16775
banner
  • lwb
    #10003
    Az ásó a Hearts of Stone-ban van. A kieg. közepe-vége felé kapod meg. A bot, ahogy írtam is, a Witcher 2-ben van, az Act 3-ban. Rejtett tárgy, a hülye gargoyle-os puzzle-ket kell megcsinálni és az overseer vagy mi dobja. Nem rossz fegyver.
  • genndy
    #10002

    Majd ránézek.
  • genndy
    #10001
    Pü ment.
  • MertHogy
    #10000
    Végre megcsinálták ezt a módot is, az összes felvett küldetés megjelenik a térképen. Innen tölthető le. Ebben alap értelmezett esetben inaktív a mód,
    a telítés helye\The Witcher 3 Wild Hunt\mods\modMapQuestObjectives\content\scripts mappában a mapQuestObjectives.ws fájlban át kell írni a következőt.

    Hozzátenném a mód bemásolás után nekem a Documents\The Witcher 3\mods.SETTINGS fájlba (ha nincs létre kell hozni) be kellett másolnom a következőt:
    [modMapQuestObjectives]
    Enabled=1
    Priority=1
  • molnibalage83
    #9999
    Akkor sajnos nem tudok segíteni. Az én legrégebbi megmaradt mentésem az ez után van már mikor én már eljöttem onnan és nem terveztem visszamenni.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.11.01. 10:53:01
  • sanya200
    #9998
    Hát a leghosszabb az skellige ott ahol a várban egy hát buliban vagy minek nevezzem az emberek egy része medve lett és el kellett fogni egy árulót aki a mérget az italokba tette.Mondjuk ott pont fagyott is mindig a játék.23-24-es szinz lehetett.De az is jó ha kicsit visszább van a sztori valamivel,iobb mint előlről kezdeni.Cuccok mindegy mi van csak ne kelljen végigkinlódnom az elejét.
  • Evoluti0N
    #9997
    A háromról beszéltem. Mondjuk a többinek nincs is kiegje. :D Az ásót lwb a 3. részre értette.
  • molnibalage83
    #9996
    Most melyik Wicher részről van szó...?
  • Evoluti0N
    #9995
    Ásó vagy lapát vagy mi az első kiegészítőben van benne. Amúgy van az alapjátékban piszkavas is az egyik mellékküldis ellenségnél. :D
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.11.01. 09:22:11
  • molnibalage83
    #9994
    Hol tartottál a történetben?
  • molnibalage83
    #9993
    Az első bekezdést totál nem értem. Én emlékeim szerint nem találtam semmiféle botot és ásó sem rémilik.
  • sanya200
    #9992
    Nincs valakinek mentése a 20-24 szint körül?Elveszett a mentésem és semmi kedvem előlről kezdeni,pláne hogy nem sok időm van vele játszani.
  • bunny
    #9991
    Jah, a lapát elég ütős a tetejébe :) Nem értem egyébként én se ezt a ruha fikázást, szerintem pont, hogy tök sokféle gúnyát vehet fel. A kisebb szinteken a tetejében még volt is folyamatosa varia, csak később áll át az ember a witcher szettekre. Bár rajtam most így a végén pont nem olyan van. Szerintem az outfit-elést hiányolja a postoló, de erre meg mint mondjak, nekem ez így is tök megfelelő. De ha nagyon outfitelni akar, egy napszemcsit fel lehet pattintani! :D Egyébként annak kár, hogy nem raktak be valami extra funkciót, a leírás alapján azért vártam tőle valamit. De poénnak se rossz. Az meg hogy mindig egyformán néz ki szintén hülyeség, hiszen az idő múlásával nő a haja, a szakálla ... melyik játékba figyeltek ilyen apróságra?
  • lwb
    #9990
    A szörnyeket csak ezüst sebzi, ezért az ezüstfegyver az marad - lehet persze másfélét csinálni, de attól még ezüstkard marad. A főszereplő ezy witcher, szörnygyilkos, nyilván lesz fegyvere szörnyek ellen is. Az acélkard helyett van a játékban más fegyver is: balták (pl. az elején az egyik legjobb fegyver egy törpe csatabárd - ha megtalálod), buzogányok, vagy a DLC lapát, ami az egyik legjobb fegyver a játékban. A W2-ben is az Act 3-ban talált bot volt az egyik legjobb fegyver. Ebben tehát nincs igazad.

