16775
banner
  • FartingSquirrel
    #12210
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bortonbe kerulsz, ahonnan kihoz az oreg cimborad... ;)
  • Myselor
    #12209
    aki végigvitte már esetleg tudja hogy...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha dettlaff megöli syannát mert nincs nálunk a szalag akkor mitörténik?kell harcolni vele?illetve mitörténik a végén ha dettlaff éledben marad már ha van ilyen opció?

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.06.04. 00:29:16
  • Myselor
    #12208
    mint írtam itt a játékban is hatalmas fejlődésen megy keresztül.nagyon aranyos a yen-es ending :) megnéztem mindet a ciris is tök jó de triss-é pl nemtetszett. amúgy a ciris endinget csak úgy lehet összehozni ha mind 2-t nőt ágyba visszük és összejön az édes hármas majd dobnak?:D
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.06.03. 17:19:13
  • DantesHUN
    #12207
    Könyvek miatt? Mert Sapkowski úgy írta meg, hogy ő Geralt igaz szerelme, illetve, ha olvastad a könyveket Yen karaktere sokkal mélyebb mint amit általában látni belőle, ez a cinikus beszólgatós, fennhéjázó, parancsolgató mindenkit manipuláló nő.

    Azért elég komoly karakterfejlődésen megy át-könyvekben- a senkivel se törödő nő, végül elfogadja lányának Cirit, és érte bármit feláldozna.
  • molnibalage83
    #12206
    Ezek szerint akkor a kiegben számítani fog, hogy Triss vagy Yen a választásod,
  • Daermon
    #12205
    Yenn nagyon jó 2. Triss a #1 :)
  • Myselor
    #12204
    nemtudom engem valamiért megfogott igaz hogy olyan amilyen de megvan a maga varázsa és nagyon dögös igen :D na meg ami a fontos egész új oldaláról ismerjük meg itt a kieg végén :) és ez nagyon kellemes csalódás volt vele kapcsolatban.én szeretem:) triss annyira nem jött be .
  • Palinko
    #12203
    miért ekkora Yennifer rajongótábora? ok értem új karakter, meg stb, meg tényleg dögös, de nekem egyértelmű, hogy Triss a befutó. bár mindenkire rámentem az alapjátékban, ez nem így lesz következő végigjátszáskor, mert egyértelműen Triss a favorit, már 3 játékon át velünk volt, meg legfőképp mert nem olyan undok Geraltal. Yen elég elviselhetetlen személyiségű, a könyvben sem szimpatikusabb, sőt úton útfélen kiteker Geralttal, eszközként használja céljaihoz stb, a játékban legalább sokszor segít.
  • Palinko
    #12202
    ja ez igaz, csak összekötöttem az előző hsz-ével és azért jött ki furcsán :D Henrietta bevállalósabb volt, több jelét is adta a játékban, de szerintem eltorzította volna a történetet, mert ha belénk szeret másképp viselkedik velünk egyes helyzetekben, így maradt a tesó.

    DantesHUN #12199
    jogos, összekevertem már a könyvekkel, ott vannak elég durva dolgok vele, de ott meg a lovászfiú nem stimmel
  • Myselor
    #12201
    na srácok én is a végére értem.nem siettem :D 53as lettem a végére.minden érdekes dolgot megcsináltam maradt még persze pár küldetés mellékesen de majd megcsinálgatom őket ha lesz kedvem mert nagyon jók azok is.egy szavammal kitudom fejezni milyen lett ez a kiegészítő .FANTASZTIKUS!tényleg sokszor szavakat nem találtam milyen történetmesélés van jelenetek minden annyira egyben van. a történet a csavarok és mégis eltudsz rajta igazodni és betudod határolni hogy az érzéseidnek és az elveidnek mik felelnek meg.ha ésszel játszol mindenképpen a jó befejezést kapod.kicsit aggódtam emiatt és kérdezgettem párat de eddig is sikerült magamtól az alap játékban és az előző kiegben is a jó befejezést kapnom.itt is összejött:) mivel én hűséges voltam yenhez végig így ő jött el hozzám és csodálatos asszonyka lett belőle megváltozott és sokkal szimpatikusabb így ő is már nekem:) nem bántam meg hogy őt választottam.nagyon jól sikerült a vége is a helyszínek minden nagyon szép de dettlaffot kicsit sajnálom eléggé meg lett szívatva szerencsétlen de hát sajnos így járt:) minden amúgy rendben volt és geralt mosolya tényleg kemény volt.belegondoltam hogy ennyi és nem lesz több kiegészítő és elszomorodtam...direkt nem siettem de mégis hamar a végére értem mert nagyon érdekelt.de hát sajnos minden jónak vége egyszer nem?:) és tényleg minden idők egyik legjobb rpgje és fantasy játékja számomra.imádom az egész világot a hangulatot a zenéket a karaktereket az egész witcher univerzumot.annyira lenyűgöz és annyira egybe van az egész hogy hihetetlen :) na mindegy csak ismétlem magam de nagy hatással volt rám ez az egész harmadik rész és főleg ez a kiegészítő.a többi endinget megnézem youtubon.köszönöm CD Project Red :D remélem a cyberpunk is hasonlóan jó lesz ja és hogy valamilyen formában visszatér még a wticher sorozat:)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.06.03. 16:37:09
  • FartingSquirrel
    #12200
    Szerintem nem Cirire gondolt, hanem Anna Henriettara :)
  • DantesHUN
    #12199
    Cirrivel meg a lovászfiúval? Max egy csók volt más semmi...
  • DantesHUN
    #12198
    Alapjáték, első, második, megjelenési sorrendben.
  • Madi92
    #12197
    A két kiegészítőt kronológiailag mikor érdemes játszani? Úgy érdemes, ha már az alapjátékot befejeztem vagy közben is teljesen elfér mindkettő?
  • Palinko
    #12196
    hát akkor képzelheted nekem milyen volt aki az elsőtől fogva játszott minddel, valamikor 2010 előtt találtam még rá, sőt mire ez a kieg kijött a könyveket is olvastam. de örülök hogy másnak is ütött.

