16775
banner
  • aderill
    #12170
    Igen próbáltam (37 szer legalább :) mondhatni végig AARD-oltam a helyiséget, csoda, hogy nem folyik be még a víz :)
  • aderill
    #12169
    A bombát még nem próbáltam, de köszi az ötletet, Este próba :)
  • aderill
    #12168
    Volt korábbi mentésem, és megpróbáltam úgy is , hogy csak íjjal, de úgy nem megy a többi sem. Íjat is cseréltem, lövedéket is, de semmi.
  • Palinko
    #12167
    nem volt gond szerintem, 2-3 helyen találtam ahol úgy érzem nagyon el lett lőve. de sokaknak meg az nem tetszik ahogy én fordítok, szóval... most hogy ezt is leírtam, továbbléphetek és kiemelhetem, hogy rohadt nehéz dolga volt a fordítóknak, mivel rengeteg rész rímelt és azt nem lehet olyankor rímelőre lefordítani csak nagyon ritkán, jól meg lett oldva, minden elismerésem. de tényleg nagyon dallamosan beszéltek, nem csak a lovagi tornán, hanem úgy egyébként is még Geralt is rímelt párat, mert valahogy ráállt az agya biztos :D

    a másik ami nagy előrelépés, hogy sűrűn alkalmaztátok, a parasztos beszédet, vagy hogy is mondjam pl a cipő pucoló tökéletes példa, az nagyon jó hangulatot adott.

    az egyetlen negatívum az volt, hogy eddig ilyen nem volt, mikor Geralt harcolni kezdett és mond egy mondatot az most úgy jelent meg hogy
    [EN] és akkor itt angolul hogy mit mondott. ez nem lett lefordítva, de egyáltalán nem számít. eddig mintha nem jelent volna meg semmi, viszont hogy így angolul írja ki egyeseknek zavaró lehet.
    helyesírási hibára nem is lettem figyelmes, bár én soha nem vadászom annyira őket, időzítéssel nem volt baj el lehetett olvasni kényelmes tempóban.

    ez a teljeskörű kritikám amit el tudok mondani
  • hun atlas
    #12166
    Nem, tuti forint, tegnap este olvastam azt a levelet, csak már arra nem emlékszem, hogy melyik küldetésben.
  • Daermon
    #12165
    Az floren volt úgy rémlik.
  • eje75
    #12164
    Nem... először számszeríjjal próbáltam az ajtó mellett: semmi... megpróbáltam a szakadék előttit, ott se működött... utána kínomban kipróbáltam a jelet...de az egész küldit újratoltam egy előző mentésből, és akkor se oldódott meg.... mind1...ahogy leírtam megy...
  • FartingSquirrel
    #12163
    Amugy osszessegeben nem volt sok gond a magyar szoveggel, ugye? :)
  • Palinko
    #12162
    lehet az volt a baj, hogy jellel aktiváltad a közelieket és valamiért nem jött össze én mindre számszeríjat használtam és dolgozott is.

    FartingSquirrel #12157 találkoztam már alapjátékban is, tudom én is nagyot néztem először, a Nilfgaardi pénznemet magyarították így le. hát érdekességnek jó.
    witcher és a pénznemek

    ugye mindhárom játékban főleg orennel dolgozunk.
  • FartingSquirrel
    #12161
    Szerintem meg az alapjtekban is volt forint az egyik toltokepernyos tippben.
  • FartingSquirrel
    #12160
    Volt, ahol le volt forditva forintra. Nem tudom, ki vagy hogy egyaltalan MIERT forditotta le...

    Mikor a feldarabolt hullaban megtalalod a florenes tarisznyat, az nem volt forint?
  • Daermon
    #12159
    Az nem floren volt?
  • hun atlas
    #12158
    Én csak egy levélben olvastam a nilfgaardi forintról.
  • FartingSquirrel
    #12157
    Amugy talalkoztatok a jatekban "forint"-tal? :) Mar a B&W-ban.
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.06.03. 08:42:40
  • eje75
    #12156
    Igen..jól mondod... ez igazán idegesítő bug...nekem konkrétan a tegnap estém ment rá: minden próbáltam, és semmi se segített, se repair, se semmi..újraindítottam a kezdeti mentéstől: semmi...megnéztem youtube videókat és mindenki simán kinyitja az ajtót nyílpuskával, nekem meg nem sikerült, sőt, pirosak sem voltak a kövek... bugos fos ez még mindig....
    aderill: dobd meg bombával és kinyílik az ajtó
  • Palinko
    #12155
    igen ahogy bemész a házba asszem balról van egy elszigetelt rész, ott van a tükör összetörve.
  • Myselor
    #12154
    jaj igen :D
    írja amúgy a naplójában hogy egy koldus átkozta meg aki tükröket árult :D biztos hogy ő átkozta meg.kár hogy nem tért ki rá gerált nem mondott rá semmit :D az vicces lett volna de gondolom ez is az oka hogy nem akartuk megkeresni a szemétládát aki tette vele :D
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.06.03. 08:19:54
  • FartingSquirrel
    #12153
    Valami osszetort tukor is van a hazban.

