16775
banner
  • lwb
    #10443
    Igen, ez egy bug akkor. Mondom pc-n nem volt ilyen probléma. Azt tudom mondani, hogy válassz egy másik witcher armort akkor és ha megveszed a kiegészítőt, akkor majd úgyis jön a Viper Armor, ami meg a legjobb a játékban és medium az is.
  • abel0317
    #10442
    Ugye vannak a kincsvadászat quest-ek. Kiválasztottam a farkas iskolás frlszerelés küldit és ugye a térképe odavezet, odamentem ott vagyok a sárga kör közepén, ott a ládikó is de nemtudom "kifosztani". Ugye vannak az olyan ládák amikbe ha valami jobb loot van akkor a láda körül kicsi kék bogyócskák repkednek (gondolom láttál márnilyet) de annál a ládánál nincs ilyen és ugye ki sem bírom nyitni. De amúgy youtubeon is van róla video szóval ez nem egyedi eset
  • lwb
    #10441
    Lehet persze. Azt még nem kérdeztem, hogy ugye a diagrammot megtaláltad és questet is kiadta, hogy ott a cucc (és nemcsak odamentél valami végigjátszás alapján)?
  • abel0317
    #10440
    Meditáltam a ládánál de semmi, aztán otthagytam, csináltam tovább a küldiket Velenben, Skelligén, aztán visszamentem de semmi xD mindegy akkor ezt buktam. Egyébként volnanegy kérdésem. Ha a játéknak vége szóval legyőzöm Eredint, akkor utána még lehet bolyongani a világban, csinálni tovább a kimaradt küldiket, felfedezni a kérdőjeles hekyeket? Meg most tervezem a hearts of stone megvételét és azt is inkább a fősztori végigvitele előtt kéne megcsinálni vagy utána is meglehet?
  • lwb
    #10439
    Én végigvittem boxon is (meg ps4-es és pc-n is), de itt az ursine vértet csináltam meg a wolf helyett, szóval nem találkoztam a problémával. Amit tudok ajánlani, mert máskor mindkét konzolos verziónál előfordult, hogy egy-egy tárgyat vagy npc-t nem lehetett aktiválni: ilyenkor meditáltam egy órát és az segített.

    Ha ez sem, akkor ki a területről - be a területre újra (ki Kaer Morhenből mondjuk Velenbe és vissza).

    Pc-n csináltam a wolf vértet, ott nem volt hiba.
  • bunny
    #10438
    Nehéz ügy, mert a többségünk
    1. pc-n nyomja
    2. már végzett vele, és akkor nem volt bug.
  • abel0317
    #10437
    F@szom beleverem ebbe a sok bugba! A mostani az nagyon felidegesített, Kaer Morhenbe van egy jelzőtorony, ott van a farkasiskola felszerelések tervrajza és az a buzi láda nem lootolható ki. Ezek az alap farkas cuccok tervrajzai lennének de ha ezek nincsenek meg akkor a hatékonyabb, kiváló és mestermunka szintűeket is cseszhetem. Még patchelni sem tudnám mivel Xbox-on játszok vele és most v1.11-en van de még mindig tele egy rakás buggal..... Úgy szeretem ezt a játékot de ezek a balf@szságok elveszik tőle a kedvem :/ Hogy lehet ezt orvosolni, sehogy? Vagy várjak egy kövi patchig? Ki tudja azis mennyi idő míg kiadják (már ha foltozzák még a játékot..)
  • Daermon
    #10436
    Egy kis lazaság :)
  • SzirmosSzisza
    #10435
    Az utolsó 2 könyv kajak ki van adva németül meg franciául de angolul nem?

