16775
banner
  • Madi92
    #12250
    Értem én, hogy működik, egyszer már Velent majdnem befejeztem, sőt még Skeligére is átnéztem kicsit, de aztán abbahagytam, hogy "teljes" legyen a játék, az élmény.(Kieg+patchek) Roach módot már kinéztem magamnak, de először még az alap játékkal próbálkozom. Illetve néztem még pár módot, pl Preparation és Friendy Hud, illetve majd lehet felrakok egy Potion Lenghtet is, mivel ez majd balancolja a Perpartiont némileg. Sajnos Prep még nem működik az új játék verzióval, szóval még nem tudom felrakni.
    Van pár saját szabályom, amit próbálok betartani az immersion kedvéért. Nem gyors utazok, nem veszek el semmit onnan, ahol emberek laknak. Meditálni is csak lakott területen, vagy tábortűznél próbálok. (ami néha necces, a potion hatás rövidsége miatt, bár alkimista úton járok, szóval majd megnő.)

    Tudom, hogy a Roach ezt mind magába foglalja, de akkora változást egyelőre nem szeretnék még.
  • Palinko
    #12249
    hát ebben a játékban jól kell egyensúlyozni, néha a saját szintedhez kötődő küldetést nem tudod megcsinálni egyszerűen mert úgy regenerál életet az ellenfél 2 szinttel később meg lenyomod könnyedén. ez a játék része, ezért kell ügyesen egyensúlyozni, hogy ne túl hamar csináld mert nehéz lesz, de ne is túl későn mert nem ad xp-t sztem ez jó és ad egy sajátos stílust neki

