16775
banner
  • molnibalage83
    #10805
    Szóval akkor hol tévedtem...? Sehol. Ha mindkettőnek vallasz, akkor a végén forever alone...
  • PeeTeR
    #10804
  • Ulthane
    #10803
    Yenneferrel éltem tovább az életem Witcherként.

    A második befejezésnél meg Trissel letelepedtünk, és ő lett a nem tudom milyen király tanácsadója, vagy mi.
  • SzirmosSzisza
    #10802
    És a befejezésed mi lett?:)
  • Ulthane
    #10801
    Ha emlékeim nem csalnak, az első végigjátszáskor szerelmet vallottam Trissnek a kikötőben, majd később megcsináltam a Yennefer-féle dzsinnes küldetést, és ott meg neki vallottam szerelmet.

    Szóval ez sem stimmel...
  • molnibalage83
    #10800
    Ez sem igaz. Meg lehet, csak meg lesz a következménye a végén...
  • McFrost
    #10799
    Én már nem szedek össze mindent, 20-as szintű vagyok, van majdnem 20ezrem, és most értem a fő szállal Skelligére, onnét átruccantam Undvikra.
  • bunny
    #10798
    Nekem nem sikerült egyik ilyen esetben sem. De ha másnál ez nem merült fel, akkor csak engem zavart, hogy kihagytam pár ládát a lootolásból (ami mozdítható, én viszem :D)
  • McFrost
    #10797
    Nem lehet valahogy "ránézni" úgy forgolódni, hogy beadja a nyitást?
  • DantesHUN
    #10796
    Nem bug. Azt nem lehet megcsinálni ,hogy mind a kettőnek szerelmet vallj.
  • molnibalage83
    #10795
    Akkor vagy szar az IGN vagy nem értetetd meg. Mindkét nőt meg lehet. Ne tessék már az aktust a vallomással összekötni, szezon és fazon.
  • molnibalage83
    #10794
    Másnak is sikerült egy játékon belül megnunikázni Trisst és Yennefert? Sőt, Shani-t is! Nekem megvolt a mesterhármas, pedig állítólag nem lehet.

    Nem tudom, hogy ezt a téveszmét kitől hallottad. Még úgy is meg lehet a két varázslónő, hogy az egyik végleg melletted marad...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.02.17. 16:07:03
  • Ulthane
    #10793
    De a lényeg a lényeg, hogy mindet megpitykéztem, még Keira-t is. Szóval a 4 lehetséges punákból 4 volt meg. :)

    Miért nem számít a főküldetéses dolog? Az is numera. :)
  • Prof William
    #10792
    Csak akkor számít egy szerelmi szál ha szerelmet vallasz. Skelligén az Üdvözlőszex Yenneferrel nem számít. Ő ilyen szeret minden alkalmat megragadni némi etyepetyére. :)
    Trissel ilyen fel sem merül. Vele csak akkor lehet ha szerelmet vallasz.
  • Daermon
    #10791
    Igen, ha mindegyiknek szerelmet is vallasz.
    De a Yenes unikornisos dolog nem számít elvileg.
  • Negritis
    #10790
    lehet, csak 2 szék és padló eset lesz a vége evlileg
  • SzirmosSzisza
    #10789
    Yen-t meg lehet főküldetés alatt is, ami elvileg nem számít.
  • Ulthane
    #10788
    Az IGN Wiki azt mondja, hogy nem lehet mind a két nőt megnunázni, vagy egyiket, vagy másikat. Azért lepődtem meg.
  • tom2004
    #10787
    Templom negyedbe a Forró nyomon feladatban lemegyek a börtönben a csatornába, nálam Angus levele de nem tudok elmenni az átadási pontra ahol 2 bandita őrzi a bejáratot, látom az őröket de nem tud addig menni Geralt. Mit kellet volna tennem?
  • bunny
    #10786
    Ilyenre gondoltam (remélem működik a link):
    http://tinypic.com/r/sovl8p/9
  • Daermon
    #10785
    Így van. Ha kihagyod Yen küldetését vagy nemet mondasz neki, akkor is ugyan ez van.

    És nem a kufircot nem lehet összehozni külön mindegyikkel, hanem az édes hármast Trissrl és Yennel.
  • Prof William
    #10784
    Yennel ha jól válaszolsz már az első találkozás után van némi légyott, de ha nem csinálod meg vele a Dzsinnes küldetést akkor nem teljesedik ki vele a szerelmi szál és maradsz Trissnél.

    A Shanis kaland pedig nem igazán érdekli egyik hölgyet sem.
  • Ulthane
    #10783
    Sziasztok,

    Másnak is sikerült egy játékon belül megnunikázni Trisst és Yennefert? Sőt, Shani-t is! Nekem megvolt a mesterhármas, pedig állítólag nem lehet.

