16775
banner
  • DantesHUN
    #10243
    A harmadik részben semmi. Az első részben annyi...akkor meg lehet dugni.
  • kemszi2
    #10242
    Ha az első részben Shanira bízzuk a gyereket annak van valami következménye?
  • Prof William
    #10241
    Az lenne a legutolsó lehetőség a számára szóval hátha. :)

    A mostani kiegészítőben jött Shani, szóval bármi lehetséges. :)
  • DantesHUN
    #10240
    Hátha felbukkan a II. kiegészítőben.
  • Prof William
    #10239
    Ha jól emlékszem Iorverth
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindkét végigjátszást túlélte, szóval meg lenne az esély hogy összefussunk vele.
  • cylonflatus
    #10238
    Összekeverted szerintem egy másik scoiataeles tündével, mert Iorvethtel biztos nem futsz össze a 3. részben. Max kártyázás közben, az egyik gwent lapon :)
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2015.11.27. 12:40:19
  • McFrost
    #10237
    Köszi!
  • Daermon
    #10236
    Sok jó van. Nekem a Fields of Ard Skellige a nagy kedvenc.
  • MertHogy
    #10235
    Szép teljesítmény. Rég volt ilyen játékélménybe részem, de a legjobb esküszöm a zenék, azok olyan hangulatosak, hogy beszarás, a Lady of Woods és a Steel for Human a favorit nálam, no meg a Ciri Welcome, csak az nem került fel a zenei albumra.
  • Daermon
    #10234
    Na ennyi :)
    Global Game Awardon nyert egy "kicsit" a W3 :D
    Game of the Year
    Best Developer (CD Project Red)
    Best Open World
    Best Story
    Best Audio

  • genndy
    #10233
    Annak az oka leginkább a HairWorks, kapcsold ki.
  • McFrost
    #10232
    Megtörtént.
    Amíg megjön, addig gyakorlok, meg kaszabolgatok erre-arra :D A szöveges részeket simán átugrálom. A szöveges videók alatt azért lelassul az egész, ott érzem, hogy combos gép kell alá, hogy minden fullos legyen.
  • bunny
    #10231
    Ha már Yen hasonmás volt a téma, itt egy igen jó Ciri megvalósítás:
    https://www.facebook.com/thewitcher/photos/pcb.10153411437759331/10153411433344331/?type=3&theater
    https://www.facebook.com/thewitcher/photos/pcb.10153411437759331/10153411433329331/?type=3&theater
    https://www.facebook.com/thewitcher/photos/pcb.10153411437759331/10153411433359331/?type=3&theater

    Ha nem jön be, talán így:
  • Negritis
    #10230
    nah akkor black friday keretein belül már csak meg kell venni :D
  • Madi92
    #10229
    :O
  • McFrost
    #10228
    Kipróbàltam, és meglepő módon elfut. Über beàllításon diavetítés az egész, de magas beállításon teljesen rendben van.
  • Negritis
    #10227
    "demo" mint olyan nincs, de a gog-s verzió ami drm free leszedhető bizonyos helyekről, ha viszi a géped akkor javaslom a megvételt
  • Sheltem
    #10226
    Steamen 50% ot kapott. így 30 euró ami cirka 9200Ft ...
    Aki kényelmes steamb*zi mint én annak most ideális alkalom a vételre!
    Egyből berántottam hozzá a Hearts of Stone -t is.
  • DantesHUN
    #10225
    Hát ez szerintem kevés lesz
  • McFrost
    #10224
    Meglepném magam karácsonyra ezzel a játékkal, de nem tudom elkocogna-e a gépemen: Q6600 2,4 Ghz, Radeon HD 6900 és 4 giga ram. Van esély? Vagy ki lehet próbálni a játékot, létezik demo?
  • MertHogy
    #10223
    Egyébként lett volna valami küldetés Iorveth-tel kapcsolatba, a konzol parancsok közt van egy tárgy additem('sq313_iorveth_letters'), az 'sq' gondolom a side quests rövidítése azaz mellékküldetés, ha beírom, nem történik semmi. Vagy nem készült el, vagy kivették, de azért jó lett volna, valami kis infó, ha már importálni lehet, és a szimulálásnál rákérdez az eddigi eseményekre. Kicsit olyan érzésem van, hogy a W3 jobban kapcsolódik a könyvekhez, mit az előző rész(ek)hez.
  • Saaba
    #10222
    Köszönöm szépen a válaszodat.
  • Saaba
    #10221
    Köszönöm szépen, hogy segítettél.
  • Kurfürst
    #10220
    Tiszta ciki de egyikkel se játszottam (a BG-vel is csak nagyon rövid ideig, nekem valami érthetetlen okból a legelején elment tőle a kedvem).

