16775
banner
  • Evoluti0N
    #10323
    Fent van a legutóbbi patch, az 1.11? Azzal már nem nagyon kéne bugnak lennie. Konkrétan, amit most te említesz, azt elméletileg javították még egy korábbi patchben.
  • kemszi2
    #10322
    hmmm ez a játék annál bugosabb minél többet játszok vele.Az első végigjátszásnál szinte semmi komoly nem volt. Most éppen nem tudok kiszabadítani egy fogságban lévő ürgét,pedig legyőztem mindenkit,kinyitottam az ajtót is de nem lehet vele semmit kezdeni
  • TBTPumpa
    #10321
    Disney Edition
  • PeeTeR
    #10320



    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.12.10. 17:54:36
  • molnibalage83
    #10319
    Tényleg. Megjegyzem nekem a tömzsibb jobban tetszik, mert kevésbé Barbia baba szerű..
  • TBTPumpa
    #10318
    Hmm, a grafikát leszámítva, csak nekem tűnik fel, hogy Ciri lábai vékonyabbak a 2014-es verzióhoz képest?

  • McFrost
    #10317
    Köszi!
  • molnibalage83
    #10316
    Nem marad meg, backuploni kell.
  • McFrost
    #10315
    H!
    Ha újra rakom a gépem, ki kell mentenem a mentéseimet, vagy a GOG-on megmarad?
  • MertHogy
    #10314
    Az a jelenet egy olyan trailerben szerepelt, ami kifejezetten a játékbeli mészérlást mutatta be, Rage and Steel Trailer.

    Egyébként sok minden nem, vagy nem úgy került bele a játékba, ahogy az első videókban szerepelt, vegyül pl. ezt a képet, a császárral való első találkozás, a játék megjelenésére megváltoztatták.

    #10289 Akkor lehet mégis volt valóság alapja ennek a képnek.
  • cylonflatus
    #10313
    Igen, az Toussaint lesz.
  • DantesHUN
    #10312
    Viszont ami ebben a trailer-bem látszódó város, a háttérben, az viszont tényleg nagy eséllyel a Blood and Wine városa.
  • molnibalage83
    #10311
    Azért mondom, mert voltam... Ha tudtam volna, hogy fontos, akkor megtartom a screenshotot...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.12.09. 18:39:58
  • cylonflatus
    #10310
    Na ebben a trailerben vannak amikre emlékeztem. Benne van az a jelenet is Cirivel és a toronnyal, na így látva már én is azt mondom, hogy ez , ilyen formában nem volt benne a játékban. Nem olyan nagy csoda ez, mint a filmek esetében, ott is sokszor olyat mutatnak a trailerben amit aztán a filmben nem látunk. Nyilván mindenki emlékszik még A night to remember c. trailerre. Abból sincs egy kocka se a gémben. Ezek ilyen promóciós cuccok.
  • Evoluti0N
    #10309
    Lehet, hogy valami korai videóból szedett ki az IGN részletet és olyan jeleneteket tartalmaz, amik nem kerültek be a játékba.
  • cylonflatus
    #10308
    Szedtem le mentést, tényleg oda lehet menni... Lehet, hogy akkor tényleg egy pöcsben hozták be (mármint hogy oda lehet menni), határozottan emlékszem, hogy le volt szakadva a trollok után az az ösvény.

    Mondjuk ezekből a megjelenés előtti trailerekből szerintem nem is ezek a legfeltűnőbb jelenetek, amiket nem lehet hova tenni. Képet most nem tudok szúrni, de ami nekem ilyen volt az egy jelenet Geralt és Vesemir párban írtja a fojtólidérceket(?) egy dungeonban, Eskel lidércekkel küzd, vagy hatan vannak, körben Eskel körül, Lambert szórja az ignit egy morvuddra, most hirtelen ennyi jut eszembe
  • genndy
    #10307
    Nincs a folyópartos rész az alapjátékban. A tornyos is csak valamelyik trailerből rémlik, de Cirivel nem megyünk oda játék közben.

    A város a trailer végéről tényleg hasonlít, de nem mondanám hogy ugyanaz. Pl. a tornyok teteje a trailerben kék, a kiadott képeken piros, a trailerben látszik egy viadukt, a képen nem (de lehet hogy csak a szög miatt), stb. Majd ha kijön jobban össze lehet hasonlítani.

    Más: W3 modcontest
    Csinálj bármelyik játékbéli karakternek téli ruhát, és nyerhetsz egy valódi, igazi, IRL witcher kardot! Kőkemény! CDP
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2015.12.09. 18:06:19
  • DantesHUN
    #10306
    Egyébként lehet az lesz, ahogy Geralt elmegy az új régióba, találkozik valakivel, aki visszaemlékezik, hogy látta Cirit, és akár az alapjátékban ismét lehet egy pár percig irányítani.
    Nem volna rossz.
  • cylonflatus
    #10305
    Lehet. Megnézném, de 2 napja raktam össze az új konfigom, újratelepítettem mindent és nincs mentésem.

