16775
banner
  • krisztajo
    #9883
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Plusz azt se felejtsük el, hogy ez a vég amit most kaptál nem a jó befejezés, hanem a szomorú.
    Háromféle befejezés van, a jónál Ciri Geralt-al marad a többit meg tudod.
  • Saaba
    #9882
    Szia Evolution!

    Köszönöm szépen a válaszodat. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazából sajnálom, hogy nem lehet likvidálni az öreglányt, mert amikor az árvák falujába érkeztem, már gyanús volt az sok apró ketrec az alagsorban. Na mondom, el kell intézni ezeket a büdös pedofil banyákat! :))
  • Evoluti0N
    #9881
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindenféleképp megszökik. Az egyik befejezésnél a végén Geralt elmegy megölni őt, de a többinél nincs lehetőség hidegre tenni. Plusz, ez az előbb említett befejezés a rossz befejezésnél van (amikor Ciri meghal/eltűnik), szóval a legjobb befejezéseknél mindenféleképp életben marad.
  • Saaba
    #9880
    Sziasztok!

    Én is befejeztem az alap sztorit, 227 órával a hátam mögött. Én nem játszottam a W1 & W2-vel, de már tervbe vettem a kiegészítő végigjátszása után, hogy elkezdem az első részt. Már megvettem a W1-et, ráéreztem a harcrendszerére, úgy hogy már várom a Geralt történetének az első fejezetét. A lengyel Srácok munkájához már nem tudok újat hozzáfűzni, mert előttem már sokan leírták, hogy milyen nagyszerű munkát tettek le az asztalra. A játékosokhoz való hozzáállásuk példaértékű! Nagyon jó olvasni azokat a kommenteket, ahol is, a játékkal játszó emberek mindenképpen szeretnék támogatni a CDPR munkatársait, mert Ők igazán megérdemlik. Én is velük érzek együtt!
    Most, hogy vége a W3-nak, észrevettem különböző videóportálokon, hogy bizony egy-két küldetés kimaradt nálam. Mondjuk ezeket az újrajátszásnál majd pótolom. Most viszont lenne egy kérdésem a tapasztaltabb játékosokhoz. Amikor van időtök, kedvetek, légy szíves válaszoljatok. Előre is köszönöm a segítségeteket.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam elsőre jó befejezés alakult ki. Ciri az uralkodást választotta, Triss lett a mátkám, Radovid meghalt, Skellige virágzott, stb. Viszont az egyik küldetésnél, a 3. fúria meglógott. Egy ilyen befejezés után van lehetőség Őt is hidegre tenni, vagy a finálé előtt kellett volna vele megküzdenem?

