16775
banner
  • xido
    #10043
    és akkor nem lenne para sem,hogy miért olyan színészt választottak,amilyet,mert csak a jogokat kéne megvenni a CDPR-től a karakterek ábrázolásához..
  • MertHogy
    #10042
    Ha rajtam múlna, tuti animációs film lenne, olyan mint a Night to Remember trailer, már csak a szinkronhangok miatt.
  • Prof William
    #10041
    Az kegyetlen volt. Főleg azon szakadtam, amikor Geralt utazási mindig abból által hogy hol az egyik, hol a másik irányba lovagolt el ugyanazon tájkép előtt.

    A "szép" Yennefer-ről nem nem is beszélve, akit elég csúnyára sikeredet...
  • Daermon
    #10040
    Uuu az Hexer? Az fáááj
  • wedge31
    #10039
    Ha olyan lesz mint a 2001-es Wiedzmin inkább bele se kezdjenek.
  • TOMSILENT
    #10038
    Faszom.
  • Prof William
    #10037
    A Witcherből egy ilyen Roma/Spartacus/ Game of Thrones stb. típusú HBO minisorozatot tudnék elképzelni. Megfelelő odafigyeléssel, pénzzel és jó színészekkel remek sorozat lehetne belőle.

    Van benne minden. harc, intrika, szex, vér stb... Remek alapanyag egy jó kis intrikázós, harcos történethez.
  • DantesHUN
    #10036
    Ja és még egy dolog: könyvfeldolgozás lesz. Nem játék feldolgozás, szóval a játék eseményei nem lesznek benne. Bár nem tudom, az első két kötet laza novelláit hogy lehet megfilmesíteni? Remek sztorik, de ne mind kapcsolódik a főszálhoz. Csak a Yen-es, és a Criris novellák kapcsolódnak.
  • molnibalage83
    #10035
    Kb. erről van szó.
  • DantesHUN
    #10034
    Ha mondjuk azért azt mondanák ,hogy az HBO fog bele pénzt tolni , és itt egy tehetséges rendező, forgatókönyv író, és színészgárda, nyugodtabb lennék.

    De a cikkben leírt emberek, és cég...hát...tőlük nem lettem nyugodt.
  • molnibalage83
    #10033
    Sanszosan nem fog. Nem is értem, hogy minek kell ez. A játék gyakorlatilag szinte filmélményt nyújt.
  • Daermon
    #10032
    Ugyan ezen a véleményen vagyok.
  • DantesHUN
    #10031
    Nem tudom örüljünk-e a filmnek. meg a sorozatnak. Attól tartok, hogy nem fog jól sikerülni. Sok pénz kell hozzá. Jó színészek, rendező, és nehéz dolog jól adoptálni egy könyvet filmvászonra.

    De oké, egyelőre legyünk mindenképp bizakodóak. Én bizakodom, csak sok dolog van, amin sajnos elcsúszhat.
  • genndy
    #10030
    Logikus lenne úgy is, de nekem pl. sokkal követhetőbb volt a W2 után olvasni a könyvekben azt a részt amikor a királyok megtárgyalják hogy ki kivel szövetkezik meg melyik területre tart igényt.
    De mindegy, ő tudja, az biztos hogy a könyveket is érdemes elolvasni a játékok mellé, úgy lesz kerek.
  • Evoluti0N
    #10029
    Hát, mivel a könyvek a játékok előtt játszódnak, igazából azokat érdemes először elolvasni a játékok megkezdése előtt. :)
  • HeadHunter86
    #10028
    Annyire nem "végre". Nézd meg ki készíti: http://filmbuzi.hu/archives/2015/11/06/johet-a-the-witcher-film/
  • xido
    #10027
    előtte is olvashatja őket,úgy még több kikacsintás fog leesni mind a két játékból,legalábbis a 2 novellásat mindenképpen
  • genndy
    #10026
    Azzal jól jársz, mert képbe kerülsz a világgal. Utána olvasd el a könyveket, és vidd végig még egyszer a 3-at, úgy lesz komplett meg jól megérthető a történet.
  • bunny
    #10025
    Nem tudom ki hogy van vele, de nem egész 5 dollárért most a GOG-ot megvehető a Witcher 1-2 enhanced version. Én be is dobtam gyorsan a gyűjteménybe, úgyhogy most hogy a w3-mal beszippantott a világ pótolom az előzményt is!
  • TOMSILENT
    #10024
    Végre!