    Ellenben az örök klasszikus Darklands fenn van a steamen, azt ajánlanám. :)
  • Prof William
    #10219
    Attól még hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nincs Sociatel + nem tudjuk mi lett Saskiával
    még lazán össze lehetne futni vele. Ha csak egy pár perc erejéig is hogy elmesélje hogy s mint manapság. :)
  • molnibalage83
    #10218
    Lelövöm a poént.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem fogsz. A 2. rész egyik fő vonala az események alaulása miatt itt lényegében el is sikked.
  • Prof William
    #10217
    Ioverthel mi van? Reméltem hogy majd találkozok valamikor vele a játékban, de eddig semmi. Aztán a kiegészítőben is reméynkedtem de ott sem...

    Remélem a tavasszal érkező Blood and Wine- be belerakják majd mert már szinte csak ő egyedül nem tűnt fel a W3-ban. Remek karakter volt és érdekel hogy mi van vele, főleg így hogy a Sociatel tulajdonképpen már szinte nem is létezik.
  • MertHogy
    #10216
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az égen lovaglás szerintem csak megfélemlítés, de nekem furcsa volt az egész, mikor Avallach elviszi Cirit egy csónakon, miért nem mentek utánuk a levegőben vágtázva? Lehet, hogy a készítők direkt "megfosztották" a vadakt ettől atudásuktól, hogy emberibbnek tűnjenek.
    Az embereket azért rabolták el, hogy rabszolgáik legyenek, asszem Eredin leírásában ez szerepel.
    A portálokat a navigátorok nyitották, mit Caranthir, őt például Avallach hozta létre, aki maga nem tudott portált nyitni akár honét, csak ha rátalál egyre, lásd Novigrád egyik pincéje. Avallach elő akart állítani Cirihez hasonló képességű elfeket, akik nem tartalmaznak emberi géneket, mert lenézte őket, de képességeik jóval elmaradtak az Ősi Vér gyermekéhez képest, nem tudtak akkora átjárót nyitni amin át lehet hozni egyszerre tízezres seregeket. Eredein és Avallach célja ugyan az volt, megmenteni népüket a Fehér Fagytól, csak Eredin az átköltöztetésre gondolt, Avallach a Fehér Fagy elpusztítására.

    Mi lett volna, ha átjutnak a witcher világba? Jó kérdés, a falka kopóit, mágikus úton állították elő, mágikus jégkristályból, ki tudja mennyi tudtak volna teremteni, ténylegesen mekkora sereg állt Eredin rendelkezésére, illetve Imlerith vagy Eredin leírásában szerepel, hogy sok világ meghódításában részt vett, tehát van ebben rutinjuk.
    Érdekes lett volna egy igazán rossz befejezés a játékhoz, Eredin győz, de persze a Fehér Fagy úgy is elpusztít mindent, vagy Ciri nem jár sikerrel, és ahelyett, hogy legyőzte volna a Fagyot, a jóslat másik fele teljesült volna, ő általa pusztul el a világ.
  • molnibalage83
    #10215
    Amiről én tudok.

    Annak a nőnek az anyja, akit a 2. rész elején megölhetsz a várostromnál nem morcos, mikor találkozol vele.

    Lehto quest.

    És ennyi. Teljesen mindegy, hogy kinek az oldalán voltál. Roche kicsit morcos volt, de ugyanúgy kooperáltam velemi, mikor én Iorveth oldalán toltam végig. A főszálra 0 kihatása van. Néhány szerepő dialógusát változtatja meg és lehet egy tetkód importáláskor. Asszem ennyi. A főszál hosszát és mélységét nézve ez 0. A történetre való kihatása 0. Ha Letho él, akkor van vele egy igen rövid quest és, ha ott hívod, akkor jön még egyszer. Ennyi.
  • Negritis
    #10214
    szerintem azért a minimálisnál több
    és ha jön a 2. kieg akkor a különbség akár nőhet is szertinem

    mondjuk én csak azt a verziót toltam ahol a 2ben van, így nem tudom hogy ő máshogy viszonyul-e hozzánk ha a 2.ben a másik oldalra állunk
  • molnibalage83
    #10213
    Minimális. Egyes mellékszereplők máshogy reagálnák veled és van egy quest, ami köthető Letho-hoz, ha nem ölted meg.

    Ha nem importálsz mentést, akkor a játék során egy nagyon jól megvalósított módon egy párbaszédben is megadhatod, hogy mit csináltál. Őszintén szólva sokkal jobb az, ha nem importálsz, mert sokkal színesebb az, hogy dumálhatsz és egészen apró részeletek akár visszamenőleg is meggondolhatsz.
  • Saaba
    #10212
    Sziasztok!