    Utoljára szerkesztette: Saaba, 2015.10.28. 07:39:36
  • Evoluti0N
    #9879
    Sokan írták, hogy milyen faszányosan néz ki az első páncél és kár, hogy csak kevés ideig használható, mert aztán gyorsan érdemes leváltani jobbra. Lehet, hogy emiatt néz ki a Vipera is ugyanúgy. Vagy csak lusták voltak új kinézetű páncélt csinálni és egyszerűbb volt a copy paste. Habár ezt a második opciót nehezen tudom a CDPR-ről elképzelni. :D
  • Shep
    #9878
    Na én is a végére értem a kiegnek. Nagyszerű volt, simán körbever sok teljes játékot, egyedül a végén volt némi hiányérzetem egy kicsit de jobban belegondolva jó volt ez így is. Jó sokára jön a másik kieg :( Ja igen, kár ,hogy a vipera páncél a pikkelyektől eltekintve tök ugyanaz, mint amiben a játékot kezdjük.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.10.27. 23:11:13
  • Rita79
    #9877
    Na én is végig vittem a kieget, David Backhem eléggé kedvelhető lett a végére. Sztem frankó kis alternatív történet lett, eléggé nagyhatalmú főgonosszal (tekintve, hogy a vad falka után senki se gondolt volna náluk nagyobb hatalmú gonoszságra, igaz ezt nem is űberelte a kieg, viszont érdekessé tette a helyzetet)
  • S1M0N
    #9876
    Maga a kard.
  • Evoluti0N
    #9875
    A Vipera ezüst kardnak a tervrajza (vagy direkt a kard?) ott található meg.
  • DantesHUN
    #9874
    Egy ezüst kard.
  • bunny
    #9873
    Egyébként a Tükör féle világban van bármi értékes, amit érdemes felnyalni mielőtt végez az ember a küldivel? A kincsesbarlangot kifosztottam, más egyéb?
  • molnibalage83
    #9872
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ráadásul sokkal viccessebb az a jelenet, amikor Geralt nem megy be Cirivel és Yenn nekiáll kukkolni és kijön Ciri. :)
  • Evoluti0N
    #9871
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem okvetlenül lustaságról van szó. Inkább attól lesz szomorú, ha nem megfelelő dolgokat választasz. Pl. ha bemégy a varázslónőkhöz ahelyett, hogy Ciri magától szállna szembe velük, vagy ha azt mondod neki, hogy nem lehet jó mindenben, ahelyett, hogy felvidítanád és hógolyózni kezdenétek, vagy ha nem hagyod, hogy szétrombolja Avalach (asszem így írják) laboratóriumát, vagy ha elviszed az uralkodóhoz és elfogadod a pénzt, stb. Persze vannak olyan negatív pontok, amik "lustaságból" erednek, mert nem csinálsz meg valamit, mint, hogy pl. nem mentek el Skjall sírjához, de a többség olyan, hogy mindenféleképp megcsinálod, csak mindegy, hogy hogyan.
  • HeadHunter86
    #9870
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aha. Ez mind ilyen plusz dolog a játékban. A lusta játékos aki ezeket kihagyja a szomorú véget kapja.
  • cylonflatus
    #9869
    Hogy több xp-t gyűjts érdemes odafigyelni a különböző felszerelések bónusz értékeire. A witcher megbízásoknál a különböző likvidálandó nevesített szörnyek fejét ugye levágja Geralt, az elvégzett munka bizonyítékaként. A lovunkra akasztva ezek a trófeák különböző bónuszt nyújtanak, ezek közül az egyik, hogy +5% xp minden szörny után, és van ami az emberi ellenfelekre ad +5%-ot. Így a küldetés előtt mindig azt rakd a lóra, amilyen ellenségre számítasz. A kardoknál is van ez a bónusz, a witcher fegyvereknél asszem mindnél alap. De lehet találni olyan kesztyűt, páncélt, amik bónusz xp-t adnak. Ezért ha a kard, a ruházat, és a trófea is rendelkezik ezzel a bónusszal, az már elég szépen megdobja.
  • bunny
    #9868
    Ááá, az megvolt oké. Ott is van a listában, de nekem jobban bejött az Ofieri 38-as szet, picit kevesebb az armor de én szeretem a witcher jeleket, és az azokra ad bónuszt. Úgyhogy én azt viselem most. Na jól van, akkor megnyugodtam, hogy nem maradtam le semmi fontosról :D
  • krisztajo
    #9867
    Pontosítsunk. Nem kapod meg, meg kell venni, mind a négy darabot külön, egyébként bagóért.
    A beszélgetés alatt van egy olyan opció ami mellett ott az erszény, mint a kereskedőknél.
    Ha ezt választod akkor automatikusan feljön a bolt ablak és meg lehet vásárolni az egész páncélzatot.
    Utoljára szerkesztette: krisztajo, 2015.10.27. 09:58:05
  • Evoluti0N
    #9866
    Viper. 39-es szintű.
  • bunny
    #9865
    Csak egy gyors kérdés. Pontosan melyik set receptet kapom meg a grófnőtől? Hátha mégis megvan, csak a memóriám sz*r :D
  • Shep
    #9864
    Igen, tegnap meg is csináltam ,tényleg csak elsőre tűnt vészesnek. Viszont ezek a döntések a játékban gyilkosak, sosincs jó/rossz döntés, csak rossz, meg kevésbé rossz, és persze, van ,hogy fogalmad sincs mi a rosszabb :D
  • bunny
    #9863
    A legnagyobb félelem harc szerintem nem volt nehéz ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én beálltam az ajtóba, így szemből tudtak csak jönni, simán lekaszaboltam őket, szerintem még a moralom se nagyon ment le.


