The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

molnibalage83
#16246
Beszarás, ha nem nézek be ide, akkor erről nem is tudnék...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#16245
Semmi értelme az egész 4k-nak műszaki és praktikus szemmel nézve is. A 24 col/full HD és a 28 col/2560 teljesen jó. De még ez utóbbira is sajnáltam a pénzt, mert az is inkább csak videóvágáshoz kéne elforgatott monitorral...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#16244
Október 26-án jön a modderek által készült kiegészítő "Farewell of the White Wolf" címmel:

lwb
#16243
Nekem ez a bajom a legtöbb next gen dologgal. Már a 4K-hoz is bele kell ülni a tévébe vagy akkora tévé kell (65+), hogy lehessen látni a különbséget a kanapéról, el nem tudom képzelni mekkora kijelző kell majd a 8K-hoz. Meg mi értelme, már így is nevetségesen nagy a tévé a nappalimban. Nézem a Digital Foundry videóit, mutatnak képeket összehasonlítani és szó szerint percekig bámulom a leállított videót, mire valami nyúlpöcsnyi különbséget észreveszek a két effekt között. Egészen kizárt, hogy mozgásban jobban látnám a különbséget. És igen, próbáltam letölteni a nem tömörített videóanyagot is, hogy ne a YT tömörítése legyen az oka.

Szóval frame rate >>>> minden más jelenleg nekem. Amíg a RT-t vagy az true 4K vs checkerboard 4K különbséget elég nehéz észrevenni a pörgő játékmenet alatt, addig mindenki, minden ember, akinek van szeme, látni fogja a különbséget a 30 fps és a 60 fps között. Vagy a 60 fps és a 100+ fps között. Kivétel nélkül, akármilyen messze is ül, akárhogy pörög is a játék - sőt, minél gyorsabb a játékmenet, annál látványosabb a különbség.

Palinko
#16242
Pláne ahogy kezték, hogy online multiplayer shooterekbe nyomták be 😄DDD
Biztos lesz előbb utóbb valami álleejtős játék vele, de még én is várom.
#16241
Az a baj, hogy nekem már a promó videókban is piros nyilak meg bekarikázások kellenek, hogy lássam mit a a RT. Számítástechnikailag tisztában vagyok vele hogy mekkora dolog, hogy animációban tudják már használni, az egyik volt kollegám a 90-es években csinált már hobbiból ray tracelt grafikákat, és a 486-os bizony vagy 20 percig számolt ki 1 képet, de mint játékos nem érzem azt hogy olyan sokat hozna a konyhára
lwb
#16240
Majd a tesztek után kiderül. De ha lehet hinni az nvidiának meg a prezentáción annak a hülye grafikonnak, akkor a 3070 az kb ugyanazt tudja majd, mint a 2080Ti, szóval ott csodát ne várj még RT on mellett. Max 1080p-n. 3080, 3090 meg majd az elkerülhetetlen 3080Ti lesz az, ahol 1440p vagy 4K RT is mehet majd.
Nekem egyébként a RT-gel az volt a bajom, hogy amíg promókban nagyon jól néz ki, addig valódi játék alatt nagyon kellett sasolni, hogy észrevedd. Persze vannak olyan játékok, ahol több a visszaverődő, tükröződő felület, jobban látszik, de egy átlag játék káoszában pont nem veszed észre, mert nem is arra figyelsz. Shadow of Tomb Raider ilyen volt pl.

