy ezt az O Dimm-fazont kellene-e felszecskáznom...
    Ha már a tükrös fazon...

    Stephen King visszatérő, magát sok néven nevező gonosza 1-2 alkalommal Walter O Dimm néven mutatkozik be...

    Ezen felül a Lúdvérc erdő előtti valamelyik kis faluban figyeltétek mit énekelnek a gyerekek?

    Elképesztően igényes ez a kiegészítő. Elmenne egy külön játéknak is ezzel a sztorival.


    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.10.24. 22:52:06
  • cylonflatus
    #9812
    Én egy ghoul fészket találtam, amit akárhányszor fel lehet robbantani, és mindig 20tp-t ad rá (vagy 40-et, nem emlékszem pontosan.) A hegy tetején én is hamarabb találtam meg azt a szart amúgy. Azt nem tudom észrevettétek-e, hogy van pár könyv amit küldetéstárgyak közé rak. Kettőt Velenben falusi árusoktól lehet megvenni, szintén van egy, vagy kettő a novigrádi könyvkereskedőnél, és lehet Skelligén is találni. Általában vallási témájú könyvek, de az egyik valami "XY, az erényes kurtizán", vagy valami ilyesmi a címe. Ezekhez is van egy kis küldetés, nagyon el van dugva, és csak annyit mondok, hogy gyorsnak kell lenni, gyorsan kell kapcsolni, mikor a lehetőség adódik, mert egy-két másodperc tétovázás, és nem lesz aki adná a küldetést.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2015.10.24. 22:41:15
  • blackcalibra
    #9811
    Ez nem rossz, de őszinte leszek, egy 3000 forintos kuponajánlatra várok.
    Tudom tudom, fillérb@szó vagyok.
  • zsozso29
    #9810
    120-as szint ááá Nekem 1.11 Patch-el, csak 70-es a max szint, tovább nincs.
  • Rita79
    #9809
    Cheat veszély!!!
    A legújabb peccs után leltem rá véletlenül, amikor a Skellige szigeteken lévő egyik szigeten van az a küldetés, amikor a fószernek be kell mutatnod, hogy mennyire tökös vagy és egy magaslatról kell elhozni egy medált, illetve egy hosszú víz alatti túrából kell felhoznod neki egy medált.
    Nos ha hamarabb mászod meg a hegyed, mintsem hogy felvennéd a küldetést (Ösvény Yngvar agyarához vagy mi), akkor miután megszerezted a magaslati medált és felveszed a küldetést, akkor akár hányszor átmész az ösvény bejáratán, 50TP-vel jutalmaz. Visszamész a manushoz, elmondja megint a dolgokat, majd a tőle 10 méterre lévő ösvény bejáratához érve ismét megkapod az 50TP-t. ÉS ez így megy a végtelenségig. Akár 120-as szintre is fel lehetne fejleszteni magát az embernek. Én csak kíváncsiságból 1-et dobtam magamon (31-ről 32.re), hogy meggyőződjek a hiba tényleges működéséről. Működik. :D
  • Evoluti0N
    #9808
    A legolcsóbb jelenleg úgy tűnik Kinguinon van. 18,53 euró Nvidia kupon.
  • blackcalibra
    #9807
    Szuper, gondoltam, de azért tuti ami tuti.
    Most már csak egy kuponos játék kellene. :D
  • Evoluti0N
    #9806
    Minden gond nélkül működni fog szvsz. Főleg, hogy a GOG verzióban nincs semmi védelem. Szal a tört és a nem tört ugyanaz, azzal a különbséggel, hogy egyiket megveszed, másikat nem. :D
  • blackcalibra
    #9805
    Eddig a wirágbolti verzióval recsegtettem, de nem sokat, 7 szintű vagyok.
    Tesztnek jó volt, az igazi azonban eredetiben lenne, az eddigi mentéseim ugyanúgy működnek, ha "átváltok"? 1.11 a verziószám, mentéseim elrakva.
    Illetve akkor már meg is kérdezem, lenne-e valakinek jó áron GoG-os alapjáték és esetleg a kiegészítő is eladó?
  • cylonflatus
    #9804
    Csak egy jó tanács: ha legközelebb ilyen videót akarsz rögzíteni (vagy streamelni), mielőtt elindítod nézd meg a beállításokban azokat a gombokat, amik fejtörést okoznak. De amúgy nem értem, ha a kiegészítővel játszol, (nem feltétlenül, de valószínű) az azt jelenti, hogy elég sok időt eltöltöttél már vele. Hogy 30-as szint körül még mindig nem tudod melyik gombbal fut/sétál ez így elég érdekes, de hogy ráhagyd a dolgot, hogy akkor majd végig csak szalad a karakter, ahelyett, hogy ránéznél a beállításokra, melyik gombra van rakva a séta (ctrl bájdövéj), ez már olyan amatőrséget sugall, ami miatt az embereknek elmehet a kedvük a továbbiaktól. Amúgy meg nem is értem, kontrollerrel kezdtél, nem? Ott meg az analóg karral szabályzod a mozgást, kicsit billented előre a kart akkor sétál, ha jobban előretolod szalad. Tényleg nem értem. Olyan, mint ha most ültél volna le először, de nem csak a Witcher elé, mint ha játszani is most játszanál először. Nem bántásképp mondtam az előzőeket, csak egy tanács.