16775
banner
  • bunny
    #10203
    Nem volt a ME3-mal semmi gond, nekem a vége is tetszett úgy, ahogy eredetileg volt. Sőt, nálam a ME sorozat az egyik legjobb játék amihez volt szerencsém. Persze voltak idegesítő húzásai, de melyik játéknak nem? :)
  • Although
    #10202
    Látom az ME3 a vesszőparipád. :) Nekem mint sztori elsőrangú volt.
    De a körítés a többi, az felejthető. És innentől lassan már a Beth is elérhetetlen lesz nekik összhatásban.
    Nagyon kellene újítani. De ez az EA-val nem megy, ha jól látom kaptak egy szar motort is ami tökéletesen alkalmatlan
    minőségi rp előállításához. És a jó hír ezzel a motorral készül az új ME is.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.24. 18:57:02
  • wedge31
    #10201
    A W3 most fél áron van a GOG-on
  • Negritis
    #10200
    side note, de sztem me 3 >> me2 :D

    valamint, bőven megkapják ők a "jót"
    marketing + tömegtermék = $$$$$$$$$$$$$$

    annyi a különbség, hogy sajnos nem lesznek klasszikusaik
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.11.24. 18:47:56
  • Kurfürst
    #10199
    Ha azt veszem hogy a Bio jól megvalósított alapötleteiből, első részekből (Mass Effect, Dragon Age) egyre csak gyengébb folytatásokat ad ki (DAO 2-3, ME 3-ra gondolok), az alapkoncepció és a sztori fokozódó lebutításával, nem sok jót jósolok nekik.

    A Witcher a klasszikus RPG műfajt sztori, karakterek és az aktuális engine szintjén olyan magasra tette, amit nem nagyon lehet meghaladni, de ezzel együtt az alapkoncepciókhoz nem nyúlt, csak azokat tökélyre vitte. Ezt akkor lehet szerintem meghaladni, ha ezeken túllép valaki, pl. a Shadow of Mordorban látott zseniális dinamikus NPC rendszerrel, esetleg valamilyen nem illúzióromboló átjárással a single player és a multi player között (MMOsítás nélkül), egy teljesen új harcrendszerrel a régi hack and slash / kockadobálós RPG hibrid helyett (lásd Kingdom Come).
  • Although
    #10198
    Fel van adva a lecke mindenkinek. Régieknek, újaknak. Az obsidiant kiveszem belőlük, ők mennek tovább a régi úton.
    Bár kíváncsi vagyok mit lépnek ezután.
    Főleg a Bio fog levonni tanulságokat vagy sem.
    Volt szavazás, a DA3 vs W3 az obisidian forumon. Az eredményt inkább nem mondom :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.24. 18:28:44
  • TBTPumpa
    #10197
  • Kurfürst
    #10196
    Gal Gadot szerintem inkább Conchita Wurst szerepére lenne jó a fogkrémes tubusból kinyomott alakjával, mint a korához képest meglehetősen jó karban lévő Yennefer, de hát ízlések és pofonok. KS legalább hasonlít, csak mint mondtam színésznek borzalmas rossz.

    Eva Green vagy Kate Beckinsale is jöhetne, hozzájuk megy a szerep meg néznek is ki valahogy, de ez körülbelül max egy hiú ábránd a gázsijuk miatt.
  • DantesHUN
    #10195
    Szerintem nem csúnya ez a csaj, de nem hasonlít a buja, erős szexuális kisugárzással rendelkező Yenefferre. A másik dolog: nem nagyon tud színészkedni.
  • molnibalage83
    #10194
    Ő csak egy példa volt, az arca közelebb van. Meg magasságban. Dekoltázs téren kevésbé, mert a videó játékok többségében olyan női szereplők vannak, akiknek fizikai paraméterei a valóságban a fehér holléval vetekszik... Az értő olvasást tessék még kicsit gyakorolni...
  • PeeTeR
    #10193
    egyebkent ja.. foleg a nem letezo dekoltazs adja igazan... meg az arca, az foleg!
    a tovabbi ilyen jo peldakat tartsd magadban.. melyen..
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.11.24. 12:49:36
  • molnibalage83
    #10192
    N+1 szinésznőt tudok, aki jobban hasonlít Yenre. Főleg dekoltázs és magasság terén. Ott van pl. Gal Gadot, de felmész az imdb-re és találsz egy csomót. K.S-t meg színésznőnek nevezni sok más valódi színésznőre nézve elég durva...
  • Sheltem
    #10191
    Jaja tényleg hasonlít
  • Kurfürst
    #10190
    Witcher filmhez. Kövezzetek meg, de volna egy befutóm Yennefer szerepére. Kár hogy színésznőnek borzalmas szar, de legalább hasonlít.

  • wantonly
    #10189
    Ezt genndy ▼#10153 hozzászólásához írtam, csak kimaradt a válasz.
  • AnuluWork #10188
    Nem ad teljes megoldást. Vissza fog térni. Ne teljes képernyős módban játszatok! A középsőben!
  • wantonly
    #10187
    Hosszas keresgélés után meglett a megoldás. Át kell nevezni/törölni az alábbi két fájlt:

    \The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64\
    -d3d11.dll
    -dxgi.dll