    Vértek terén van egy rakás. Hagyományos lovagpáncél is: pont a kieg adja a Flaming Rose lovagrend vértjét: ami a legjobb heavy armor a játékban. Előtte is van ezer, nyilván a világhoz passzoló vértek. Én amikor először vittem végig még ps4-en, akkor direkt egy witcher armort sem craftoltam. A végén a mesterkovács által csinált nilfgaardi vértben fejeztem be. Ami lényegében egy nehéz, fém mellvért.

    Ami a főszereplőt illeti. Az embereket elrontották az MMO-k meg a mai rpg-k és nem emlékeznek pl. olyan játékokra, mint a Planescape Torment. Pedig utóbbi a világ legjobb rpg-je, azóta sem sikerült hasonlót se csinálni. Ebben ugyanazt a Névtelent alakítjuk, aki ugyanúgy néz ki, vértet nem is adhatunk rá. A képességeit tudjuk befolyásolni, a kasztját is, de a játék elején és a végén is kotta ugyanúgy fog kinézni. Tökmindegy, nem ettől jó vagy rossz az rpg. A witcher játékok (akárcsak anno a PST) egy konkrét karakter történetét mondják el. Shepard parancsnok sem lehetett asari, ott is kötve volt a játékos, mert a történet ezt így kívánta meg. A játék végéig Geralttal fogsz játszani, ezen nem tudsz változtatni. Ha unod a vérteket, akkor javaslom a witcher vértek elkészítését: kovácsok árulják a helyszínek adatait (nem drágán) és az egyes fejlesztések rendesen átvariálják a kinézetet.
  • AnuluWork #9989
    Ennek ellenére lehet más is nála. Sokszor van, hogy találok más fegyvert, ami értékre akár jobb is, mint ami van, de mégsem kard, így marad a földön, mert csak a kardok érdekelnek.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.11.01. 08:14:45
  • Gabe18
    #9988
    Mondjuk nem csak kard, mert vehetsz fel baltát néhol, vagy a DLC-ben egy lapátot, azt azzal is ütheted az ellent ha akarod az acélkard helyett.
  • PiszkosFred
    #9987
    Jo, de ha nem ismeri a hatteret, akkor lehet ez neki furcsa, es akkor jogos a kerdes - meg akkor is, ha tovabbra is tudatlansagbol fakado butasag az egesz. Mintha azon mergelodnenk, hogy Vader miert nem aknavetovel harcol, vagy Bond miert nem Kobanyait iszik...
  • DantesHUN
    #9986
    Így van, szóval...Sapkowski kardot írt Geralt kezébe...
  • Negritis
    #9985
    Mivel pure roleplay ezért csak kard
    Van akinek ez gond lehet, de ezért witcher game
  • DantesHUN
    #9984
    Az baj leírtátok a lényeget. De így van, sok féle páncél van, ezek igenis különbözőek. Az más kérdés, hogy mennyire számít hogy melyiket viseljük, de a kinézetükben nagyon sok különbség van, aki az ellenkezőjét állítja, az vegyen szemüveget.

    Nincs elég harci mozdulat...hát milyen kéne még? Egyébként szerintem azért van egy pár, levágja a fejet, ketté hasítja, levágja a karját, kibelezi...mi kéne még?
  • Negritis
    #9983
    sztem az általad kifogásolt dolgokra lesz majd mod :D
    és akkor tényleg átmegy skyrimba :D
  • Negritis
    #9982
    az a baj hogy hülyeséget írsz, mert nem kevés lehetőség van öltözködéssel kapcsolatban

    mikor azt írja valaki hogy nincs "jelentőssége" a ruházatnak mert a nehézséget nem befolyásolja jelentősen el tudom fogadni

    de mikor azt olvasom hogy "nincs" mélység a ruházatban és harcmozdulatokban azért az enyhén szólva hülyeség
    a 8 linkelt armorból azért 4-5 eléggé különbözik + ez csak egy szelet ezen kívül van rengeteg

    a harcra meg van alapból 3 módszer :
    könnyű támadás, nehéz támadás, jelek

    bármelyikkel végiglehet csinálni (ugye a 3 iskola ezeket hangsúlyozza ki bónuszokkal) és ha váltogatod akkor bőven ott a mélység amit hiányoltál

    és akkor még ott vannak a bombák-nyilak


    de nyílván nem tényeket írunk hanem csak elhajtunk mert védjük a közel tökéletes játékot
  • molnibalage83
    #9981
    Nem, nem azért vagy buta, mert egy jó játékot köpködsz. Azért vagy buta, mert láthatólag kurva gőzöd sincs róla, hogy miről beszélsz.

    ad.1 Más RPG-ben is gyakori, hogy a tárgyak 90%-a semmire sem jó és a játékot pár vérttel és fegyverrel tolod végig. Ettől a Wicher III semmivel sem mozdul el negatív irányban.

    ad.2. Láthatólag az alap páncélok típusát sem ismerted, de fikázol ezerrel.

    ad.3. Ezek után még neked áll fentebb.

