16775
banner
  • Myselor
    #11610
    akkor mivel magyarázod azt a küldetést a zenét?és a helyszínt ami ugyanaz mint a trailerben?
  • FartingSquirrel
    #11609
    Huh, eszméletlen jó lett ez a videó... Már is felizgultam rá. :D

    #11607
    Még mindig nem ott játszódik... ;)
  • Daermon
    #11608
    Ez pedig az én kis Witcher 3 videóm :)
  • Myselor
    #11607
    mostmár tuti hogy azon a helyszínen játszódik ahol harcolt a trailerben azzal a csaj lénnyel.nemtudom pontosan milyen név szerint ezért írtam így:) na de a lényeg ez a zene is alátámasztja.fantasztikus zene mint mindig^^


    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.05.19. 20:45:32
  • MrStokes
    #11606
    Jol van, Roach sem maradt le! :DD
  • Madi92
    #11605
    Eszméletlen ez a CD Projekt!
  • TBTPumpa
    #11604
  • Palinko
    #11603
    meg előtte ott van Alvin/nagymester is, meg 2 ből is ott a király
  • molnibalage83
    #11602
    Ja, én azt hittem, hogy csak a III. rész szereplői vannak benne. Akkor viszont megvan és nem vettem észre az I. rész lovagját sem a jobb sarokban... :)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.05.19. 15:18:26
  • Szerzetes89
    #11601
    Kíváncsi vagyok, hogy fog kinézni...
  • Daermon
    #11600
    Igen szerintem is Ő az.
    Én szerencsére mind megismertem :)
  • S1M0N
    #11599
    Szerintem a Tó Úrnője (Witcher 1).
    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2016.05.19. 13:39:55
  • molnibalage83
    #11598
    A meztelen csajszi copffal az oszlopnál a kép bal részén az kicsoda? Nagyon soks szereplőt nem ismerek fel.
  • Daermon
    #11597
    Jópfa kép :)
  • RatBaG #11596
  • Daermon
    #11595
    A legfunabb és legjobb, ha végigjátszod mindegyik részt szép sorban. Abban nincs hiba akkor :)
  • molnibalage83
    #11594
    Csak a W2 eseményeire kérdeznek rá.
  • Prof William
    #11593
    Az importálás elég körülményes.

    De az elején van egy egész jól kikivitelezett jelenet, ahol elmesélheted hogy hogyan alakult a W1 - W2 története. Ott mindent meg tudsz adni hogy mi mikor hol és hogyan történt.

  • molnibalage83
    #11592
    Igen, de a karakterimportálásnak sok értelme nincs. Sokkal nagyobb fun egy bizonyos pillnatban párbeszédekkel megválaszolni, hogy mit csináltál a 2. részben és meg is gondolhatod magad, ha odaérsz. Az importálás ráadásul elég körülményes volt megjelenéskor.
  • shaba23 #11591
    Sziasztok, lenne egy hülye kérdésem :)
    Ha az 1.-2. rész steamen van meg, de a 3.-at GoG-on veszem, attól a karaktert tovább tudom vinni a 3.-ba?
    köszi
  • Wallcroft
    #11590
    Fiúk/lányok, én már eszméletlenül várom ezt a kiegészítőt... mit kiegészítőt? A lengyel srácok többet nyújtanak egy DLC-vel, mint más az egész játékkal, ami a piacra nézve szánalmas (igen EA, téged nézlek).

    Azon gondolkoztam, hogy ha kijátszom a Blood and Wine-t, utána végre befejezhetem a főszálat. New Game+-ot pedig lengyel szinkronnal kezdem el. Van még olyan elvetemült, aki "eredeti" nyelven játszik?
  • RatBaG #11589
    https://www.facebook.com/thewitcher/posts/10153821195519331
  • Palinko
    #11588
    én is sokáig halogattam de idén elolvastam őket, az első 4 könyvet. az elsővel elbíbelődtem elég sokáig mert elolvastam 70 oldalt majd mindig félretettem valamiért, de aztán mikor befejeztem a következő 3 könyvet 2 héten belül alatt kivégeztem, 3-4. könyvet 2 nap alatt elolvastam, annyira nem lehet letenni már, az 5. nek az elejét elolvastam, de félretettem most pár hétig, szerintem tudat alatt azért, hogy nem akarok a végére érni :( nem azért mert rossz, hanem hogy ha elfogynak a betűk akkor nincs több, mert eddig mindig úgy olvastam, hogy nem baj, elolvasom, jön a következő könyv. a 6. könyv viszont nyáron jön, addig meg tuti végzek a kiegészítővel és az 5. könyvvel is.
  • FartingSquirrel
    #11587
    Király! Reméltem, hogy nem csak egy.
  • Daermon
    #11586
    2 lehetséges vég van.
  • FartingSquirrel
    #11585
    Még nem értem a végére, de kíváncsi vagyok; a HoS-nak hányféle vége van?
  • Prof William
    #11584
    A könyvek nagyon jók.

