16775
banner
  • tom2004
    #10563
    Még annyit 1.12 verzió és 16 DLC van telepítve
  • genndy
    #10562
    Ellenőriztesd a játékot, valami scripthiba. Nekem megoldotta ha utána visszatöltöttem a fürdő előttről.
  • tom2004
    #10561
    Gogos verzióm van, sajnos bugos, a kölyök nyomában feladatnál a fürdőben marad két ellenség -1 életerővel meg se mozdulnak nem lehet őket támadni. Nem lehet a feladatot teljesíteni. Járt már így valaki, mit lehet tenni ilyenkor, főküldetés nem lehet kihagyni. Többször neki futottam mindig ugyanott marad a két ellenfél és nem lehet vele semmit se kezdeni.
  • hellboy4591
    #10560
    kajakra arany protkója van a lónak? :DDDDDDDD
  • abel0317
    #10559
    Rágjam is ki neki.....<3
  • RatBaG #10558
    fini ciri...

  • genndy
    #10557
    Ha csak egyszer akarod megvenni akkor olyan értelemben igen. A dobozos GOGos, nem Steames.
  • SzirmosSzisza
    #10556
    Ha szeretném a dobozos verzióhoz járó térképet + Steamen is játszani vele (mármint rendesen, nem hozzáadni külső játékként) akkor beszoptam ugye?
  • Voltan
    #10555
    Én se, még fel sem raktam, ott figyel a polcon. ELőbb az alapot akarom végigvinni
  • Systore #10554
    noivgradi banknál a törpe
  • SzirmosSzisza
    #10553
    Miféle kölcsön? Ha valami régi bugot használtál akkor jön rá egy adóellenőr azt tudom.
  • Systore #10552
    ha felveszek kölcsönt, és úgy megyek new game+-ba, akkor baszogatnak a pénz miatt utána?
  • SzirmosSzisza
    #10551
    Én se, miután végigjátszottam a 3-at, elkezdtem a 2-t majd az 1-et meg a könyveket, majd utána nekiesek újra szerintem úgy, hogy régi mentéseket hozom végig. (a 2-t úgyis újra akarom játszani, úgy, hogy a másik szálat választom)
  • genndy
    #10550
    Lehet, valaki már az első kiegről is ezt mondta.
  • molnibalage83
    #10549
    Én még az első kieget sem toltam végig.
  • SzirmosSzisza
    #10548
    http://www.gamespot.com/articles/next-witcher-3-expansion-is-better-than-the-main-g/1100-6433789/
  • robotnyk
    #10547
    1.12
  • tom2004
    #10546
    Melyik az utolsó patch. Köszönöm a nyeregtáska linket.
  • McFrost
    #10545
    1.12, Novigrad hídjai :D Ilyet még a kínaiak sem tudnak :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    Aztán van még olyan, hogy egy fickó megy egy ládával a kezében, úgy lépked mintha lépcsőn menne fel, de a talaj az sík, vagy a koldus, akinek térd alatt nincs lába, egy dobozban kucorogna elvileg, most meg a doboza felett lebeg 1,5 méter magasan......
  • SzirmosSzisza
    #10544
    Ha állandóan tele vagy érdemes lebontani a tárgyakat, mert marha sokat foglalnak. Maguknak az alkotórészeknek, ha jól rémlik nincs súlya, de a "junk"-nak van. Pl falétrák, vázák, ilyeneket érdemes bebontani és elég sok helyet lehet így spórolni.
  • Daermon
    #10543
    Mondjuk hagyod, hogy települjön a legutolsó patch?
  • tom2004
    #10542
    1.08 verziot feltettem és állandóan megakad a játék, lehet elleni tenni valamit, video beállítást levettem már alacsonyra. Uninstall ujra telepítés kell? elütte ritkán akadt meg.
  • genndy
    #10541
    100.
  • molnibalage83
    #10540
    Én ezt találtam, de ennél több féle van tudtommal.

    Egyébként nekem soha nem volt problémám. Annyi cucc és olyan aranybőség van, hogy nem számít. Ha lesz időm, akkor végigtolom HC módban önkorlátozással, hogy csak a pusztából és olyan helyről lootolok, ahol megöltem mindenkit. Ott már lehet, hogy ez faktor lesz és talán lesz értelme akkor a craft rendszernek is.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.01.14. 13:37:56
  • tom2004
    #10539
    a legnagyobb nyeregtáska mekkora súlyt ad ?
  • Daermon
    #10538
    Igen, vagy egyen több zöldséget :D
  • SzirmosSzisza
    #10537
    Vegyél a lovadra nagyobb tárhelyet :)
  • tom2004
    #10536
    Tudtok súlymodot ajánlani?
  • abel0317
    #10535
    Elkezdtem végre a hearts of stonet 35-ös szinten de most minden ellenfél olyan mintha bírkózószart regelizett volna. Sokkal keményebbek pedig még csak pár vadkannal meg banditával találkoztam.
  • manacz
    #10534
    Lőni tudsz csak a nyílpuskával :)
  • tom2004
    #10533
    Sziasztok! Nem olyan rég kzdtem el a játékot. A víz alatt hogyan kell lehet harcolni?
    Elnézést ha írtatok már róla, de nagyon sokat kellene átolvasnom.
  • molnibalage83
    #10532
    Bármilyen más rögzítő mellett elavult.
  • Daermon
    #10531
    Nincs nvdia-m :)
    De most már van a Radeonhoz is, bár még csak 1-2szer próbáltam.
  • Prof William
    #10530
    A Gog Galaxy-ban ki van írva hogy 1.12 a verziószám de a Patch notesben még az október 9-i frissítés van csak beírva.
  • molnibalage83
    #10529
    Van aki ma Fraps-et használ...? Totál elavult a Nvidia felvevője mellett. Sokkal több erőforrást kíván és többszörösen nagyobb fájlokat gyárt le.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.01.13. 07:49:49
  • Daermon
    #10528
    Most beléptem megnézni és 1.12 óta valami nálam se kerek. Amint megmozdítom az egeret akad a játék. De még menü is :D (ilyen még sose volt. fraps mellet se)
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2016.01.13. 06:07:38
  • McFrost
    #10527
    Most ezzel a mókussal mi a f@xomt kezdjek?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már kettő napja itt állunk, semmi, meditálok, semmi, úszom a kikötőben semmi, elmegyek a legközelebbi kereskedőhöz, akkor meg bukom....
  • bunny
    #10526
    960gtx-el nincs vele bajom (igaz, szerintem nekem még 1.10 van fent), szépen hasít, és ez a kártya azért nem a drága kategória. Ja, és adták hozzá a witcher 3-mat :)
  • robotnyk
    #10525
    az nvidia effekteknél kellene egy olyan magyarázatnak lennie, hogy kapcsold be ha szeretnéd lecsökkenteni a játék teljesítményét nehezen észrevehető effektekért cserébe.

    egyébként csak azért zavart, mert viszonylag jó minőségben tudtam streamelni 1.11el, tegnap meg már nem ¯\_(ツ)_/¯
  • Prof William
    #10524
    Bírom amúgy hogy Roach se hülye szóval ha megalszok egy fogadóban,(városban nem csak falun) akkor másnap ott áll a lovak számára kijelölt helyen és eszi a zabot.

    Ha faluban magára hagyjuk szinte mindig ezt csinálja. Tetszik. :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.01.12. 10:23:01