16775
banner
  • Daermon
    #10966
    Mondjuk a hovatalos posztot megvárnám, mert nincs megerősitve. De igaz is lehet. Kiderül.
  • genndy
    #10964
    Pedig van valami imdb-n.
  • Negritis
    #10963
    ha igaz is lenne, akkor is tök mind1 mert a film költségvetése önmagában predesztinálja, hogy ne várjunk sokat
  • DantesHUN
    #10962
    Ezt honnan veszed? Szerintem ez csak valami fan kitalációja.
  • Daermon
    #10961
    Mit szóltok a film szereposztásához?
    Geralt: Josh Holloway
    Ciri: Anna Rust

    Több infó nincs.
    Ez elég közepes... A csajt szúrn azért :)
  • bunny
    #10960
    akkor szokta ezt mondani, amikor vagy olyan részén vagy a küldetésnek, ahol nincs ellenség, vagy amikor a célpontod barátságos NPC. PC-n. Hogy ps-en van-e valami extra azt nem tudom.
  • Zilán007
    #10959
    Sziasztok!

    Segítségeteket kérném!

    PS 4 játszok a Witcher 3-al szóval eredeti.

    Olyan gondol lenne hogy semmilyen jelet nem enged használni.

    29 szinten vagyok eddig minden működöt most meg egy jel sem !
    Mindig azt írja hogy most nem teheted ezt .
    Közben azt írja használjam az AXII jelet!
    A jeleket is fejlesztetem és mégse jók :(
    Az elszámolás küldetésnél vagyok.
    Válaszotokat erőre is köszönöm!

  • Negritis
    #10958
  • FartingSquirrel
    #10957
    Jaja, így gondoltam én is. Köszi.
  • bunny
    #10956
    Piros DPS, kék jelhasználat, úgyhogy Zöld ág, sárga ág amit érdemes végig bogarászni.
  • FartingSquirrel
    #10955
    Nem, nem kerülte el. :D Csak azt nem tudtam, hogy a mérgezés szintjét lehet csökkenteni.
  • bunny
    #10954
    A karakter fülön minden szintlépésnél lehet pontot szétszórni, meg erőhelyeken is lehet további pontokhoz jutni, és persze a mutagéneket is itt lehet használni. Remélem nem kerülte el a figyelmed, elég fontos része az RPG játékoknak a karakter fejlesztése :D
    Skill nincs, de a mérgezés elviselését lehet fokozni.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.03.20. 21:11:14
  • SzirmosSzisza
    #10953
    Én nem húztam egész játék alatt és nem volt probléma. Meg nekem az rémlik, hogy poti is van a csökkentésre.

    Amúgy úgy emlékszem, hogy a kőgólemek ellen pont hatásos az Igni, de én se értettem, hogy miért :D
  • FartingSquirrel
    #10952
    Mit lehet húzni pontokkal? Ezt nem vágom...
    Talán van olyan skill, ami csökkenti a mérgezés szintjét?
  • bunny
    #10951
    Mondjuk az igni-nek elementalok ellen sok értelme nincs, ha belegondolsz egy kő vagy agyagszörny ellen tűz ... én egyetlen hatásos bombának azokkal szembe csak a fagyasztót találtam, de "puha célpont" ellen igni hasznos.
    A főzetekkel stb kapcsolatban azért érdemes szem előtt tartani a mérgezés szintet, ha túl magas, visszaüt, szóval érdemes azt is húzni pontokkal pl. nem csak berserker módon az ütéseket.
  • McFrost
    #10950
    Végére értem az alapnak, jó volt, ennél jobb játékkal még nem játszottam!

