16775
banner
  • molnibalage83
    #11286
    40...? Ne már... Az alapjátékot és 29. szinten fejeztem be. Az 1. kieg után össze tudsz szedni még 10 szintet?
  • MertHogy
    #11285
    Úgy tudni 40-es szint kell hozzá, NG+ plusznál nem tudom ez mennyit jelent.
  • Prof William
    #11284
    Kiderült már hogy hányas szintől ajánlják a Blood and Wine-t?

    Jól lenne ha úgy lenne a kiegészítő szintezése, hogy belesimuljon az alapjátékba és ne csak finálé vége után lehessen vinni. Egyedül ez zavart a Hearth of Stone-ban. Gondolok jövőbeli újrajátszásra. :)
  • Sheltem
    #11283
    A +1 kódra vevő leszek baráti áron(mondjuk a leendő cdgalaxis os ár 75%a).
    Ha gondolod...Engem nem érdekel a kártya csak a játék.
  • Anonymus11234
    #11282
    Nekem a szellemes rész tetszett a legjobban, a komoly Geralt helyett megkaptuk a teljes ellentétét és azok a szövegek is amit lenyom, hát kész :D
  • Daermon
    #11281
    Gwent lesz hozzá. Nekem is megint igy +1 kód, de leszarom :D a paklik kellenek :)
  • Daermon
    #11280
    Hm. Én nehezen dönteném el, hogy Triss vagy Shani mint végleges.
  • bunny
    #11279
    Shani az előző részekre visszakacsintás miatt került bele, én örültem neki, jó felmelegíteni a régi kapcsolatokat egy tavi csónakázás erejéig :D Én ha lenne olyan opció, valószínűleg a két varázspicsa helyett inkább őt választanám, de ugye nem lehet.
    Meg aztán jól kiegészítenék egymást, mint a kátyús utat a gumiszerelő :D Amit Gerald szétkaszabol, azt Shani összefoltozza, tuti biznisz!
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.04.29. 09:56:49
  • bunny
    #11278
    Vannak viccesebb beszólások is, utalás pl. az új Mad Max filmre (what a lovely day!) meg hasonlóak. Én volt, hogy leültem és hallgattam az npc-k beszélgetését. Vagy pl. ott vannak a gyerekdalok, azok is megérnek egy misét. Sok apró kis poén van eldugva.
  • Negritis
    #11277
    nah ha minden jól megy E3 előtt (júni 7) kijöhet a BnW :D
    ha ez true és lesz megint Gwent-es kiadás akkor valszeg lesz egy dlc kódom majd megint :D
  • Prof William
    #11276
    A mesék kifigurázása már az összes Witcher könyvekben (főleg az első kettőben) és az eddigi játékokban is nagyon komolyan benne volt.

    Én jó röhögtem azon amikor Oxenfurtban ki lehetett hallgatni olyan beszélgetéseket hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valamiféle béka él a csatornában, amiről azt mondják hogy elvarázsolt herceg. Már egy csomó hülye tyúk lement hogy a csókjával visszaváltoztassa. Persze mind eltűnt. De a legnagyobb poén az volt, hogy bár Geralt nem hitt benne, de kiderült hogy a legendának igenis van alapja.
  • Daermon
    #11275
    Shani nem oszt nem szoroz igazából. Persze jó, hogy benne van.
    A többi meg pont illik a világban. Eddig is voltak hasonló utalások, küldetések, személyek. Mint pl: Tó Úrnője, Szent Gráll sztori, de a 2. részben volt Gyűrűk Ura utalás is.
  • Anonymus11234
    #11274
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    3 kívánság teljesítése, Béka boss, olyan meseszerű stb, nálam kilógott a lóláb :D de amugy nemlett rossz, csak furcsa volt az alapjáték után, persze ottvan Shani, de ha nemlenne ott akkor teljesen kilógna számomra, persze tudom, az alapjátékba legyőztük a witcher világ atyaúristeneit, és ezt nemlehet überelni, de azért na :D


