16775
banner
  • bunny
    #11006
    én egy modot használok , ami kinyírja a videókat, egy idő után marha idegesítőek.

  • genndy
    #11005
    Játék könyvtárán belül Mods könyvtár, oda a mod könyvtárát, nem bonyolították túl :D
  • molnibalage83
    #11004
    Ha talán leírás is lenne, hogy a fájlokat hova másoljam be az sokat segítene, mert nem használod MM-et...
  • FartingSquirrel
    #11003
    Nem kell elhinni, ki kell próbálni. Amíg meg saját tapasztalatod nincs, addig meg nem kell magyarázni, hogy biztos kamu...
  • molnibalage83
    #11002
    Ó, persze. Négyszer akkora méretű textúrák sokaságának betöltése és megjelentítése nem jelent FPS csökkenést. Hiszi a piszi. Ha atomerőműved van, akkor talán.
  • Palinko
    #11001
    jah ilyen mod-oknak 3-4 év után van értelme, pl Skyrimnél mostanában, de a Witcher 1 éves csak könyörgöm. biztos valaki gyakorolni akart
  • endorphinz
    #11000
    Végre valaki nem 144p-ben nézte a videót :D

    Az fps-csökkenésről még nem tudok nyilatkozni, a készítő mindenesetre megnyugtatott (nem mintha aggódnék a konfigommal)

    This modification reduces performance?
    It depends on your video card and its VRAM, but generally modification doesn't reduce performance. On my Radeon HD7970 3GB I have not noticed any decrease fps and stutters
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2016.03.26. 15:01:53
  • genndy
    #10999
    Na megnéztem én is ezt a Wiedzmin filmet. Érdekes módon nem akartam kikaparni a szemem és kiégetni az agyam, ez csak szimplán rossz (mind a forgatókönyv mind a rendezés), és ordít róla hogy minimálbüdzséből készült. Aki nem olvasta az első könyvet, az neki se kezdjen, annak pár novellájából készült. De egyébként nem teljesen követhetetlen, csak semmit sem segít hogy éppen ki van a képen. Nincs semmi háttér, szigorúan csak azt látjuk és halljuk a könyvből ami szereplőkkel filmre vihető volt, mindenféle háttérinformáció és narrálás nélkül. A casting viszont nem volt rossz, Duny pl. tetszett, Nennekke sem volt rossz. Geralt mondjuk éppen nem jó, Dandelion sem. Meg nincs sok idejük kibontakozni, mert mindenki csak pár percet van a képen. Úgyhogy összességében a film tényleg rossz, meg gagyi az összes trükk és kardozás, de azért nem totálisan érthetetlen.
    A kritika egyébként borzalmas, ettől a faszitól sem nézek meg ilyet többet soha. Ja, és Gerald az nem Gerald, hanem Geralt. Elég unalmas volt negyvenedjére is rosszul mondva hallani. A feliratból sem derült ki? Kétlem hogy eredeti lengyelben nézte volna.
  • molnibalage83
    #10998
    Ja, hogy hányszor nagyobb textúrákkal? Az FPS csökkenést meg szarjuk telibe mi...? Ezrt "más" és nem "jobb". Ha azonos felbontású lenne, akkor lenne értelme ilyen összehasonlításnak.
  • FartingSquirrel
    #10997
    Szóval szerinted azok a szinte tökéletesen textúrázott rönkök nem jobbak az alap barna színű mosódott rönköknél? Az élethűen mohás, koszos cserepek nem jobbak az alap egyszínű, mosódott cserepeknél? Akkor mi lenne a jobb?
  • Daermon
    #10996
    Azért a Bethesda játékokhoz is bőven volt patch. Csak oda még mod-pk is kellettek, hogy normális játék legyen :) Pedig azok közelében nem voltak/vannak a Witcher 3 összetetségének.
  • SzirmosSzisza
    #10995
    Mondjuk ennek picit ellent mond a 10 db patch ami egyenként 2-3GB körül volt :D
  • kemszi2
    #10994
    nekem pont furán mutatnak az ennyire éles textúrák (gondolok itt a farönkökre) az "elmaszatolt" kisebb felbontású környezetben
  • endorphinz
    #10993
    Szép-szép a játék, de ezek az élethű tetőcserepek, a megszámolható évgyűrűk a farönkökön, hullámzó víztócsák, valósághű sziklák, stb. sokkal jobban néznek ki és piszok sokat dobnak a hangulaton
    Felteszem majd.
  • Prof William
    #10992
    Nekem sem jutott még eszembe modot használni.

