16775
banner
  • DantesHUN
    #11366
    Nem tudom. Nagyapámnak nagyon rég volt lova. De annak a lónak nem világított a szeme. ( jó persze, csak gonoszkodok)
  • Palinko
    #11365
    na ne már :D ne fikázzátok shadowmeret ő is úgy néz ki :D

    aztán nélküle meg hogy fejlesztenéd az íjászatot meg a többit gyorsan? :D

    találtam képet a lóról, bár nem volt túl sok helyen és elég rossz is meg elég gusztustalan számomra:


    nem tudom kinek szimpatikus Nilfgaar, én nem vagyok közöttük.

    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.05.04. 14:06:37
  • DantesHUN
    #11364
    Én is csak képen láttam a másik lovat. Fekete meg piros a szeme. Biztos szembetegség.
  • Daermon
    #11363
    Nálam Ciri eddig mindig witcher lett, Nilfgaard nyert és Temeria vazallus állam. Csak a románcok változtak.
    Ez a 3. végigjátszásom lesz az úgymond alap: minden ugyan így lesz Cirivel, de a románc Trissel teljesedik be (elsőre is így akartam, de akkor még nem tudtam, hogy nem lesz édes hármas :D)
    Aztán majd a 4. végigjátszásban megpróbálom, hogy Nilfgaard nyer és Ciri császárnő lesz.
  • Palinko
    #11362
    én erről nem is tudtam, vagy elfelejtettem. hogy néz ki az a másik ló? nekem csak az én befejezésem elfogadható, ami elsőre létt és ami azóta a legjobb jelzőt kapta. egy skinért én sem adnám le a skin és polygonhalmazt :D
  • DantesHUN
    #11361
    Mindegy, a lényeg nekem nem kell másik ló Ciriért.
  • genndy
    #11360
    Nem kell leadni. Elég elvinni oda.
  • DantesHUN
    #11359
    No de a másik lóért le kellet adni Cirit a császárnak nem? Ilyen áron nem kell ló.

    Amúgy hogyne lenne fogyóeszköz. 100 éves, minek kötődjön bármilyen lóhoz? Ennyi idő alatt mennyi lova van valakinek? Felesleges kötődni.
  • Palinko
    #11358
    óh. hát azért shadowmere-t jobban megszerettem mint keszeget, bár Geralt se kedvelte soha különösebben a lovait, mert fogyóeszköz volt nála a regényben is, azért hívta mindet egy néven :)
  • MerlinW
    #11357
  • TOMSILENT
    #11356
    Vizimia, az udvaron az egyik oszlopnál van egy rejtett gomb, majdnem a nemes mögött van aki a padon ül. Witcher érzékekkel megtalálod...
    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2016.05.04. 08:29:05
  • Prof William
    #11355
    Ezt a levelet hol lehet megtalálni? Nekem nem sikerült.
  • TOMSILENT
    #11354
    Fraps.
  • xido
    #11353
    Nemár ilyen kérdést ebben a topicban :)))
    Az 1.rész intrója..az amit olvastál is..az első felvonás a strigával :)
  • FartingSquirrel
    #11352
    Ez melyik játékból van? 27:21 (gondolom, abból van)


    Épp ma olvastam ezt a könyvben, és meglepődtem most a videón. Egy élmény volt nézni. :)
  • FartingSquirrel
    #11351
    Hogy csináltál képet? Van rá gomb GOG-ban? (Csak mert nekem lefagy az egész kóceráj, ha Print Screenelek a Witcherben.)
  • TOMSILENT
    #11350
    Egy-két kép...
  • NiGhTM4R3
    #11349
    Ez aranyos :)
  • TOMSILENT
    #11348
    Gondolom a beszédükből meg a hajón lévő zebra címerből ítélve hogy közük van valami Ofier témához...
  • MerlinW
    #11347
    Sőt, kliens sem kell, le lehet tölteni a telepítőfájlokat böngészővel is, vagy torrent klienssel.
  • molnibalage83
    #11346
    Meg a GoG-os változat fut a GoG kliens nélkül is...
  • Daermon
    #11345
    Szerintem is teljesen jó a GoG. Van rá már pár játékom és semmi gondom nem volt még.
  • Negritis
    #11344
    nézd meg a gog beállításokat hogy hova akar telepíteni

    a gog kliens egyébként az én tapasztalataim szerint teljesen jó
    origin, uplay felett van, a game for windows live meg ...
  • ricsa008
    #11343
    Most jutottam oda hogy aktiválni tudtam ... felszeretném telepíteni de azt írja nincs elég hely ... pedig van 170 gb. Őszintén ha tudtam volna h nem steam vagy valami normális klienst használ nem veszem meg...
  • Palinko
    #11342
    ez nem bug ez feature :D
  • Daermon
    #11341
    Tegnap futottam bele ebbe a kis Keszeg bugba :D
  • endorphinz
    #11340
    Nem néztem végig a küldetést inkább megcsináltam, de bár megnéztem volna inkább. Totál időpocsékolás volt :(
  • TOMSILENT
    #11339
  • endorphinz
    #11338
    Én a fegyvernél vagyok bajba, a 3. szintű "bűvölések" közt sem találok értékelhetőt, pláne nem jobbat a 15% égési esélynél (+a kardomon alapból van 25% esély) így elég gyakran gyulladnak fel az ellenfelek ami piszok hasznos
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2016.05.02. 18:40:19
  • kemszi2
    #11337
    CDG -re már felkerült de konkrét info nincs róla
  • bunny
    #11336
    így van.
  • DantesHUN
    #11335
    Hát ügye, kinek mi a harcstílusa, és milyen irányba fejleszti a karakterét. Amerre én fejlesztettem, úgy pont hasznos.
  • bunny
    #11334
    Én ezt nem tartottam fontosnak, mert olyan nincs, hogy csak úgy a semmiből rámtámadnak, outcombat pedig a kb 1mp-alatt töltődik vissza a csík, tehát csak ennyire kell megállni mielőtt pofánvágom az első mobot a jel használata után :) Mielőtt harcba bocsátkozom automatikusan elnyomom a pajzsot.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.05.02. 11:16:04
  • Prof William
    #11333
    Szerintem is az egyik legjobb rúna.
  • TOMSILENT
    #11332
    Az szerintem a leghasznosabb, én is használom.
  • DantesHUN
    #11331
    Igen. Ruhára olyan rúnát , ami azonnal aktiválja a queen-t és nem kerül állóképességbe. Mielőtt bárki megütne, már rajtam a pajzs.
  • Daermon
    #11330
    Nincs. Annyit mondtak, hogy még az E3 elött kiadják. Az 1 hónap múlva van. Remélem így lesz.
  • Prof William
    #11329
    A Blood and Wine-nak van már megjelenési időpontja?

    Közben megnéztem hogy 39-es szintű vagyok szóval nem lesz gond a kiegészítővel.
  • bunny
    #11328
    gombócok, megőrzés, kitörés, utóbbi lesz cserélve valamire.
  • bunny
    #11327
    Én felraktam az élezés és asztal nem múlikot, a kaja 2x annyi ideig tartot (nagyobb szinten nincs alváskor regen) és egy olyant, hogy aki ég és meghal az felrobban, de ez utóbbi annyira nem hasznos, ritkán sikerül jól robbannia, úgyhogy le fogom cserélni arra, hogy az utolsó jelet rárakja a következő támadásra vagy arra, hogy visszaveri a támadóra a támadását még nem tudom. Meg ha jól rémlik sima rúnakövet is használok, nem csak kombinációt, vagy legalábbis akartam :)
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.05.02. 08:18:45