16775
banner
  • FartingSquirrel
    #11650
    Angolul olvasom, de mondom, hogy igy is, ugy is volt...
  • DantesHUN
    #11649
    Szerintem csak egyszerűen a könyvben másképp fordították.
    Witcher-vaják
    Dandelion-Kökörcsin
  • FartingSquirrel
    #11648
    Koszi.
    Amugy erdekes, mert nem sokkal kesobb mar ugy volt, hogy Quen. Mindegyiknek van egy masodik neve?
  • Palinko
    #11647
    jah nekem a felső képet töltötte csak be :D már értem
  • Count Adyn
    #11646
    igen:)
  • FartingSquirrel
    #11645
    A konyvben talalkztam egy olyan Jellel, hogy Heliotrop. Ez mi? Jatekban benne van? Talan a Quen lenne az?
  • S1M0N
    #11644
    És szerinted a menükép miatt írtuk azt, amit?

  • TOMSILENT
    #11643
    Bocsesz, legközelebb használom!
  • wedge31
    #11642
    Olvasatok fórumszabályzatot, nekem semmihez nincs jogom, csak a házigazdáknak vannak jogai.
  • Palinko
    #11641
    volt itt tegnap a témaindító, most hogy nézi-e a topicot nem tudom. de azért egy menü kép, hogy spoileres legyen... tegyük már kicsit magasabbra az ingert. ok a videókat én sem nézem, de a beharangozó képekből is sokkal több minden látszódott, találgatásra adott okot, megmozgatta a fantáziát mint ez a homályos, telefonnal készült kép a főmenüről.
  • bunny
    #11640
    Így van, megjelenésig lesszives mindenki az infókat és a képeket spoiler-be rakni. A videókat nem kell, az úgyse indul el.
    Engem pl. zavar, szeretném a játékban felfedezni a dolgokat és ott rájuk csodálkozni, nem is nézem meg ezeket a videókat sem.

    Továbbra sem értem, hogy van aki minden sz*rt spoilerbe rak indokolatlanul, más meg egyáltalán nem használja, akkor sem ha kéne. Gondolom a fórumgazda témaindító meg már a fasorban sincs :/
  • FartingSquirrel
    #11639
    Ha valaki nagyon kíváncsi arra a pajtás jelenetre, ahol azt a brukszát kell levágni, íme: (kb. 12. perctől)


    Természetesen spoileres a videó (bár a cutscene-ek ki vannak vágva).
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.05.20. 23:14:27
  • S1M0N
    #11638
    Nem, csak valakinek már ez is lehet, hogy túl spoileres.
  • TOMSILENT
    #11637
    Tán telefonról nézed?
  • S1M0N
    #11636
    Jó, csak rakhattad volna spoilerbe is.
  • TOMSILENT
    #11635



    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2016.05.20. 21:46:27
  • S1M0N
    #11634
    Én a megjelenés napjától játszottam, játékmenetet befolyásoló buggal nem találkoztam, mondjuk a "gyertyagyújtás a cuccok felvétele helyett" rohadtul idegesítő volt...
    Persze ettől még ahány PC, annyi platform, de szerencsére nálam nem volt ilyen probléma a 214 óra alatt, kiegészítővel együtt.

    Jó játékot, egy darabig elleszel vele.
  • ChuckYeager
    #11633
    Szerzetes89 áldom neved!!müködik!nem is szapulom tovább a játèkot hanem játszom!mondjuk azèrt furi,hogy egy friss instalban mi romlik el?köszi mègegyszer!!!
  • ChuckYeager
    #11632
    Ok köszi, hogy foglalkoztatok a problèmámal!ezt a verifyt kiprobálom!ès fèlreèrtès ne legyen èn is imádnám a játèkot!de nem tudom mit szólnátok ha beülnètek egy moziba ès mondjuk 15perc után vège szakadna a filmnek,ès leközelebb elöről kellene nèzni!akkor se biztos,hogy vègig!ilyen èrzèsem van!
  • bunny
    #11631
    Kimaradt egy -nem- szócska. Ezt most NEM bántásból mondom - akartam írni természetesen :)
  • TOMSILENT
    #11630
    Ok. töröld le és ne játssz vele ha számodra ennyire bugos és megerőltető játszani vele...eszméletlen...nekem is voltak kisebb bugok...de könyörgöm, kétszer játszottam ki...
  • Prof William
    #11629
    Első végjátszásnál én csak egy buggal találkoztam a DRM toronyban.

    Utána amikor a Blood and Wine-ra visszanéztem már többel találkoztam, de azok sem voltak vészesek.
  • Szerzetes89
    #11628
    "Ha Steam-es a Witcher 3-ad, akkor "játékfájlok épségének ellenőrzése"; ha GOG-os, akkor Verify/repair opció megszünteti ezeket a hibákat."