    Ehhez barátom igen vastag arcbőr kell.

    A WIII lényege meg a sztoril. Játéktechnikiag a WIII legfeljebb átlagos. Vagy egy öszetett craft rendszer, aminek semmi értelme, mert olyan nyersanyag bőség van, hogy az beszarás.

    A pénznek szokás szerint semmi érteke emiatt.

    A játék kb. 1 vagy 2 boss fightot leszámítva elég könnyű...
    Ráadásul a nagyobb lények szintentéze teljesen idióta. A köztetek levő szint a legkomolyabb faktor és nem a fegyverzetet. Egy 30 szintű lényt leversz 27. szintűként erőlködés nélkül, amit 24. szinten nem sebzel meg. Tehát igazából kurvára mindegy, hogy mi van rajtad, ha a skillfádnak kb. megfelelő.

    Na, ebből mit szűrsz le? Az, hogy szerintem a WIII a hibátlan játék? Nem. A sztori, a voice acting és a mellette levő grafika és zene viszi el a hátán. Játéktechnikailag pont úgy el van baszva, mint az összes RPG amivel dolgom volt. Viszont ezzel is messze átlag feletti. A benne levő rendszerel egy kurva jó félsurvivor craft/loot játékkörnyezet lehetne, csak nem így rakták össze. Kár...
  • Mr_no_NaMe
    #9980
    Oké buta vagyok. Viszontlátásra egy másik fórumon, most hogy igazat adtam neked kedves troll barátom!

    #9975 Amúgy nem sértő, ez van. Ez legyen a játék legnagyobb problémája, ez sem nevezhető igazán problémának...még a játékot sem szapultam, csak próbálok bátorítást nyerni, hogy folytassam, csak már ideírni se merek, mert vannak ilyen troll baromarcúak akik ha meghallják, hogy negatív dolgokat írok a kedvenc játékukat már buta vagyok meg trolll. Nevetséges. Megyek is játszani
    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2015.10.31. 21:43:08
  • molnibalage83
    #9979
    Te tényleg buta vagy... Alapvetően van három fajta vért, nehéz, könnyű és közepes. Ezekből van vagy 12 fajta teljes szett + Witcher pácélok.
  • Mr_no_NaMe
    #9978
    nem trollkodok és butának se tartom magam azért mert megosztom a gondolataimat. amúgy te buzievagy, vagy faszállarcos? Nem kell flémet kezdeni köszönjük.
  • Mr_no_NaMe
    #9977
    Ehh...folytatom..egyszer már abbahagytam egy 15-16 óra után, most 50 órát bele szeretnék rakni minimum :D Csak kell a remény, hogy majd lesz pénz, lesz armor, meg lesz jobb fegyó :D
  • molnibalage83
    #9976
    Te most trollkodsz vagy tényleg ennyire buta vagy?
  • DantesHUN
    #9975
    Csak amit mondasz az hülyeség, mert nagyon sok féle páncél van benne, és mivel van külön csizma-gatya-kesztyű-mellvért, elég sok variációt össze lehet rakni, És ezek kinézetben is nagyon különböznek egymástól.

    A fegyverek viszont kötöttek, azért mert Sapkowski így írta meg. Witcher, két kardot használ, acél és ezüst, mert erre képezték ki. Pont. Ennek a kitalált ez a szabálya.
    Sajnálom, ha ez sértő, de ha valaki nem képes megérteni, az egész egyerűen hülye. Írj egy reklamáló levelet Sapkowski-nak, hogy szarul írta meg.
  • Gabe18
    #9974
    Az előzőekhez annyit hogy ha fejleszted a kardos képességeidet, illetve a jeleket, akkor azokból is lesz több féle, illetve több módon használható. Persze nyilván keretek között, ez nem egy Devil May Cry hogy 50 féle kombo legyen a karakterre.
  • Mr_no_NaMe
    #9973
    Igen ide akartam írni, és lehet jönni a kötött történet szarsággal, akkor is lehet nevezni a krumplit pitókának vagy burgonyának, akkor is acélkard meg vaskard marad...tényleg különböznek minimálisan egymástól, de azért nem egy csilligó villogó toronypáncélzat a jutalmad ha high lvl leszel...azért az nem ártana. Amúgy ez az egyetlen bajom ezzel a játékkal, hogy pont az van megkötve ami a legtöbbet haználsz: a fegyver meg a oáncélok, ruhák.