Savaran
#16239
Szerintem majd most nemsokára a 3000-res szériánál lesz meg az az igazi RTX támogatás (gen2 RTX) ami talán nem fogja tizedelni az FPS-t, mert azért az elég durva volt hogy egy 500 000-res kártyán 2080TI 200-ról 90-re esett az fps, 2060-nál meg 25 30 fps-el mentek 1440-ben rtx-el azért ez nem nagy fegyvertény, ugyanazzal a marketing szöveggel adták el mint annó a Physx-es mag a nyákon, külön chip számolja nem kell aggódni, na akkor is feleződött az fps, bízom benne a 3000-nek már kicsit reálisabb lesz az árazása, akkor én is beruházok egy közepes kategóriára, de addig nem.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Palinko
#16238
Persze össze sem hasonlítható, de a witcher még mai nap és szép de attól még 2015-ös játék, olyan sokat nem dob az rtx, meg igazából miben is látnád meg, a scoi'attel szemében megcsillanó napfényen? 😄 Az igni jel használataokor barlangban? Kb úgy nézne ki a játék rtx-el mint egy reshade, kivéve Skelligén azért látnál valamit mert sok a víz és ennyi. Kíváncsi vagyok a borvidéket még meseszerűbbé tenné-e például.

Viszont a cyberpunkban megannyi lehetőség lesz, világító neonok, tükrök, pocsolyák, robbanások, előbb kijönne.
lwb
#16237
Egész más azért a két játék.

Palinko
#16236
Majd a cyberpunkba meglátod
lwb
#16235
2080 Ti-m van. Eddig a RT nem nyűgözött le, de azért megnézném, hogy a CDPR mit hoz ki belőle, hátha most mégis.

grebber
#16234
Pláne ha a szoftveres verziót kapja amihez nem kell nvidia mivel a konzolokban amd van...

Next PC upgrade: 2022

Savaran
#16233
Ratyi rayszing, ha van egy legalább 2070-es kártyád akkor van értelme
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2020.09.04. 19:10:48

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

lwb
#16232
Remélem PC-re is jön a ray tracing.

grebber
#16231
Minden tulajnak ingyen next gen upgrade

"including ray tracing and faster loading times"







Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.09.04. 13:01:53

Next PC upgrade: 2022

RatBaG
#16230
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Per Aspera Ad Inferi.

#16229
Bohóckodásiból azt nézem régi képein.hogy ha annak idején teszik sorozatra az amcsik 90 körül Rutger Hauer milyrn klassz lett volna Geraltnak...mert hogy épp Ladyhawke soundtracket hallgatok😊))
Aborg
#16228
Erdekes, koszi! A Doctor Who sorozatnak ezt a reszet nem lattam. Csak par reszt lattam de nem igazan tudtam rahangolodni.
#16227
Igen, ez egy Doctor Who easter egg. A sorozatban létezik egy faj, a síró angyal. Ez egy agresszív faj, mely különleges tulajdonságokkal bír. Ha valaki látja őket, akkor kőszoborrá dermednek, és képtelenek mozogni. Csak akkor tudnak mozogni, ha senki sem látja őket, akkor viszont csendben, és hihetetlenül gyorsan. Így vadásszák le az áldozatukat, ha az illető elfordul, vagy akár csak pislant, akkor vége van. A játékban persze nem veszélyesek. vagy csak félnek Geralttól. <#vigyor3>
Aborg
#16226
Harsvolgy faluban van egy kuldetes, ahol a kamu vicsert kell leleplezni (vagy nem). Ott a kapolna bejarata mellet volt ket szobor koangyal. Amikor kijottem, mar nem a bejarat mellett voltak hanem a sirkertben. Mikor ujra rajuk neztem, masmerre neztek. Aztan megint bementem a kapolnaba, kijottem, es mar nem voltak sehol. Ez valami easter egg?
Aborg
#16225
Jaja. Es szellemi taplalek is van boven, mint pl. a lidercek satobbi 😊
#16224
:-D