    ha nem akarod ezt elfogadni ott a School of Roach mod amit már emlegettek, de fel kell készülnöd, hogy sok minden körülményesebb, meg idegesítőbb, pl potiont ha megittad mindig manuálisan kell újratöltened nem automata stb.
  • Anonymus11234
    #12248
    Végre visszatudtam menni Skelligére a szigetre a 48-asl királygriffhez és megtudtam ölni, ahhhh dejó érzés volt :D
  • Madi92
    #12247
    Jáj.
    Most jártam a griff páncél barlangban. Lvl 11 ként mentem oda. A küldetés is lvl 11et javasol.
    Eljutottam a hátsó szekcióig, erre a semmiből bespawnol egy lvl20-as Lesi.. :D
    Tudni kell, hogy a birghtness eléggé lowon van, szóval fáklya nélkül semmit nem látni, és hát így eléggé be*ostam. :D (Nem is láttam még korábban Lesi-t)
    Persze one hitelt. Oké.
    Következő próbálkozásnál nem jött elő, szóval elkezdtem a harcot, az Ekimmarával ami Death Marchon nem is olyan egyszerű dolog.
    Erre, mikor már csak az élete negyede maradt csak meg, megint bespawnolt a Lesi.. :D Fuuu szép keringő volt és félelmetes is, mert olyan hangja van a Lesinek, hogy aaa én meg a fáklya hatókörén kívül nem is láttam semmit. (Macska még nincs)
    Nagy nehezen leküzdöttem így is az Ekimmarát, majd futásnak eredtem, mert esélytelen volt kezdeni vele bármit is. Igen ám, de a menekülő út mérges gázon vezetett át, szóval gyorsan benyakaltam egy arany oriolét majd run, de jött utánam. Viszont ő elég masszív dmg-et kapott a gáztól, szóval rövid úton be is végezte.
    Kicsit csalásnak érzem, hogy így "öltem" meg, de úgy érzem, hogy neki meg nem kellett volna ott lennie. Ettől függetlenül hangulatos és para volt az egész. : )
  • mike01010101
    #12246
    Most nyomom az új DLC-t. Nehéz feldolgozni, hogy ilyen szint és minőség létezik. Igaz nemrég kicsit bővítettem a gépem (16 GB RAM került be) szépen fut, de nem ez a lényeg. Az egész kidolgozottsága, szellemessége lenyűgöző. Jelenleg (és még pár évig) biztosan überelhetetlen. Bocs hogy ömlengek, de kevés a jelző :)
  • Palinko
    #12245
    én kardozósokat nyomtam volna, de alig volt mutagénem :D egyet sikerült csak, nem jutottam el a feltámadásig, de így is már visszatöltött életet, azért durva ez hogy 180 másodpercig ha kihúzza az ember már mindent beleadhat nem gond ha lemegy az élete. durva lett ez a fejlesztés. na mindegy már new game plus majd most jobban összegyűjtöm.
  • Myselor
    #12244
    meg is vannak az új fajta képességek ez a fagyasztós ez kurva jó :D a többit még nem próbáltam.majd még jobban bele lesek ^^
  • Myselor
    #12243
    az is jó lehet
  • Myselor
    #12242
    én azt használom hogy alapból pajzsal indítok .meg talán még valami harc segítőt nemtudom pontosan de azok bejönnek
  • Zegi Norbi HUN
    #12241
    Szerintem sok közülük elég jó. Én például a medve páncélra a "Belegabalyodás"-t raktam, Irisre a "Csonkolás"-t, a medve ezüst kardra meg a "Feltöltés"-t. Yrden jel ezek után eléggé durva szerintem, a kard is jól néz ki, mikor valamelyik jel járja át a következő csapásig meg kapsz mellé egy hatalmas plusz sebzést is. Nem volt olcsó, de én nagy hasznukat vettem és kicsit feldobta a játékot is :)
  • RatBaG #12240
    hearts of stone-os rúnákat használja valaki?
    én nem igazán foglalkoztam velük, nem nagyon éri meg egyik sem.
  • Daermon
    #12239
    Végeztem én is :) Rettenetesen jó volt az egész :) Tényleg az egész játék egy etalon lett!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Detlaffot megöltem, Syenna és Anna kibékültek a végén, de az őrparancsnoknak szóltam azért. Triss pedig eljött, mert vele volt a románc az alapban. És meglett persze az Aerondight, elég könnyű volt, jó volt megint látni a Tó Úrnőjét az első részből.
  • Tatyla
    #12238
    Én azt a mutagént használom, dermesztő fagy a neve pillanatra lefagyasztja az enemyt ha kritel akkor bele is döglik
  • Myselor
    #12237
    okés köszi majd meglesem:)
  • sztar007
    #12236
    Most nem ugrik be melyik, de küldetés leírásába ott van Triss (vagy ha gondolom az alapjátékba Yennt választottad akkor az ő) neve.
  • Myselor
    #12235
    értem köszi:)
  • Myselor
    #12234
    mi a küldetés neve?mert megkaptam de nemtudom melyik lehet az
  • sztar007
    #12233
    Nem a birtokon, egy melléküldetés (a városban egy gyerek adja oda Triss levelét amit neked írt-úgy indul a küldetés) ad 12 különböző mutációt, de csak 1 lehet aktív azok közt van az a jeges aard jel is.
  • sztar007
    #12232
    Ez 53-as witcher szett: http://www.gosunoob.com/witcher-3/hen-gaidth-armor/attachment/witcher-3-hen-gaidth-armor-stats/
    Jobb szerintetek mint a 40-esek?
  • FartingSquirrel
    #12231
    Ezek újítások a jelekben. Az Igni pl. instant porrá tudja égetni az ellenfelet...
    Többet nem tudok. :D
  • Myselor
    #12230
    srácok előbb láttam egy csaj játékában hogy amikor az ard jelet használta ilyen kurva nagy hatóerejű jeges valamit baszott le és 3 bandita darabokra esett szinte egyből tőle.ez micsoda és hogy kell?nem igazán foglalkzotam a mutagének vacakkal a birtokon ott lehet ilyesmit?
  • FEARka
    #12229
    Én 18/19-ig jutottam el úgy, hogy csak árusokkal (kovács, fogadós, kereskedő) játszottam. Ezen a térképen 18-t jelez.
  • Tatyla
    #12228
    Kéne kis help, gwint skelige pakliból hiányzik 4db gyanítom hős kártyák elméletileg játszottam mindenkivel akivel lehetett
  • blackcalibra
    #12227
    Sziasztok!
    Nincs valakinek véletlenül Wild Hunt és Blood and Wine kieg eladó? Asszonypajtástól kaptam az alapjátékot dobozosan, ugye GoG-os a cucc.
    Hála istennek a wirágboltival csak nagyon keveset játszottam, amolyan teszt jelleggel, most szeretném akkor elkezdeni elölről az egészet de akkor már legyen meg egyben az egész az elejétől fogva. Az lenne a legjobb, ha dobozos formában lenne meg a két kieg is.....
  • FartingSquirrel
    #12226
    Én úgy tudom, hogy ha elkezded a kiegésztőt, akkor az alapjáték küldetései nem lesznek elérhetők. A második kiegészítő meg történetileg nem illik az alapjátékba, csak utána.
  • Madi92
    #12225
    Pont ezért foglalkozok vele. :D Mert nem tudom, hogy mikor érdemes őket megcsinálni. Mert szeretném, ha egy kerek történet bontakozna ki.
    Tudom, hogy nem kapcsolódnak össze, de ha az alapjáték kereteibe belefér valamelyik, akkor azt megszeretném csinálni még közben.
  • Shep
    #12224
    Hát akkor meg lehet nem a kieggel kellene foglalkoznod (még) :)
  • Madi92
    #12223
    Fogalmam sincs, mert még soha nem játszottam végig az alapot sem. : )
  • DantesHUN
    #12222
    37-es szint kell a ,második kiegészítőhöz, ha nem fejezed be az alapot honnan lesz meg a szinted?
  • Myselor
    #12221
    a második kiegészítő előtt érdemes végigjátszanod mert az tulajdonképpen utána játszódik az első kieg meg valahogy közte
  • Madi92
    #12220
    Valamiért szét ment a fórum, szóval nem találom ki írta, hogy milyen sorrendben érdemes játszani a kiegészítőkkel.
    De azt még láttam, hogy Alapjáték<kieg 1<kieg 2
    Kérdésem még akkor, hogyha mégsem fejezem be előbb az alapjátékot, akkor lemaradok valami karakterről a kiegészítőkben? Nagyon nem illenek bele a végjáték előtti történésekbe?
  • Myselor
    #12219
    shani egyszerűen nemtudom a haja se :D fontos nállam a haj. :DD nemtudom a személyisége sem fogott meg.az elsővel is játszottam ott se vonzódtam hozzá különösebben:) ja amúgy igen vivient is elkaptam volna :D kár hogy nem hálálta meg a dolgokat egy kis ungi bungival a folyóban vagy valami :D
  • Shep
    #12218
    Sokkal? Szerintem nem, ráadásul van jó pár dolog ami szebb a w3-ban.
  • Palinko
    #12217
    ja nem vagyunk egyformák, megértem Yen azért nagyobb jelenség mint Triss. Shani nem tudom miért nem jön be, de erre is biztos megvan az okod, lehet ha nem játszok a W1-el nekem is ilyen ez meg ki? érzéseim lennének. bár W1-ben nem nagyon kedvelt miután nem rá bíztam a mágiatudással rendelkező gyereket hanem varázslónőre...