    Witcher film és sorozat lesz.
  • FEARka
    #10023
    Hihetetlen jó lett az alapjáték és a kiegészítő is. Nagyon remélem, hogy a többi cég tanul tőlük. Fel van adva a lecke a következő Mass Effectnek :)
  • Although
    #10022
    SPOILER!
    Sose hittem valaha ilyet mondok. Lesz olyan aki a Bio fénykorával vagy David Gaiderrel versenyben van, de ez a banda nagyon!
    És nem tudom honnan, hogyan csinálják. De meleg köszönet ezért a lengyel testvéreinknek! Túl vagyok a kiegen és nincs mit mondani :)
  • genndy
    #10021
    Pozitív tapasztalat, félig-meddig off is, de szerintem elfér:
    Akartam venni GOG-on Witcher 3 giftet a -30% akcióban (kuponból már megvolt), de én okos nem ikszeltem be hogy giftnek akarom, mert akkor észrevettem volna, hogy jelenleg tőlünk NEM lehet megvenni giftként a játékot. Viszont nem szólt, simán végigment a vásárlás és hozzáadta az accountomhoz (nem látszott hogy két példány van belőle, de én persze tudtam hogy igen). Írtam supportnak egy ticketet, minden fontos adattal (vásárlás dátuma, order number ugye mint legfontosabb meg hogy már ott van az accomon (szintén order numberrel)) és kértem hogy vagy csináljanak belőle giftet vagy kérném vissza a pénzt. Másfél nappal később jött is a válasz, megkaptam gift kódként. GOG, support, szeretlek
    Szóval erre figyeljetek, hogy a GOG az Originhez hasonlóan enged több példányt is aktiválni, bár az nem jelenik meg többször (az Originen igen).
  • TBTPumpa
    #10020
    Ciri!
  • PeeTeR
    #10019
  • MauroN
    #10018
    Thx.
  • Evoluti0N
    #10017
    A 3-tól 7-ig egy összefüggő történet.
  • MauroN
    #10016
    Kis OFF:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Könyvben a 3-4-5-ik rész hogy függ össze? 1 könyv egy történet, vagy a 3 könyv egy történet?
  • MertHogy
    #10015
    Kösz a kiegészítés/javítást, viszont akkor nálam valami nem fasza, mert, ha nem írom át, akkor nem működik, illetve össz-vissz két módot használok, ezt ill. a TrissDLCHairt, de mégis bele kellett írnom a mods.SETTINGS fájlba, különben indításkor hibával kidobott. Bár igaz, hogy régebben kipróbáltam rengeteg módot, és lehet azok kavartak be, már kétszer raktam újra azok miatt a játékot, lehet aktuális lesz megint.
  • genndy
    #10014
    Na ránéztem erre a modMapQuestObjectives modra, egyrész köszi a hírt, ez hasznos lesz, másrészt két kiegészítés:
    1. Az átírással csak némi erőforrást lehet nyerni, false-nál minden térképmegnyitásnál frissíti a jelölőket, true-nál csak akkor ha quest miatt frissül. Ettől még a mod mindenképp aktív, nem ez kapcsolgatja.
    2. A mods.SETTINGS meg akkor kell ha több modot is használ az ember ami belenyúl a mapMenu.ws fájlba. Ekkor jól jön, nekem is kellett, mert így ezt a modot tölti először és így együtt tud működni más modokkal (pl. modFastTravelFromAnywhere, modMainMapZoom, nekem mindkető fönt van).
  • genndy
    #10013
    Egy időre asszem befejeztem a W3-at, megcsináltam az 1. kieget, bazi jó volt (szerintem csak a főszála volt ~10 óra, a többi mellékes meg kutakodás simán van még egyszer annyi, úgyhogy CDP megint kitett magáért, a játékidő 1/4, 1/5 kitevő valamiért teljesen jogos a "kiegészítő" név). A kiegben nagyon tetszett, hogy nem volt agyonbonyolítva a története, inkább szépen kibontakozott, megismertük a részleteket meg az időrendet ahogy haladt előre. Megvoltak a döntési helyzetek, a vége is ütős volt, úgyhogy maximálisan elégedett vagyok.
    Most zárásnak, meg a rúnaműves pénze miatt behajókáztam Skelligét és felfedeztem a kérdőjeleket, azt hittem unalmas lesz, de nem. A szirének voltak csak idegesítők, hogy mindig szét akarták kapni a hajót, de a maga a csónakázás szupi volt (és mivel útvonalakat mentem, jó hosszú volt egy-egy etap, úgyhogy láttam komplett napokat napkeltétől-napnyugtáig, nagyon klassz).
    Várom szeretettel a következő kieget, de azt hiszem addig leteszem, esetleg egy-két modot kipróbálok ha jön ki olyan ami tetszik. Elképesztően jó játék, félelmetes tartalommal, nagyon szép, nagyon jó, de a sok bonyolult (főleg mellék-) küldetés miatt tömény is. Kicsit ráül az emberre a sok súlyos döntés, meg hogy igazából nem tud jót cselekedni. Jópárszor már én is belecsömörlöttem az összeesküvésekbe, hazudozásba meg egymásra mutogatásba, úgyhogy csak azt akartam, hogy mutassák meg hol a szörny, levágom, fizessenek, aztán megyek, nem vagyok kíváncsi a bajaikra meg hogy én tegyek igazságot, úgyse fog jól elsülni. De ettől egyedi az egész Witcher széria, úgyhogy ez nem negatívum, csak ilyen hosszú játéknál ez már sok, kell valami vidámabb könnyedebb is vagy közte, vagy utána. Mondjuk erre jó játék közben is a hajókázás, felfedezés, térkép pucolás. Szóval egy nagyon jó kb. 150 órás élményen vagyok túl, de egy darabig ebből most elég.
  • bunny
    #10012
    Ügyes vagy, nekem nem sikerült, pedig szerintem ott vagyok, éjjel van, mentem jó nagy kört de nem találom. Viszont most sikerült elkapnom egy bálnát úgy,hogy még láttam a víz alatt is, arra is odafigyeltek! Először nagyon meglepődtem, amikor felbukkant egy.
  • DantesHUN
    #10011
    Ne problémázz vele, vedd meg, legalább +10 órás történet. Nyilván nem a fősztorit viszi előre, de egy jól megírt, nagyon ötletes történet szál. Mint Keira szála a toronnyal, csak sokszorozva.
  • lwb
    #10010
    Az egész olyan, mintha egy hosszú és részekre osztott mellékküldetés lenne (meg persze ad pár normál mellékküldetést is, de az most nem számít), a főtörténethez egyáltalán nem kapcsolódik, de egy-két ismerős arc a sorozatból feltűnik azért. Nem érinti Ciri történetét egyáltalán.

