The Witcher 3
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Renfri wanted to kill a town of people for what Stregobor did to her. Geralt knows revenge does not lie in death. Even though he makes a mistake in killing Renfri, he realizes no good will come of killing Stregobor. Taking her brooch and remembering his mistake towards Renfri is the best thing he could do, and as we see in the show, he does remembers it well.

Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.05.03. 11:32:23

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.04.25. 11:21:47
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
#16088
Igazából nem tudom hány évadot terveznek de ha van benne még 3-4-5 évad addig elkészül a játék is nagyon jóra. Elég gyorsan fejlesztenek sztem.
Utoljára szerkesztette: Palinko, 2020.04.24. 13:54:46
Tudjuk, hogy híres volt, valamiért kiérdemelte, hogy a sírjára “a gyengék védelmezője“ felkerült. Valamint járt a gnómoknál és az elfeknél is, mire a páncélja kész lett. Emberi településekkel együtt így bőven lenne helyszín is hozzá.
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Annyi embert felvettek, hogy simán lehetséges hogy a háttérben már készítenek valamit, sok dolgot meg lehet előre csinálni, eleve a hogyan továbbot kitalálni, mert nem lesz most olyan egyszerű hogy vannak a könyvek meg itt van Geralt. Ha kitalálták a helyszínt meg a karaktert lassan el lehet kezdeni felrajzolni a térképet vázlatokkal, az írókat lassan ráállítani hogy vázolják fel a történetet és kezdjék feltölteni azt, ennek hatására változik a térkép is stb és még mindig nem írt senki egy sor kódot se. A concept artistok csinálhatnak ugyanúgy pár verziót, a programozók kezdhetnek pár mechanikát megírni, az nem évül el olyan gyorsan meg a motron lévő változtatások sem. Aztán már a grafikáért felelős osztály is elkészítheti a high poly modelleket, mert ami a játékba kerül azt már attól fogg függni hogy mit bírnak a jövőbeli hardwarek de a részletes modellt már akár most is meg lehet csinálni mert az úgy is csak mankó. Szóval igen sok dolgot meg lehet csinálgatni a háttérben csendesen.
Már kint kéne legyen a Cyberpunk szóval az azt jelenti hogy egészen biztosan nincs ott a teljes csapat már, mert egyszerűen minek, az assetek nagy része már megvan, esetleg kérnek pár változtatást, vagy pár újat de ahhoz nem kell a csapat nagy része pár ügyeletes elég rá. Szóval a többiek vagy a DLC-ket csinálják vagy a többi projektet. Persze biztos sok tesztelő és készítő maradt a Cyberpunkon mert nem magukat szívatják a halasztással, hanem tényleg szükség van az extra időre de egyszerűen akkor is felszabadulnak olyan emberek amik a projekt elején kellenek.Nem tudom mik a tervek, de amit mondasz még az én optimista kiegészítésem mellett is valós sajnos, mert hiába gyártanak sok mindent akár most is le, egy ekkora nagy játék fejlesztése továbbra sem gyors meló.