    A játék gyönyörű és a Bethesdával ellentétben ezt szinte 100%-os állapotban adták ki. Nem kell küldő segítség a javításhoz. :)
  • Daermon
    #10991
    Egyetértek. Semmilyen modot nem használok én se. Felesleges.
  • molnibalage83
    #10990
    Egyetértek. Ezek a MOD-ok nem jobbak, csak másak. Ennyi.
  • Sheltem
    #10989
    Most lehet le leszek hurrogva, de pont elég szép ahhoz a játék, hogy szerintem semmilyen modot ne kelljen használni. Szerintem..
  • endorphinz
    #10988
    Melyik mod-ot használjátok?

    Ezt próbálta valaki? elég pöpecnek tűnik:
  • DantesHUN
    #10987
    pár másodperc az új DLC-ből
  • TOMSILENT
    #10986
    Háát nemáár
  • Prof William
    #10985
    De amikor meg igen is akkor is max annyira hogy "a zászlókon/címereken/melvérteken/ ott volt az XY címer" - szinten. Esetleg még a színeket is megemlíti. Szerintem sima középkori páncélok , ruhák vannak, mint ahogy ez a játékban is látszott.

    A filmben/sorozatban meg gondolom összeszedtek némi középkori jelmezt és abban játszottak.
  • SzirmosSzisza
    #10984
    Az első könyvekben még viszonylag békeidő van és nem nagyon jön szóba egyik nemzeti hadsereg sem.
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2016.03.24. 11:40:00
  • bunny
    #10983
    És most játszottam újra a játékot 1.12.1 patch-el, egyetlen buggal találkoztam, azzal a bizonyos DLC küldetéssel (skellige most wanted), azon felül semmi. Úgyhogy nálad a hiba.
  • proway
    #10982
    Sziasztok!
    Találkoztatok már olyan grafikus bug-al, hogy hiányosak az épületek?
    Úgy értem hogy nincs pl. oldala és keresztül tudok menni rajta, Open Sesame questnél Oxenfurtban elég szájhabzós a dolog.
    Verify/Repair-t is csináltam vagy 5x., semmi.
  • Daermon
    #10981
    Torrent oldalakon max.
    Egyszer anno leültem hogy megnézzem, de hamar kikapcsoltam, annyira gagyi az egész. Nem véletlen határolódott el tőle Sapkowski is.
  • bunny
    #10980
    Amúgy valakinek megvan ez a film? Ezek után csak megnézném, ha jól láttam van hozzá magyar felirat :) Youtube-on nem találtam feliratosat, a lengyelem meg elég gyenge ...
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.03.24. 09:24:53
  • Palinko
    #10979
    első felénél járok, de szerencsére nem írja hosszasan le a ruhákat, max a witcher felszerelést, bár később ez változhat
  • DantesHUN
    #10978
    Valamennyire részletezték. Meg , lehet, hogy Sapkowski-nak voltak vázlatai, ruhákról ilyesmikről.
  • bunny
    #10977
    Könyvben emlékeim szerint nincs részletezve a ruházat pl. De lehet rosszul emlékszem.
  • MerlinW
    #10976
    A film 2001-es, a könyvek '80-as években indultak. Valószínűleg nem a film volt hatással a játékra:)
  • DantesHUN
    #10975
    Ööö...és nem gondolod, hogy például a ruhákat a játékban és a filmben is a könyv alapján mintázták?
  • Palinko
    #10974
    nem szarkazmus volt, ruhákat nézzétek meg, pl gondolok a vörös katonákra, volt witcherben is hasonló, akkor a nők ruháira, hasonlók voltak a játékban is. szerencsére a borzalmas szörnyeket nem vették át :D de a ruhákból simán ráismertem volna hogy witcher, ha nem mutatják Geraltot sztem akkor is. átolvastam youtuben a hozzászólásokat másnak is feltűnt. Cé Té írja.
  • Daermon
    #10973
    Szerintem szarkazmus volt. Remélem.
  • DantesHUN
    #10972
    Miiért? Mire gondolsz?
  • Negritis
    #10971
    valszeg a CPResek is látták a cuccot és lehet h lengyeleknél ez vmi cult cucc :D
  • Palinko
    #10970
    ja és látszik, hogy azért a witcher játék mégis támaszkodott a hexer film látvány világára :D
  • Negritis
    #10969
    a videó sztem egész jó volt amúgy és a végén említi is Blacksheep, hogy van sorozat is ami kb ugyanaz
    a cuccot én személyesen nem fogom megnézni az fix :D
  • DantesHUN
    #10968
    Valami újabb film lesz belőle , szerintem a szereplők kiléte csak spekuláció.
  • DantesHUN
    #10967
    Mondjuk a film a sorozat 2 órásra vágott verziója, bár fura mert a filmet előbb adták ki mint a sorozatot .Hát...logikus volt. Mindenesetre nagyon rossz volt.Alacsony költségvetés, ráadásul indokolatlan változtatások a regényhez képest. Vesemir egy öreg pap benne....