    A gondnok esetén ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végül északi szél segített, amikor próbálta feltölteni magát lefagyasztottam, lekaszaboltam a szellemeket előtte és kapott pár nagy pofont. És 3-4 ütés után ugrás, mert az ásója minden sebzés után visszatölti az életét, tehát nem szabad hagyni, hogy megüssön se minket se az előhívott szellemeket. Illetve van főzet, ami növeli a szellemeken a sebzés (ezt harc előtt is meg lehet inni), olaj is illetve olyan, ami 60% moralt visszatölt, ezek is segítenek. Nekem a felgyújtás, kartács nem igazán sebezte, az ölés szinte csak karddal történt.


    Ezt a felszerelés dolgot nem értem, beszéltem a grófnővel, meg is kerestem a gyűrűjét ( :D ) de nem rémlik, hogy bármit vehettem volna tőle, pedig biztos ilyen irányba tereltem a beszélgetést. Bosszantó, mert nem hiszem, hogy lenne korábbi mentésem, most akkor játszam végig újra az egész witcher 3-mat emiatt? Nemá ... viszont a mérgezett vipera kard legalább megvan.
  • Although
    #9862
    Miért lenne szar? Egy dark fantasyhoz kiváló. Legfeljebb szomorú de mindenképp jól megírt. Ez a művészet :)
  • dubel
    #9861
    Akkor vissza töltöm. Kösz.
  • Evoluti0N
    #9860
    Van néhány rész a játékban, ami
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    plusz illetve mínusz pontokat ad azzal kapcsolatban, hogy Ciri életben marad-e vagy se. Ilyen pl. a hógolyózás, elmégy-e vele Skjall sírjához, bemégy-e vele a varázslónőkhöz, amikor beszélni akarnak vele, stb. Ha a végén az érték pozitívra jön ki, akkor életben marad, ha negatívra akkor nem. Persze a játékban ezt a számot nem jelzi sehol, de a háttérben számolja. Azt nem tudom, hogy minden +1/-1-et ér-e, vagy van, ami többet.
  • Voltan
    #9859
    Hát, GOG galaxy-n refresheltem, most már megmozdulnak, viszont -1 hpjuk van, és nem tudom megölni őket.
    Asszem, szegény törp kereskedő fűbe fog harapni :(
  • HeadHunter86
    #9858
    Nem is tudtam, hogy ilyen szar vége is van. Nálam tök jól alakult a vége. Teljesen meg voltam vele elégedve. Még jó, hogy én nem ilyen döntéseket hoztam.
  • Evoluti0N
    #9857
    Lehet, hogy valami új bug, ami az 1.11-gyel jött? Itt valaki említett hasonlót. "I'm still suffering from NPCs that are on -1 Health and can't be killed blocking quest progression. PC, No Mods."
    A "still" alapján lehet, hogy nem az 1.11 a bűnös.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.26. 17:01:43
  • Voltan
    #9856
    Az összes ökölharcnál ez van, nem mozdul az ellenfél, és meg sem lehet ütni
  • Voltan
    #9855
    Olyan volt valakinek, hogy meg kellene verekedni valakivel/valakikkel, de nem mozdulnak, és meg sem lehet ütni őket, és mintha -1 hp-ja lenne?

    Kétszer fordult elő:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a kocsmából el kell kergetni a skelligeieket, és meg lehet verekedni a vezérrel, és amikor Zoltannak meg kell szerezni egy gwent kártyát a törptől, és bejön két törp bérgyilkos, na, azokat sem lehet leverni


    Meg lehet oldani úgy, hogy nem harcolok velük, de akkor egy npc meghal, azt meg nem akarom...