    Az új rész meg Velen térkép jobb felső sarka. Nem is tűnik nagyon fel, hogy új részen vagy, olyan mintha mindig is ott lett volna.
  • MertHogy
    #10009
    Az egyik hozzászólásomnál említettem egy szellem hajót, ilyen easter egg féle, a linkelt kép elég kevés segítséget nyújtott, de azért a griff páncél 4. fejezete küldetés, meg a távolság jelző alapján megtaláltam.

    Utoljára szerkesztette: MertHogy, 2015.11.01. 18:26:09
  • molnibalage83
    #10008
    Igen, ezt tudom, de csak egyetlen ponton kapcsolódik az egész sztorihoz? Sehol nem változtat meg semmit korábban. Az új területhez egyetlen kapocs van csak?

    Más. A HUD láthatósá g gomb sajnos a cutscenek feliratás is lelövi. Semmit nem segít mozi készítés során... :(
    Elkezdetem újra tolni. Valami eszméletlen, hogy fullra húzva milyen szép a játék. Mediumon sem volt semmit, de ez valami beszarás...
  • Evoluti0N
    #10007
    Egy teljesen új sztori, új karakterekkel, összefüggő főküldetésekkel és pár mellékküldetéssel. A küldetések zseniálisak, ahogy a karakterek és a sztori is. Az alaphoz nem tesz hozzá semmit, de attól függetlenül van olyan jó, hogy megéri az árát.
  • lwb
    #10006
    Igen, a térkép jobb felső sarkában helyez el pár új helyszínt. A szintmegkötés is 32, szóval a többség az alap befejezése után fogja végigtolni csak. Egyébként megéri nagyon, nekem 12 óra plusz játékidő volt és minden perce teljesen rendben volt.
  • Shep
    #10005
    Igen.
  • molnibalage83
    #10004
    Nekem még nincs meg a kieg. Ugye semmit nem tesz hozzá az alaphoz, minden teljesen külön leágazás a fő sztoritól?