16775
banner
  • DantesHUN
    #10403
    Háháhá....zseniális.
  • MertHogy
    #10402
    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
  • DantesHUN
    #10401
    Hát bizony nem bánnám ha az enyém lehetne. Lehetne a második kiegészítőhöz valami ilyesmi.
  • Sheltem
    #10400
    Az igen bazmeg! (Nem szoktam bazmegezni, de ide egyszerűen más szó nem illik)
  • bunny
    #10399
    WOW!
  • xido
    #10398
    gwent
  • SzirmosSzisza
    #10397
    Az én végigjátszásomban nem
  • DantesHUN
    #10396
    Hm. Pont Triss Merigold-os kártyát tett a fejére? Hajaj. Ezért valakitől ki fog kapni
  • Avenger
    #10395
    CDP Karácsonyi üdvözlet:
    http://users.atw.hu/havenger/unnamed.gif

    Ekkora vigyort azért fura Geralt arcán látni. :D
  • RatBaG #10394
  • RatBaG #10393
    ez is chen

  • Madi92
    #10392
    nem azt, hogy "nem", hanem hogy "he"?
  • Negritis
    #10391
    aki viszont nem ismeri, az úgyis azt mondja h nem, mind1 mit írok :D
  • Myselor
    #10390
    ezt csak azok értik akik ismerik az animéket xd egyébként igen jót lehetne csinálni belőle :D
  • Negritis
    #10389
    amúgy a witcherből egész jó shounen, horror, ecchi, harem animét lehetne csinálni :D
  • RatBaG #10388
    "Witcher 3 by Feihong Chen"

    ez meg akkor:

    "'Geralt of Rivia' by Art Calavera"

    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2015.12.17. 13:36:03
  • Myselor
    #10387
    arigato geralt sama
  • Myselor
    #10386
    nem az a bajuk,hanem a rajz stílusa:)
  • Although
    #10385
    Ez nem original ugye? Mindnek ilyen japcsi feje van. Vagy ez a japán verzió ? :)
  • Prof William
    #10384
    Csata közben nehéz fotogén arcot vágni. :)
  • Myselor
    #10383
    mindenkié fura :D
  • SzirmosSzisza
    #10382
    Yen feje eléggé fura.
  • Madi92
    #10381
    Huh, jó a belátás :D
  • RatBaG #10380
  • McFrost
    #10379
    Ma frissített 1,8 Mb-ot a játék, azóta nem indul, érdekes.
  • cylonflatus
    #10378
    Igen, mint ahogy a kolléga írta. Annyit tennék hozzá, hogy a játékban rengeteg könyvet lehet találni, mezeket mind érdemes elolvasni, mert ezekben is rengeteg utalást találhatsz régebbi dolgokra, történelmi eseményekre, meg ugye színesíti ill bővíti a lore-t.
    Annyi még, hogy a szójegyzékben található bestiáriumban csak azokról a szörnyekről olvashatsz, amikből legalább egy példányt megöltél, vagy ha találtál (és meg is nyitottad, elolvastad) róluk könyvet, feljegyzést. A szereplők leírása hasonlóan működik, csak azokról a karakterekről olvashatsz, akikkel már találkoztál, vagy beszélt róla egy másik karakter. A karakterek leírása a játékban hozott döntéseid alapján módosul!
  • kemszi2
    #10377
    a bill. kiosztása.
  • endorphinz
    #10376
    Mi az a B. és G.? :)
  • genndy
    #10375
    Van Bestiárium és leírás is a szereplőkőról. B és G.
  • endorphinz
    #10374
    Köszönöm szépen!

    Most jut eszembe, hogy van lexikon a játékban ahol ezek le vannak írva? vagy párbeszédek amikből kiderül ki-kicsoda? (valószínűleg kalkulálták azt is, hogy van aki nem játszott egyáltalán az előző 2 résszel)
  • kemszi2
    #10373
    akkor szerintem a 3. lehet,legalább is remélem :)
  • genndy
    #10372
    1. Bug
    2. Már kártyáztál vele csak elfelejtetted (könnyű meglátni egyébként, mert akivel kártyáztál annál szürke is lesz ez az opció)
    3. Megszerezted az összes kártyát amit random dobnak. Kb. 5-6 emberrel több van akitől random kártyát lehet szerezni (ezért nem gond pl. a veleni kovács aki nem hagyja magát kiszabadítani (nálam előjött ez a bug 1.11-el is) mert az ő kártyáját akkor megkapod mástól).
  • kemszi2
    #10371
    oké de az elsőnél sem ad kártyát
  • molnibalage83
    #10370
    Ezt nézd meg



  • wedge31
    #10369
    Link.
  • DantesHUN
    #10368
    Többé-kevésbé, igyekszem spoiler nélkül leírni: ezeket a dolgokat a W3 előtti játékokból és könyvekből lehet ismerni.

    Dandelion költő és Geralt régi barátja.
    Zoltan törp, vele az V. könyvben ismerkedik meg Geralt.
    Triss Merigold. Fiatal de tehetséges varázslónő. Szerelmes Geralt-ba.
    Yeneffer, nagyhatalmú varázslónő, Geralt és Yen szeretik egymást, a sorsuk összeforrt örökre, mert egy dzsinn varázslattal összekötötte őket.
    Ciri-azaz Cirilla hercegnő. Egy kis királyság Cintra trónörököse amit Nilfgaard elfoglalt. Valamint a hatalmas Nilfgaardi birodalom császárának is a nem törvényes lánya.
    Ciri egy Forrás, azaz vannak bizonyos veleszületett képességei, képes uralni a teret, utazni a világok között. Még születése előtt Geralt segített Ciri anyján és nagyanján, majd az ország és családja elpusztítása után ,a kislányt Geralt nevelte és kiképezte a witcherek harcművészetére.
    Később Yen tanította mágiára.

    A vadak átakarnak jönni a mi világunkba, és hogy átjöjjeneka teljes seregükkel, szükségük van Ciri-re. Ezért üldözik a lányt, és Geraltot és Yent is, akik gyakorlatilag Ciri nevelőszülei lettek.
  • Although
    #10367
    Egyszerűbb ha megveszel pár könyvet ami az alapot adja. Magyarországon Vaják néven forog.
  • endorphinz
    #10366
    Sziasztok!
    Játszottam az előző 2 játékkal de már nem emlékszem a karakterekre. Szeretném elkezdeni a WH-ot, pár mondatban valaki összefoglalná nekem ki-kicsoda? Dandelion valami költő, Zoltán a törp régi haverok, Triss egy mágus lány, Yennefert a 2. részben üldözték a vadak, Ciri-ről meg sosem hallottam még.
    Angol leírást találtam de azt nem teljesen értem.
  • galuska1
    #10365
    De,de már át öltöztem,és most az kéne,hogy vezessen egem,de nem teszi
  • MerlinW
    #10364
    Nem ott kell átöltöznöd?