The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
nem tudtok valami olyan magyar bevezető cikket/videót, amit a full laikus ismerősöm megnézhetne a sorozat előtt, hogy ne legyen teljesen elveszve?
Per Aspera Ad Inferi.
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.03.15. 07:33:13
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Segítsetek please. Lehet olyat keresek ami nem is létezik és csak én értem félre a craftolást a játékban, de...
Xbox one-on játszom, 26-os szintű vagyok, jelenleg full macska páncélban. Megvan minden tervrajz, már azok is, amik majd 29-es és 34-es szinttől lesznek elérhetők, most a 23-as szintűt használom. Az világos, hogy ez a négy kategória van, de mintha kategórián belül is lehetne fejleszteni nem? Pl. legendary szintre...??? lehet? mert én biz Isten béna vagyok, de nem találtam meg hol vagy hogy lehet ezt megtenni????
2. Az semmi szerintem.
3. Csak díszlet.
4. Csak folytasd a történetet 😊
Egy - Két dolognál elakadtam:
1. a szigeten ahol az óriást kell megölni a bolond főnök szögeket és kötelet kér. (nem jelenik meg küldetésként ) találok is egy csomó szöget(felkiáltójelest) de kötelet sehol.
2. itt a hajó előtt van egy bucka ami úgy csillog mintha lenne ott valami fontos dolog de semmi E betűt sem dob fel...
3. szintén ezen a szigeten a parton (az óriás kapu előtt a parton van egy láda ami egy csónak/hajó roncsban van de nem tudom kinyitni nem ad E betűt bárhogy próbálkozom...
4. a fő kérdés hogy tudok eljutni a witcherek erődjébe? 25.szintű vagyok de még nem találtam gyorsutazás oszlopot oda...
Üdv!
Úgy csináltok néha, mint aki még nem látott feldogozást...miközben a játékba is kitaláltak egy rakás új karaktert, és vannak olyanok is akik megváltoztak a könyvhöz képest..
Per Aspera Ad Inferi.
1. és tényleg... 😊
2. nem a 6. perc volt nekem a fontos... (soha nem lopkodok a szegényektől...)
Köszi
1. Meditálj egyet, azaz teljen el pár óra és nézz vissza. Szerintem megoldja.
2. Valami rémlik, de:
Szerintem 2 percnél van amire gondolsz.
Két küldetéssel elakadtam:
- A kártyások közül vissza kell menni egy kocsmárossal játszani de a kocsmában nincs ott... (nem öltem meg) tele van részeggel meg vendéggel de nem találom a kártyapartnert (jelöli a jelölő, hogy ott van de nincs ott senki)
-A macska felszerelések közül 23as szint talán a "casino" (kártyázni kellett a Kurafis küldetésben itt) hoz jelöli az egyik tárgyat jobbra, balra keringek a jobb egérbillentyű már eltört annyira vizsgálódok de nem találtam semmit. A jel a ház külső falán volt, de se kint se bent semmi... csak a nagy sárga kör.
Ha valaki még emlékszik rá sokat segítene.
U.
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Viccet félretéve, google nem talált semmit így elsőre. Lehet a controller hibás? A stick nem áll alaphelyzetbe?
Ps4-en kezdtem el Geralt kalandjait. 2-es szinten vagyok.
Viszont őrült idegesítő, hogyha bárhol megállok forog a világ és ha megyek akkor is.
Mit lehet ez ellen tenni?
Beállításokban mit változtassak meg?
köszi a segítséget!
zita
Akkor mi a baja?
Hogy tudja, soha az életbe nem fejezi be könyveit, de sokan morogtak a sorozat vége miatt, és felült erre a vonatra
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Ajánlok én is egyet. Régi bútordarab, 20 éve olvastam a kollégiumi könyvtárban, azóta is egyik kedvenc: Richard A. Knaak Tűzokádó sárkány
Például olvastam másik könyvét azóta, más fordítótól, élvezhetetlen volt. Hogy az író vagy a fordító cseszte el, ki tudhatja.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.01.24. 20:40:01
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Illetve külföldiából Steven Erikson: A malazai bukottak jött be nagyon.

