16775
banner
  • TOMSILENT
    #10885
    Egy kis Keira...
  • Palinko
    #10884
    ott a gyorsutazás nem kell rohangálni én nem untam soha, nagyon érdekesek a küldetések, de ha te minden pixelt meg akarsz nézni, és napokat rohangálsz a térképen aztán elkezded unni az szerintem nem a játék hibája...

    #10883
    semmivel sem fogsz hátrányt szenvedni, ha nem érted az előző részeket, csak kicsit kisebb élmény lesz én az első részt mindenképpen ajánlanám, a második résznek nem sok köze van a mostani történethez. viszont enni fog a fene a 2. rész miatt is mert az első úgy fejeződik be, hogy nagyon megágyaz a 2. nak :D
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.03.13. 07:33:05
  • FartingSquirrel
    #10883
    Sziasztok!
    Én most kezdtem el játszani... Látom, arról folyik a diskurzus, hogy át lehet-e vinni a mentéseket az előző részből. Pont az lett volna a kérdésem, hogy az előző részek történései szorosan kapcsolódnak ehhez a részhez, tehát nem lesz teljesen tiszta a történet, ha az előző részekkel nem játszottam? Akkor talán utána kéne olvasnom, hogy miről szóltak. :)
  • Daermon
    #10882
    Csináld a főszálat akkor :)
    Nekem 159 órám van benne és a 3. végigjátszásban vagyok, és nem unom (bár most szüneteltetem egyebek miatt).
  • chris0000
    #10881
    hi.
    akik játszottak a játékkal azok mind végigvitték a játékot?,mert nekem vhogy kezd nagyon befulladni,unalmassá válni.
    nem az a végigrohanos játékos vok,sőt mindent szeretek átkutatni,mindennel foglalkozni,kiismerni,minden apró küldetést megcsinálni.a kártyajáték is nagyon tetszik és az is 1 külön téma+ba.valahogy ez az A-B-be való rohangálás...,a cuccok se lendítenek rajta annyira,mert mire azt a szintet elérem ami kéne a craftoláshoz addigra már közel olyan cuccaim vannak.használom a lehető legtöbb kiegészítőt,olajokat,bombákat...
    most mennék kb. át skelligére,előtte minden kész,legalábbis ami a térképeken volt.akad még nyitott küldetés,de vhogy kezd nem érdekelni így 100+ óra után.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2016.03.12. 17:56:44
  • SzirmosSzisza
    #10880
    Azért Witchernél meg Mass Effectnél ahol lehet tudni, hogy lesz majd importálás el szokták rakni az emberek :)
  • Daermon
    #10879
    Nekem a 2007-es Witcher 1 mentéseim is megvannak :D
  • Palinko
    #10878
    veled vagyok, sokkal inkább a kérdések, mert én nem tettem félre annyira a 2. rész mentéseit, mai világban kevesen őrizgetik évekig, ha nem tölti fel valami felhőszolgáltatásba automatán akkor nagy eséllyel nem lesz meg. nekem sem volt mentés, pedig egyik kedvencem a sorozat. szerintem sem elrontott koncepció, itt a történetvezetés nem kapcsolódik annyira, nem mass effect szinten függ össze a történet.
  • endorphinz
    #10877
    Szerencsére nem vagyunk egyformák, neked az a "feelinges", hogy kérdések alapján határozd meg a játékot és nem az alapján, hogy a több tíz/száz óra előző részek végigjátszása alapján döntöttél. Szerintem meg ez az elbaszott játéktervezési koncepció, hisz teljesen jelentéktelenné teszi az importálást.. de ezt te is írtad, hogy "jelentősége gyakorlatilag semmi" :)
  • molnibalage83
    #10876
    Ezt a kommentet nem értem. A történet megismerése nem elég? Én agyfaszt kapnék attól, ha valami számottevő bónusz járna azért, mert a 2. részt is végigtoltad. Igen elbaszott játéktervezési koncepció lenne.
  • endorphinz
    #10875
    Tegnap fejeztem be a 2-t, gondoltam nem törlöm addig amíg nem tudom lehet-e importálni hátha kapok valami spec fegyvert vagy valami. Ez egy kicsit fekete pont, hogy nem sarkallják a játékosokat az előző részek végigjátszására, hogy valami extrát kapjanak
  • molnibalage83
    #10874
    Igen, de semmi értelme, sokkal feelingesebb kérdésekben megválaszolni, hogy mit csinálták a 2-ben és így még meg is gondolhatod magad utólag. Jelentősége gyakorlatilag szinte semmi, pár NPC reakciója és egy quest megléte.
  • xido
    #10873
    Igen..az 1ből is lehetett importálni...a 2.ből is lehet a 3ba...
  • endorphinz
    #10872
    Hi. Mentések átvihetők a 2-ből?
  • McFrost
    #10871
    Azt, hogy senki, se kereskedő, se kocsmáros, se küldetés adó/megbízó, senki. Meditáltam 3 napot, majd kínomban kiléptem. Másnapra jó lett...
  • bunny
    #10870
    Így van, a bug abban a küldetésben van. Próbáltam úgy is, hogy beszóltam nekik, jöjjön le minél több, próbáltam úgy is, hogy csak a farkasember, mindkét esetben bebugol.
  • Chipii
    #10869
    Szerintem másra gondolsz, a bug a "Skellige's Most Wanted" DLC-s küldiben jelentkezik.
  • DantesHUN
    #10868
    Igen, tudom, azért kérdeztem ,hogy milyen bug .
  • Evoluti0N
    #10867
    Mit értesz az alatt, hogy senki?
  • Negritis
    #10866
    van vmi trick amivel megoldható az is és akkor ott van egy megölheted opció asszem
    de alapból nem tudod megolni
  • DantesHUN
    #10865
    Hogy-hogy nem ölhető meg ? Mármint mi a bug benne? Mert elsőre pont az a küldetés, hogy nem ölhető meg mert feltámad.

