The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RatBaG
#16046
help!
nem tudtok valami olyan magyar bevezető cikket/videót, amit a full laikus ismerősöm megnézhetne a sorozat előtt, hogy ne legyen teljesen elveszve?

Per Aspera Ad Inferi.

lwb
#16045
Várható volt és helyes.

Savaran
#16044
Túl van ez reagálva.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#16043
Régi szép idők. Mikor a catriona járvány idején besétáltam a karantén alá vont Vízimába. Ma reggel ilyen feelingem volt a munkahelyre gyalogolás közben. Kellene egy witcher-medál, hogy érezzem hogy immunis vagyok. 😊
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.03.15. 07:33:13
#16042
Savaran
#16041

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#16040
Végül is a díszlet is olyan mint a 90-es évek, a szereplő válogatás meg 22. századi

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#16039
SzirmosSzisza
#16038
Jaigen, én a sima set bónuszra gondoltam ami 3-nál még 6-nál van. Anno sokat szoptam vele, mert macska cuccal toltam, de a másik kardok jobban tetszettek mert arany volt a markolatuk 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Savaran
#16037
Én mind a kettőről, olvasd vissza

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#16036
Az egyikőtök a skillről beszél a könnyű-közepes-nehéz páncélhoz. A másik meg a szett bonuszokról 😄
Savaran
#16035
Bocs, de nem értem mire gondolsz

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

SzirmosSzisza
#16034
3-nál meg 6-nál van affem, ha ugyanarra gondolunk.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Savaran
#16033
Meg van hozzá egy barna szinű perk, mármint a három alap (macska, medve, griff) páncélhoz ami plusz életerőt vagy valamit ad ha az összes egybevágót viseled

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#16032
Nem. Ezek eleve fejlesztések, amiket a nevük jelez.. Ezen felül csak rúnákkal tudod erösíteni.
Savaran
#16031
Van még ezeken felül a Grand Master 5. szint az a teteje, lehet upgeadelni, mégpediglen rúnakövekkel, máshogy nem

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#16030
nem értem... 4 macskaszett van. Alap (lvl13?), Hatékonyabb (lvl23), Kiváló (lvl29), Mestermunka (lvl34). Ennyit lehet megszerezni. Ezek mind megvannak, mindegyiknek a teljes szettje. Az tiszta sor, hogy a hatékonyabbhoz kellett az alap ruha, vagy a kiválóhoz majd kell a hatékonyabb szintű ruha. Nem ezt kérdezem. Hanem hogy a hatékonyabb szettet lehet-e önmagán belül upgradelni mondjuk legendary szintűvé, mint mondjuk a Skyrimben? Pl. ott megcsináltad az alap dedra páncélt, azt lehetett tovább craftolni fine, superior, stb majd a végén legendary szintűvé, ami emelte az armort, vagy fegyvernél a sebzést. Itt akkor van ilyen, vagy nincs? Vagy itt csak a 4 szett van, az maga az upgrade? vagyis a hatékonyabb páncélt lehet-e úgy upgradelni, hogy az még nem a Kiváló kategória, ami majd csak lvl29-es szinten elérhető?
SzirmosSzisza
#16029
Lehet igen, azokhoz is külön tervrajz kell és az előző szint ruhadarabja mikor craftolni akarod.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#16028
Sziasztok,
Segítsetek please. Lehet olyat keresek ami nem is létezik és csak én értem félre a craftolást a játékban, de...
Xbox one-on játszom, 26-os szintű vagyok, jelenleg full macska páncélban. Megvan minden tervrajz, már azok is, amik majd 29-es és 34-es szinttől lesznek elérhetők, most a 23-as szintűt használom. Az világos, hogy ez a négy kategória van, de mintha kategórián belül is lehetne fejleszteni nem? Pl. legendary szintre...??? lehet? mert én biz Isten béna vagyok, de nem találtam meg hol vagy hogy lehet ezt megtenni????
#16027
1. Emlékeim szerint csinálhatsz, vagy létra szétszedésből is jön.
2. Az semmi szerintem.
3. Csak díszlet.
4. Csak folytasd a történetet 😊
#16026
Sziasztok!

Egy - Két dolognál elakadtam:
1. a szigeten ahol az óriást kell megölni a bolond főnök szögeket és kötelet kér. (nem jelenik meg küldetésként ) találok is egy csomó szöget(felkiáltójelest) de kötelet sehol.
2. itt a hajó előtt van egy bucka ami úgy csillog mintha lenne ott valami fontos dolog de semmi E betűt sem dob fel...
3. szintén ezen a szigeten a parton (az óriás kapu előtt a parton van egy láda ami egy csónak/hajó roncsban van de nem tudom kinyitni nem ad E betűt bárhogy próbálkozom...
4. a fő kérdés hogy tudok eljutni a witcherek erődjébe? 25.szintű vagyok de még nem találtam gyorsutazás oszlopot oda...

Üdv!
#16025
Mert eddig is olyan """"""""jól""""" sült el, amit kreatívkodtak Hirschék 😄
#16024
De ez miért baj? Egy feldolgozásnál teljesen természetes, hogy egyes karaktereket elhagynak, vagy kitalálnak egy újat, vagy átdolgozzák.