    Az hoz zavarba a képpel kapcsolatban, hogy Ciri háta mögül látjuk a tornyot, viszont Geralt Yenneferrel megy oda a végén. Átvezetőből meg nem rémlik nekem sem ilyen.
  • WagnerUr
    #10304
    Ha ez így van, akkor valamelyik újabb patch keretében hozhatták be, mert én is jártam a toronyban amikor a Jarl fia miatt először jártam a szigeten. A főszálban még sehol nem tartottam ekkor.
  • cylonflatus
    #10303
    Akkor csak keverem egy másik jelenettel. De a tornyos képben biztos vagyok.
  • cylonflatus
    #10302
    Nem tudsz ilyen közel menni. Próbáld ki ha nem hiszed. Undvik sziget, Északon a trollok barlangján vezet az út, viszont a torony előtt le van szakadva az ösvény a hegyoldalban.
  • DantesHUN
    #10301
    Végig néztem az összes Ciris videót-fent van egyben a youtube-on, és ez a részlet nem volt benne.
  • cylonflatus
    #10300
    Nekem rémlik valami. A játékban se hosszabb az a jelenet mint a videón és egy narratív rész alatt van. Olyan rémlik, hogy Ciri képességeiről beszél a narrátor, de hogy az egy szereplő, vagy a mesélő, azt már nem tudom.
  • molnibalage83
    #10299
    A videó biztosan nincs az alapjántékban és a lenti ciris tornyos kép sem rémlik.
  • molnibalage83
    #10298
    ?????

    Simán odamehetsz a játék vége előtt, csak nincs ott semmi....
  • DantesHUN
    #10297
    Jó jó, és a videó amit linkeltem? Olyan Ciris jelenet szerintem nem volt az alapjátékban. Bele kerülne a kiegészítőbe is, de az meg azért kétséges, mert háromféle befejezés van ügye.
  • cylonflatus
    #10296
    Az első kép az a játék legvégéről van. Skelligén játszódik, azon a szigeten van, ahova a jarl fia ment teljesíteni a próbáját (megölni a sziget óriását). A toronyot nem lehet ennyire megközelíteni csak a játék végén.
  • Kurfürst
    #10295
    Az első képre nem emlékszem, bár még mindig nem játszottam végig, talán valamelyik flashbackben szerepelt, meg a korai promóciókban.

    A második kép abból a jelentből van, amikor

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri megérkezik a három mocsári banyához és összeesik, a banyák pedig beviszik és elkezdenek tanakodni, hogy milyen levest főzzenek belőle.




    Utoljára szerkesztette: Kurfürst, 2015.12.09. 16:46:07
  • TBTPumpa
    #10294
    Nem képek ezek, tavaly nyáron kiadott Gameplay volt (Gamescom után), Gelencsér Péter narrációjával.
  • DantesHUN
    #10293
    Jó, hát a kiadott képek ,az egy dolog. De az ott gameplay videó. Most vagy nem emlékszem erre a jelenetre, vagy kivágták a alapjátékból, vagy a Blood and Winbe-ba lesz benne? Mert amúgy a videó meg arról szólna.
  • TBTPumpa
    #10292
    Nem rémlik nekem sem, ahogy ez a jelenet sem:


    Meg amúgyis a 2014-es buildben még tök szexin nézett ki Ciri bőrnacija is, a végleges változatra már azon is módosítottak.


    Fene ebbe a félrevezető marketingbe!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.12.09. 14:19:03
  • DantesHUN
    #10291
    Itt van ez a videó. A végén van egy pár másodperc, ahol Cirri harcol.
    Én ilyen jelenetre nem emlékszem a játékból. Volt ilyen benne? Valami folyó vagy vízparton, a boszorkányvadásznak tűnő emberekkel...határozottan nem rémlik.
    Volt ilyen rész,. vagy csak nekem maradt ki, vagy nem emlékszem erre?

  • DantesHUN
    #10290
    Épp ezt akartam betenni. A képeket elnézve, mégis csak igaz lesz az ,hogy a alapjáték megjelenése előtt kikerült videó, -ahol a vámpír nőt öli meg- itt játszódik ahol a kiegészítő. A háttérben lévő város, erre hasonlít, amit a képen látni
  • wedge31
    #10289
    Mesés képeken a The Witcher 3: Blood and Wine
  • bunny
    #10288
    Ja igaz, csak majdnem olyan színe van mint a háttér, és nem látszik. Ettől még persze átalakíthatta volna ;)
    CDP-től nem sajnálom a pénzt , a jó munkát örömmel megfizetem.
  • bunny
    #10287
    Én sose váltottam az észak királyságról, és hát nem nagyon kellett még második fordulót vívni a győzelemért :) Bár mindig felmerül bennem, hogy a többi paklit is ki kéne próbálni, de aztán marad a megszokott csapat.
  • molnibalage83
    #10286
    Nem tiltotta le.

    A linknél levő indoklás tetszik. Röviden. Kurva sok pénzt kerestünk vele, majd hülyék leszünk abbahagyni. Kb, ez az indoklás... :)
  • bunny
    #10285
    Átalakíthattad volna linkké, mert ez a szutyok sg még a kijelölést is letiltotta (nem értem miért, de biztos értelmes volt aki kitalálta), szóval max ha beírja az ember, akkor tudja megnézni.
  • DantesHUN
    #10284
    http://www.gamestar.hu/the-witcher-4-cd-projekt-red-adam-kicinski.html

    Lesz folytatás, legalábbis terveznek valamit!