    Es futolag lattam egy YouTube-video indexkepen, hogy a dogrem atkanak Gaunter O'Dimmhoz lehet koze. Persze ez a jatekbol - tudomasom szerint - nem derul ki, ez csak feltetelezes.
  • Myselor
    #12152
    jaja tuti valami ilyesmi részletesen szétnézek mindenhol sőt volt már olyan is hogy én is egyből a jó nyomra akadtam de visszatöltöttem és megnéztem a többit is nehogy elmaradjon valami.később is lesznek még ilyen dolgok ám :o aminek örültem hogy előbb megtaláltam mert volt következménye.tuti ilyen ez is megnéztem az aztalt bent az összes kanalat a hullákat.és összeállt a kép:)
  • Palinko
    #12151
    a kanalakat néztem, emlékszem volt, hogy mondta hogy különösen régi kanál is van, meg a feliratokat is, valami biztos kimaradt akkor. de jó ezt tudni.
  • FartingSquirrel
    #12150
    Ott azt hiszem, mikor bemész a házba, akkor meg kell nézni a kanalakat. Vizsgálódni kell, különben nem tudod, hogy törd fel az átkot. Ezért nem volt olyan opciód. De ha le is ülsz enni vele, még ott is elronthatod...
  • Palinko
    #12149
    érdekes nekem nem dobta fel ezt a lehetőséget, csak megijedt tőlem és zavarhattam :D lehet, hogy túl hamar megnéztem a szekrényt, mert bementem jobb klikk, láttam az üstöt, el kéne bújni, hopp be szekrénybe, te meg elolvastál valamit és kiadta az opciót neked.

    ugyanúgy mint nekem máskor, hogy loptam könyvet a házban, akkor nem adta ki később az alázatos válaszlehetőséget ami a legjobb lett volna, hanem csak fenyegető vagy leszaró tudtam lenni. eddigi játék alatt nem is emlékszem hogy ennyire kellett figyelni. ez még összetettebbé tette az egészet :)
  • Myselor
    #12148
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor elbújsz a szekrénybe van egy lehetőség az átok megtörésére.persze elkell találni hogy oldod fel az átkot.ugye önszántaból eszel vele és kanál nélkül kell enni ez a logikus döntés.mintát pedig abból vesz geralt amit a szerencsétlen szörny kotyvasztott :D nem volt gond.megmentettem azóta nincs vele gond és amúgy bizony érdekes dolog ez:)
  • Palinko
    #12147
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én nem tudtam megmenteni, már Regis küldött oda és rámtámadt csak harc jöhetett szóba. de ha megmendtetted érdekes lesz foltos nyálat szerezni :D viszont biztos van rá megoldás, de ha átok ez és nem szörny, furcsa, hogy azt hitték, hogy kihalt, mert ugye az átok újratermelődik
  • sztar007
    #12146
    Az aardot próbáltad az ajtón? úgy rémlik az utolsó-ami a videón is van azzal nyílik.
  • FartingSquirrel
    #12145
    Hát, ez egy igazán idegesítő bug... :)
  • aderill
    #12144
    KOnkrétan így: https://youtu.be/qW5VVGF7cBM
  • aderill
    #12143
    Nem segített :(
  • sztar007
    #12142
    A nagymesteri páncélhoz az alapanyagokat belehet máshonnan is szerezni vagy meg kell venni a vendortol? Elég drágák.
  • FartingSquirrel
    #12141
    Ha biztos vagy benne, hogy az (ki van emelve pirossal), akkor bugos lehet. Javítsd a fájlokat GOG-ban vagy Steamben.
  • aderill
    #12140
    Sziasztok
    Az Arccal a rendhagyó felé, c küldetésben, mikor, lemész a víz alá, Moreau küldetésben, és a kőpumák vagy miaszösz harc után odaérsz egy szobába, ahol be kell nyomkodni a falon a "gombokat" AARD-al, hogy kinyíljon az ajtó. Az utolsó, a szakadék felett lévő gombot íjjal kell meglőni úgy nyílik. Na én ezt 2 napja lövöm és nem akar kinyílni. Plz help mi lehet a baj ? (az első 3 követ be tudom nyomni, el is tűnik az ajtó elől az alsó 3 kőzár). Már nem tudom mit csináljak, körbejártam mindent, de nem akar benyomódni. Thnx!
    Utoljára szerkesztette: aderill, 2016.06.02. 21:49:38
  • wedge31
    #12139
    Nekem is a farkas páncél a kedvencem.
  • TOMSILENT
    #12138
    Szvsz a nagymester farkas páncél elég badass. Bár a medve is bitang. Witcherhez illő.
  • wedge31
    #12137
    A witcher cuccoknál nincs jobb a szörnyek elleni védelmi értékük miatt, szvsz, az emberek nem annyira veszélyesek és a többi páncél többnyire arra védelmet / szúrás, vágás, stb /
  • TOMSILENT
    #12136
    Egy kis skellige
  • DantesHUN
    #12135
    Találtam olyan vértet, valami hercegi gárda kapitány, 250-es érték + 400 életerőt ad, és van hozzá három foglalat.
  • FartingSquirrel
    #12134
    Ha megnézed, mire válasz, akkor az valószínűleg nem lesz teljesen lespoilerezve...
  • FartingSquirrel
    #12133
    Fogalmam sincs. (Bár szinte az összes páncél- meg kardnevet ki kellett javítani. :D ) Nem tudom, én nem bóklásztam a játékban, és csináltam azt, amihez kedvem volt... Nem tudok, ilyen apróságokat.
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.06.02. 20:01:37
  • bunny
    #12132
    Tudom, hogy szőrözés, de a spolieres rész elé beírhatnátok, mi a téma, mert így a kieg közepén az ember valóban nem kíváncsi az azzal kapcsolatos infókra, de ha másról van szó, meg lehet hozzászólna. De így, hogy az egész hsz le van spoilerezve baromira semmi értelme nincs ...
  • MerlinW
    #12131
    Írtam privátot.