    Hagytam még sok felfedezni valót, lóversenyeket és ökölcsatákat.
    Jöhet a kieg.
    Utoljára szerkesztette: McFrost, 2016.03.19. 21:50:35
  • Evoluti0N
    #10949
    Bizonyos nehézségi szintig feltöltődik meditálás után a HP, felette már nem. Jah, az üres potikat csak meditálással lehet. Meg ugye nem elég meditálni, hanem az is szükséges, hogy legyen valamilyen erős alkohol nálad.
  • FartingSquirrel
    #10948
    Ok, köszi, kipróbálom őket.
    Amúgy ha meditálok, akkor az nem tölti fel a hp-mat? Mert úgy vettem észre, hogy volt már, hogy meditáció után max életem lett, de általában nincs rá semmi hatással. Illetve az üres potionöket meditálással tudom feltölteni - ezt manuálisan nem lehet valahogy?
  • Evoluti0N
    #10947
    A White Raffard főzetét, vagy mi a neve, is érdemes használni. Az egyből felnyomja az életet, nem csak lassan regenerálódik, mint a többi cucctól. Szóval, ha nagyon lememegy az életed, akkor gyorsan belöksz egyet és nem kell attól félned, hogy kifekszel a következő ütéstől, miközben lassan megy fel a HP-d.
  • McFrost
    #10946
    Aha, én trollpárlattal nyomom, nekem az jött be.
  • FartingSquirrel
    #10945
    Próbálok nem beleállni a pofonba. :) Kitérek, megkerülöm, használom a sign-okat (általában az Ignit :D), de az igaz, hogy még meg kell szoknom az irányítását, különösen a jelek használatát.
    Amúgy azt jól értem, hogy a healelés az úgy van, hogy egyszerre tökmindegy mennyi ételt/potiont fogyasztok, akkor is csak megadott ideg növeli az életerőmet? Tehát fölösleges betolni egyszerre két csirkeszárnyat...
  • Coradiel
    #10944
    Mindkét hibaüzenetnél ugyanaz szerepel. Ha jól értem a hibaüzenetet akkor az a gondja, hogy azok a dolgok amiket bele szeretne írni a játékba azok már meg vannak adva. Esetleg érdemes lehet megkeresned a hivatkozott fájlokat, és kitörölni belőlük a hivatkozott részeket.
  • bunny
    #10943
    Ha magasabb szinten nyomod, már igen kevés az odamegyek és beleállok a pofonba harcmód. Hátrálás, kitérés, aktív jelhasználat, olajak, witcher italok, bombák használata is szükséges. Az elementálok elég kemény diók, alap, hogy nem állsz bele a pofonba. Fontos kifigyelni a harc logikáját, mikor fog pl. rohamozni, extra sebzést stb kiosztani. Erről szól a nagyobb nehézség, hogy taktikázni kell bizony, de ez benne a kihívás.
    Ha már az alapjáték frusztrál, nagyon nem ajánlom a kieget neked nagyobb nehézségen, mert ott a mezei szörnyeken is anyázni fogsz, a bosson pedig kopaszra téped a fejed :)
    Röviden: NEM a játék hibája, és nem bug, egyszerűen túl sok neked, csökkents a nehézséget, azért van. Vagy szánj rá elég időt. És is B+-oltam erősen, aztán ami túlnőtt a türelmemen, ott visszavettem egy szintet. Az a lényeg, hogy élvezd a játékot!
  • Party Hard
    #10942
    Túl vagyok rajta. Sajnos ami nem működik az egy magában sem működik. És még mindig kb 90% a a módoknak.
  • genndy
    #10941
    Akkor meg összeakadnak modok, mert ugyanazt módosítanák. Próbáld egyesével.
  • molnibalage83
    #10940
    School of Roach modot kipróbálta már bárki itt?
  • Party Hard
    #10939
    De pl a quest max xp adó modnál meg ilyeneket
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Error [content0]game\behavior_tree\tasks\monsters\bttaskmaintainspeed.ws(10): Class 'CBTTaskMaintainSpeed' already defined.
    Error [content0]game\behavior_tree\tasks\monsters\bttaskmaintainspeed.ws(74): Class 'CBTTaskMaintainSpeedDef' already defined.
    Error [content0]game\behavior_tree\tasks\reactions\bttaskisman.ws(4): Class 'CBTCondIsMan' already defined.
    Error [content0]game\behavior_tree\tasks\reactions\bttaskisman.ws(15): Class 'CBTCondIsManDef' already defined.

