16775
banner
  • galuska1
    #10363
    Hali,az a helyzet,hogy nálam bebuggolt a játék és mikor követnem kéne a komornyikot,az nem mozdul,így tovább se tudok jutni,próbáltam már betölteni egy korábbi mentést,de nem sikerült,valaki tudna segíteni?
  • bunny
    #10362
    Kacatokat szoktak még adni, drót, miegymás, gondolom ami épp akad nála, vagy random. De Egy győzelem után már nem érdemes küzdeni velük, ha csak a lapokra mész. Később már csak mókából is el lehet kalapálni őket újra, de ott meg érdemes a keményebb ellenfeleket keresni, hogy legyen némi kihívás.

    off: elkezdtem a witcher 1-et, hááát ... nagyon gáz :) Van ott is minijáték, kockapóker. Borzasztó, utálom a kizárólag szerencse alapú játékokat, főleg ha még csal is benne a gép. Azért a gwent mennyivel kifinomultabb lett!
  • DantesHUN
    #10361
    Aha, egyszer győzöl ad kártyát, utána nem.
  • kemszi2
    #10360
    hmmm...az normális hogy nem kapok kártyát a kereskedőktől az első győzelem után?Csak a pénzt kapom meg,semmi mást (még bazárt sem)
  • MerlinW
    #10359
    Meghát:)
  • TBTPumpa
    #10358
    Megmondtam vagy megmondtam?
  • MerlinW
    #10357
    És tényleg, most olvasom a dobozon.
  • xido
    #10356
    de..kivételesen mindegyikkel menne...
  • MerlinW
    #10355
    Dobozos kulcs jó Steam-re? Nem vagyok meggyőződve róla.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.12.12. 20:01:44
  • TBTPumpa
    #10354
    Steam-re és Origin-re is jó lesz az.
  • MerlinW
    #10353
    Van egy Heart of Stone GoG-os DLC-m, ha kell valakinek ~1500-ért.
  • McFrost
    #10352
    Tényleg, köszi, balfasz vagyok :)
  • kemszi2
    #10351
    tab-al ki kell választani használat előtt
  • McFrost
    #10350
    Valamiért nem tudom elővenni a nyílpuskát egyik percről a másikra, már átnyomtam az egér középső gombját az asztalon is szinte, semmi... ez is valami bug?
  • MertHogy
    #10349
    Kösz a segítséget! Akkor még nem késtem le róla, most utaztam Skelligére.
  • DantesHUN
    #10348
    Az egy küldetésben van, de így fejből nem tudom, talán a jarl fiához kapcsolódik?
  • Kurfürst
    #10347
    A bálna nem bug, hanem az egyik legviccesebb sidequest, ami Skelligén a tengerparton indul....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... az első skelligei main quest befejezésével (palota, Yen elviharzik) kapod meg. Van egy csapat viking Kaen Trolde és Rannvaig közötti tengerparti részen egy hajó mellett, tőlük lehet felvenni. Az egyik trónkövetelőt segíti a küldetés, egy próbát kell kiálniük a barlangban, de előtte mindenféle vicces füvet meg gombát kell elfogyasztani előtte, aminek a segítségével a bátor harcosok szembesülhetnek saját félelmeikkel és legyőzhetik őket, aka bad trip.
  • MertHogy
    #10346
    Na rémlett, hogy lementettem azt a képet ez lenne az, erre gondolta.
  • genndy
    #10345
    Az a bálna valami bug, normálisan a tengeren lehet látni Skellige vizei, felbukkan, fúj egyet és elmerül, de van akinek sikerült megnéznie víz alatt is. Küldetés csak egy rövidke kapcsolódik hozzá, de szárazföldi, nem kell hozzá tengerre szállni. Azt már meg nem mondom hol és mi a neve.
  • alyr2
    #10344
    Erősen bóvli kategória úgy 20 ezerért! :D
  • Myselor
    #10343
    hát szerintem borzasztó gyagyi az egész
  • alyr2
    #10342
    55 euró+ posta, nem venném meg..ránézésre az anyaga sem valami meggyőző
    Utoljára szerkesztette: alyr2, 2015.12.11. 10:42:23
  • Negritis
    #10341
    witcher official hoodie
    valaki már bezsákolta? érdekelne hogy mi a tapasztalata
  • MertHogy
    #10340
    Lehet, én nagyon bízom benne, lenne egy más jellegű kérdésem, egyszer láttam egy képet amin egy bálna szerepel, de egy barlangba repül és ilyen víziószerűen van ábrázolva, gondolom az Skelligén érhető el, nekem az kimaradt, hol lehet azt a küldetést megtalálni/felvenni?

