16775
banner
  • PeeTeR
    #10083
    csak talalgatok

    hm?
  • bunny
    #10082
    Nem tudjátok babirussza gyümölcsét merre találok? Árusoknál se láttam, út mellett sem sűrűn, és pár recepthez kell. Vagy mi a neve angolul, hogy guglizhassak rá :)
  • SzirmosSzisza
    #10081
    No, végigértem én is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Picit elszontyolodtam és már újra akartam kezdeni a végét, mert Ciri elpatkolt, de szerencsére happy end lett végül is a vége. Pont meg is lett 35, sztem most picit elrakom, aztán majd kiegészítővel (meg új GPU-val :D) beszerzem a 35-ös superior gear-t
  • hemmis
    #10080
    Köszönöm ,nem is kívánhatok többet nem gondoltam hogy enyire részletesen megkapok minden segítséget nagyon köszönöm mindenkinek.
  • genndy
    #10079
    Ezen az oldalon ott vannak a térképek lelőhelyei is (alul). Az oxenfurti és a kaer trolde-i kovácsnál.
  • hemmis
    #10078
    Köszönöm ,persze az lenne az igazi ha a küldetést is megtalálhatnám de ez semmit nem von le a segítséged értékéből azt hittem már nem lesz meg a teljes felszertelés ezért tényleg köszönöm a segítséget "MertHogy " .
  • MertHogy
    #10077
    Üdv, így hirtelen nem tudom melyik a 4. rész, de itt megtalálod az összesnek a helyét.
  • hemmis
    #10076
    Sziasztok ,azt tudja tudja valaki ,hogy hol kaphatom meg a kincsvadászat küldetések közül a medvepáncél fejlesztés 4 . részeit ? Csak a kardok vannak meg köszönöm.
  • Atisz #10075
    Az a nő azért igen vonzó, csak talán kissé túlkoros ehhez a szerephez.
  • Rash87
    #10074
    Tényleg így volt,csak nem tudtam merre kell menni,vagy hova.
    De neten megnéztem, hol is kell átvenni,mert már nem rémlett, hol található :)

    Gwent-et meg akkor alapból buktam,mert én nem vásároltam össze minden kártyát a kereskedőktől, csak ami számomra szükségessé vált az a 1-2 db :( Pedig eléggé megcsinálok mindent, átnézek mindent,de újra megint miden kereskedőt meglátogatni, azt biztos nem fogom újra :D
    Kár érte.

    Lesz még olyan hely,ahol ilyen Gwent verseny van? Mint pl a bordélynál asszem.
  • Rita79
    #10073
    Nekem akkor tűnt el a kártyás küldi, amikor az egyik tengerparti koszfészekben a fogadóstól megvettem 1 db lapot.
  • bunny
    #10072
    Jaja, Shani :)

    @evo: Aha, szóval akkor meg lehet csinálni ha az ember észnél van az elejétől. Szerintem minden kártya megvan már, kivéve a neves NPC-k elleni verseny kártyái, ott nem nyertem végig a tornát mert így is tovább ment a küldetés, és azt hittem nem nyerhető. Ez egy kicsit bosszantó a játékban, hogy ha valamit kihagysz sokszor már pótolhatatlan ... dehát ilyen az élet is, szóval nincs vele igazából baj!
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2015.11.10. 12:34:08
  • Evoluti0N
    #10071
    De eltűnik a Gwentes küldi, ha megcsinálod. :D A kieges kártyákat nem számítja bele. Meg kell venni az összes kártyát minden eladótól, aki árul (azokat is, amiből már van), játszani különböző kereskedőkkel, fogadósokkal, stb. egész addig, ameddig már nem adnak kártyát nyerés után, hanem csak pénzt vagy nyersanyagot, plusz a kártyás küldiket megcsinálni, ahol neves NPC-k ellen kell játszanod.
  • Prof William
    #10070
    Mármint Shanihoz. Igen mondja hogy keressem majd fel de mire megtaláltam Oxenfurtban a házát... :) A játék GPS hátrányai. :)
  • bunny
    #10069
    Van pár ilyen küldetés, amikor nem jelzi sajnos rendesen a helyet. Pl. amikor Tris-hez visszamész a kiegben (és elnyerhetsz egy kártyát, úgyhogy érdemes!), ott is nekem konkrétan a netet kellett használni, hogy hol a túróban van a háza. Tipikus GPS probléma, az ember nem figyeli hol van ha mindenhova a GPS viszi, de egyszer kelljen odatalálni fejből és meg vagy lőve :D Emlékeztem, hogy néz ki a háza és hogy a vízparton van de hogy merre ... kergettem vagy negyed órát, mire feladtam és google.