Jogos, bár Velenben akkora az éhség, hogy lehet még a nekrofágokat is megsütik. Fojtólidérc-vadászat a parton, meg ilyenek. Ghoult azért már nem ajánlanék, sütve sem. Annyi baktérium van benne, hogy biztos a szalmonella fertőzés. A bubópestis mellett.
Aborg
#16223
A griff ragadozo, azoknak meg keseru a husa. Geralt meg ismeri a jatekkodot, ezert tudja hogy folosleges godroket asni, terul-fordul es eltunnek a hullak.
Az kicsit furcsa hogy a nagyobb lenyek hullai miert nem tartalmaznak hullafizikat (mar a medve se). A kicsik rendbe vannak, ha leesnek, kopirozzak a talajt, de a nagyok merevek maradnak, akar egy hegyoldalban is vizszintesek (fele belog a hegyoldalba, a masik fele meg mered a levegobe). Es Geralt belejuk is setalhat.
#16222
Szomszéd berakta az ajtóm elé a másik szomszéd döglött macskáját (azt hitte enyém), mindjárt elásom. Mi más is jutott volna eszembe az esetről, minthogy a Geralt az soha nem ássa el a hullákat. Miközben ipari mennyiségű dögöt hagy maga mögött. Egy griffet vagy vivernt 2 hónapig ennének a falusiak, erre ott hagyja az út szélén rohadni. Fojtólidérc meg ghoul hullákkal van tele a szakramentum is. Az emberekről nem beszélve, azokat aztán tényleg csak úgy leszarja. Koszosan dolgozik, na. Egy profi witcher szerintem gondot fordítana a tetemekre. Minimum égetés. Geralt, te koszos!
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.17. 09:52:05
#16221
Végül is nem mentem Toussaint-ba, előbb el akarok jutni a sztoriban egy holtpontra. Ez a holtpont akkor lesz, amikor Skelligén elakadunk Yenneferrel, és akkor elmegyünk a császárhoz elmondani, hogy ez van. Először arra gondoltam, hogy a novigrádi nyomok eltűnése után békésen hagyhatom a főküldit a fenébe, de igazából addigra több küldi is skelligére irányít, plusz a viperapáncélt nem tudom összerakatni, csak ha megvannak a szerszámok. További érveim, hogy tudok még kártyákat gyűjteni, tudok alkímiához cuccokat szerezni, plusz a hideg időjárás után kellemesebb lesz a nyaralás. Geralt egyébként reménytelenül fasz Yenneferrel, olyan bénán udvarol neki úgy, hogy nem is akarom hogy csinálja, de nem hagy opciót a játék, Geraltból dől a szirupos szar, Yennefer meg úgy fogadja, ahogy egy intelligens mai fiatal nő fogadná, szóval olyan szánakozó mosollyal méregeti Geraltot, hogy "oké te kis hülye, nemsokára dugunk, nyugi". Csakhogy nem fogunk, Yenkém! Trissé vagyok, és őt még a novigrádi luxusprostikkal sem csaltam meg! Csak egyszer. Még mielőtt Trissel összejöttem volna. Mondjuk akkor végigmentem a komplett bordélyon. Triss talán nem tudja meg. 😄

Ja, és megvettem az undviki páncélt. Ugye írtam, hogy nem akarok nehézpáncélt, de hát Skelligén hideg van, meg hát ez egy olyan elképesztően szép páncél, amiben úgy festek mint egy lovag, egy szamuráj, meg egy zerrikániai hercegnő keveréke. Különösen az a vastag fegyvertartó szíj tetszik, amitől olyan, mintha összefüggésben volna a kardjaimmal. Amik a legjobb viperakardok, egységes sötét markolattal, hehe. Ja, és nem olyan ballonkabát, mint a medvepáncélok. 😛 Ez egy közepes páncél méretű (tehát mint a griffpáncél) nehézpáncél vastagságú izé. A witcherek Graf Speeje. Egy zsebcsatahajó vagyok benne.


Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.12. 08:41:57
#16220
Női megérzéses az pont most volt nálam is. 😄

Korábban azon szakadtam, mikor a Priscilla éneke után a kocsmában összekaptak a helyiek, és miközben folyik az ordenáré vita, egy másik helybéli külső szemlélőként azt dünnyögi: A világ kultúrális fővárosa. Az bazmeg.