    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.04.29. 09:16:56
  • Daermon
    #11273
    Hearth of the Stone nem illik a Witcher világába? :D Te egy Troll vagy? :D
  • Anonymus11234
    #11272
    Többmint 60 óra játék után, nagynehezen végigvittem teljesen a játékot a kiegészítővel és az össszes talált mellékküldivel és felfedezéssel együtt, eszméletlen élmény volt, remélem a GOTY vagy az EE verzióra kiadnak gy nagy patchet, mert jelenleg annyi bug van benne, hogy azt felsorolni is nehéz, nem is egy boss volt olyan, aki csak állt megfagyva és várta tőlem a megváltást, vagy fordítva, minimum életnél én nemtudtam sebezni ő persze tudott, a ló irányítása nagyon pocsék, de az iszonyat sok bugot leszámítva mestermű!!

    A Hearth of Stone kiegészítő már nemtetszett annyira, mintha nem is passzolna annyira a witcher világába az a környezet, mellesleg olyan lehúzás van benne, ha nem szeded meg magad elég jól pénzzel az alapjátékba, akkor szívás, szerencsére nekem volt elég.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A játék végén Eredin bossfight íg nézett ki nekem, ugyebár ennek a bossnak orrba-szájba védekeznie kéne, és alig lehetne megütni, na nekem nem védekezett és a fight ugynézett ki, hogy első fázisba leütöttem teljesen az életét, de nemhalt meg, utána a szokás szerint átdob a dimenziókapunk, majd amint átdobott egyből megy is vissza, megyek utána ujra a haján és 1 ütés volt :D

    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.04.29. 09:02:07
  • xido
    #11271
    ne hexen néven keresd,hanem eredetiben...

    https://www.youtube.com/watch?v=dqPZNRhIIQ4&list=PLI07qEX7yyuCeAwwTT4IHACsXcmC2q4i8

    eressz rá valami progit,szedd le,oldalt menüben a további részek,vlc-ben alá a felirat valamennyivel csúsztatva és jó szórakozást :)..bár ha a 2 novellásat olvastad,akkor nem kell megnézned :)
  • bunny
    #11270
    Sajnos nem találtam a sorozatot sehol letölthető verzióban, a filmet viszont sikerült. Illet yt-on van valami 10 percesre vagdosott verzió.
  • DantesHUN
    #11269
    Aúj kiegészítő akkora lesz mint Skellige szigeteinek területe. Tehát nem lesz kicsi. Sőt.
  • kemszi2
    #11268
    még az előtt vagyok. A főküldetéssel csak most mennék át először skelligére,de gondoltam előtte kicsit lenyomok pár mellék küldetést
  • DantesHUN
    #11267
    Lehet, de mire én Ker Morhern-ne értem minden szintnek megfelelő küldetést megcsináltam
  • kemszi2
    #11266
    akkor bogár lesz
    Az első végig játszásban még találkoztunk,most meg a newgame+ban nem találkoztam vele csak egy csomó lidérccel a helyszínen
  • Palinko
    #11265
    tipp, ha kaer mohreni harc után van lehet kiveszi a játék akkor is
  • DantesHUN
    #11264
    Nem. Akkor nem találkozol vele ha
    - importáltad a mentést a W2-ből és ott megölted
    -nem importáltad a mentést de az elején olyan választ adtál ,hogy ,megölted

    -bug.
  • kemszi2
    #11263
    new game+ ban viszem a 2.végigjátszást
    Létezik ,hogy azért nem találkoztam most Letho-val a Reardon háznál,mert túl későn mentem el a küldetést megcsinálni?
  • Prof William
    #11262
    A film tulajdonképpen a sorozat összevágott verziója. Ezért is olyan érthetetlen jó pár helyen.

    A sorozat se egy klasszikus, de legalább nem akkor katyvasz.
  • xido
    #11261
    A "filmet" hanyagold,a sorozatra menj rá,ahhoz parancsolj...