    FartingSquirrel #12184
    hol? mikor? :D érdekes most egyáltalán nem volt kocsmás szál, régebben volt a klasszik rpg, hogy kérdezősködjünk a kocsmába, most meg egyszer mentem be hátha árulnak azt a cseresznyét ami kellett volna, de nem volt :D


    TOMSILENT #12188
    na neee az nagyon beteg lett volna, végig a lányának tekintette Ciri-t, ha a játékban nem is jön annyira át a könyvekből simán. azért az tabu kellett hogy maradjon farkalás ügyileg. meg Cirivel lehetett kefélni külön szóval nem gond. (hú remélem jól emlékszem, de a szaunás résznél azzal a lovászfiúval lehetett)
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.06.03. 16:21:08
  • sztar007
    #12195
    Van egy festék árus a kikötőnél a városban. Meg lehet találni rengeteget.
  • FartingSquirrel
    #12194
    Nem tudom.
  • FartingSquirrel
    #12193
    Meg? Nem meg bizony volt?
  • TOMSILENT
    #12192
    Festékeket hol lehet venni?
  • xido
    #12191
    oh..épp most ismertem meg alaposabban a könyvben,erre bekerült a játékba is :)
  • bunny
    #12190
    Én is végig nyilaztam, és simán sikerült. Esetleg próbálj más vesszőt használni, hátha segít. Érdemes amúgy küzdeni, mert -ez talán nem spoiler- a küldetés végén kapod meg az új mutagén rendszert. Én most tudtam le épp, szóval friss az élmény :)
  • Daermon
    #12189
    Igen nekem is úgy tűnik, hogy nagyon visszavettek a kufircolható nők menyiségéből. Kvázi: Witcher > Witcher 2 > Witcher 3. Tehát ahogy Geraltnak visszatértek az emlékei, úgy szexelt egyre kevesebbet :DDDD
  • TOMSILENT
    #12188
    Meg! Viszont sajnálom hogy kis herceg asszonyunkat nem tudtok megcsábítani a farkas iskola viperájával...
  • FartingSquirrel
    #12187
    Akkor remelem, az a "Meg bizony!" zaromondat nem volt helyzetidegen, odaillett. :D
  • TOMSILENT
    #12186
    Igen. Egyszerűen el lett találva, de nagyon. Sajnálom hogy ennyi a Geraltunknak a witcher kalandja...Igazán csinálhattak volna még egy kiegészítőt Cirivel.
  • FartingSquirrel
    #12185
    Melyik mosolyra gondoltok? Mikor Regisszel valo iszogatasnak a temetoben vege van?
  • FartingSquirrel
    #12184
    Ilen munkat kerestem, es szerencsem volt... :)