  • SzirmosSzisza
    #10864
    Néha nekem is volt ilyen bug, meg kellett várni, hogy végigmondja amit elnyomtam meg kattintgatni kb oda ahol kellene a szövegnek lennie és továbbengedett :D
  • bunny
    #10863
    Ja, és most futottam bele a vérfarkasos bugba, legújabb patch és megint nem ölhető meg. Nem értem mi van ezzel a questtel, egyszer jó aztán megint elrontják?
  • DantesHUN
    #10862
    Jó nő, csak kicsit szőrös a lába. Gyantáztathatná.
  • RatBaG #10861
    http://imgur.com/gallery/KfgU2/

  • bunny
    #10860
    Én a Kaer Mohren-is támadásnál beszéltem Keira-val, belenéztem a boltjába, és onnantól kezdve nem tudtam kilépni, mert nem láttam a menüt de ott várt a játék, hogy válasszak. A számokat se fogadta el, vissza kellett töltenem előző állást. Hát van ez így ... 1.12.1
  • McFrost
    #10859
    Skellige egyik kikötőjében egy alak pénzt kért a haza útra, adtam neki. Majd később megint kunyerált, de már másnak adta ki magát, lepofoztam. Erre senki nem áll velem szóba.....
  • Evoluti0N
    #10858
    Megoldottam. Konzolparanccsal raktam az inventorymba egy szobrot. Érdekes volt mindenesetre.
  • Evoluti0N
    #10857
    Ez érdekes. Valamiért nincs ott Geraltnál a küldetéstárgy. Lehet, hogy ezért nem működik. Na de miért nincs? Eldobni biztos nem dobtam el. Főleg, hogy küldetéstárgyat el se lehet dobni. A kereskedőnél se tudok venni másikat. Érdekes, mert más tárgyak meg respawnolnak nála, amik küldetéstárgyak szintén és már megvannak nekem.
  • Evoluti0N
    #10856
    Beszarok, hogy még az 1.12-es patch után is vannak bugos questek. Sőt, most olyan quest bugos nálam, ami korábbi patch-nél/végigjátszásnál nem volt. A Nobleman Statuette küldi. Első alkalommal találkoztam Triss-szel, utána meglátogattam a házban, ahol tartózkodik. Ki tudom választani a dumát a küldihez, de utána nem történik semmi és csak az az egy opció marad, hogy befejezzem vele a beszélgetést. No comment...
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2016.03.06. 14:23:18
  • bunny
    #10855
    Nem függ a folytatása attól, hogy nyersz-e. Én pl. első végigjátszáskor elvesztettem már az első fordulót, most pedig végig vertem a mezőnyt elsőre, a vége ugyanaz lett :) A tündét meg kénytelen voltam úgy megoldani, hogy visszavettem addig a játék nehézséget, nem volt idegem hozzá. Nem is az a baj, hogy többször kell verekedni vele, hanem az, hogy két pár másodperces próba között még gyors SSD-vel is baromi sokat töltöget. És egy idő után az ember a falra mászik, hogy pár másodperces próbálkozásért malmozol a betöltéseknél.
    Nem értem egyébként, hogy ugyanoda rak vissza, zárt terület, mi a tökért tölt annyit, nem open world-ön vagyok, pláne nem váltottam térképet. No mindegy, ez csak panaszkodás :)
  • SzirmosSzisza
    #10854
    Nem kell vesztened, de ott azt hiszem mindenképpen folytatódik a küldi, akkor is ha nem te vagy a döntős.
  • Palinko
    #10853
    ha az a quest amire gondolok akkor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ott vesztened kell, meg is lehet talán valahogy nyerni, de sok reload. szóval vesztesz és majd folytatódik

    én úgy emlékszem 5k volt a beugró, de már több mint fél éve volt, nem biztos, hogy jól emlékszem

  • bunny
    #10852
    Bazz, az 1000 goldos versenyen ez a tünde hülye. Egyenlőre inkább megyek aludni, mert szétverem a monitort, 3 csapásból földre küld, én meg csak egy csendes kártyázásra készültem :)
  • robotnyk
    #10851
    akkor passz
  • bunny
    #10850
    Az megvan, aminek a végén a lapokat vagy pénzt kérhetsz. Egyébként most megint jártam új helyen, új npc, és nem kaptam lapot, szóval lehet tényleg kifulladt az a vonal.
  • McFrost
    #10849
    Egyedüli név a küldetésben nekem: Lambert. Vele még nem futottam össze.
  • robotnyk
    #10848
    nem. van egy hosszú mellékküldetés sorozata, amiben ritka kártyákat keres.
  • bunny
    #10847
    Amikor Dandelont kiszabadítják, igen. Ott lehet vele játszani, de nem láttam, hogy dobott volna lapot, pedig alaposan lealáztam.
  • robotnyk
    #10846
    Zoltan quest?