    http://www.filmfeliratok.org/film-felirat/wiedzmin-s01-felirat-120384.html

    ha youtube-ról leszeded,ahhoz is passzol,csak kicsit csúsztatni kell minden résznél
  • molnibalage83
    #11260
    Van olyan videó is fent. Minimal crew kifejezéssel keress rá.
  • Palinko
    #11259
    haha, még ebben sincs benne
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Letho, ha jól tudom őt is el lehet vinni, persze ha nem nyírtad ki meg segítettél neki. emígy nem nehéz teljes csapatot összeszedni mindenkinek segíteni kell és kész, de úgy is segít az ember mert játszani akar :) bár megnéznék egy olyan végigjátszást is, hogy mindent elutasít :D mondjuk olyan fanatikus nem vagyok hogy megcsináljam mert elég szórakozás ölő lenne megcsinálni.
  • molnibalage83
    #11258
    Nem számít.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg lehet csinálni úgy, hogy nem hívsz senki, nem nehéz még legnehezebb szinten sem. A történetvezetés szempontjából viszont sokkal ütősebb, ha mindenki ott van. Sokkal jobb a csata előtti tanácskozás, tényleg érezni azt, hogy erőfeszítést kell tenni a vadak ellen és nem ti egymagadtok szálltok szembe velük, bár ez a másik epic vonal. Witcherek és barátai, akik senkire nem számíthatnak.

    Ha csak a játék kimaxolására hajtasz, akkor is jobb, mert a mellékszereplők sorsa is más attól függően, hogy ki van ott.


  • Anonymus11234
    #11257
    Igen, a másik DLC-s küldi is bugos, a farkast nem lehet megölni, semmi élete nemmarad de nem hal meg, de persze ő sebez, mindegy, van ezen a küldin kivűl 100 másik :D

    Egyébként egy kérdés:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Kaen Morheni csatánál számít valamit, hogyha valaki nincs ott? Ha igen valaki ezt le tudná nekem részletezni?
  • bunny
    #11256
    Asszem már kérdeztem, de nem jött válasz, a hexer-hez van magyar felirat? Én nem találtam.
  • bunny
    #11255
    Igen. Ez és a másik DLC-s küldi (skellige most wanted) amivel gond lehet.
  • genndy
    #11254
    Ez pont a DLC-s Bolondok aranya küldi. Próbálj egy fájlok ellenőrzését, Steamen és GOGon is lehet. Esetleg ki-és bekapcsolni ezt a DLC-t (főmenüben lehet (vagy GOGon belül? fene tudja már, soha nem kapcsoltam ki))
  • Daermon
    #11253
    Pont tegnap csináltam meg és semmi gond nem volt.
  • Anonymus11234
    #11252
    Hali!
    Találtam egy bugos küldit, szeretnék érdeklődni, hogy csak nekem az-e, a küldi nevét nemtudom, de leírom a történéseket, inkább nem is küldinek nevezném, hanem csak egy random eseménynek.
    Na szóval csak lovagolok szép nyugodtan az úton látom jelez egy sárga felkiáltójelet az ut mellett megnézem, tábortűznél 3 ember disznót süt egy összevert meg rinyál ott mellettük és amikor beszélsz velük megkínálnak utána odajön a csávó, és választhatsz, hogy megvéded vagy nem, na neekem itt mindegy mit választok, mert utána mind a 4 ember megfagy és nemlehet semmit se csinálni velük, de a combatot folyamatosan jelzi.
    Ez másnál is ígyvan?
  • DantesHUN
    #11251
    Ja igen, emlékszem így már világos
  • Palinko
    #11250
    roche szálon volt egy olyan quest, mikor megtámadták a bérgyilkosok hensel királyt, aztán felkaszaboltuk, végül ugyanígy szétvágva feltették az asztalra majd nekromanciát csinált deathmold (akit sajna nem tudtam kinyírni a 2-ben, se a 3-ban :() szóval mi éljük át akkor a bérgyilkos emlékeit, egész odáig hogy saját magunkkal is harcolhatunk :D
  • DantesHUN
    #11249
    Nem értem ezt most, a szét kaszabolt hulla miért Witcher 2 Roche érzés?
  • Palinko
    #11248
    hát nem tudom nekem a legutóbbi hármasról nincs jó emlékem :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    bár gondolom felesleges belinkelni mert legtöbben úgy is ezt látták első végigjátszáskor mikor mindent látni akartak


    DantesHUN #11246
    az a szétkaszabolt hulla annyira witcher 2, roche választva, érzés :D
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.04.24. 14:50:10
  • Daermon
    #11247
    Zsír :)