    #9971 : Jó látom ezeket az armorokat, de ez is 3 féle: sima, hosszú, középhosszú és más textúrákkal :/ na bumm

    Nem a játékot szapulom, csak ezt az egyetlen egy hibáját. Nekem a legszarabb, hogy minden erőm ellenére csak nagyon lassan tudom megszeretni...
  • DantesHUN
    #9972
    Te miről beszélsz ember? Hát nooormális? A főhős Geralt. Ő így néz ki. Ez nem egy Skyrim vagy sims. Sz történet és karakterközpontú RPG, tehát a hős kinézete kötött valamennyire.

    De! Frizurát, és szakállt lehet csináltatni többfélét. Vértből meg annyi féle van ,hogy...ha akarnám se tudnám felsorolni, van könnyű, közepes, nehéz, és kimondottan vagy 4-5 féle witcher felszerelés, mindenki találhat olyat, ami kinézetben neki tetszik.

    Fegyverekből is ezerféle van, de nyílván marad az acél+ezüst kard kettős, mert ez Geralt a witcher története, és Geralt a witcher csak ezt a két féle fegyvert használja.

    Nincs felszerelés...hát...mi? Annyi minden szir-szar felszerelés van benne, hogy már túl sok is. Biztos ide akartad ezt írni? Mert ide nagyon nem illik.
  • Negritis
    #9971
    nekem ez nem tűnt fel annyira
    eleve a 3 alap iskola felszerelése már eléggé különbözik, aztán a támadásokat is tudod variálni hogy melyikre hány pontot költesz és az alapján lesz egyre durvább

    csak az itt lévő ruhák eléggé különböznek imo



    amúgy ha óránként lenne kötelező felszerelést cserélni akkor meg az lenne a baj ....
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.10.31. 21:17:17
  • Mr_no_NaMe
    #9970
    ANNYIRA jó ez a játék, de végig ugyan úgy néz ki a főhős, ugyan azzal a fegyverrel és ugyan azokkal a támadásokkal...gyerekek MIÉÉÉRT? 2 óránál tovább nem tudok játszani ha akarok se mert elkeserít, hogy nincs felszerelés...
  • DantesHUN
    #9969
    Ez így van, és például ez igen a Witcher szériában. Mert ügye a kirekesztés. Az emberek utálják a tündéket, törpöket. A tündék meg lenézik és megvetik az embereket. A tündék egy része meg harcol az emberek ellen. Szabadságharcosok, vagy terroristák? Nézőpont kérdése. A tündék elnyomása se jogos. De az se jogos, hogy lesből ártatlan embereket nyilaznak le. Mire válaszul, az emberek progromokat rendeznek, a normális másfajúak között, bosszúból.

    Nincs fekete és fehér a Witcher-ben, mint ahogy az életben sincs, nincs olyan hogy az igazság csak az egyik népcsoport, vagy kisebbség oldalán lenne. Egyetemleges jó vagy rossz nincs, de rossz emberek vannak, és mindig csak ártatlanok szívják meg. De ezt általában nem értik az emberek, és kiállnak valamelyik oldal mellet...mint ahogy a Witcherben is így van, ott is mindenki kiáll valamelyik oldal mellet.
  • DantesHUN
    #9968
    Mert a PC-s ipar a szórakoztató iparnak nagyon kicsi szegmense manapság. A konzolos nagyobb. Ráadásul most már az okos telefonok is itt vannak, a PC háttérbe szorult, ha egy újság/online oldal csak a PC-s iparról írna, senki nem olvasná őket.
  • DantesHUN
    #9967
    Index+zsidók.
  • Was
    #9966
    Pont azon gondolkodtam, hogy akkor ezt a sorozatot átlengő előítéletek, kirekesztések a witcher-ekkel, elfekkel szemben sem igazán jön át mindenkinek, vagy éppen nem tudja átérezni. De hát "semmi" baj ez csak egy játék.
  • PiszkosFred
    #9965
    Semmi, par kelloen buta es ostoba ember nem bir meglenni politika nelkul a gamer forumokon sem. Le kell szarni, mod majd torli.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.10.31. 18:36:38
  • Was
    #9964
    Te, az mit jelent hogy "Zsindex" ?