16775
banner
  • Minuteman
    #12290
    A lovagi tornán a csapatbárbaj részt hogy kell megnyerni? Mert nem értem: győzünk, szerintem én ütöttem le a legtöbbet és mást hirdetnek győztesnek. Fontos megcsinálni, vagy csak egy kis jutalomtól esem el?
  • Myselor
    #12289
    amúgy én vagyok az egyetlen aki a blood and wine borítója alapján arra számított hogy geraltból vámpír lesz valamilyen formában és gonosz lesz ? :D valahogy ahogy ott ül a székben a borral olyan vámpíros .sőt az is megfordult a fejemben hgoy valami mágia miatt lesz egy geralt klón aki lesz a vámpír lord.
  • TOMSILENT
    #12288
    Nem nagyon izgat a játék modolása. Ha nagyon mozgat, szedd le. mentéseidet mentsd ki aztán hadd szóljon..kb 2 hete valahogy mindig megkérdezed hogy "hátha valaki nem-e akarja kipróbálni?"
  • Myselor
    #12287
    hát igen egy csomót én is megcsináltam már .lassan végzek és mindig találok valami újat :D a kulcs alakú kanalat feltudnád még szerintem venni ha megnézed valahol hol volt a háza a bűzdémonnak.ott találtam.ezt a remetét meg szintén megtudod találni ha megnézed hol van a helye.
  • Palinko
    #12286
    nem segítettem, de az a kulcs alakú kanál sem volt meg, többet kellett volna nézelődni elbújás helyett. mert hiába tűnik úgy, hogy minden küldi megvan, mégsem találtam rá mindre ezek szerint.

    kéne egy gomb, hogy oké azt hiszem végeztem, megnyomnám és ha fel van véve a küldi vagy teljesítve van nem tesz semmit, de ha nincs akkor naplóba bekerülne. na majd újrajátszáskor.
  • FartingSquirrel
    #12285
    Mentéseket ki lehet szedni. De nem hiszem, hogy elbaszná őket, akkor biztosan le lenne írva.
  • molnibalage83
    #12284
    Nem kockáztatom a meglevő mentésemet... A kiegeknél meg nem tudom, hogy működik -e...
  • FartingSquirrel
    #12283
    :DD
    Szirentem itt az ideje, hogy te próbáld ki. :)
  • Myselor
    #12282
    hát igen én is bántam.mekkora poén de hát komolytalan lenne végig így menni keszeggel:)
  • molnibalage83
    #12281
    A Roach MOD-ot még mindig nem próbálta ki senki?
  • FartingSquirrel
    #12280
    Mit nem adott be? Segítettél az alvászavarokkal küszködő remetenőnek?

    Myselor:
    Hatalmas volt. Én szomorú voltam a végén, mikor elmúlt a gomba hatása...
  • Myselor
    #12279
    passz.tudok segíteni nagyjából merre találod a küldetést.felszedted a kulcs alakú kanalat a bűzdémonnál?én igen és miután megtudom hova menjek keresni egy stúdiót és kincset arra fele lovagoltam majd egy remete nő házába botlottam.kijelezte a térkép a narancs felkiáltó jelet
  • Palinko
    #12278
    nekem ezt miért nem adta be?
  • Myselor
    #12277
    nem láttam hogy írt volna valaki a szellemlovas küldetésről de valami hatalmas amit keszeg rendez ott
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meghaltam azokon a dumákon amit tol meg geralt kérdései hát kész hatalmas hogy saját játékukat így kifigurázzák pl a ló a irányítása sírtam :D
  • Myselor
    #12276
    amúgy ez a börtönös rész meg minden a bad endingel annyira durva :D fel is akasztottam volna magam ha így siekrül xd elnéztem mások reakcióját is .aranyos :D
  • RatBaG #12275
    jááj árányeső...

  • Tatyla
    #12274
    Időközben rájöttem hogy rossz helyről akartam bejutni
  • Tatyla
    #12273
    Van egy kocsma a nagy tértől nem messze de az be van zárva állandóan az mikor nyit ki, ez a herés szobor alatt van?
  • Palinko
    #12272
    fővárosban, nincs is elrejtve ott a kovács ikon, tőle kapod a páncélkeresés küldit.
  • Daermon
    #12271
    Na ilyen lett végül az én buildom:
  • molnibalage83
    #12270
  • Soldiers
    #12269
    Hii

    Mester páncél készítőt melyik városban találok??
  • Palinko
    #12268
    na most gondold meg én leggyengébb fokozaton játszok és így is volt, hogy levertek :D jó szar lehetek, pedig láttam még tőlem is rosszabbat youtubon. igaz csak néha vernek engem is le, de akkor tölti az ellenfél az életet mint a fene :D meg spórolom a fecskét meg sem iszom úgy meg nem csoda. most közép fokozaton próbálom majd a játékot, lehet nem lesz nehezebb meg a legnagyobbon sem annyira nehéz, de azért a kiegben eléggé harapták az életet, igaz az új kardokkal a witcher is nagyot hasított.

    meg az ellenfelek annyira gyorsak lettek, hogy a játékosnak is witcher reflexekre van szükség, nem elég már animáció kezdetekor nyomni a védekezést, már mikor hátralép hogy onnan rontson nekünk akkor kell védekezésünket indítani, hogy mire odaér már fel legyen emelve a kard. mikor indítja a támadást és emeljük a kardot már elkéstünk :D

    de azért nehéznek semmiképp se mondanám, de nem is a nehézsége, könnyűsége miatt játszom engem a történet ragad magával meg a tájak más nem érdekel.

    TOMSILENT #12261
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez akkor a totál bad ending, mert nem elég, hogy megint szörnyekkel kell alkut kötni, ráadásul a városban is folyik tovább az őrület. mert a "csoda biszem baszom országban" annyi előny van, hogy a kinti világban csak egy pillanat, az a csodaországban egy nap, tehát nem gyilkolják a város népét még te kiélvezed az új világot :D
  • Shep
    #12267
    Dimeritium cuccokat kinél lehet venni?
  • Myselor
    #12266
    nézek egy csaj streamjét éppen és elfelejtette a szalagot visszaszerezni,szegény olyan döbbenten nézett amikor rájött a dologra .vagy 5percig gondolkodott most mi legyen sajnos nincs vissza mentése.sajnálom szegényt olyan aranyos volt:)
  • Myselor
    #12265
    de amúgy tökre hasonlít is rá a nő.vagy nemtudom.leengedett hajjal milyen lenne.én úgy hiányolom amúgy belőle ezt a questet kár hogy nem játszották ki.nem panaszkodom tényleg annyi tartalom van és fantasztikus minden küldetésd de na érted :)
  • RatBaG #12264
    ez a bankos quest hatalmas, a bürokrácia útvesztői... sírtam :DDD
  • TOMSILENT
    #12263
    Meg szerintem még a menüben is ő sétálgat ott hátul a pajtában...
  • Myselor
    #12262
    oh értem köszönöm szépen az infót és a videót.tényleg epic:) az egész witcher 3 úgy ahogy van.
  • TOMSILENT
    #12261
    Az én voltam, az első kijátszás bad ending lett a B&W-ba mivel az ősért mentem el és nem a csoda biszem baszom országba. Na szóval a következő spoilerbe megy Myselor.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha azt választod hogy a bruxa vigyen el a láthatatlan őshöz akkor először segítened kell neki, lesz egy árgyerekek otthona ahol igencsak betámadtak a vámpírok és mikor meg mondja hogy öld meg az az alsórendű vámpírt aki szétkapta a kis kölköket (persze egyet meghagyott...és mondja a bruxa hogy vigyáz rá és énekli neki azt a bizonyos dalt. Mire visszatérsz a levágott trófeával a csajszi mecsappintja a kisrác vérét, meg akarod ölni de a kisrác megvédi és a bruxa is kidumálja magát hogy nem annyit csapol belőle hogy káros legyen...és akkor mondja Geralt hogy egyszer még visszajövök érted és akkor ugrott be nekem a cinematic...egyszerűen epic...nincsenek szavak.

    Íme a videó róla.:
    mikor elindulsz megölni azt az alsóbbrendűt.


    mikor visszaérsz.


    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2016.06.04. 21:34:57
  • Myselor
    #12260
    valaki írt itt valami küldetésről amiben valami bruxa szerepelt és valakinek lecsapolta a vérét majd geralt mondta neki hogy majd visszajön érte és itt beugrott neki a cinematic trailer az hol van vagy miaz?kár különben hogy nem rakták bele azt a küldetést annyira jó lett volna :|
  • Myselor
    #12259
    azért dettlaff tud meglepetést okozni az utolsó harcnál ha nem vágod mit kell :D először csúnyán elkúrtam de utána könnyedén ment mondjuk. a többi boss mondjuk nagyon könnyű lett a kőszívűben keményebbek voltak a bossok szerintem
  • molnibalage83
    #12258
    Mikor a játékosok egy része sírt, hogy nehéz a játék? Sajnos a mai átlag játékosnak ezt a szintet kell belőlni. A Skyrim survival MOD-ok kurva jók, de hga alapból olyan nehéz lenne, mindenki lehúzná a játékot.
  • Madi92
    #12257
    Tudom, hogy így is nagy munkát implementáltak a játékba a fejlesztők, de igazán gondolhattak volna a HC játékosokra, valami Survival opció jelenlétével.
    Pl: Meditáció Witcher 1-es formájában lenne. (Csak tábortűz, egyesével kell gyártani a cuccokat stb stb.)
    Kevesebb hasznos loot, ergó lenne értelme az egész pofás craftrendszernek.
    És én még akár evés, ivás, alvást is szívesen látnám. :D
    Ilyesmik.

    Tudom a Roach mod ezt csinálja, de jobb lett volna, alapból egy ilyen lehetőség.
  • kutyakiki81
    #12256
    Én még csak nemrég kezdtem el az alapjátékot. Ma így oldottam a Dzsinn problémát :D



  • molnibalage83
    #12255
    Ha nem korlátozod le magad a W3 alapjánték a legnehezebb szinten sem jelent semmiféle kihívást.
  • Palinko
    #12254
    áh az lesz mind az egyben sztem hogy minden bokrot meg kellett tépni főleg a fecskefüvet, meg elgondolkozni, hogy megéri-e most elhasználni vagy meglesz a nélkül is :D bár a 3 alap rendszerében meg mindig elgondolkoztat, hogy meditáljak-e ha megittam valamikor egy italt, mert akkor meg az alkohol fogy ugye :D inkább megyek elpusztítok még 2 fészket, meg megiszok még 3 italt, hogy ha már fogyik az alkohol minél többet töltsön :D
  • molnibalage83
    #12253
    De gondolom, akkor többet is ér a potion, mert azonos nyersanyg mennyiség és hatás esetén igen hamar elfogyna minden...
  • RatBaG #12252
    nektek működik a lock on target?
    állítottam már mindenféle billentyűre, de egyszerűen semmit se csinál.
  • cylonflatus
    #12251
    A Hearts of Stone-t nyugodtan játszhatod párhuzamosan az alapgémmel, csak legyél kb olyan erős, ami az ajánlott, az új kieget meg nem próbáltam még.

    Más: a Fools Gold még mindig bugzik, ezt már nem hiszem el. Pedig újratelepítettem mindent, csuma új játékot kezdtem, hogy végigviszem újból a már teljesen kiegészült játékot, persze a legújabb pöcsök is fönt vannak, és mégis. Lefagynak az útonállók, amikor rám támadnának, csak állnak és nem reagálnak semmire. Meg se pusztulnak, anélkül meg nem tölti be a következő scriptet. Kurva idegesítő.