    Szóval mindegyikre ugyan azt ahogy nézem
    Ja és a consolt behozó mod fent van el is indúl a játék csak magát a consolt nem tudom behozni ugyanis az említett billentyű nekem az alt gr +1 és azt nem veszi be a játék. Ötlet esetleg? Ez mondjukrá annyira nem fontos mert nem chetelni akarok hanem extra nehéz fokozaton játszani mert jobb az ai
    Utoljára szerkesztette: Party Hard, 2016.03.19. 15:16:35
  • Party Hard
    #10938
    1.2 vel nyomom a modoknál is néztem valahol direkt az 1.2 höz való verziót töltöttem le és mégsem fut. De valahol nem is ír követelményt
    pl az extra gore mod nál ezt írja ki
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Error [content0]game\behavior_tree\tasks\monsters\bttaskmaintainspeed.ws(10): Class 'CBTTaskMaintainSpeed' already defined.
    Error [content0]game\behavior_tree\tasks\monsters\bttaskmaintainspeed.ws(74): Class 'CBTTaskMaintainSpeedDef' already defined.
    Error [content0]game\behavior_tree\tasks\reactions\bttaskisman.ws(4): Class 'CBTCondIsMan' already defined.
    Error [content0]game\behavior_tree\tasks\reactions\bttaskisman.ws(15): Class 'CBTCondIsManDef' already defined.
  • genndy
    #10937
    Nem stimmel a mod verziója a játékhoz. Ellnőrizd mindkettőt.
  • Party Hard
    #10936
    Üdv valaki vágja a modolást?
    Nexus Mod Manager el nyomom és a legtöbb mód nál(90%) telepítés után Script Compilation error ablakot nyit meg a játék helyett. Ellenőriztem elméletileg futniuk kéne. Valakinek van hasonlótapasztalata esetleg megoldása?
  • FartingSquirrel
    #10935
    Remélem, egyszer eljutok odáig, hogy úgy kezdjem el - azaz kijátszom. :D
    Jó lenne, mert kurvajó a game, de mindig elakadok... :D Lehet, lootolni és fejlődni kéne haladás előtt. :)
  • Evoluti0N
    #10934
    Ha végigjátszod a játékot, akkor azzal a mentéssel újra tudod kezdeni az elejétől. A szinted megmarad, a képességeid is, valamint az éppen aktuális felszerelésed (asszem más nem) és tudsz tovább fejlődni, az ellenségek pedig szintén nagyobb szintűek.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2016.03.19. 00:18:05
  • FartingSquirrel
    #10933
    Mi az a New Game+?
    De attól a gólemtől én is kaptam akkorákat, hogy majdnem a fél életem levitte egy nagyobb ütéssel, én meg alig sebeztem neki.
    De talán azért, mert még nem nagyon fejlesztettem a felszerelésemet...
  • Evoluti0N
    #10932
    3-as nehézségi szinten nem volt gondom, de jelenleg legnagyobb nehézségen tolom New Game+ban és így elég szopatós tud lenni néha. Bizonyos ellenségek akkorákat csapnak, hogy fél életem lemegy. Így már van kihívás. :)
  • molnibalage83
    #10931
    Pedig a játék röhejesen könnyű 3. nehézségi szinten is, ha nem korlátozod le magad szabályokkal.
  • FartingSquirrel
    #10930
    Kezd felidegesíteni a game...
    Az normális, hogy adott questeket csak úgy tudok megoldani, ha lejjebb veszem a nehézséget? Pontosabban a szörnyeket nem bírom másképp megölni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Először volt, azt hiszem, a gólem, mikor Keirával megyünk a Wild Hunt után (Cirit keresve). Azt a gólemet maximum cirógattam, mikor 3/4-es nehézségi szinten toltam (azon játszok alapból), és le kellett vennem minimumra a nehézséget, hogy végezni tudjak vele. Aztán azt hiszem, még volt valami, de most a Bloody Baront csinálom. A csecsemőjét, ami már butchling, kéne átváltoztatni lubrikkenné (vagy mivé). Visszük fel a házához azt a "csecsemőt", és útközben jönnek, ugye, a wraithek, amiket ha megölök, akkor jönnek még egyszer, és ennél tovább nem jutottam. Csak a furcsa az, hogy másodszorra nem mindig a wraithek jönnek, hanem a butchling mutálódik, és rohadt nehéz megölni. (Még nem sikerült.) Félig már levittem a hp-ját, és akkor megint jöttek a wraithek, először, de mikor másodszor sebeztem meg ennyire, akkor az a kis szarcsimbók nem tűnt el, hanem még pluszban a wraithek mellett támadott. De aztán volt olyan, hogy már az első támadáskor, mikor jöttek a kísértetek, mutálódott, csak úgy random. És nem is mindig azon a helyszínen van a harc, ahol éppen tartottunk, mikor mutálódik.
    Bocs a hosszú panaszkodásért, csak nem értem ezt az összevisszaságot (bugos???), és tényleg elég ideges voltam, mikor már min. tucatjára próbáltam...
  • bunny
    #10929
    Ha már gwent, megosztom a listámat amit írtam. De a küldetés nincs meg, szóval valami nem kerek. Berakom spoilerbe, ne foglalja el a fél képernyőt feleslegesen :) A @ a játékban nyerhető, a $ a megvehető, a % pedig küldetés reward vagy más módon questhez kötődik.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Völgy
    - $ griffes kereskedő
    - $ kocsmárosnő (2x)
    - @ kocsmában a tudós