    Van tipp?
  • lwb
    #9854
    Engem 33-as szinten rendesen megszorongatott a teleportálós fickó a végén... Lehet, hogy valamit nem jól csináltam. Normálon.
  • molnibalage83
    #9853
    Hát ez furcsa. Nekem első gond nélkül a legszabb befejezés jött és megkaptam Triss-t is.
  • nasr
    #9852
    Üdv
    Sikerült végigvinnem szigorúan csak a mian storyt és minden mellékküldesést ami fontos.. Sok Wticher megbízás. Semmi kértyázás és kincsvadészat azt majd kövi végigjátszásra hagyom.
    55-60 óra lehet asszem.. Nem fedeztem fel minden kérdőjelet. Csak A kezdőhelyen.
    Most az jön hogy elolvasom az összes könyvet Vaják1-5. –ig aztán ismét Witcher 1,2,3 Meg kieg

    Ez kb Tavaszig életben tart xd akkor meg majd jöhet a kieg. Ezzel nem kapkodok az 15 óra ide vagy oda.
    Ja és lehet oltanni de én easy be játszottam. Engem csak a story érdekel a sandbox meg a kardozás kevésbé.
    Sajnálltam hogy Iorvet és a A Scoiatel kimaradt. Birtam Iorvethet.
    BTW. Annyira megfogott a hangulat igy a 2 és a 3 végigtolása után hogy sztem hónapokig a hatása alatt leszek.
    Könyvek jönnek kövi hónapban addig witcher 1 ezerrel.

    Felvettem az utolsó 40 perceet akit érdekel a végem megnézheti.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri meghalt/eltünt(annyira nem volt szimpi, Radovid Djikstra meghalt, Triss-t Választttam de vele kapcsolatban nem volt lezátás nem tudoom miért.


    Andrzej Sapkowski és CDProjectRED RESPECT.
  • krisztajo
    #9851
    Hát akkor töltsd vissza, ha eléred a megfelelő szintet szerintem megéri.
    Nem beszélve arról, hogy a következő dlc-ben is használhatod majd tovább.
    De máshogy nem fogsz tudni hozzájutni.
  • molnibalage83
    #9850
    Ujjgyakorlat volt 3. nehézségi szinten tolva is. Már korábban kijelentettem, hogy 3. szinten sem volt gyakorlatilag semmi kihívás a játékba egy boss fightot leszámítva, ahol figyelni kellett. Ahogy már írtam, csak a teljesen mesterséges lvl diff. check miatt nem tudtam több monsztát leverni. Pár szinttel később ugyanabban cuccban laposra vertem őket...

    Pont azért nem farmoltam ki mindent, mert semmi értelme nem volt, akartam hagyni sok ismereteln helyet egy későbbi végigjátszásra is.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.10.26. 10:06:43
  • dubel
    #9849
    Ez nem túl jó hír,mert ott csak egy emberrel beszéltem aki a tippet adott a festményről és leültem a kis padra,hogy kezdődhet az aukció. Azóta meg kb. 1-órát játszottam :((
  • lwb
    #9848
    29-en azért nem lehetett egyszerű a vége ...
  • molnibalage83
    #9847
    Én alig voltam 29. szintű, mert nem "farmoltam" ki minden helyet.
  • lwb
    #9846
    Az első ps4-es végigjátszásomnál nálam is 35 lett a vége. Kb úgy lőtték be a játékot, hogy 34-35-re elérjen azért mindenki a végére.
  • Evoluti0N
    #9845
    Nálam is valószínűleg ez volt a gond. Először főleg a mellékküldetésekre mentem, ahogy a legtöbb RPG-ben szoktam. Velenben is megcsináltam mindent, ami nekem való szintű volt, mielőtt áttettem a lábam Skelligébe és sok főküldi már szürke volt. Mondjuk abból a szempontból "nem gond", hogy az alapjáték végére így is 35-ös szintű lettem, ami több, mint ideális szint az első kiegészítőhöz, ami talán 32-es szinten kezdődik.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.26. 09:19:19
  • krisztajo
    #9844
    EvolutiON! Köszi a tippet.
    Közben találtam három Akarászt, két 37 és egy 38-as szintűt.
    Most ezeket farmolom, mert aránylag tisztességes pontot adnak.
    Én kíváncsi vagyok milyen az új cucc.
    lwb! Igazad van, második végigjátszásra én is így fogom csinálni, de elsőre nem figyeltem oda erre.
    dubel! A válaszom: igen, a páncélt csak ott lehet.