    OFF: nem lehetne a linkeknél ezt a halvány kék szín lecserélni valami erősebbre.
  • molnibalage83
    #10339
    Hm... Lesz még W3 keg/kontent?
  • MertHogy
    #10338
    2016 még a Witcher-é, ezt mondta Adam Kiciński reagálva a CP2077 jövő évi megjelenésére. A lényeg:
    "Ezt és a következő esztendőt teljes egészében a The Witcher 3: Wild Huntnak szenteljük. A második fizetős kiegészítő, a Blood and Wine mellett jó pár egyéb megvalósításra váró ötletünk is akad...".
  • Negritis
    #10337
    Nekem se volt kirivo bug
  • molnibalage83
    #10336
    Láttál itt posztokat és magukból kikelő embereket bugok miatt vagy kinti fórumon? Na, akkor nézd meg az ACU és RTW2 kiadása utáni értékeléseket, videóket és kommenteket. Mondom, a W3-ban is lehetneg bugok, csak ritkák és nem súlyosak. A listában levő egyik bugot sem láttam soha.

    Mondom, te a bugok számosságát összemosod azok gyakoriságával. Az egyk leggyakoribb hiba...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.12.10. 23:50:14
  • Evoluti0N
    #10335
    "A játékosok túlnyomó részének bugmentes a W3..."

    Ezt milyen megfigyelésekre alapozod?
  • molnibalage83
    #10334
    1. A bugoknak van súlyossága.
    2. A bugoknak van gyakorisága.
    3. Ezek kombinációja ad ki valamit.

    A játékosok túlnyomó részének bugmentes a W3 és a fő szál végigjátszhatóságát gyak. egyik sem nagyon blokkolja. Vesd össze ezt más játékkal és a W3-nál az jön ki, hogy a mai iparban megszokott "színvonal" felett van messze. Én 100+ órát tettem bele és legkomolyabb bug az volt, hogy nem tudtam úszni, de egy reload megoldotta.
  • MertHogy
    #10333
    Új háttérképnek való (nekem legalábbis új)


    2560x1600
  • Evoluti0N
    #10332
    Szerencséd volt csupán. Amikor ennyi bugot javítanak egy patch-csel, az azt jelenti, hogy nem kevés van. Arról nem is beszélve, hogy emellett ez a patch egy csomó újabb bugot előhozott. Szóval elhiszem, hogy neked nem volt semmi bugod az úszáson kívül, de jó párral találkoztam én is a felsoroltak között. Többek között olyanokkal is, amik az 1.10 előtt nem voltak.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.12.10. 21:58:22
  • kemszi2
    #10331
    az első végigjátszásban nekem csak annyi volt,hogy néha nem lehetett vágtatni a lóval,de azt egy gyorsutazás megoldotta. Csodálkozok is hogy most több dologba is belebotlottam
  • molnibalage83
    #10330
    Már linkelték, de most is szép. Kicsit talán túl "barnított a kép". Ha így fog kinénzni, akkor és szétfolyok az örömtől a gép előtt.
  • AntiHero
    #10329

  • molnibalage83
    #10328
    ????

    1,5 végigjátszás alatt azúszás bugon kívül nem láttam egyet sem. A W3 olyan bugmentes volt más fos AAA játékhoz képest, hogy arra szavak nincsenek. Lásd AC Un. or RTW2. Azt gyak. félkészen adták ki...
  • kemszi2
    #10327
    van egy másik kedvenc bugom ,ez is a 2. végigjátszás közben jött elő,és tart még mindig:
    Novigradban az egyik fogadó előtt állandóan megy a verekedés (3vs1),ha "beszállok" akkor se tudok mit tenni mind a 3 ellenfél halhatatlan
  • Evoluti0N
    #10326
    Lehet, hogy ezzel az 1.11-gyel visszahozták ezt a bugot. Amennyit bénáskodni tudnak, nem lepődnék meg rajta. :D
  • kemszi2
    #10325
    ahogy nézem fórumokon mások is beleszaladtak,és elég friss hozzászólások
  • kemszi2
    #10324
    persze 1.11-et használok.