    Amugy Dandelion is feltunik, ha ugy jatszod...
  • TOMSILENT
    #12183
    Az a mosoly kajak szíven ütött igaz, nem játszottam az elsővel, se a kettővel de valahogy úgy nagyon átjött hogy sok mindent át élt...
  • DantesHUN
    #12182
    Nem semmi...ilyen helyre oda költöznék, mármint a valóságban-és nem a szörnyekre gondolok- egy ilyen szép borvidékre, hangulatos házak...nem semmi
  • Palinko
    #12181
    nem tudom, ez is nagyon szép amit a képen látunk, de nekem akkor volt áll leesés, mikor átment az estébe, és egyik magaslatról beláttam a kastélyt ahol még világított pár szoba, volt egy kis hegy is benne, meg a csillagos ég nagyon gyönyörű, este érdemesebb jóval feljebb tartani az egeret mint a szokásos. tényleg lélegzet elállító, csak nem akartam csinálni képet a gagyi minimum beállításaimmal, majd valaki úgy is készít ultrán :D
  • Palinko
    #12180
    mert az, hogy a végén
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri, másnak Yen, gondolom Triss is benne van a lehetőségekben (majd meglátom a new game plus végén) odajön az nem elég? kicsit karakteridegen lett volna, de biztos élveztük volna de akkor sem az a karakter aki maga köré rendezi a barátait, akikről sokszor nem is tudja épp merre járnak, inkább az a karakter aki belecsöppen a dolgokba, sosem tudja mi várja a következő sarkon. szó szerint is. igaz Dandelionnek jól állt volna ez a vidék, de mondták is, hogy lehet fellógatják, ha feltűnik, sokat kevert ő ezen a vidéken :D szerintem el akarták kerülni karakterek túlhasználását. nem véletlen szerintem hogy Zoltan sem tűnt fel. Regis aki feltűnt még az első részben volt említve, kb 2-3 sor juthatott rá mikor ittunk Shani buliján, apropó Shani látod ő is csak a kiegészítőben meg az első részben volt, a tó úrnője dettó, bár mostanra kapott egy gatyót :( első részben még elég merészen voltak full meztelen karakterek, igaz valami növénnyel volt rejtve az első részben itt ott :)

    szóval ügyesen használták a karaktereket, egy házavató buli bár jó lett volna, de nem a witcher világa, nagyon nem.
    ez sokkal személyesebb volt, jó volt Cirit látni nagyon. meg ahogy befejeződik, hogy dob Geralt egy rejtelmes fél mosolyt az mindent visz :) mintha ezzel köszönné meg, hogy kalauzoltuk a 3 játékon át, ez tényleg a fanok miatt került bele :)
  • Daermon
    #12179
    Ugyen ezen agyaltam mikor kész lett a birtok :)
  • Shep
    #12178
    Amúgy biztos, hogy sokkal szebb az U4? :D
  • Anonymus11234
    #12177
    Egy Mass Effectes Citadell DLC szerűséget belerakhattak volna a végére, hogy Geralt a birtokán tart egy nagy bulit, ottvan majdnem mindenki aki számít, majd a régi szép emlékekről beszélgetnek stb.
    Szívem szakad volna meg, ha ezt megcsinálták volna :)
  • hun atlas
    #12176
    Én abból arra emlékszem, hogy "Requiescat in pace."
  • Palinko
    #12175
    ja nem párbeszédben volt, csak harc előtt. csak érdekes volt, hogy eddig nem emlékeztem ilyenre és most jött elő. egyébként tesztelő voltál, vagy fordító is? vagy hogy kerültél egyáltalán ilyen pozicióba? mert nem sűrűn fordul elő, hogy ilyen személlyel egyáltalán beszélhetünk, általában nem fedik fel magukat, nehogy véletlenül megsértsék a titoktartásit.

    közben azon gondolkoztam, hogy a hearth of stoneban elsütötték a menyegzős jelenetet, ezért, meg hát a közhangulat miatt se nagyon lehetett most egy jó szüreti bál, pedig nagyon állat lett volna, ha Geraltal részegen kellett volna préselni a szőlőt :D
  • xido
    #12174
    én meg Assassins creedből
  • hun atlas
    #12173
    Ja, erre emlékszem történelemóráról. :)
  • Kurfürst
    #12172
    Florin, floren = magyarul forint, ugyanazt jelenti. Eredetileg Firenze (Florance) fizetőeszköze volt, onnan vettük/vették át.

    Lehet hogy a fordító kicsit benézte a konzisztenciát, elfordult tárgyaknál is asszem.
  • FartingSquirrel
    #12171
    Ja, a rimeket jol megoldottak - szerencsere nem kellett benne javitani. :)

    Az [EN] pedig bug, nyilvan. De ha csak akkor volt ez, mikor harcolni kezdett, akkor annyira meg nem para. Ha egy jelenet alatt van ilyen, az mar annal inkabb. :D

    A parasztos/koltoi beszed meg neha eleg cifra volt. Volt, hogy at kellett irni, mert nem volt olyan szo. :D (Legalabbis harmunk kozul meg egyikunk sem hallotta, es meg a Google sem adott ra talalatot.) Azert egyensulyban kell tartani a kozerthetoseggel valamilyen szinten.