16775
banner
  • TBTPumpa
    #9963
    Jajj a PC Gurut ne említsük, abba a magazinba több a mobilos, konzolos, filmes, könyves, zenés tartalom, mint a tényleges PC-s részleg. Nyomokban PC-s dolgokat tartalmaz.
    Ennyi erővel szakácsmagazin is lehetne mindenféle műanyag kaja és moslék gyártásáról. Nem lennének messze a mostani vonaltól, ahogy jelenleg a Gamestar sincs.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.10.31. 17:14:01
  • Daermon
    #9962
    Az a vicces, hogy az Index is beszámol róla, de se PC Guru se a Gamestar, pedig illene. Még is csak játék magazinok, vagy mik.
  • TBTPumpa
    #9961
    Jajj ezek a Zsindex cikkek!
  • AnuluWork #9960
    Rommá nyerte magát a vajákosról szóló lengyel videójáték

    az év játéka
    a legjobb sztori
    a legjobb látványvilág
    legjobb jelenet
    az év gyártója

    :D
  • Evoluti0N
    #9959
    Ó, ez mi és miért nem láttam?
    Mindkét végigjátszásnál elmentem az összes kérdőjelhez, szal mondhatjuk, hogy a játék minden négyzetméterét felfedeztem, de ez valahogy kimaradt.
  • MertHogy
    #9958
    Kösz a videt, eszembe se jutott, hogy esetleg utólag is megszerezhető, azt hittem majd kapom valakitől.

    #9956 Ezt értettem leimádkozás alatt, az a baj, ha a sokan vannak és magasan szállnak egyesével kell őket levadászni, így viszont sokkal gyorsabb, nem igazán harcolni akarok, csak felfedezni.

    Az igazat megvallva egy dolog izgat Skelligével kapcsolatban
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri szüleinek a hajója a partok közelében süllyedt el, érdekelt már az elején is, a készítők nem-e rejtettek el valami utalást, meg hát találtam ezt a képet a neten, bár szerintem semmi köze hozzá, de felcsigázott.
  • bunny
    #9957
    Köszi, elmentem érte én is, jó az ha megvan, bár a küldit nem találtam meg, szerencsére a tárgy így is felszedhető.
  • bunny
    #9956
    A nyílpuska simán leszedi őket :) Csak oda kell futni mielőtt újra felszáll.
  • S1M0N
    #9955
    Ja, én is csak nézek, aztán rákerestem, és tényleg...
    El is mentem érte, így utólag...

    Videjó.
  • Prof William
    #9954
    Van ilyen cucc? Én végigvittem a játékot, de nem találkoztam ilyennel...
  • MertHogy
    #9953
    Kösz az infót. Asszem azt, akkor buktam, nálam már nincs több küldetés, jól jött volna, elkezdem bejárni Skelligét, kincsek, ládád, kis szigetek, meg ilyenek, legtöbb helyen ezek a hülye szírének vannak, úgy kell őket leimádkozni az égről.
  • Shep
    #9952
    Skelligén kapod majd meg az egyik küldetés során, ha jól emlékszem.
  • MertHogy
    #9951
    Lenne egy kérdésem, van egy kürt amit, ha megfújok a szírének leesnek az égből, azt hol lehet megtalálni?
  • Shep
    #9950
    Nem lesz valami Halloweenes DLC? :)
  • Prof William
    #9949
    A GOG 13 órával többet mutat.
  • bunny
    #9948
    Valahol írja mennyit játszottál vagy csak tippelitek?
  • Prof William
    #9947
    A végére értem a Heart of Stone-nak. Igazán remek kiegészítő volt. 13 óra alatt vittem végig és a sztorija sok teljes játékot kenterbe vert.

    Remek érzés volt 13 óra erejére visszatérni a Witcher világába.

    Remélem (és erre jó esély van szerencsére) hogy a Blood and Wine is minimum ezt a szintet hozza majd. :)
  • genndy
    #9946
  • Although
    #9945
    Az nem is volt kérdés. Az év rpg címe nem járt nekik, már 2010-ben sem a CD Projektel szemben. Meglátjuk, hogy lesz. Év játéka az sanszos de azért vannak még páran, és a W3 is versenybe lehet! Nyilván a mob már a syrim óta mellettük van. De a legjobb rpg nem a mob alapján kellene ítéltessen. Edit: Persze olvasva a hozzászólásokat itt és máshol, minden összemosódik, hogy néz ki Ciri, meg lehet e baszni, stb ,stb. Holott az rp a sztoriról, a karakterekről szól. Ezért van az a Bio is bőven felette volt eddig a Bethnek, mégha papíron mindig ez a cég kapja már a fő címeket. De majd kiderül. Az F4 úgy néz ki átveszi a Bio rendszerét is. Milyen szinten az majd kiderül. De lehet meglepetés is. Az EA nem tett jót minden idők legjobb roleplaying cégének.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.10.30. 19:47:08
  • Daermon
    #9944
    "Lezajlott a Golden Joystick Awards, amelynek keretein belül a The Witcher 3: Wild Hunt is számos kategóriában lett jelölve, s nem meglepő módon jó pár díjat be is zsebelt! Egészen pontosan az alábbiakban diadalmaskodott; Best Storytelling, Best Visual Design, Best Gaming Moment, Studio of the Year, Ultimate Game of the Year."
    Witcher Magyarország