    Az első kettő novelláskötet, de bemutatják a világot/szereplőket és felvezetik a 3-ik könyvet. A harmadik könyvtől kezdve pedig már összefüggő a cselekmény.

    Kellemes közép-európai középkor-fantasy hangulata van.
  • Daermon
    #11583
    Igen a HoS kiegben van.
    A könyvek pedig tényleg nagyon jók, érdemes elolvasni őket.
  • Systore #11582
    erre valaki?
  • DantesHUN
    #11581
    A kiegészítőben egy kereskedő, pár jobb képességet adhat a felszerelésedhez, de nagyon drága.
  • MrStokes
    #11580
    Lehet kicsit noob kerdes, bar mar az alap jatekon tul vagyok, de nem remlik: ki ez a runas csoka? O benne van az alap jatekban is mar? Mert ha igen, akkor valamit nagyon benezhettem...

    Mas. A konyvek tenyleg ennyire jok? Annyi szo esik itt roluk, hogy mar kedvet csinaltatok hozza.
  • DantesHUN
    #11579
    A könyvet nem olvastad...szóval...
    Egyébként nyilván más mint Martin könyve.
  • molnibalage83
    #11578
    A GoT-hoz mérve ez 0. Ott hány helyszínen és hány szereplő és hány frakció van, ahol a főszereplők mind dolgoznak? Geralt ehhez képest a játékok alapján kb. olyan mélysében van benne a fő sodorba, hogy 3 évad 10 részes sorozatban 1-2 részben avatkozna be a világ nagy esményeibe. Súlytalan.

    Abban hasonlít a két világ, hogy még a 6. évadban is a GoT-ban eddig szarik a másokra mindenki, pedig már menetelnek dél felé, a Witcherben meg Ciri elrablása és erejének megszerzése után jönne át az elf sereg a világra, ami a másikban már kiirtotta az embereket... És senki nem tesz semmit, Geralt is csak azért, mert Ciriről van szó. Ha nem Ciri lenne, akkor szarna rá magas ívben.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.05.18. 11:26:36
  • DantesHUN
    #11577
    Hogyne lenne rá hatással, amióta Ciri-re vigyáz.
  • molnibalage83
    #11576
    De a probléma pont ez. Semmi értelme ábrázolni a környezetet, ha a főhösökre ez semmiféle hatással nem bír. Ez olyan, minta pl. Tyrion be lenne betonozva a Red Keep-be, történjék bármi. Elég unalmasl lenne.
  • FartingSquirrel
    #11575
    Én nemrég kezdtem el a HoS-t, tegnap voltam a lagziban... Kurvajó volt. :D
    Nem gondoltam, hogy ilyen jó lesz a kieg. (Bár nem tudom, miért nem, mikor minden okom megvolt rá...)
    Még vissza van 2 kívánság; remélem, hasonlóan jók lesznek...
  • DantesHUN
    #11574
    Igen, mert Geralt szarik a világra és politikára. 100 éves, látott már pár háborút, mit izgassa magát egy újabb miatt? Királyok jönnek-mennek ,de a witcher élete változatlan, addig amíg Ciri be nem jön a képbe, bár innentől fogva is csak annyira érdekli a politika, amennyire az Ciri sorsával kapcsolatos.

    Ezzel együtt ha filmre vinnék, nem csak Geralt nézőpontját lehetne ábrázolni, és könyvben is tőle függetlenül zajlanak az események.
  • molnibalage83
    #11573
    A könyveket nem olvastam, de a sorozatban a karakterfejlődés és dráma mellett a világ sorsa is fontos. Geralt a Witcher játékokban ezzel szemben afféle "környezeti hatásként" éli meg a háborút, aktívan nagyon kevés döntésben vesz részt.

    Az első részben az oldal választástól függően szinte semmi eltérés nincs.

    A második részben lehet a két oldal között választani és Henselt sorsát befolyásolja, de a 3. rész szempontjából teljesen mindegy, hogy melyik oldalon voltál.

    A harmadik részben Radovidhoz való hozzállásod az egyetlen beavatkozás, egyébként Geralt úgymond az árral sodródik és nem alakít semmit. Elfogadja azt, hogy ez egy ilyen világ és abban éli életét, nem változtat rajta. A GoT meg pont az ellekezőjéről szól helyenként...
  • FartingSquirrel
    #11572
    Szerintem a Blood and Wine-t csak a fősztori után lehet elkezdeni. Legalábbis voltak benne olyan jelenetek/szövegek, amiknek csak úgy van értelme, ha már kijátszottad az alapjátékot.
  • Prof William
    #11571
    Ott is van olyan kavarás mint A GoT-ban. Remek alapanyag lenne Geralt szála mellett a főszálhoz. :)