    Palota
    - @ kertben egy nemes

    Velen
    - @$ Keresztút fogadós 3x? (játszani csak questre)
    - @ Fergus (redbaron)
    - @ szallasmester (redbaron)
    - @ Vörös báró
    - @ Yoana csajkovács (redbaron)
    - @ jövendőmondó Benkelham
    - $@ kereskedő a bejáratnál (redbaron)
    - @ hajóács Oreton
    - @ kereskedő Oreton
    - @$ Kereskedő csalitosvég
    - @ Haddy csalitosvég
    - @ páncélkovács csalitosvég
    - @ Kereskedő Feketeág
    - @ Kovács Feketeág
    - @ Kovács Hársvölgy
    - $@ Kereskedő Hársvölgy
    - @ Kereskedő Árokmély

    Oxenfurt
    - $@ Stjepan kocsmáros
    - @ páncélkovács
    - @ kereskedő
    - @ kovács (titkos csatorna bejárat mellett)

    Novigrad
    - @ kereskedő kolduskurálynál
    - @ javasember
    - @ öreg kovács a tértől délre (patkányos raktár mellett)
    - @ kereskedő az öreg kovácstól nyugatra a téren
    - @ vivaldi
    - @ uzsorás koldusnegyed
    - @ kereskedő koldusnegyed uzsorással szembe
    - @ Marcus TK Hodson (könyvárús a téren)
    - $@ olivier kocsmáros
    - @ kereskedő (tolakodós)
    - @ fogadós nő Sehol fogadóban
    - @ madám az alsó földnyelv bal hídnál
    - $@ kocsmáros arany kecsege
    - @ kereskedő (gildorfban - a varázsló cuccait árusító)
    - $@ Élvi márkinő
    - @ Elihal (ruhás kereskedő)
    - @$ Fogadós a Hét macskában
    - @$ Fogadós (Mézes csupor)
    - @ Eggebracht szállásmerter Nilfgardian bázis
    - @ Djikstra
    - @ Kereskedő a kikötő északi partjánál a kismocsári csókával szembe
    - @ Pap kereskedő Választók terén
    - @ kereskedő kút mellett kikötő délre
    - @ Kovács a fenti kereskedő közelében
    - @Social T'eal kereskedő (kártyás küldi utolsója)
    - @Élet-halál kérdése questben 3 lap a benti versenyről
    - ??? Priscilla a küldetésen?
    - @ Zoltan 3 kártyás küldetés megkapása után
    - @ Vernon Roch Zoltan után
    - @ Thale a kiszabadítása után a hétmacskában
    - % Zed gyilkosától a Veszélyes játék questben
    - % cearas Bilzentől ellopni (Veszélyes játék)
    - % Hercegtől elnyerni (Veszélyes játék)
    - Zoltantól 3 lap a Veszélyes játék küldetés végén ha a paklit választom