    Más. A Gwint-es küldetés gondolom soha nem tűnik el, hiszen a kieggel is jöttek új kártyák, gondolom ezután is jönnek majd. Csak azért, mert már csak az az egy quest van, és hogy mennyire zavarjon a dolog :)
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2015.11.10. 07:53:59
  • molnibalage83
    #10068
    Visszamész hozzá és átveheted a kardot. A quest ekkor emékeim szerint nem aktív, hiszen odaadtál neki mindent, ami kell. (Nem ahhoz köti a questet, hogy átveszed a kardot.)
  • Evoluti0N
    #10067
    Beszéltél Hattorival?
  • Rash87
    #10066
    Novigrad-ban volt egy küldetés, Hattori kardja, meg is csináltam,már csak a kard-ért kellett volna visszamentem. Gondoltam majd később...
    Azóta elhajóztam Skellige-re, ott volt egy darabig, mire visszatértem Novigrad-ba, küldetés még aktív,de sehol sem jelzi hogy hol lehetne ezt a kardot átvenni. Ez bukta így?
  • AnuluWork #10065
    Nem emlékszem. Tolmácsot kérek! :)
  • DantesHUN
    #10064
    Nemi mi kártyáztunk egész véletlenül? Mert pont mi is így jártunk...:)
  • AnuluWork #10063
    Elfogyott a sör, így abbahagytuk 25nél. :)
  • DantesHUN
    #10062
    Én is játszottam haverommal, nem számoltuk, ő volt a szörnyekkel, de többször nyert mint én. A szörny frakció kicsit erősebb. Egyébként mi remekül szórakoztunk a kártyával, de tényleg kéne a másik két pakli ,hogy változatosabb legyen.
  • AnuluWork #10061
    Tegnap kipróbáltuk a kieghez adott papíralapú változatot, nyomtunk 25 partyt különböző kialakítású paklikkal, és, nos, khm, érdekes saját haver ellen nyomni. Igazából egymás ellen ez a két frakció nagyon gáz. A 25 partyból tizenötöt nyertek a szörnyek, scoia'tael meg tízet. Sok variációt kipróbáltunk, de nagyon kellene az északi királyság vagy a nilfgard frakció papíralapon is, mert ez a kettő így egymás ellen, hacsak valami gebasz nem jön, nem az igazi. Játékban nulláról összerakva nem rossz játék, de úgy, hogy ki tudsz tk. bármit választani, már kevésbé érdekes. De persze ha lennének totál speciális lapok, nem mondom, de így ...
  • mike01010101
    #10060
    Pont ugyanígy jártam én is. Végigtoltam mindent kivéve a kártyát és a végén kínomban elkezdtem azzal foglalkozni. Azóta nem tudom abbahagyni, zseniális:)
  • genndy
    #10059
    Ááá, segítség, valaki rángasson ki a Witcher 3-ból! Baszki, nem tudom abbahagyni a játékot.
    150 órát beletettem, minden küldetést megcsináltam, mindent felfedeztem. A gwent kimaradt. Erre én nem belekezdek abba is kíváncsiságból? De.
    És marha jó minijáték, meg sikerült is pár kártyát elnyerni, úgyhogy az lett a vége hogy indítottam egy NG+-t csak emiatt.
  • Rita79
    #10058
    Max azt tudom elfogadni "nevetségesen" könnyűnek, ha 3 csapásból meghal az ellen. Ha már ugrabugrálni kell 5-10 percig, azt minősítsük már nehéznek.
  • Daermon
    #10057
    W2-ben a Dark Mode a legjobb :)
  • molnibalage83
    #10056
    A W2 EE is nevetségesen könnyű volt legnehezebb szinten kivéve egy boss fightot, ott levettem közepesre.
  • Although
    #10055
    Ráadásul mint várható volt, ez moddal megoldható. A sztori meg a karakterek nem. :) Hidd el ez a jobb választás :)
  • Although
    #10054
    Hey mindenki pénzt akar keresni, ha így adják ki akkor sírás rívás van mint a W2-nél az EE előtt. Mi az, hogy normálon két ütésből végem van :) ráadásul volt egy olyan érzésem az ellenfelek is gyorsabban mozogtak. Sokkal nehezebb volt kitérni előlük mint az EE után vagy a W3-ba. Ami mondjuk billentyűzet betyároknak mint én nem mindegy.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.07. 08:09:57
  • molnibalage83
    #10053
    Ez kibaszott jónak néz ki a lista alapján. Kb. eleve így kellett volna kiadni...
  • RatBaG #10052
    igaz, hogy engem hidegen hagy, de ez egy elég komoly mod:
    The Witcher 3: School of the Roach Edition
  • Evoluti0N
    #10051
    Kegyetlenül jó succubus cosplay.

  • bunny
    #10050
    Megvannak a könyvek is :)
  • TOMSILENT
    #10049
    Én is ilyenen gondolkodtam hogy miért nem úgy csinálnak vagy 3-4 évadot...azzal az animációval/cinematic renderrel...elég ütős lenne...
  • Joint Joe
    #10048
    17-es szinten vagyok, és van több olyan küldetés is, ami 11 vagy 12-es szintet igényel, ezért voltam tanácstalan.
    Köszönöm a segítséged, akkor várok még.
  • molnibalage83
    #10047
    Majd később lehetőséged lesz oda menni. Ennyi.
  • Joint Joe
    #10046
    Hali,egy olyan,problémával állok szemben hogy nem tudok Kaer Morhenbe utazni. Valaki tudna ebben segíteni, hogy tudok oda eljutni?
  • Evoluti0N
    #10045
    Szerintem elég az írótól. Elvégre nála vannak a jogok. CDP valószínűleg csak arra kapta meg a jogot, hogy játékot készítsenek. Jah, meg ott vannak a képregények, amik szintén a CDP és képregénykiadók együttműködésében jelentek meg.
  • MertHogy
    #10044
    Igen, amúgy a jogok milyen formában vannak a CDP-nél? Gondolom ahhoz, hogy elkészülhessen a film/sorozat velük is kell egyeztetni vagy elég, ha az írótól szerzik meg.