    És elindul... :)
  • kemszi2
    #10186
    azt hiszem meglett a megoldás(gog-os fórumon volt másnak is ilyen problémája) a kilépkedésre
    GOG Galaxy-ban a játékbeállításainál ki kell venni a pipát a Game overlay menüpont mellől,amit addig nem is mutatott amíg nem töröltem majd újra nem telepítettem a DLC-ket. Most úgy néz ki rendbe jött.
  • MertHogy
    #10185
    Szörny összetevőt csak szörnyekből tudsz kinyerni. Hol tartasz a játékban? Mert ha a prológusnál, azaz Fehér Gyümölcsöskertnél, akkor ott még nincs bűzdémon. Velenbe már tuti lesznek, Fyke szigetén keresd, úgy emlékszem ott vannak, meg elég sok a ghoul is.
  • DantesHUN
    #10184
    Bűzdémonban esetleg? Elég sok felé szoktak lenni, belebotlasz magadtól
  • Soldiers
    #10183
    vki??
  • natalyel
    #10182
    Jajj, ez jó hír, köszönöm.
  • wedge31
    #10181
    Késöbb menüben beállithatod.
  • natalyel
    #10180
    Sziasztok.
    Megvettem, dobozosan :).
    Kérdésem volna: elméletileg van rajta magyar felirat, de mivel elég lassan megy dvd-ről, arra gondoltam a GOG-ról töltöm le. Elkezdtem telepíteni, de magyar nyelvet nem tudom kiválasztani. Kérdés: később, mikor feltelepült, lehet választani magar nyelvet? Vagy kénytelen leszek a DVD-rről telepíteni? A dvd-n volt választási lehetőségként magyar...
  • Soldiers
    #10179
    Bűzdémon vért az merre találom??
  • MertHogy
    #10178
    Na ezzel totál egyetértek, nem emlékszem mikor volt ilyen jó éve a pc-s játékiparnak, de azért bennem most is ott van az Arkham Knight, rettenetesen vártam, mikor olvastam a pc-s botrányt, áldottam az eget, hogy nem rendeltem elő, de fájt is egyben, miért szarnak le minket, imádom a szériát, és azt olvasni a fórumokon a játék alatt, hogy működik a steames pénz visszatérítés egyszerűen fáj, mikor ez egy téma a játéknál, ott baj van. A számok minket igazolnak, a W3, F4 jól fogy pc, látszik mi is hajlandóak vagyunk költeni, csak minőség kell. Olvasom a a teszek alatti hozzászólásokat, és meglepve látom mi megy, a Fallout így, a Witcher úgy, közben senki nem hozza fel a rókabőr lehúzásokat (AC, COD, Battle(field)front), vagy a visszafejlődéses játékokat (F1 2015), ezen valahogy mindenki túl teszi magát, de azt, hogy melyik a jobb, melyik az év játéka, azon már nem.
  • kemszi2
    #10177
    Nekem az elmúlt 10-15 órában kezdte csinálni,előtte nem volt gondom. Na mind1 úgy is a végére értem, újra kezdem aztán ha továbbra is kilépked akkor újra telepítem hátha az segít. Egyébként win7-esen futtatom ,és nem volt semmi változás közben.
  • saba30
    #10176
    Ma az edigitalnál, 6000 Ft-ért megrendelhető a játék.
  • Kurfürst
    #10175
    Nálam is volt crash, windows 10 frissítés után egyszer.
  • Evoluti0N
    #10174
    Nem tudom. Nekem nem volt gondom. Két végigjátszás alatt több, mint 200 órát belevittem és egyszer se volt crash.
  • kemszi2
    #10173
    Üdv!

    Nektek nem lépked ki a játék hibaüzenet nélkül? Tegnap fejeztem be a kiegészítőt,de nagyon sokszor kilépett közben, nem tudom ,hogy a legutóbbi frissítés miatt, vagy a kiegészítő volt szar.
    Utoljára szerkesztette: kemszi2, 2015.11.20. 11:11:39
  • Voltan
    #10172
    ÁMEN!!!
  • Sheltem
    #10171
    Én meg mindhármat élvezem és letojom melyik miben és mennyivel jobb :) Sose legyen egy év rosszabb mint az idei és mindig ez legyen a legnagyobb "problémánk" hogy dönteni kelljen 3 ilyen cím között PC-re :) Ezt kívánom magunknak.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.11.20. 11:02:37
  • Voltan
    #10170
    PC-re, mondom. Ott mindenképp az idei legjobbak között van.
    Úgy, hogy én is toltam anno Xbox 360-on.
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2015.11.20. 11:01:59
  • Evoluti0N
    #10169
    Nálam a GTA V 2013-as játék. :D
  • Voltan
    #10168
    Nálam az év PC játéka megosztott első helyen a W3 és a GTA5 van. Sziklaszilárdan.
    A Fallout 4 nem rossz, nem rossz, de max. dobogós lehet mögöttük.
  • Although
    #10167
    Elvileg 2-es számot kapott a motor. :) Ráadásul a karakterek is ég és föld. Hiszen a 3-ba ott van a neck glitch is amit sose sikerült megoldani.
  • Although
    #10166
    Tényleg sokkal szebb. Nem is lehet össze hasonlítani hisz az xbox az 512K volt ez meg már 1024K legalább. A sztori is van olyan jó sőt.
    A Beth magához képest hozta amit kell. Az meg nem is kérdés melyikből fog fogyni több.
  • Although
    #10165
    Nálam is :) Meg a KOTOR 2 :)
    Edit: Aztán idén még ott van a Shadowrun is meg a PoE is.

    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.11.20. 10:57:52
  • Evoluti0N
    #10164
    Jaj, ne már! Sokkal szebb. Nem kell emlékezni rá, van a neten csomó kép róla. Ilyen hülyeségekkel ne jöjjünk már, hogy nem szebb. Nem olyan szép, mint mondjuk a Witcher 3, de persze, hogy szebb, mint a 3. rész. Amúgy ugyanaz a motor, igen, csak felfejlesztve, de attól még szebb. Nézz meg egy előző generáció elején levő játékot Unreal 3 motorral, utána meg egy újabbat. Ég és föld a különbség.