    szerk.: látom igen, de legalább van fan fordítás
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.12.29. 22:54:58
  • abel0317
    #10434
    Oké egy restart helyre hozta. xD
  • abel0317
    #10433
    Hello, segítség kéne. Azba feladat, hogy szerezzek kovácsszerszámokat Undvikról és ott vagyok a helyszínen, full a sárga kör közepén de nincs ott semmi, meditálgattam is hátha csak bizonyos időpontokban lehet ott találni valamit/valakit de semmi, witcher érzékekkel is körülnéztem de semmit nem találtam, pedig jó lenne mert ezeket a szerszámokat fergushoz kéne elvinni aki ugye így tudna nekem csinálni mesterpáncélt...
  • bunny
    #10432
    Szerintem az egyik legszopatósabb boss, én is ezzel szívtam a legtöbbet.
  • dubel
    #10431
    Kösz. Nagy küzdelem után sikerült :)
  • DantesHUN
    #10430
    Ja jól emlékszem, az van gyógyítja magát, ha sebez. Amikor megidéz ilyen lidérceket vagy akármiket, verd le őket, mielőtt ő sebezné. Aztán ne hagyd hogy eltaláljon, ugrálj el. Nekem magasra volt téve a queen jel, így erős pajzzsal sikerült. Amúgy bombák+igni, az minden ellen hatásos lehet, nyomd be az összes italt ami jó ilyenkor-fecske és társai+ olaj a kardra.
  • dubel
    #10429
    A gondozót ,hogy lehet megölni? Videót néztem róla és ott egyszerűen ment a dolog,de már nem merek vele próbálkozni mert azon a szinten vagyok,hogy szét verem a billentyűzetet...:((
  • molnibalage83
    #10428
    Volt.
  • Rita79
    #10427
    Ez volt már?
    Real Ultimate Gwent Set
  • abel0317
    #10426
    Lol most pont egy olyan witcher megbízáson vagyok ahol egy lesit kell elintézni. (A Vadon Ura, ez a quest címe)
  • SzirmosSzisza
    #10425
    20 után ott van az a sárkány féleség az 50+ szintjével, szerintem a karakterem akkor futott a leggyorsabban életében mikor előle menekült :D
  • Prof William
    #10424
    Én is hasonlóan találkoztam először Lesivel. Pucoltam is környékről azonnal. 20-as szint felett már tényleg könnyű,de addig az A szörny.
  • abel0317
    #10423
    Egy Lesivel én is találkoztam, Velenben de én úgy, hogy ugye csinálgattam a kérdőjeles helyeket, felfedezgettem és valami nagy fa alatt mászkált ahol ráadásul őrzött kincs volt, szerintem ő lehetett a smasszer de szerencsére már 20-as szint felett voltam így meg lehet ölni.
  • abel0317
    #10422
    Ez valami mod PC-re? Köszi csak az a van, hogy én xboxon játszom a witchert :D
  • MerlinW
    #10421
    lvl20 felett már gyerekjáték, előtte viszont el lehet vele fogócskázni:)
  • McFrost
    #10420
    Engem is 1x megüt, elrepülök, utána meg kijönnek a földből a gyökerek és ennyi volt.
  • SzirmosSzisza
    #10419
    Egy ilyen van Witcher contractban. A farkasosat én is láttam, rátámadtam aztán 1 ütéssel fele HP lement és inkább továbbálltam :)
  • xido
    #10418
    Tündevér utánira gondoltam,mint 2.regény-kötet a Megvetés idejére..
    de ez a Ralf gyerek volt az,nem a játékbeli ezek szerint...pedig küllemre lehetett volna,mert ez is hippy szemüveges :)
  • S1M0N
    #10417
    Én találkoztam küldetésen kívül is legalább 2x, még a játék elején Velen/Novigrád területén.
    Első alkalommal kaptam egy pofont (valami falu környékén voltam, mögötte emelkedőn az erdő), repültem hátra vagy 3 métert, fél HP-t levitte, én meg fel is vettem a nyúlcipőt.
    Másodszorra azt hiszem barangoltam össze-vissza, aztán a kis térképen láttam egy csomó piros pontot, amikor közelebb mentem, akkor láttam, hogy jó pár farkas között ott ment a Lesi.
    Mivel mind a két esetben alacsony szintű voltam, így a taktikai visszavonulás mellett döntöttem, illetve messzire elkerültem őket.