😄D

Jut eszembe van egy-két remek feldolgozás énekileg. Rábukkantam erre a csapatra, ennél jobbat még nem találtam. Ezt meg ezt.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.09. 18:55:45
#16219
Nekem poénokkal volt ilyenem, hétvégén raktam össze pont egy rövidet 😄
#16218
Megjött a kedvem a könyvekhez is, köszi. 😊

Közben arra jutottam, hogy ezt a játékot legközelebb úgy kezdem el, hogy felveszem az egészet. Egyszerűen annyi jó dialógus van benne, aminek a kifejezéseit imádnám alkalmazni, és egyszerűen lemaradok róluk. Ki van írogatva így is egy halom mondat, de hát ez így nem elég. Szóval felvenni az egészet, kivágni belőle a jó szövegeket, ez a nagy tervem. De nem mostanra, mert most már benne vagyok nyakig a sztoriban. Rohadt életbe. 😄
#16217
Na jó, nem bírtam kivárni a sorozatot és elkezdtem a könyveket. A nyolcból már a negyediket nyúzom és meg kell mondjam nagyon pozitívan csalódtam az íróban. Korábban már próbálkoztam pár novellájával de nemigen fogott meg és hagytam a dolgot. De most nekiveselkedtem rendesen és alig tudom letenni olyan jó. Rengeteget hozzátesz a karakterekhez és a világhoz, a játékok egész jól eltalálták a szereplők személyiségét de csak a könyvekben ismerjük meg őket igazán.
Külön tetszik - és ezt mindig értékelem egy íróban - hogy nem fáraszt túl sok leírással, helyette viszont egész fejezetek vannak ahol csak beszélgetnek. Sztorizgatnak a tábortűz mellett, kocsmákban sörözgetve vitatják meg mi történik a világban. De ugyanígy bepillantást nyerünk a magas politikai körökbe is. És persze kapunk jó sok harcot emberek meg szörnyek ellen, jobban megismerjük a witcherek életét. Na és persze nem hiányozhat a szerelmi drámázás sem. Az a legjobb hogy a fantasy ellenére mennyire életszagú.
Utoljára szerkesztette: caps lock, 2020.06.08. 20:48:47
#16216
Volt valami, de azok után hogy a mágusok üldöztetve vannak, borult a sakktábla, új felállás van, nem lehet a Radovidod és Geraltot csak úgy összeengedni. Simán kinyírhatta volna abban a külvárosi házikóban, Radovid meg békésen sakkozgat. Egyébként meg nem lehet egy akármilyen witchert egy király közelébe engedni. Szétégetheti, szétbűvölheti, és akkor a fegyverekről még nem is beszéltünk. Távbeszélőn keresztül adnám ki nekik a parancsokat. Olyan videokonferenciásan, ahogy a varázslók szokták. De leginkább egyszerűen csak kinyiratnám őket, mert túlságosan op-k. Szóval teljesen rendben van, hogy a varázslókat próbálják a királyok kiiktatni ugyanezen okokból, csakhogy a witchereket ugyanúgy üldözniük kellene, mert ugyanúgy varázstudók, és valszeg sokkal veszélyesebbek.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.06. 20:07:28
Palinko
#16215
Az nekem is bántotta a szemem, de volt valami történetük nem? Úgy értve közös múlt
Utoljára szerkesztette: Palinko, 2020.06.06. 18:53:09
#16214
:-D

Igen, egy kicsit bugos.

Na a mágusszöktetés. Tisztára, mint valami zsidómentő akció. 😊 Azt hittem sima lesz Triss maradása, de a hajónál elfordult tőlem, akkor felrémlett bennem, hogy egy korábbi végigjátszásnál mennyi mindent elcsesztem és a Ciri lelépett a fagyba és katasztrófa vége lett, és akkor arra gondoltam, hogy bazmeg, elhagyott a nő. Dikjstra, aki végig segített a szöktetésben mellém szegődött, elkezdte mesélni, hogy milyen volt amikor lekoptatta a Philippa Eilhart, erre egyszer csak mondja hogy fordulj meg, fordulj meg. És ott állt Triss, mégis maradt. Beszarok ezeken a klisés, de zseniálisan alkalmazott fordulatokon. Há' esküszöm a nap fénypontja volt. 😄
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.06. 17:43:35
Aborg
#16213
Akkor nektek is akadozik neha a jelek alternativ hasznalata? Marmint ellovi a sima jelet, hiaba tartom hogy alternativ legyen.
Neha a faklya is akadozik, hiaba van bevalasztva, nem akarja eloszedni. Olyankor lovok egy Ignit es azutan mar eloveszi.

