16775
banner
  • bunny
    #10845
    Nem :)
    1. Minden új településen mindenkivel játszom ahogy felfedezem.
    2. Listát írok kivel játszottam. Ha nem bírom megverni (egy ilyen volt, a csaj kováccsal túl korán játszottam és szarrá vert), akkor is felírom, jelölve hogy vissza kell menni.

    Mégvan a 1000 goldos verseny, onnan biztos van lap, aztán kiderül. Azért rakhattak volna valami támpontot a questbe, ha más nem egy countert, hogy hány lap hiányzik még. Pl. A Larviki kereskedő után (aki nem adott elsőre sem) még kaptam lapot Svorlag-ban 3 NPC-től is (kocsmáros, kétféle kovács). Tehát az az opció se játszik, hogy ha elfogytak az NPC lapok, már nem adnak elsőre sem.

    Egyébként az se világos, Priscilla adott-e lapot, mert ahogy megvertem rögtön ment tovább a csihipuhi, nem volt időm megnézni.
  • DantesHUN
    #10844
    Nem lehet, hogy mégis játszottál velük? Én nekem fogalmam sincs melyik kocsmárossal játszottam, melyikkel nem.
  • Evoluti0N
    #10843
    Gondolom. Nekem úgy volt, hogy minden NPC-vel játszottam. Aztán már egy idő után nem adtak lapot. Olyanok se, akikkel még nem játszottam. És így, meg a kártyák megvételével, meg a küldik megcsinálásával meglett az összegyűjtős küldi.
  • bunny
    #10842
    Azt vágom, de ahogy írtam, játszottam velük és nem adtak lapot. Első győzelemnél sem.
  • DantesHUN
    #10841
    Ha valakivel egyszer játszottál nem ad lapot. Ha mindenkivel játszottál és minden lapot megvettél, akkora teljesülne a küldetés.
  • bunny
    #10840
    Ezekszerint egy-egy random npc nem egy bizonyos lapot ad? Egyébként a kérdéses NPC-k után még kaptam lapot.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.02.27. 19:45:03
  • Sith
    #10839
    Arra az egyre kell oda figyelni hogy van 1-2 gwentes quest ami idővel már nem lessz elérhető (a partner elmegy meghal stb) na ilyen esetben ott szokták hagyni a nyerhető kártyalapot valahol.
  • Evoluti0N
    #10838
    Ha már nem kapsz a nem küldis NPC-ktől kártyát, akkor az azt jelenti, hogy megnyerted az összes kártyát, amit tőlük lehet. Nem kell mindegyikkel játszani.

    Megcsinálod az összes Gwentes küldit, megveszed az összes kereskedőtől, kocsmárostól a kártyákat és játszol random NPC-kkel egész addig, ameddig adnak kártyákat nyerés után és úgy meglesz minden gond nélkül mind.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2016.02.27. 18:51:55
  • bunny
    #10837
    Gwent-el kapcsolatban, ti is találkoztatok olyan NPC-vel akivel lehet ugyan kártyázni, de nem ad kártyát? Én már kettővel is összefutottam, nem tudom ez bug-e vagy sem, de ha emiatt nem lesz meg a quest, morci leszek.
    Fyrestal kovács és Larvin kereskedő aki eddig így van a listán. Ja, írok listát a lapok beszerzéséről, ha meglesz a quest - ergo jó a lista, majd közzé teszem :)
  • wedge31
    #10836
    Meditálj és megint lesz.
  • tom2004
    #10835
    Számum bombát már alkímia menüben előállítottam, néhány fészek elpusztításához használtam is, de most már nem tudom pirossal 0/2 db. Ezek nem maradnak meg ?
  • SzirmosSzisza
    #10834
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Konkrétan az apjából akartak valamit kicsikarni és ezért átkozták el és küldték el kóborolni, alapvetően Ő már alapból nemesi születésű volt
  • bunny
    #10833
    Köszi a válaszokat! Egyébként ez mivel nem a játék története, szerintem jöhet spoiler nélkül is nyugodtan. ENNYIRE azért nem kell túlzásba esni, ez senki játékélményét nem veszi el, sőt :)
  • Prof William
    #10832
    A megoldás röviden

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Emhyr mielőtt császár lett volna egy darabig kóbor lovagoskodott és összeszedett valami csúnya átkot is. Ezután történt meg a a könyvben említett eset.
  • SzirmosSzisza
    #10831
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Vérfarkasról sehol se volt szó a könyvben, csak valami elátkozott lovagról, de amúgy az utolsó könyvben (Lady of the Lake) ki fog derülni, hogy ugyanaz a kettő (mármint Emhyr meg Duny).