    Skellige
    - % Hammondtól miután megölted
    - % Sokkterápia küldetés díja
    - @ Javasember Kaer Trollde
    - @$ Jonas Kocsmáros az új kikötőben Kael Trolde (ahol a ládánk) 2x?
    - @ Péncélkovács Kael Troldében
    - @ kovács Kael Troldében (akinek levelet viszünk)
    - @ Kereskedő Hollsteim
    - @$ Arinbjorn csapos
    - @ Kereskedő Blandare
    - @ Fyrestal Kereskedő
    - 0 Fyrestal kovács NEM AD KÁRTYÁT
    - @ Kaer Muire (Lugos vára) Páncélkovács
    - @ Kaer Muire (Lugos vára) fegyverkovács
    - @ Larvik kocsmáros
    - @ Larvik fegyverkovács
    - @ Larvik Kovács
    - @ Larvin kereskedő NEM ADOTT
    - @ Sjusta szabó (skellige stílusban quest)
    - @ Erminon (skellige stílusban quest)
    - @ Crach (skellige stílusban quest)
    - @ Kereskedő Svorlag
    - @ Kovács Svorlag
    - @$ Fogadós Svorlag
    - @ Dagobert (küldetése után)
    - @ Lugos (Dagobert után)
    - @ Lambert
    - @ Urialla fegyverkovács NEM ADOTT
    - @ Urialla páncélkovács NEM ADOTT

    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.03.18. 09:57:07
  • bunny
    #10928
    Így van, a könyvekben is egyértelműen le van írva.

    Genndy: Megpróbálom majd összenézni, de mint mondtam, minden questet megcsináltam, NPC már nem ad lapot. A császárt lehet tényleg keverem az egyessel, bár haverom aki csak a w3-mat játszotta szintén úgy emlékszik, hogy kártyázott vele. De lehet keveri a nemessel az udvaron. Mondjuk volt pár érdekes dolog a játékban, pl. kiírta hogy megkaptam egy vezér lapot, de a pakliba nem került be.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.03.18. 09:58:54
  • BoldiHUN
    #10927
    Ő kimondottan megtiltotta a felesleges vérontást meg a civilek abúzálását.

    Emhyr kimondott parancsa, hogy minél nagyobb pusztítást kell hátrahagyni, minél több civilt kell összefogdosni rabszolgának ha lehetséges, ha nem minél többet megölni. Több nagyvárost (Cintra, Vengerberg) is teljesen kifosztottak és minden ott lakót legyilkoltak. A játékban is többször elmondják, hogy ez totális háború.


  • genndy
    #10926
    Miilió+1 guide van neten gwenthez, kivel kell kártyázni meg kitől mit lehet elnyerni, kereshettél volna egyet. Egyébként még free playbe is megadja az achit ha összegyűjtöd a kártyákat. A császárral nem lehet kártyázni, az az 1-ben volt (az udvaron ül egy nemes, csak vele lehet).

    Igen, Djikstránál rontottad el. Emhyr egyébként nem rossz, nem gonosz. Hódító, de csak azért mert egységes császárságot szeretne. Ő kimondottan megtiltotta a felesleges vérontást meg a civilek abúzálását, csak az altisztjei köcsögök, és nem lehet ott mindenhol személyesen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (szervezkednek is ellene egyébként, ez a végéből egyértelműen kiderül)