    Annával kapcsolatban egyetértünk nagyon jól néz ki meg vagány is, bár én a végére inkább kiábrándultam belőle... mert a modern diktátorok jutottak már eszembe róla. de azért meghajtottam volna én is, sőt Vivient is már előbb, vagy valakit. nekem se jött be annyira Syanna, de hát ha csak ő van akkor vele kellett beérnem
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.06.03. 18:55:03
  • Myselor
    #12216
    ja és mint írtam már sokszor én végig csak yennel kufircoltam de Anna Henriettát szívesen lenyomtam volna ha értitek.
    nekem ő nagyon bejött külsőre és belsőre is :D kemény kis kanca mentem volna vele pár kört
    de sajnos őt nem lehetett elkapni csak a másik hercegkisasszonyt de az meg nem tetszett különösebben csak a segge xd azért meglestem milyen vele a jelenet :D vicces volt és érdekes majd visszatöltöttem .
  • Myselor
    #12215
    igen sok mindenben igazad van de ez ugye ízlsés kérdése is ki kit választ nekem triss annyria nem jön be :D shani meg végképp.és szerintem ennyi rinya pina belefér yen-től :D különben jól meg lett csinálva a letelepedés végül ami az alap játék endingjében volt lényegében most elértük :)
  • TOMSILENT
    #12214
    En Anna henriettara ertettem es nem cirire.
  • Palinko
    #12213
    dögös, de megnézed minden varázslónő dögös a witcher világába, mert bűbájt használnak, nem mondom meg milyen Yen igazából, elég annyit tudnod, hogy varázslónőnek azok állnak akik nem kellenek senkinek mert olyan rondák így elmennek varázslónőnek... persze aztán kikupálják magukat.

    láttam videón a Yen-es endet mert aki felrakta a jó endet annak is pont Yen jött... és hát tényleg lazább témákat hozott, lekerült róla a stressz másmilyen volt mint általában, de itt is nyavajgott a ruhái miatt, hogy majd melege lesz, de majd Geraltot kergeti itókáért. már itt is fel tudott húzni, főleg olyan előélettel ami neki van :D valahogy nálam nem opció, nekem a nagy dilemma Triss és Shani lenne.

    Molni, igen számítani fog, de van még egy dolog ami talán befolyásolja.
    tudod van ez a dilemma már az elmúlt 2 részben, hogy milyen lenne ha Geralt letelepedne stb, az ismét felkerül a játék végén mint a 2. végén is feljött. na itt, hogy mit választasz lehet, hogy befolyásol. pl kalandozzunk tovább = Ciri, telepedjünk le = szerelmed
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2016.06.03. 18:03:47
  • AntiHero
    #12212
  • Myselor
    #12211
    ja tényleg.már írtátok is.köszi:) jaj amúgy nem emeltem ki a mesevilágot :D pedig kurva jó volt nagyon ötletes és humoros volt :D jót szórakoztam kár hogy nem volt kicsit hoszabb ^^