16775
banner
  • bunny
    #10925
    De visszatérve az eredetire, ez a gwent-es küldetésvonal nagyon idegesítő, nem értem, miért hagyták ennyire szívatósra. Szerintem a quest fejlesztő nagyon ki akart cseszni a játékossal, tuti nőügy és rajtunk állt bosszút :D
  • bunny
    #10924
    Nilfgardok nem jók, hódítók, pont ezért lenne jobb, ha Ő a császár(nő) mert akkor megállítja az addigi folyamatokat.

    Palinko: Az valószínű attól függ, hogy a játékban
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Radovid merénylete megtörténik-e. Nekem első végigjátszásomon igen, most nem, és így a császárság vesztett csatákat, a császár meg aztán az éltét is. Valószínű ha beszálok Radovid questbe, és megölöm, akkor nyerhet a Nilfgard. De nekem ez a line valamiért nem jött elő, mondjuk azt se hiszem, hogy segített, hogy eltörtem újra Djiksa lábát :D De lehet még előtte kellett volna más döntést hozni.
  • SzirmosSzisza
    #10923
    Ha jól rémlik 1 évnél többet nem volt Witcherekkel (sőt talán felet se). Niilfgradot meg akárhogy is nézed nem jók, elvégre az eredeti területeik sokkal délebbre vannak és nem lepacsiztak az őslakosokkal, hanem módszeresen kiirtottak mindenkit miközben északra vonultak. Ha ettől eltekintesz, akkor lehet mondani, hogy vele jobb lesz a császárság, de hát ki tudja.
  • Palinko
    #10922
    nálam nem gyilkolták le akit nálad ha jól emlékszem, sztem is egyértelműen jó befejezés
  • bunny
    #10921
    Igen, ezért mondtam, hogy szerintem. Én a globális jót néztem, és úgy viszont úgy valóban több jót tud tenni, mint mezei witcherként. EGyébként se lehet witcher, át se esett az átalakuláson, nem tud witcher főzeteket használni, nincs witcher érzéke, persze cserébe meg varázslónői tudása van, nem csak pár alapjelet tud, de akkor se witcher.
    Ez a Witcheres dolog az én szememben egy naív gyermeki vágy csak, mivel ugye ott nőtt fel köztük. De ez elmúlik többnyire, és felnőtt fejjel az emberek nagyrészt kinövik a gyermekkori naív ötleteket. Az Ő esetében egyértelműen jobb lépés a császárnővé válás, hiszen akkor megakadályozhatja pl. a varázslók, stb kiírtását, befejezheti a háborút, és így tovább. Vagyis egy ember gyermekkori vágya kontra százezrek sorsa. Számomra nem kérdés :)
    Könyvek alapján nehéz Ciriről képet alkotni, hiszen nincs meg az összes magyarul, lengyelül meg nem tudok :) Az utolsó könyvben, ami magyarul megjelent épp útonállóként gyilkolászik és tündecsajjal hál :D
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.03.17. 22:58:24
  • DantesHUN
    #10920
    Nézőpont kérdése, hogy mi számít jónak. Ha Cirri személyiségéből indulsz ki, a könyvek alapján, akkor ez a legjobb befejezés, mert csak kalandozni, női-witcher-ként élni akart , szabadon tevékenykedni.
  • bunny
    #10919
    Roppant bosszantó tud lenni ez a játék. Végeztem az újra végigjátszással, most az lett a vége, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Radovid lett a góré, a Nilfgardiak vesztettek, a császárt meg legyilkolták. Ciri meg Geralddal együtt witcherkedett, szóval elvileg ez a jó befejezés, de őszintén szólva én továbbra is jobbnak tartom azt, hogy Ciri lett a császárnő, amit első végigjátszáskor kaptam.
    Viszont ezt az átok kártyás küldetést megint nem tudtam eltüntetni. Már minden NPC-vel játszottam, küldetés sincs további játékosokhoz. Amire emlékszem, hogy a császárral is lehetett kártyázni, de akárhányszor visszamentem, elhajtott a francba. Nem tudom min múlik az, hogy vele is játszhassak, lehet Cirit el kellett volna vinni neki, de akkor meg lehet nincs ez a végjáték, nem tudom. De marhára bosszant, hogy egyrészt egy büdös szót nem ír a quest, hogy mi hiányzik, még annyit se, hány lap, és főleg, hogy kivel kéne még játszani. Legalább elrejthetnék valahol az elnyerhető lapot, hogy meglegyen a pakli!
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.03.17. 18:52:32
  • DantesHUN
    #10918
    Hát végülis így elképzelhető a dolog. De így is azért vannak problémák, ezt csak jó pár évados sorozatban lehetne jól bemutatni.
  • MerlinW
    #10917
    Egy Trónok harca epizód 6 millió dolcsiba kerül. Az a vizuális minőség szerintem bőven elég, ha a tartalmi minőség rendben van.
  • DantesHUN
    #10916
    Nem hiszem ,hogy elég 30 millió. Filmre biztos nem. Meg filmként nem is működne, túl nagy a történet. Három filmbe is nehezen férne el. Ahhoz, hogy sorozatként sikeres legyen, meg valami nagy pénzű cég kellene hogy álljon a háttérben,
  • Negritis
    #10915
    deadpool asszem 50-60 körül volt és azon is kicsit érződik, hogy olcsó
    egy normális fantasy MA sajnos 80-100 :(