    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2016.02.24. 17:07:34
  • bunny
    #10830
    Egyébként furi, mert a könyvek szerint a császár nem Ciri apja (legalábbis ameddig eljutottam, utolsó magyar könyv közepén járon), a játékban viszont egyértelműen azt mondják, hogy ő az apja. A Könyvek szerint ugye az anyja a Cintriai hercegnő, az apja meg egy vérfarkas.
  • molnibalage83
    #10829
    Naná, ezek a döntések.
  • Ulthane
    #10828
    Részben. Ezek csak kellemes emlékek neki, amit felidézhet, és így lesz ereje ellenálni.
  • SzirmosSzisza
    #10827
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Számít az is, hogy hógolyóztál-e vele, meg elkísérted-e a sírhoz
  • molnibalage83
    #10826
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor Witcher lesz Ciri. Más nem jöhet ki. Ha pozitív válaszokat adtál, elmentél az uralkodóhoz és Nilfgard veszít, akkor csak ez marad.....
  • Prof William
    #10825
    Ha Nilfgaard veszít és feltételek adottak akkor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    is uralkodó lesz Ciri? Vagy akkor ez a lehetőség kiesik?
  • Ulthane
    #10824
    Ez nem is kell hozzá.

    Végig pozitívakat válasolsz, pozitív ending, ha meg negatívakat, akkor negatív. Ilyen egyszerű.
  • molnibalage83
    #10823
    Talán a legérdekesebb befejezés az, amikor elviszed az uralodóhoz Cirit, de Nilfgaard veszít. Ekkor találkozik a legtöbb főszereplő (császárral eggyel több találkozó), csak éppen az egyik legjobb sidequest kimarad.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.02.24. 14:47:25
  • Palinko
    #10822
    csak épp azt nem írta le, hogy melyik válaszok együttállása hozza ki az endingeket :D

    arról itt olvashatsz, szerencsére nem kellett mindenben tökéletesnek lenni a jó befejezéshez sem.
  • gibson9
    #10821
    Köszi szépen a választ :)
  • Ulthane
    #10820
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Három befejezés van

    1. Ciri meghal, ha a végén, amikor a White Frost "elviszi", faszparaszt válaszokat adsz. Azaz, nem marasztalod, nem próbálod lebeszélni, stb.
    2. Witcher lesz, ha jófej válaszokat adsz, le akarod beszélni, stb.
    3. Uralkodó lesz, akkor, ha, egyrészt elviszed Cirit az apjához, miután megtaláltad, ÉS ha az On thin Ice küldetés előtt visszamész Ciri faterjához, van egy külön küldi.

  • gibson9
    #10819
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyébként nekem az a befejezés lett, hogy Ciri witcher lett, de ahogy olvastam itt van olyan is, hogy Ő lesz az uralkodó vagy mi. Na de mi volt az a pont nálam, amikor eldöntetett, hogy nekem a witcheres befejezés lesz? Úgy értem, hogy nem tudom hol volt az a pont, ahol ha máshogy válaszolok Ciri nem witcher lesz.
  • Micsu
    #10818
    az biztos

    level9on egyik szörny életerejének a negyedét nem birtam levenni 10 perc alatt, léptem egy szintet, egy pontot se raktam sehová, találkoztam ua szörnyel, ő alig birt megsebezni utána, 6 ütés volt
  • Ulthane
    #10817
    Bár ez az egész szintezés elképesztő módon el van kúrva a játékban, ilyen szar level tervezést nem láttam még RPG-ben, mint ez. Teljesen értelmetlen az egész.
  • Palinko
    #10816
    ja szinteződsz a viper cuccra :D
  • Daermon
    #10815
    Szinteződsz továbbb.
  • gibson9
    #10814
    Na végre befejeztem én is a játékot, pedig megjelenés napján vettem meg, de hát nem volt sok időm na :D Kérdésem, hogy pont 35ös szinten fejeztem be, ami ha jól tudom a szint határ első végigjátszásra. Ha most nekikezdek a newgame+ előtt a kiegészítőnek, akkor szinteződni fogok tovább vagy azt csak a newgame+-ban tudok?
  • bunny
    #10813
    Jól hangzik!
  • aemus
    #10812
    Vér kikapcsolása mod : Reduce Gore
    A könyvtárat be kell másolni a witcher3\Mods - könyvtárba ( ha nincs Mods, létre lehet hozni).
    Utoljára szerkesztette: aemus, 2016.02.21. 09:30:15
  • PeeTeR
    #10811
    tudtad, hogy letezik spoiler tag?
  • RatBaG #10810
  • Prof William
    #10809
    Tudtátok hogy létezik még egy Witcher iskola? :)


    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.02.20. 23:31:42
  • MertHogy
    #10808
    Kiszivárgott infók a Blood and Wine kiegészítőről.

  • RatBaG #10807
  • Daermon
    #10806
    Tetszetős :)