    De a későbbi küldetéseknél sem emlékszem, hogy ezek valamelyike is szerepelt volna a levadászandó szörnyek listáján. Szerintem vannak benne random Lesik (meg más nagyobb szörnyek) is, amikhez sem küldetés, sem kérdőjeles helyszín nem tartozik.
  • SzirmosSzisza
    #10416
    Mit csinál a 2. könyvben? Ez alapján 2 Professzor is van, ellenben nekem az első 2 könyvből nem rémlik olyan, hogy Ciri és Yen után kutatnak.

    szerk.: vagy a 2. alatt a Tündervér utánit érted? Mert abban lehet van már
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.12.25. 20:16:42
  • xido
    #10415
    Na én is kérdezek könyveset..a 2.kötetet kezdtem el a regényből..és felbukkant benne a Professzor,aki az első játékban volt az egyik ellenfél,aki emlékszik még rá..megörültem,mondom lesz háttér sztori..erre csak fél oldalnyi szerepe volt és megmurdált..pedig a külseje is stimmelt...Itt jön képbe a szerző által közölt párhuzamos történet,miszerint a játékok nem közvetlen folytatásai a regényének,inkább csak átvettek dolgokat?
    azért nem írtaom spoilerbe,mert nem vág a 3.játék történetébe..
  • genndy
    #10414
    Akkor nézd meg ezeket:
    Starting Armor and Swords cosmetic replacer
    Replaces Wolf School Set With New Viper School Set
    De lehet hogy van más páncélcserélő is.

    @McFrost: szerintem bug, soha nem találkoztam lesivel küldetésen kívül.

  • McFrost
    #10413
    Ez a Lesi nevezetű "fazon" bárhol felbukkanhat az erdőkben vagy bug? Már két alkalommal, mikor mentem egy-egy küldetés helyszínére egyszer csak ott állt előttem, kettőt suhintott, és már el is feküdtem, közben meg majdnem bef@stam a rémülettől! Sokadik visszatöltés után pedig nincs sehol, a küldetésnek sem része, bestáriumban sem találom...
  • SzirmosSzisza
    #10412
    Hát, ízlések és pofonok, hogy kinek mi tetszik. Szerintem egyedül a Bear néz ki normálisan.
  • abel0317
    #10411
    Köszi, hát akkor nekilátok majd keresgélni megint xD mondjuk nekem a viper armor lenne az etalon mert bitang jól néz ki (meg gondolom az armor szintje is a legmagasabb lehet) csak az a baj, hogy ezt csak a hearts of stone kieg-be lehet megszerezni :/
  • Prof William
    #10410
    A következő könyvben megmagyarázzak, de lényeg az hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sodden hegyén elég durva varácslatokat vetettek a Nilfgardi mágusok. Yennefer megvakult, Triss pedig szinte a felismerhetetlenségig összeéget. + egy robbanás szinte megskalpolta és a szép vöröses haja nélkül "azonosítatlan sérült " -ként szedték össze. + haját megtalálták a felismerhetetlen hullák között, ezért gondolták hogy halott. Yen felismerte volna de ő meg ugye nem látott. Ezért írták fel a nevét az emlékműre. Persze a mágikus gyógyítás közben rájöttek a varázslók, hogy ez bizony Triss, de akkorra már elkészült az emlékmű.
  • xido
    #10409
    a 3.könyvben,ami már regény,meg fogják magyarázni..
  • SzirmosSzisza
    #10408
    Picit off itt talán, de páran olvasták, 2. könyv vége spoiler/kérdés

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Említették, hogy Triss meghalt (rajta van a neve az emlékhelyen, ahol 14 varázsló meghalt), de a játékban utána határozottan benne van, később előkerül még a könyvben, hogy mégis, hogy nem halt meg vagy mi lesz ezzel?

    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.12.24. 21:09:00
  • Negritis
    #10407
    ugyanúgy ahogy az "alap"t megszerzed ugyanúgy kell megkeresni a többi fejlesztett verziót is
  • SzirmosSzisza
    #10406
    Igen, azoknak is ugyanúgy van tervrajza és mindig kell az előző változat hozzá. Itt meg tudod nézni az összes lelőhelyét, ha nem zavar a pici "csalás".
  • abel0317
    #10405
    Hello, volna egy kérdésem. A witcher felszereléseket hogy kell fejleszteni? Most megszereztem a griff iskola minden darabját de ez csak a normal verziója a "szettnek" van még az enhanced, a superior és a mastercrafted. Ezeket úgy lehet megszerezni, hogy a jobb verzióknak megint meg kell keresni a tervrajzát, aztán ha az megvan és az alapanyagok is, akkor összelehet kraftolni magunknak?
  • DantesHUN
    #10404
    De akkor én is egyet: