16775
banner
  • mans
    #10725
    Nem úgy vettem észre,pénzem is alig,eladni sincs mit csak kacatokat pár aranyért.
  • Daermon
    #10724
    Nyugodtan haladhatsz csak a főszállal is, bőven lesznek pontjaid.
  • mans
    #10723
    Köszi,közbe csak most nézem,ha kitoltam 5-ig az első sort akkor a következőhöz már össze kell szenvednem 8 pontot csak hogy feloldhassam,harmadikhoz már 16 pont..remek..jó lenne haladni is a főküldetéssel,de akkor így napokig a kérdőjeles helyekre rohangálhatok.Velenben eddig nem találtam olyat mint gyümölcsöskertben,voltak helyen ahol rögtön lehetett 1 pontot szerezni.
  • DantesHUN
    #10722
    Én erős és gyors támadásra, illetve van egy képesség ami visszatölti az életerőt,. Valamin az igni jelre raktam és a pajzsot max-ra Az nagyon jó, magas szinten vissza is veri a támadást.
  • SzirmosSzisza
    #10721
    Nézd meg mi tetszik és azt. Mondjuk szerintem a potis rész teljesen felesleges, én anno kb csak a pirosat húztam meg a pajzsot talán.
  • mans
    #10720
    Jó estét
    Még csak 8-as szinten vagyok,mit érdemes fejleszteni,hogy harcban jobb legyek?A gyors és erős támadás gondolom jó ha 5/5-ös de nem akarom hogy 15-ös szintű valaki szétcsapjon majd ha én is 15 körül leszek,csak mert épp nem jól fejlesztettem..
  • bunny
    #10719
    Aha, na megnézem, köszi a tippet :) Bár már eléggé előre haladtam a nulláról indított újrajátszással, lehet már nem fogok bele ...
  • MerlinW
    #10718
    Van 16 ingyenes DLC, köztük van. GOG Galaxy kliens-ben More -> Configure -> DLC Installed rész.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.02.04. 00:04:16
  • bunny
    #10717
    1.12.1 van rajta, és nincs ilyen opció ...
    Új kezdet
    Csak Heart of stone

    semmi más.
  • MerlinW
    #10716
    Miután végigjátszottad az alapjátékot, az felajánlja neked automatikusan.
  • kemszi2
    #10715
    ha új játékot akarsz indítani akkor már ott lesz a newgame+ opció,amivel a jelenlegi karaktereddel indul a játék, persze hozzá szinteződik minden ellenfél és eszköz
  • genndy
    #10714
    Nem kieg., utolsó ingyenes DLC volt az NG+.
  • SzirmosSzisza
    #10713
    Már benne van a mostani kiegben is.
  • bunny
    #10712
    Nem igazán értettem mire gondoltok, de rágugliztam. Szóval a következő kieggel talán érkező újrajátszási móddal lehet elérni.
  • MerlinW
    #10711
    New Game+-ban tudsz 70-ig fejlődni.
  • bunny
    #10710
    Dlc, Mod, egykutya :) Más. Mond valakinek valamit az a név, hogy Zaphod Beeblebrox?

  • Negritis
    #10709
    ez nem a bethesda, itt a modok nem dlc-k :D
  • Daermon
    #10708
    Ez nem dlc, hanem mod.
    A 70-et meg gondolom New Game+ban sikerül elérni.
  • bunny
    #10707
    Találtam egy érdekes DLC-t, és ennek kapcsán felmerült benne, mi a max level?
    http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/734/?
    Én nem grindeltem, de azért Skillege kivételével minden térképet maxoltam + kieg, és asszem 42 a karakterem, itt meg arról beszélnek, ha eléred a level 70-et!!!! Hogy? Miért?
  • Flipike01
    #10706

    Sziasztok! Készült egy interjú a The Witcher 3 egyik magyar fejlesztőjével. Ajánlom figyelmetekbe: Link

    :D
    Utoljára szerkesztette: Flipike01, 2016.01.31. 21:17:42
  • bunny
    #10705
    Megzavart a sok fizetési mód, meg a regisztrálás utáni fizetéses rész. De egy cancel után szerencsére le tudtam tölteni a mod-ot. Azt hittem csak fizetés után érhető el.

    Ja, és köszi a tippet!
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.01.31. 21:04:38
  • genndy
    #10704
    És? Miért probléma? Halál ingyenes oldal (és a legnagyobb modgyűjtemény, nem csak Witcherből).
    Emberek, legyetek már kicsit kreatívabbak... Beírtam a mod pontos nevét, rákeresel guglin, lehet hogy van olyan hely ahonnan ingyen is letölthető... torrent... igen, nem csak warezra van.
  • bunny
    #10703
    Reg kell a letöltéshez ...
  • blackcalibra
    #10702
    Ezek a "beállások", akadozások nem a 4 giga ram miatt vannak, máshol kell keresgélni....
  • barret
    #10701
    Mindig ez a maximalizmus! Nálam C2d E7200@3300 4 giga ram,hd7770. 7 éves gép kb...Szépen fut,de ez az alkalmankénti beállás itt is jelentkezik.
  • genndy
    #10700
    Hogyne lenne, kb. az első mod volt amit megcsináltak ahogy kijött a tool.
    Disable Intro and storybook videos
    De amúgy okosan van megcsinálva, már a videó alatt is tölt. Esetleg akkor lehet zavaró ha a videó hosszabb mint a betöltés és végig kell nézni (de nem tudom hogy így van-e). Ha rövidebb akkor biztos hogy még fekete-fehét képet mutat az aktuális területről.
  • SzirmosSzisza
    #10699
    Át lehet ugrani pedig, ha betölt a játék alatta (nekem SSD-vel sose kellett végig nézni).
  • bunny
    #10698
    Újra w3-mal játsztva eszembe jutott a legbosszantóbb tulajdonsága. A betöltések előtti videó átugorhatatlansága. Van erre valami gyógyír? Nyomkodok mindent, egeret, gombokat, de nem sok eredménye ...
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.01.31. 16:23:12
  • McFrost
    #10697
    Középső egérgomg a scroll.
  • molnibalage83
    #10696
    Alapból a gomb, amivel a 4 slotban levő tárgyat használhatnád az nincs definiálva a kedves kadók által. Definiáld és utána elő tudod venni azzal. A sor nevére nem emlékszem a setupban, de elég nyilvánvaló neve van.
  • mans
    #10695
    Jó napok

    A varázslámpát hogy bírom a kezembe venni a szellemeknél?Ha tab-ot nyomok ott be tudom illeszteni és mutatja a képernyőn bal oldalon de nem bírom használni,nincs hozzárendelve gomb mint pl a fecskéhez.
  • bunny
    #10694
    Igen, de ezekszerint nem biztos, hogy csak azért. Mert az enyém azért elég kéne, hogy legyen, mégis meg-megáll.
  • Daermon
    #10693
    De neki azért állt a játék mert gyenge gépe van.
  • Prof William
    #10692
    Szintén ... Én a Hearth of Stonet végigvittem de amikor kijön majd a Blood and Wine akkor kezdek egy új játékot és én is jobban odafigyelek majd kártyákra stb...
  • robotnyk
    #10691
    korrekt. ez egy órán belül a második olyan glitch volt a streamen amikor vissza kellett töltenem :D
  • bunny
    #10690
    Valaki panaszkodott, hogy időnként megáll neki a játék. Nos, nekem is előjött a hiba. Nem sűrűn, akár órákig is jó, majd egyszer csak megáll, legalább 5mp-re, majd tovább megy. Volt már terepen, volt már, hogy valakivel épp beszéltem. A gép nem gyenge szerintem, 3.4Ghz i3, 8 giga ram, 512-es SSD-ről fut, nvidia 960gtx, win 7. Direkt 1.10-en hagytam, mert nekem azzal nem volt gond, igaz amikor a játék elejét csináltam tavaly még régebbi verzió volt, de akkor határozottan NEM emlékszem ilyen megállásokra.
  • Mike333 #10689
    Ugyan ez történt velem pár hete :D
  • bunny
    #10688
    Hogy visszatérjünk a topic témára, vicces, hogy rögtön az első percekben az első kocsmában szembejön a tükrös csóka, akivel aztán a kiegben lesz némi bizniszünk :) Azért egészen más úgy játszani, hogy tudom mit csinálok - már úgy értem, olajak, főzetek, craftolás stb. Első körben még ismeretlen volt witcher, csak érzésre ment. És most odafigyelek a kártyára, remélem ki tudom lőni most végre azt a questet is.
  • robotnyk
    #10687
    mai esemény, nem is tudom mit mondjak. ördögűző kéne :D
  • robotnyk
    #10686
    szerintem meg az egész sorozat a fekete-fehér moralitásra épült, ellentétben a witcher 3al, így ott joggal volt elvárható egy hasonlóan egyértelmű és jól lezárt, fekete-fehér befejezés is.

    egyébként szerintem gyenge lezárás volt, a DLCvel is. de nem azért mert x-y meghal, vagy nem, hanem egész egyszerűen ez a transzcendens baromság amit összetaknyoltak, miután az eredeti script kiszivárgott nagyon gyengére sikerült szerintem