Legalább jobban átgondoltak lesznek a cuccok mert nem kell a tervezési szakaszt elkapkodni és simán benne van hogy 2-3 évvel lerövidíti a fejlesztést ha sok dolgot meg tudnak előtte csinálni jól kitalálva, de attól még nem lesz 2023-ban itt a következő játék én szerintem is DLC-kel elhúzzák az időt, meg esetleg kiadnak még egy közbeni valamit mint a Gwentet vagy a board gamet múltkor és 25-ben lesz az újabb nagyobb durranás. Nagyon remélem én is hogy Witcher lesz mert 10 évnél többet pihentetni nem kéne egy sorozatot se, de az is simán elképzelhető hogy párhuzamosan fog folytatódni a cyberpunk és witcher fejlesztés mert annyi embert vettek fel, jót is tenne a csapatnak, aki kezd kiégni megcserélik a két projekt között és problem solved 😄
A Holló jó lenne, vagy Geralt után valaki bár már kezd a witcherség kihalni nem tudom mennyire lehet utána ugrani, de végül is mindig megmagyarázható valamivel, oblivion 😄 kinyíltak a portálok azt sok szörny jelent meg ezért a witcherekre újra nagy a kereslet 😄 Viszont tényleg jobb lenne valami múltba ugrás bár leginkább nem szeretem ezt a múltba menést jobban értékelem a kronológiai sorrendet de itt nagyon jót tenne mert látnánk a Witcherek aranykorát, beleszőhetnék hogy akkor sem volt minden olyan jó mint ahogy nosztalgiáztak nekünk a 3 játékban stb. Cirit sem bánnám annyira de eléggé OP nem lenne vele jó játszani. Amiben van lehetőség de félek hogy nehéz lenne jó megoldani az a karaktergenerálásos dolog, szerintm arra nehezebb belesimuló történetet írni. Pedig érdekes lenne ha az afrikai régiót látogatnánk meg, elfelejtettem már hogy hívták őket a játékban de mindenki tudja miről beszélek akik a HoS DLC-ben jöttek be. Egy jócskán kibővített Toussaint-ba is szívesen visszamennék például. Jó lenne pár háborús jelenet is bár a witcherek nem avatkoztak ebbe bele simán ki lehetne ilyesmit találni hogy megzsarolták, vagy pénz miatt mentek bele valamibe, láttuk a játék során más witcherekkel ha találkoztunk nem mindenki követte a kódot. Nagyon sok lehetőség van a világban meglátjuk hogy mit hoznak ki belőle.
De benne vagyok egy új testreszabható, iskola választós witcherben is. Geralt csak egy rövid cameora benne lehetne. A sztori meg kisebb léptékű, király mentes, witcheribb 😄 Egyedüli elvárásom, hogy Birodalmi Mantikórt levadászhassunk.
Nő meg nem lehet witcher szerencsére, így nem kell tartani, hogy elfeminálják. Ha ilyet akarnak, akkor megoldhatják úgy, hogy: választható lesz a férfi, mint witcher, nő mint varázslónő. De maradjunk meg a witcher játéknál.
Egy Ciris játék nem is nagyon érdekelne. Volt elég szerepe már.
De történetben nem szeretném ha folytatás lenne, mondjuk Cirit irányítva vagy bármilyen női karaktert. A witcherek férfiak és punktum, ne erőltessük annyira a feminizmust, pláne nem ebben az univerzumban. Én titkon abban reménykedem hogy a legendás Holló lesz a főszereplő, akinek a páncélját az első részben szerezhetjük meg, de bárki jó csak szakadjunk el a jelenlegi gárdától és kortól, mert elég nagy ez a világ és sok benne az elmesélni érdemes történet. A játékmenet alapjai lehetnek ugyanolyanok, szörnyvadászat mesterfokon, politikai cselszövések, de jó lenne ha a harcrendszert teljesen átdolgoznák és nagyobb szerep jutna a jeleknek és főzeteknek.
Ezt talaltam, eszerint megse egyforma nagy a harom nagy terkep. Engem megtevesztett hogy ha maximalisan eltavolodok a terkepnezetben, akkor ugyanakkora reszett oltik ki a kepernyonek (nalam kb ket es fel kepernyonyi). De ezekszerint ez csak egy zoom-beallitas, nem egy fix tavolsag. Szoval a 135 negyzet-km a videoban tulzas lehet, mert ezt a kepet osszedava kb 54 negyzet-km jon ki. A kep szerint a Veleni terkep pont akkora mint a KC terkepe. De ezek gondolom mind nem hivatalos meresek... a GTA5 a tiszta ugy ahol ra van rakva a terkepre az 1km merce.
Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.04.14. 19:40:54
Apropo terkep: itt egy osszehasonlito video, ami szerint a W3 terkepei osszevissza 135 negyzet-km, a Kingdom Come meg 16. A KC-ben ez szerintem is stimmel, de a W3 tenyleg ennyi lenne? Nem tudom a DLC-s hercegseget is bele e szamitottak: de ha bele is lenne: a 135-ot el kell osztani 3 egyforma nagy meg egy kisebb ( Feher gyumolcsoskert) terkepre, de vegyuk az egyszeruseg kedveert 4 egyformara: 135 / 4 = kb 33 negyzet-km per terkep. Ezekszerint minden egyes W3 terkep ketszer nagyobb lenne mint a KC? Nekem ez valahogy furcsa. Igaz hogy meg csak a Feher gyumolcsoskert terkepet jartam be ami kisebb a tobbinel, de akkor is... Ti hogy gondoljatok?
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
most jutottam at a Veleni terkepre: ott kb. keleten kel a nap, nyugaton nyugszik. A Feher gyumolcsosi terkepen kb. nyugaton kelt es keleten nyugodott. Sajna erre nem figyeltek, ez van.
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Valami nem kerek. Szóval írtam korábban, hogy eddig xbox on-on toltam az alap játékkal (ez volt telepítve, game passról ingyen volt). Most brutál akcióban megvettem a game of the year editiont (ebben ugyebár minden kieg megvan), viszont ezt most újként kezdte el telepíteni a box. Vagyis fent marad az alap is, meg ez is. Wtf??? Ezt hogy? Biztos hogy ebben is elérhetők lesznek a mentések? Csak azért, mert az alap játék könyvtárában ott látom a saved data filet, amit meg most telepít, tök üres...
-mozgaserzekenyseg: alternativ / standard
-ellenseg-felkonvertalas: ki/be
-automatikus kivegzes: ki/be (ez be van kapcsolva, eszrevettem hogy egy csoport legyozesenel az utolso elenseget latvanyosabban csapja szet. De ha kikapcsolom, akkor hogy kell manualisan "kivegezni"?)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.04.01. 14:28:04
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.04.01. 13:14:54
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
De tetszik ez a W3 is nagyon. A hangulata az pont jo ahogy van. A feladatok es karakterek nagyon erdekesek.
A parbeszedek alatti karakteranimaciok nekem itt jobbnak tunnek mint a KC-ben. Ott kicsit furak az elallo es merev ruhak, es itt a W3-ban mintha a gesztikulacio is batrabb lenne.
De azt nem ertem hogy nehany jatekban miert nem tudnak figyelni arra hogy a nap keleten keljen es delen deleljen?
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
Megjegyzem a Kingdom Come: Deliverance az ilyen szempontból sokkal inkább kész játék. Ami a Witcher 3-ból kimaradt, a belső nézet, a z hogy leülhetünk egy kocsmában és élvezhetjük a környezetet, az hogy különféle kajákat szó szerint nyammoghatunk (bár ez a része azért itt is fapados), azt ebbe a játékba belerakták. Ami kimaradt belőle, az meg benne van a Witcher 3-ban. A szuper történet, szuper küldetések, szuper párbeszédek.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.03.31. 12:10:36
Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)
A targyak szedegeteserol lenne kerdesem: ugy vettem eszre hogy a jatek megengedi hogy mindent osszeszedjek, nem tekintik lopasnak meg maguk a parasztok se ha a szemuk lattara a kunyhojukban kiramolom a ladaikat, vagy a nilgaardi orposzton a katonak ladait is kiramolhatom mikozben joforman rajta ulnek. Itt ez nem szamit bele valamifele reputacioba?
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8
Na, kijátszottam az alapot. Utána hogyan tovább? Melyik kieggel kell kezdeni? Egyszerre meg lehet venni mindkettőt? Illetve a karakter átemelés. A végén kiírta hogy csináljak egy mentést, csak az vihető majd át... De hova? A kiegekbe? Mi a folyamata ennek? Letöltöm a kieget, ok. Indítom, új game és meg fogja kérdezni, hogy melyik mentésből hozza át a karaktert?
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.03.23. 12:11:21