    Prof William #10913
    van még pár minőségi fantasy világ, szóval nem vagyok erről meggyőzve
    pl a Malazai krónikák
  • MerlinW
    #10914
    30 millió dolcsi ha nem is amerikai blockbuster kategória, de tisztességes filmet lehet belőle kihozni. Főleg ha nem viszik el a sztárszínészek a pénz felét.
  • Prof William
    #10913
    A Game of Thrones véget fog érni most már előbb mint utóbb és akkor majd jöhet a Witcher. :)
  • chris0000
    #10912
    jah,így már érthető.thx a helpet.üdv.
  • robotnyk
    #10911
    a kliensben a százalék az achievementeket mutatja
  • Palinko
    #10910
    nem tudom mi értelme egy alacsony minőségű cuccal előállni, ott a hexer az pont elég rossznak... meg sem néztem inkább, már valami minőségi kéne, HBO tuti nem fog magának konkurenciát csinálni a GoT mellé egy witcher sorozattal, pedig az lett volna az igazi. bár ha ezt is kispórolták volna mint a GoT-ból a csatajeleneteket. az a baj, hogy nem tudom ki áldozna rá elég pénzt, CGI szörnyek, meg valamennyi megépítve is, varázslások, effektek, jelmezek stb stb. nem lehet olcsón megcsinálni jól.
  • chris0000
    #10909
    a GOG-os verziónál mutatja,h hány %-ban van kész a játék.most 23%-nál tartok és a skellige szigeteket most kezdem.
    létezik,h a játék 77%a ezen a térképen lenne,v csak a főküldetések dobják meg a %-ot?kaer moren nem tűnik vmi nagynak.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2016.03.15. 19:54:40
  • Prof William
    #10908
    A Witcherből egy Game of Thrones/Spartacus stb. féle HBO minisorozatot kellene csinálni.

    Jól be lehetne mutatni...
  • SzirmosSzisza
    #10907
    Hát, a sorozat képei alapján ne várj túl sokat :D
  • DantesHUN
    #10906
    Ugyan. Attól a filmtől nem kell sokat várni. Kis költségvetés, ebből sokat kihozni nem lehet
  • Palinko
    #10905
    egyébként készül a film ha jól tudom, jövőre kész is. szerintem semmi nem fog bejönni az itteni találgatásokból, mert Sean Daniel csinálja és valszeg pár lengyel színész is szerepet kap. nem lepődnék meg ha 1-2 húzónéven túl új arcokat látnánk (nem csak lengyeleket). mindegy csak készüljön el a film, ne olyan sebességgel mint a mass effect és legyen jobb mint a prince of persia :D
  • endorphinz
    #10904


    amúgy ő tök jó lenne
  • xido
    #10903
    akkor tessék Triss Merigold :)

  • Prof William
    #10902
    Eva Green mint Yennefer?

    Talán úgy 10 éve... Egyre ijesztőbb feje van annak a csajnak...
  • endorphinz
    #10901
    nee, csak emma watsont ne, amilyen népszerű annyira pocsék színésznő. emma stone-t szeretem de nem örülnék ennek a szerepnek, valamiért úgy érzem nem neki való. a többi telitalálat
  • molnibalage83
    #10900
    Nem tudnám komolyan venni.
  • xido
    #10899
    nekem továbbra is ő,csak fehér hajjal..

  • McFrost
    #10898
  • Micsu
    #10897
    Geraltnak valami kalácsképűbb színész kellene amúgy jó
  • molnibalage83
    #10896
    Mi lenne ha? :)
  • FartingSquirrel
    #10895
    A többit most nincs időm kijátszani, szóval majd ránézek a linkre.
    Köszi.
  • SzirmosSzisza
    #10894
    Igazából addig kell ugrálni amíg újratölt a Quen :D
  • Palinko
    #10893
    végső harc nem nehéz ha bukfencezel, majd a kieg meglep néha de aztán azt is megtanulod
  • molnibalage83
    #10892
    Mert a játék nem túl nehéz főleg, ha alacsony szinten tolod.
  • McFrost
    #10891
    Ok, megvan, köszi!
    121 órám van a játékban és jelenleg ez volt a legbonyolultabb "küldetésem" :D Kiváló medve felszerelésben vagyok, megtaláltam Cirit, Imlerith halott, 4 csapás volt, és azt érzem, hogy túl erős vagyok. Majdnem mindent felkutattam, a főszálat hanyagoltam, és most készülünk majd a végső harcra(?), de nem tudom ki fog megállítani.....sajnálom, hogy a játék nem követi a karakter erősségét az ellen erősítésével.
    Érdekes volt, hogy Kaer Morhenben az ütközetet 26. szinten kezdtem a végén pedig 30. lettem....egy helyett négyet ugrottam.....
    Jelenleg:
  • endorphinz
    #10890
    Ha nem is szorosan de összefüggnek, nem bántam meg, hogy újrajátszottam őket mert mai szemmel nézve is jó játékok. Az első rész szerintem "witcheresebb" (több szörnnyel, misztikus teremtménnyel, kalandos küldetéssel) a 2. rész inkább történetorientáltabb és politikailag komplikáltabb, bele kell mélyedni a történelembe, olvasni könyveket hogy minden uralkodó, hercegnő stb. a helyére kerüljön. Én legalábbis először csak olyan tessék-lássék módon olvasgattam és nem is értettem sokszor ki-kicsoda, most 2. végigjátszásnál állt össze a kép, hogy jobban figyeltem.
    Ez kicsit segítség lehet, ha mégis kihagynád őket
    http://www.pcguru.hu/hirek/witcher-visszatekinto/31930
  • SzirmosSzisza
    #10889
    Aha, de nézd meg az alchemy füled, lehet már megtanultad.
  • McFrost
    #10888
    Akkor kell hozzá vennem egy receptet?
  • genndy
    #10887
    Szerezni nem lehet, alkímiáznod kell.
  • McFrost
    #10886
    Meg tudná valaki mondani, hogy albedo-t honnét tudok szerezni?