  • Daermon
    #11627
    Én most végeztem 3-szor + kieg és nem futottam bele bugba.
    Próbáld meg a file ellenőrzést.
  • bunny
    #11626
    Szerintem ne erőltesd, tényleg. Csak felhúzod magad. Én nemrégen játszottam végig újra szintén 12.1 patch-el alapjáték + 1. kiegészítő hibamentesen (bocs, 2 DLC-s küldi hibás volt, de az nem alapjáték és bőven később van). Innentől le lehet vonni a konzekvenciát, hogy nálad a hiba vagy a játékkal. Ezt most bántásból mondom.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.05.20. 08:23:50
  • ChuckYeager
    #11625
    Nekem 3órában 3bug,amiből az egyik miatt èppen nem tudok tovább menni!ès ez nekem visszatöltèssel sem javul!újrakezdeni?nem sok kedvem van!
  • Palinko
    #11624
    nem lett volna év játéka annyira bugosan, az sem jellemző, hogy erre panaszkodnak a játékosok, mert tudják ekkora játékban elkerülhetetlen, hogy legyen pár dolog. sokkal korábbi verziókkal is csak 2 nagyobb bugom volt, de meg lehetett oldani újratöltéssel mindkettőt. még így is, jóval bugmentesebbnek tűnt ez a játék mint amiket az elmúlt években kiadtak. 120-130 órában 2 bug? vicces.
  • ChuckYeager
    #11623
    Ok,csak ez a megoldás,de mirre számíthatok ha már az elejèn ennyi hiba van!
  • xido
    #11622
    korábbi állást keress..elég sokat autosave-l is..próbáld a teljes vizimai jelenet előttről,hátha
  • ChuckYeager
    #11621
    De ezek mièrt jönnek elő?jelenleg NEM tudok tovább haladni!a leírt dolog miatt,ez nem hiszem hogy az èn hardverem miatt.tehát vettem egy szèp autót de nem indul!ez nagyon gáz!most mit csináljak?
  • Myselor
    #11620
    nem kell ennyire leminősíteni a játékot.nálam nem volt semmilyen probléma és több mint 100órát beletoltam 150óra körül vagyok vele a kiegészítővel együtt.semmi ilyesmit nem tapasztaltam mint te.egyéni probléma lesz ez nálad.nem mondom hogy tökéletes a játék előfordulhatnak aprobb bugok stb de ezek javítva vannak.van akinél több hiba is előjön van akinél semmi.mint nálam,szóval ennyi

    szerk:ja bocs a lovam eltűnt párszor de újratöltés után meglett.más gond nem volt:)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.05.20. 00:43:00
  • ChuckYeager
    #11619
    Ebbe a játèkban ezek a hibák jellemzőek? Nagyot csalodtam!!
  • ChuckYeager
    #11618
    Termèszetesen,felöltöztem!!!mit csináljak?ott áll ès kèsz!vissza is töltötem állást!
  • xido
    #11617
    komornyiknál azért fel is öltöztél vagy még mindig törülközőben vagy? :)

    amúgy random,mert a bunyót simán letudtam..viszont van egy szelleműzős küldi,ahol más sorrendben találtam meg a nyomokat és kétlem,hogy ennyire prosztó módon írták volna a srácok,hogy akkor nem enged át,csak ha az eredeti sorrendben csinálom...
  • ChuckYeager
    #11616
    Bakker ez a játék teljesen bugos!pár órája játszok vele,DE:Vizimia-ban mikor a komrnyik mondja ,kövessem mit kell csinálni?mert meg sem mozdul (a komornyik)???
    plusz még az elején mikor kijössz a fogadóból és verekedés alakul,az utolsó bunyós nem lehet megütni,de ott legalább ha eljöttem a helyszínről tovább tudtam haladni!!!
    plusz tele van grafikai hibákkal pl a mérgezett kút nálam fekete lapokkból áll össze,vagy a szél malom szintén!
    Eredeti játék 1.12.1 patch
    PLS HELP hogy megyek tovább!
  • xido
    #11615
    oó---az nem,csak megörültem..hüpp...
  • FartingSquirrel
    #11614
    Az ugye feltűnt, hogy ez valójában nem OST, hanem a feltöltő kreálmánya valami Percival dalai alapján...? (A címeket is a feltöltő adta.)
  • xido
    #11613
    Ujuj...címekben látok olyan neveket,amik visszaköszönnek a könyvekből..mi lesz itt gyerekek :)
  • xido
    #11612


    oldalsávban a további trackek...

    amúgy sajnálom,hogy egy openworld-be nem fért bele Brokilon..
    Utoljára szerkesztette: xido, 2016.05.19. 23:34:54
  • FartingSquirrel
    #11611
    Azzal, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    benne lesz a játékban. (Legalábbis nagyon hasonlít rá. Bár játékbeli helyzete alapján nem mondanám, hogy ugyan az, ugyanakkor a trailer játszódhat később is, mint a játék...) A helyszín nem ugyan az, csak egy hasonló pajta. :) (Majd ha játszod azt a részt, fel fog tűnni.)

    Bár van rá egy kis esély, hogy tévedek, és a főszál után mellékküldetésként megjelenik pont az, amit az ominózus trailerben láttál, de kétlem.
    Viszont a mostani videóban látott pajtás jelenetnek biztos, hogy nincs hozzá köze.