    Én örülök :)
  • MertHogy
    #9943
    Azért a Falloutnak elég nagy a rajongótábor, és hát valószínű tartalmi minőségben sem lesz panasz, technikai oldalról majd kiderü, ha az év játéka díjat nem is, de az év fejlesztője díjat kiérdemi a CPR.
  • Although
    #9942
    Hát kíváncsi vagyok. A mi hőseink megszülettek. Lengyelhonból. Ahogy reméltem elhozták az új kort. Ahogy amúgy is látom itt k. európában minden rombolás ellenére. Túl lehet élni.
    Most jön majd a Fallout 4 és meglátjuk a régi ismerőseink ki tudnak a lépni a saját árnyékukból. Magunk közt szólva, nem hiszem, hogy megütik ezt a szintet. De érdekes lehet. Nagyon morci voltam, mikor a W2-vel szemben a középszerű skyrim nyerhetett. Ne legyünk igazságtalanok van nekik még egy Obsidianuk és ott az inxile is még. :)
    Erre most esély sincs remélem. Nem lehet, hogy ennyit lehessen fizetni egy győzelemért még ebben a romló világba is :)
  • molnibalage83
    #9941
    Ez kurvajóóóóóóóóóóó :)
  • Prof William
    #9940
    Látom Halloweeni hangulat van a CD Projectnél is. :)
  • RatBaG #9939

  • Daermon
    #9938
    Egy pontig nem is mehetsz.
    Késöbb igen, és akkor a térképen látni is fogod.
  • ArmaGeddonfo
    #9937
    Segítségre lenne szükségem kaer morhen nem tudok sehogy menni miért :I??
  • genndy
    #9936
    Nem jött ilyen. Lehet hogy mod van rá.
    Mondjuk Geralt kezében hülyén nézne ki egy alabárd... tekintve hogy totálisan lore-ellenes is.
  • Mr_no_NaMe
    #9935
    Még annyit kérdeznék, hogy megjelenés óta kerültek ki olyan dlck amik bővítették a fegyver illetve a páncéltárat? Mert megjelenéskor elég szegényesek voltak ezek..minden armor, kard ugyan úgy nézett ki :/ Sehol egy csuklyás zorall köpeny esti osonásra, esetleg egy full acél vért nappali hentelésre :/ Se alabárd, se semmi ilyesmi :/
  • molnibalage83
    #9934
    Szerintem meg beleillik. Azt hittem ez csak akkor jön fel, ha Yen a csajod és én ezért nem láttam. De akkor tévedtem.
  • Mr_no_NaMe
    #9933
    Sziasztok! Létezik a játékhoz valami tweakelt előre beállított cfg csomag ami törekszik a minőségre de előnybe részesítené az fpst is?
    A játék teljesen maxon menne olyan 30 fps-el, de néha beszaggat 19-20ra is, és harcoknál ez azért már zavaró. Olvasgattam, hogy nagyon részletesen lehet a cfgt módosítgatni, de hülye vagyok hozzá. Biztos vagyok benne, hogyha pár dolgot átírnék, akkor nyernék akár +10 fps-t is.
  • MertHogy
    #9932
    Jó lehet elsőre hülyén vette volna ki magát, de így, hogy már ismerem a történetet, nekem inkább tetszett.
  • DantesHUN
    #9931
    Hát nem véletlenül törölték, ez a rész a játékban elég kemény, és sötét hangulatú, nem illik bele.
  • MertHogy
    #9930
    Egyszer olvastam, hogy van egy törölt jelenet a játékban, Geralt omlettet csinál Yennek, Umás résznél, utána jártam kíváncsiságból, elő lehet-e szedni valahogy, és igen, két dolog kell hozzá a Debug console és a kiterjesztett modja.
    Ha ez meg van F2 és enabledeletedscene, kicsit feldobja a hangulatát a küldetésnek.

    Utoljára szerkesztette: MertHogy, 2015.10.30. 13:19:32
  • Shep
    #9929
    Én sem értem, mert nekem is jó volt mikor kijött.
  • Negritis
    #9928
    most bugos vagy mi? mert én anno megcsináltam
  • molnibalage83
    #9927
    Skelligén valami ligetben van ilyen quest, asszem a Skellige's most wanted. Azt nem lehet megcsinálni.
  • Rash87
    #9926
    A vérfarkasos bug az melyik?
    Annyit olvastam erről.
    Novigrad-ba volt ilyen küldetés,az sikerült.

    Most is van egy, hogy meg kell ölni egyet valami ligeten. Végig is vittem, már csak meg kellene ölni, asszem a saját húsát kellene oda adni,s így szűnik meg az átok?!
  • molnibalage83
    #9925
    Az 1.10 előtt egy jelenet volt. Azt, hogy milyen új jelenetek vannak 1.10 alatt már linkelték. Én nem néztem meg, mert a végigjátszás során majd meglátom.
  • Rash87
    #9924
    Köszi mindenkinek, otthon meg is próbálom.

    Nem őt akartam,de vmiért az ő vonalát erőltettem,mert ahogy láttam, az egész 3. rész rá van jobban kihangsúlyozva.
    Pedig karaktere nagyon nem jön be.

    Majd talán a 2. végigjátszás alkalmával, bár én maximalista vagyok ilyenekben, mindent felfedezek,minden apró küldetést megcsinálok, szóval nem tudom,mennyi lesz az inger egy 2. végigjátszásra. :)