16775
banner
  • galuska1
    #10483
    Mégse kell meg van, bocs! :D
  • galuska1
    #10482
    Setth bocs, de hol találom ezt a mapát? Csak mert ha a játék ikonjára megyek akkor nincs ilyen, továbbá a w10 keresőjével sem találtam ilyesmit
  • Setth
    #10481
    Hali Galuska1!
    Nálam is volt probléma a W3mal. A Witcher3 Wild Hunt/_redist könyvtárban
    futtasd le a Directx-et és a MSVC2012_x64.
  • abel0317
    #10480
    Easter eggeket nem nagyon keresgettem/vettem észre de Geraltnak néha vannak olyan beszólásai, megjegyzései, hogy azon szakadtam.
  • bunny
    #10479
    Hát pedig elég sok rejtett humor van ebben a játékban, a kiegészítőben pedig ha lehet mégtöbb, kezdve mondjuk a Mad max idézettel, vagy a Trónok harcás átkacsintással, és még folytathatnám a sort.
  • SzirmosSzisza
    #10478
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Be kell törni a Druidához és ellopni tőle valami cuccot, utána van unikornisos rész.
  • abel0317
    #10477
    Most ez lehet fura kérdés lesz de nekem kimaradt az unikornisos himi-humi Yenneferrel, ami elvileg azután van, hogy odaértem Skelligére és a viking csávót küldik a végső útjára, közben pedig lehet bókolni Yennek, ami meg is történt de utána nem volt semmi xD valamit kihagytam volna? Vagy WTF?
  • Prof William
    #10476
    Ott én is felröhögtem ezt olvasva. Addig mindenféle hasznos infó jött a világról meg a játékról és erre hirtelen jön ez a szöveg. :)
  • abel0317
    #10475
    Azért ennyire nem vagyok sötét, tudom, hogy a hugyos hóról van szó... Jesszus xD Csak a fura volt olvasni a játék tippjei között.
  • galuska1
    #10474
    ferenc001 nem jó, ablakos módban sem működik
  • genndy
    #10473
    Ez csak egy vicc, de amikor először láttam nagyon felröhögtem
  • wedge31
    #10472
    Narancslé?...
  • DantesHUN
    #10471
    Ez egy régi vicc. Még sose halottad, hogy ne egyél sárga havat? Szerinted mitől lesz a hó sárga?
  • abel0317
    #10470
    Már akartam kérdezni csak mindig elfeljetettem... A töltőképernyőn ugye szoktak kiírva lenni tippek stb. és van egy olyan is, hogy idézem: "Amikor eljő a farkasok vihara, ne egyél a sárga hóból" ez mit jelent? xD
  • PeeTeR
    #10469
  • Negritis
    #10468
    reddit
    talán ez segíthet
  • TomStorm
    #10467
    Üdv.
    Geralt hogy tudja gyorsan váltani a jeleket?

    Ez így nem jó,hogy be kell lépnem és kiválasztani.X1 kontroller
  • galuska1
    #10466
    ferenc001 van OC-s hardware-m de nem használom az ablakosat még nem próbáltam
  • Although
    #10465
    Geralt milyen fejet vág már. Nagyon huh :)
  • genndy
    #10464
    De ez még a 2. részből van. Bal oldalt az ott Saskia.
  • Prof William
    #10463
    Zoltan az arc! :)
  • SzirmosSzisza
    #10462
  • ferenc001
    #10461
    Van valami OC-s hardware-ed? Ha igen, próbáld meg visszaállítani gyári alapra. Illetve próbáld meg Borderless Window módban futtatni, ahogy emlékszem, az megoldott egy-két CTD-s problémát.
  • galuska1
    #10460
    Madi92 a legfirssebb driverek vannak fent, a gépem többnyire stabilon tartja a 30fps-t normál beállításon, a játék eredeti, és nem nem kapok semmilyen hiba jelentést, egyszerűen bezár a játék ma is épphogy csak beléptem novigradba, tettem egy lépést és már megint bezárta, a játékból is a legfirssebb verzió van fent, és a GOG-os repairral is próbálkoztam
  • PeeTeR
    #10459
  • McFrost
    #10458
    A baziliszkusz úszik a víz alatt? Megyek Oxenfurt kikötőből csónakkal és követ a víz alatt :D
  • Madi92
    #10457
    Witchcraft.

    Hát ez az egy az elég nagy.. :D
    Driverek frissek?
    Géped fasza?
    Játék eredeti?
    Bármi hibajelentés?
  • galuska1
    #10456
    Nekem azaz egy bejom lenne,hogy álltalában Novigradban párperc játék után mindig bezáródik a játék magától, mi lehet a probléma?
  • genndy
    #10455
    Igen.
  • abel0317
    #10454
    Amúgy láttam hogy Geraltnak valami Tyson féle sebhely van az arcán, azt a kiegészítő alatt kapja valakitől?
  • dubel
    #10453
    Azt kell mondjam,hogy a kiegészítő jobb volt mint az alap játék :))
  • McFrost
    #10452
    Jajj, én még amatőr kártyás vagyok :D Oretonban van a hajóács.
  • DantesHUN
    #10451
    Öreg teknővájó ács? Hol van?
  • McFrost
    #10450
    Az öreg teknővájó hajó ácsot nem tudom megverni kártyában :)

    Azt pedig nem értettem, hogy a mocsárból elküldenek az ősi fához, beszélek vele és a fának adtam igazat, gondoltam segítek neki, plussz csavart rakok a sztoriba, megbíz, hogy szerezzek 3 dolgot, de mégsem lehet csinálni ezt a változatot, mert nem ad ilyen küldit, hiába választottam.
  • abel0317
    #10449
    Aztán kíváncsi leszek hogy a Blood and Wine-ban lesz e majd valami újabb gear
  • abel0317
    #10448
    Majd a vipert akarom megszerezni, egyrészt azért mert úgy néz ki mint ami a játék legelején van Geralton csak ugye ez sokkal OP-bb :D
  • lwb
    #10447
    Buildtől függ. A witcher vértek közül viszont a viper a legjobb. Az ofieri vért az ugye nem witcher gear.
  • lwb
    #10446
    Elméletben igen, de olyan bugról már hallottam, hogy csak akkor tudta aktiválni a ládát, ha küldetésként beadta, amúgy csak ott volt, de nem lehetett kinyitni. Ezért írtam. Egy próbát megért.
  • bunny
    #10445
    Érdekes, hogy én nem azt az armort találtam a legjobbnak, nem is használom bár megvan hozzá minden. Én az ofieri ruhákat választottam a jel bónuszok miatt.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.01.01. 12:23:11
  • genndy
    #10444
    Nem kell hozzá se küldi, se térkép, ha jó helyen keresgél (nem a küldetés vagy a térkép triggereli, hanem ott vannak azok lerakva a játék elejétől). Bug.