    A következőa megoldás:

    Trissel kezdtem a flörtölést, s Skelligébe csak a legelső kötelező küldire mentem át. Utána vissza Novigrádba, és végig megcsináltam a storyline-t addig. amíg

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Triss és a varázslók elhajóznak. Trissnek szerelmet vallottam a kikötőben, majd mentünk egy kis kufricra a világítótronyba


    Ezt követően mentem Skelligére csak, és elkezdtem Yennel az ottani storylinet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és gyakorlatilag az első közös küldetésünk után az unikornison kötöttünk ki. Utána viszont, amikor mindenki visszatért Kaer Mohrenbe, Triss megint úgy viselkedett, mint a csajom, és Yennefer dühöngött. Majd a DLC-ben szépen megbasztam Shani-t, és az epilóógusban meg elmondták, hogy Trissel letelepedtem, hisz azt a választ adtam neki korábban, hogy igen, szeretnék vele élni


    Bizonyára valami bug lehetett, de nekem sikerült. Szerintem az volt a titka, hogy nem felváltva csináltam a Skellige-s küldiket a Novigradossal, hanem csak a novigradi szál befejezése után toltam Skelliget.

    Másnak is sikerült?
  • McFrost
    #10782
    Nem tudod fellökni/széttörni?
  • bunny
    #10781
    A másik az új játék +. Szóval az utolsó, 16. ingyenes DLC adja, az nem volt telepítve, azért nem kaptam. Viszont nem működik, természetesen be van fejezve az alapjáték, egyedül a Gwent-es quest nincs kész, sőt a kieg is kész, mégis azt mondja, abban a mentésben nincs befejezve a játék.
    A másik, hogy a farkas páncélos questline ha jól rémlik 14-es, de Kaer Mohrenbe kellene menni, ahova meg ugye később visz csak a questline. Szóval nem vagyok annyira lenyűgözve a DLC-ktől, a kinézetesek nem kellenek ...
  • bunny
    #10780
    Van ötlet, hogy lehet felmászni az álványokra? Fent van láda, de semmi módszert nem találtam a feljutásra, próbáltam ugrálni, aláállni, kicsit távolabbról nekifutva, semmi. Nem jön fel a felmászás opció mint pl. egy sziklánál, de valahogy csak oda lehet jutni, ha odaraktak egy ládát!
    Ilyen pl. amikor Lambert-tel bemegyünk a szörny leölése után a jutalomért az udvarházba, ott van egy olyan láda pl. ami elérhetetlen.
  • Prof William
    #10779
    Lamber, Eskel Vessmir és persze Geralt is a Farkas iskolába tartoznak, de az tényleg csak rajtuk áll hogy milyen cuccot viselnek.

    Személy szerint nekem a Macska páncél volt kedvencem. A bónuszai mellett igazán jól is nézett ki. Kb ahogy egy Witchert elképzelnék.
  • Negritis
    #10778
    eredetileg benne se volt amúgy :D ingyenes dlc-ként kaptuk meg később
  • genndy
    #10777
    Nem csak te vagy farkas iskolából származó witcher, az nem a "te" cuccod. Évek vagy évtizedek óta hever ott, te csak a lehetőséget kaptad meg hogy használd.
  • McFrost
    #10776
    Köszi a válaszokat!
    Mondom, nem gond mikor érek oda, csak furcsa, hogy a farkas felszerelést, én mint farkas, nem tudom előbb összeszedni.
    Mikor egy másik witcher azon kacagott, hogy nini egy macska bőrbe bújt farkas, persze nem szószerint, de alényeg ez volt.
  • molnibalage83
    #10775
    Inkább a 2/3-a. Sőt, inkább a 3/4-e.
  • genndy
    #10774
    Az a "vége" kb. a főszál közepe.
  • bunny
    #10773
    Ha nem viszed el a csontokat, nem szabadul el a himlő, más vége lesz.
  • Negritis
    #10772
    ha megnézed a "kódexet" ott le van írva kicsit bővebben a végeredmény
  • DantesHUN
    #10771
    Hát...ez van. Ha másképp döntesz a küldetésben, akkor nem szabadul el a szellem.
  • Solyom2
    #10770
    Még egy kérdés. Most fejeztem be az Egértorony c. küldetést, spoiler jön:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ennyi, kiszabadult a szellem, kórságot terjeszt, és mi semmit sem teszünk?
  • Joint Joe
    #10769
    Köszönöm a segítséget, este rápróbálok. :)
  • aemus
    #10768
    Ahogy haladsz előre a történetben, egy idő után lehetőséged lesz Kaer Morhen-be utazni (a vége felé).
  • Negritis
    #10767
    csináld az erdő boszorkányai szálat
  • Solyom2
    #10766
    Helló!

    Elakadtam a sztoriban. A családi ügyek küldetésben már megtaláltam a Véres báró lányát a vársoban, most már csak a feleségét kéne, akit valami lény elhurcolt. A küldetés azt írja, nézz utána a fennmaradó veleni nyomoknak. De én semmit se találok, elmentem a helyre ahol eltűnt, de semmit se látok. Mit kell tennem?