Úgy csináltok néha, mint aki még nem látott feldogozást...miközben a játékba is kitaláltak egy rakás új karaktert, és vannak olyanok is akik megváltoztak a könyvhöz képest..
#16022
Ezt hol jelentették be?
#16021
Az a baj már bejelentették, hogy a 2. évadra teljesen új kitalált karaktert is bevezetnek... Biztos jól sikerül majd ez is. <#pardon1>
#16020
nézés nélkül mondom..sajnálom,hogy a többszálon futás nélkül ennyire kiherélték a novellákat..még a lengyelek is bővebben dolgozták fel ezt az epizódot is..
#16019
Én itt a sárgány CGI-t is szóvátenném.
RatBaG
#16018
https://youtu.be/Gcg12iCbg1E

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#16017
Szia!

1. és tényleg... 😊
2. nem a 6. perc volt nekem a fontos... (soha nem lopkodok a szegényektől...)

Köszi
#16016
Szia.

1. Meditálj egyet, azaz teljen el pár óra és nézz vissza. Szerintem megoldja.

2. Valami rémlik, de:


Szerintem 2 percnél van amire gondolsz.
#16015
Sziasztok!

Két küldetéssel elakadtam:
- A kártyások közül vissza kell menni egy kocsmárossal játszani de a kocsmában nincs ott... (nem öltem meg) tele van részeggel meg vendéggel de nem találom a kártyapartnert (jelöli a jelölő, hogy ott van de nincs ott senki)
-A macska felszerelések közül 23as szint talán a "casino" (kártyázni kellett a Kurafis küldetésben itt) hoz jelöli az egyik tárgyat jobbra, balra keringek a jobb egérbillentyű már eltört annyira vizsgálódok de nem találtam semmit. A jel a ház külső falán volt, de se kint se bent semmi... csak a nagy sárga kör.

Ha valaki még emlékszik rá sokat segítene.
U.
RatBaG
#16014

Per Aspera Ad Inferi.

#16013
Ilyenről nem hallottam. Csak ebben a játékban csinálja? Van másik kontrollered, h kipróbáld, h azzal is csinálja-e?
Savaran
#16012
Azt nem mondom hogy csak a pc, dehát csak a pc 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#16011
Vegyél pc-t.

Viccet félretéve, google nem talált semmit így elsőre. Lehet a controller hibás? A stick nem áll alaphelyzetbe?
#16010
De legalább ő megírta az egészet végig, szóval nála van miből dolgozni elkentében Martinnal.
#16009
Sziasztok!

Ps4-en kezdtem el Geralt kalandjait. 2-es szinten vagyok.
Viszont őrült idegesítő, hogyha bárhol megállok forog a világ és ha megyek akkor is.
Mit lehet ez ellen tenni?
Beállításokban mit változtassak meg?

köszi a segítséget!
zita
#16008
Martin...ha annyira fontos neki ez az egész, miért nem fejezte be könyveket? És elvileg úgy volt, hogy a sorozat készítőinek átadta mi lesz a vége. A könyvekben is ez lesz a végkifejlet, csak lehet másként kidolgozva jutnak el odáig.
Akkor mi a baja?

Hogy tudja, soha az életbe nem fejezi be könyveit, de sokan morogtak a sorozat vége miatt, és felült erre a vonatra
Palinko
#16007
Martinnal nagy haverok lennének 😄 De legalább Sapowki talán nem is pofázik utólag hogy ő nem is így akarta a sorozatot mint most Martin hogy látta el lett fosva a sorozat vége 😄
#16006
SzirmosSzisza
#16005
Hearts of Stone kvázi egy új szál, a Blood and Wine meg egy teljesen új régió.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#16004
Hearts of Stone
#16003
Okes,koszi! Illetve melyik kiegeszitovel "ajanlott kezdeni?
SzirmosSzisza
#16002
Nem muszáj, én is a sima mentésemet vittem tovább.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#16001
Sziasztok! Kivittem a witcher 3-at, a kerdesem az lenne hogy a DLCk-hez muszaj new game +usst inditani? Az nem jo h miutan megtudtam kivel mi lett a vegkifejlet folytatom a jatekot?
#16000
Nemrég olvastam el a teljes trilógiát. Nagyon tetszett. Brandon Sanderson fantasy könyveit szeretem még nagyon.
#15999
Igen igen. Meg Leon Silver kalandjai a Harc az Éj Kövéért sorozatban. Ugyanaz az író, csak más néven. Sok könyve, novellája van, és róla lehet tudni, hogy kipróbált fantáziájú és szókincsű iparosa a szakmának, szóval nem szaladhatok bele olyanba, hogy valami lelkes egyetemista kitalálja, hogy lefordít egy angol nyelvű prózát, aztán én meg felbukom benne, hogy mennyire élvezhetetlen. Olyankor nem tudom eldönteni, hogy a regény a szar, vagy a fordító a béna. 😄

Ajánlok én is egyet. Régi bútordarab, 20 éve olvastam a kollégiumi könyvtárban, azóta is egyik kedvenc: Richard A. Knaak Tűzokádó sárkány

Például olvastam másik könyvét azóta, más fordítótól, élvezhetetlen volt. Hogy az író vagy a fordító cseszte el, ki tudhatja.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.01.24. 20:40:01
Savaran
#15998
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15997
Nekem a magyar vonzatban John Caldwell: Káosz világa a top.
Illetve külföldiából Steven Erikson: A malazai bukottak jött be nagyon.