Sej hajak: nekem sokkal jobban tetszik a sima modszer mint a hairworkszos. Az valahogy olyan tul sulyosnak hat. Emez a sima meg lobog a kunyhokban is, de sebaj 😊
#16212
Jut eszembe, a káprázat és bűvölet képességgel akkora hatalma a witchernek, hogy egyszerűen nem lehetne emberek közé beengedni. Azt csinál amit akar, a bárótól például csak meg kellett volna kérdeznie, hogy mi történt, azt megy tovább. Büdös életbe nem engednék be a császárhoz, Radovid is négyszemközt találkozik vele úgy, hogy Geraltnál ott a kardok, ráadásul úgy, hogy Merigold üldöztetve van. Nem tudom ezek a királyok miben bíztak, teljesen kiszolgáltatva Geraltnak. Jó, tudom, nem kell ilyen komolyan belegondolni.
#16211
Játék hatása, hogy a napi teendőimet elkezdtem küldetésként kezelni. Zoltan szavai is sokat segítenek a "Szoba kitakarítása" mellékküldiben.

"Nincs gyomrom hozzá, hogy ebbe a disznóólba térjek vissza"

😄

Úgy néz ki a szobám, mint a Rozmaring és Kakukk renoválás előtt.
#16210
Nem a sajátom csak belinkeltem egy képet valahonnan. A nexus oldalán rengeteg kozmetikai cuccot találhatsz, gondolom van a kardokhoz is valami.
#16209
Ja egyébként milyen kardjaid vannak? Csak mert tetszik, hogy olyan feketék. Van valami mod, amivel színezhetem a kardokat is?
#16208
Próbáltam korábban a csulyás macskapáncélt, de párbeszédeknél zavart, hogy nem láttam normálisan a fejét.

Próbálkozom ezzel a spanyol nemes - konkvisztádor stílussal. Elkezdett tetszeni. De persze a tincs az itt is lifeg a másik oldalon, mer kell a tincs, mer kell ám! Nem baj, ennél zavar a legkevésbé. Pillanatnyilag sokat vagyok Novigrádban, felvettem egy kevésbé antiszociális, kor szerinti divatos stílust. Városban parfümöt is használok, mi Trissnek tetszik. Ő lesz a csajom. Megkínoztatta magát Ciriért, gondoskodik a mágusok menekítéséről, hát nehogy már akkor egy egoista Yentől akarjak valamit, aki amúgy is folyton érezteti, hogy szellemileg alatta vagyok. Egyébként találtam Yenre valami elképesztően jó skint, megpróbálom beapplikálni. Ha sikerül, őrült kísértésbe esem majd. 😄




Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.06. 10:40:54
#16207
Engem mondjuk csak a szakálnövés zavart, amint kicsit borostás lettem mindent otthagyva rohantam a borbélyhoz. Hajnál nekem az oldalt felnyírt vikinges stílus jött be legjobban. Viszont láttam hogy vannak különféle csuklya modok is nexuson (cloak), szóval eltakarhatod a hajat ha annyira zavar.

Palinko
#16206
Nekem bármelyik jó de igaza van, ledobta a kor egy kicsit, túlságosan modern
#16205
Dunno, nekem az oldalt felnyírt, fent lófarok eléggé bejött.
Palinko
#16204
Nagyon be akarták mutatni a hairworksöt 😄
#16203
Ilyen nekem is van, meg szokott zavarni. Nem érzem hasznosnak az átállítás funkciót, csak azért fejlesztettem ki, hogy érezzem, hogy hatalmam van mindenki fölött. Ha akarom. 😄 A kevés skillslot miatt nagyon ritkán alkalmazom, egyszerűen vannak effektívebb skillek, és nagyon ritkán fér bele, inkább csak a poén kedvéért.