    A witcher univerzumba a Witcher 3 játékkal léptem be, amit végigjátszottam. Játszottam az első résszel és most végeztem a másodikkal.
    Tapasztalt játékosokhoz intézem a kérdésemet a spoiler után. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Witcher 2 végeztével, meg van a Roche és Ioverth mentésem is. Szeretném újrajátszani a harmadik részt. Van szerepe a 3. résznél, hogy melyik W2 mentésemet töltöm be? (Roche, Ioverth)


    A válaszaitokat előre is köszönöm szépen!
  • molnibalage83
    #10211
    Aztakurva milyen leárazás. Asszem én bevásárolok akkor is, ha talán soha nem lesz időm ezekre. Az összes régi classic RPG, amire soha nem volt sem lehetőségem sem időm.
  • genndy
    #10210
    Na akkor kérdés a Wild Hunthoz:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugye elhangzik meg le van írva, hogy sokszor az égen vágtatnak végig a "szellemlovasok". Valaki tud valami magyarázatot (akár lore szerint, akár sajátot) hogy ez
    1. miért fontos és jó nekik (megfélemlítés? De ha jönnek akkor leginkább embereket jönnek rabolni, nem jó nekik ha szétszaladnak);
    2. hogyan csinálják? (Oké, van mágusuk, de az leginkább a portálokat nyitogatja nem?)
    Köszi.
  • Prof William
    #10209
    Ez igaz de egyrészt ott van az egyesült Nilfgard, ami nem semmi katonai potenciált tudna felvonultatni. Az elfek meg nem igazán háborúztak, már minimum évszázadok óta. Azért ez nem annyi lesz mint a frászt hozni pár parasztra. Ezen felül pedig a mágusok hatalma sem éppen elhanyagolható. Alig öten (igaz ők a szövetség) komoly fennakadásokat okoztak Eredinnek.

    Annak a világnak az elfei meg hajlamosak lenézni az embereket, ami szintén nagy hiba egy háborúban. Másrészt meg a "mocskos másfajúak serege" ellen sztem hónapokon belül koalícióba lépne minden emberi királyság.

    És ezután lesz csak igazán szívás másfajúként emberi területen élni...

    Hogy kinek lenne esélye győzni azt nem tudom, de hogy nem az a könnyed sétagalopp lenne ahogy (szerintem az elfek nagy része) hinné az 100%.

    Legjobb esetben is évekig tartó háború indulna el.

    A Wild Hunt meg ilyen spec csapat, ami a gyors odacsapásokra meg a demoralizálásra(csontváz páncél stb) megy rá. Egy nyílt csata nem lenne ugyanaz + nem tudjok hogy a "sima" elf harcosoknak milyen harcértéke.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.11.25. 15:03:15
  • DantesHUN
    #10208
    De nem jöttek át mindannyian. Azért elég sokan vannak, elég erősek, nem legyőzhetetlenek, de az amúgyis megosztott, háború sújtotta witcher-világnak más se hiányzik, mint egy másik világbéli egységes, nagyhatalmú erős hadsereg, akik ráadásul ha kell bevetnek valami erős fagy-varázts, amivel egész jól blokkolnak embereket.
  • Prof William
    #10207
    Ez igaz de ezek többsége falusiak + kis helyőrségek lakói voltak. Km-nél két varázsló már durván meg tudta őket ritkítani. A végső csatában meg már nagyjából kiegyenlített volt a küzdelem.

    + A Wild Hunt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ilyen spec erőnek tűnt nekem, akik főleg a demoralizálásra (páncélok) mennek rá. A "sima" elf haderő szerintem normálisabb lehet. Az éaz emberek is legyőzték az elf királyságokat, amikor még csak harmad ennyien voltak.

    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.11.25. 11:59:12
  • alyr2
    #10206
    A Crimsonnal valakinek van tapasztalata? ugy minimum 2 honapja nem jatszottam vele es erdekelne hozott e javulast.
  • molnibalage83
    #10205
    A játékban igen kevés harcos elég szépen darálja az embereket. Képzeld azt, ha egy egész sereg jön át. A másik világban ugyebár kiirtották az embereket. Szóval, hát izé...
  • Prof William
    #10204
    Egy "Mi lett volna ha" gondlatkísérlet azoknak, akik végigjátszották a játékot...

    Szerintetek

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha minden félremegy és Eredin megszerzi Cirit és képes lenne áthozni a haderejét, akkor vajon mi történne? Ki nyerne a világok harcában? Nagy lenne a meglepetés, de a kezdeti sokk után sztem elég hamar megszilárdulna az emberi védelem. Max pár napon belül kiderülne hogy ezek nem holmi szellemek, hanem hús és vér megölhető elfek.

    Pár ijedős parasztot terrorizálni, pár tucat lovassal, az egy dolog és más dolog nyílt csatában harcolni egy másik sereggel szemben.
    + a királyságokon kívül pedig ott lenne Nilfgard, aki azért nem egy elhanyagolható erő.
    Szerintem egy nagyon véres és elhúzódó háború törne ki és hogy ki nyerne? Nem tudom...


    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.11.24. 22:31:13