Más:

Elkezdett zavarni Geralt haja. Rövid hajjal nagyon béna, az összes hosszú hajnál meg van előre lógó tincs, egy vagy kettő, és ezek kiidegelnek. Folyton azt nézem, ahogy ott lifegnek, mint valami szakadt ruhadarab. Brrr. Egyetlen stílus maradt, az a viking jellegű, aminél oldalt borotva, középen taréj. Csak hát hogy is mondjam, Geralt egy 100 éves, érett agyú fickó, nem fog ilyen retard Seal-kommandós viking komancs fejjel rohangálni. Neki letisztult, konzervatív hosszú frizura áll jól. És mindegyik elbaszott. Próbálok valami modot találni, idáig nem sikerült. Ti tudtok használható hajmodról?
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.06. 00:36:00
Aborg
#16202
A Buvolet jel hasznalatanal a karakterkepernyon feloldottam hogy jobban elkabithatsam az ellenfelet, meg az alatta levot, hogy az oldalamon harcoljon. Ennel az utobbinal azt irja hogy a jelhasznalat alternativ modja. Gondolom ez az amikor tartani kell a billentyut amig tolti es el nem suti a jelet. De ez valamikor mukodik, valamikor nem. Egyszeruen neha hiaba tartom, rogton ellovi a jelet (mintha roviden nyomtam volna), ami csak kabitas, de nem tolti fel hogy az oldalamon harcoljon. Nalatok is vacakol? Vagy en csinalok valamit rosszul?

Utoljára szerkesztette: Aborg, 2020.06.03. 20:32:37
#16201
Jah, halálfutamban toltam, most vettem észre. Eggyel lejjebb szedtem, és szépen meg tudtam gyilkolni. Nem volt könnyű csata, mindent bevetettem, de így volt jó.

Igen a kérdőjel azért idegesít, mert egyszerűen nem hagyja, hogy azt csináljam amit akarok. Mittudomén le kell mennem egy faluba, és akkor nem tudok, mert keresztbe-kasul csalinkázom a térképen, hogy a helyi kérdőjeleket vadásszam.
#16200
Igen, van az a kényszeres érzés hogy odamenj minden kérdőjelhez, de szinte biztos hogy időpocsékolás. Egy vacak nekkerfészek vagy banditatábor miatt kár fáradni. Jobb kikapcsolni, így legalább megmarad a felfedezés izgalma, ha útba esik oké, ha nem azzal se vesztesz semmit. Amúgy a DLC-k végre kiegyenlítik azt amit sokan hiányoltak az alapjátékból, azaz kapunk komolyabb főellenfeleket. A békakirály tényleg bosszantó, anno be kellett vetnem nekem is minden trükköt hogy győzzek, de a nehézséget azért nem kell visszavenni, hacsak nem halálfutamba nyomod.
#16199
Engem a kérdőjelek addig idegesítettek, amíg át nem néztem ki lehet-e kapcsolni őket, és megtaláltam, hogy ki lehet. Sokkal nyugodtabban játszom. Szinte minden infót leszedtem, nincs életerőjelzés, sebzésjelzés, GPS úvonalterv. Most fogom a főellenség életerőcsíkját visszarakni, ugyanis az oxenfurti békaherceggel küzdve olyan szinten sansztalan vagyok, hogy szeretném látni, hogy egyáltalán van-e esélyem, vagy vegyek vissza a nehézségből. 😄 Van egy-két ellenség, amit teljesen elcsesztek, pl. a békára nem hat rá semmi, de még az yrdennek a lövölöző variánsa sem (nem kezdi el lőni, wtf), ha a közelébe merészkedem, akkor ugrik egyet helyben és megsebez és fellök, távolról meg leköp, átlőve az energiapajzsot. Hát bazmeg! 😊
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.02. 21:43:53
Palinko
#16198
Jah nálam is ez a tapasztalat
Savaran
#16197
Ha elolvasol mindent és minden mellékküldetést megcsinálsz akkor 200 óra, a kérdőjelek 30%-a nekem sem volt meg skeligén a fele sem, akkor 600 óra lett volna a két végigjátszásom

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)