16775
banner
  • Kurfürst
    #12330
    Az elején elég nehéz volt, de olyan 15 szint körül elkezdtem fejjebb rakni, most Csontzene és Vérpatakon tolom, ez azért már kellő kihívás, elég nagyot ütnek az ellenfelek, vigyázni kell és fel kell készülni..
  • Palinko
    #12329
    a 2. és a 3. :D de én is a 2. ra értettem.
  • Myselor
    #12328
    én is felülről a másodikon játszom az kellő nehézséget hozott időnként bossoknál.ha másra vágyom akkor ott a dark souls :D
  • genndy
    #12327
    Az nem, az a 3., Csontzene és vérpatak.
  • FartingSquirrel
    #12326
    Szóval a 2. a négyből. :) Oké. Amúgy Kard és Vérpatak talán...
  • Anonymus11234
    #12325
    Nemtudom már megmondani, mert letöröltem a játékot, de asszem felülről a második, kard és valami, amire alapból be akar dobni kezdésnél.
  • Daermon
    #12324
    Felülről a 2. most nem tudom mi a neve.
  • Shep
    #12323
    Tegnap úgy elkalandoztam (már megint, storyban még semmit nem csináltam a kocsma után), hogy belefutottam egy hanza erődbe ahol levágtam 1 órás küzdelem árán a sok halálfejes banditát meg a 4 ujjú Fibakárkit. Lassan lehet el kellene kezdeni a történetben is haladni :) Ja, és ott amúgy a kutyák végtelenségig jönnek amíg ki nem pucolod a helyet, a kaputól jobbra a dudvában idéződnek folyamatosan, kicsit illúzió romboló.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.06.06. 13:53:06
  • FartingSquirrel
    #12322
    4 nehézségi szint közül melyik a közepes? (Nem te vagy az első, aki ezt mondja, és kíváncsi vagyok, mert nem értem.)
  • Andrews2007
    #12321
    Igen azokból is szinte már az összest legyőztem ,de mostanában így 25 ös level felett van amelyik nem ad semmit. Régebben adtak..
    Utoljára szerkesztette: Andrews2007, 2016.06.06. 13:36:23
  • Anonymus11234
    #12320
    Közepes, az elején haltam meg párszor, míg nemépítettem semmit a talentfán, de mikor elkezdtem, halhatatlan voltam.
  • hun atlas
    #12319
    Mármint küldetéseken kívül is tudsz lapokat nyerni. Egyszerűen odamész egy árushoz és kihívod egy partira.
  • Daermon
    #12318
    Nem vészes szerintem, 1-2szee haltam csak meg. Pont kényelmes.
  • Palinko
    #12317
    reméltem hogy nem kell eddig eljutni :D
  • Andrews2007
    #12316
    Igen azok meg vannak a főküldetés kész a nyerj el kártyákat szekcióból. Csak a gyűjtői küldetés nicns meg arra írt 4 Novigradi és 2-Skellige-set elvileg.
  • hun atlas
    #12315
    Vannak kártyák, amiket nyerni tudsz. Általában kereskedőkkel, kovácsokkal kell megmérkőznöd, ha nyersz, tiéd a lap.
  • Andrews2007
    #12314
    Van most ez az új gwent könyv. Nem hibásan van fordítva, nem a kártyafajtákat írja ki, melyikből mennyi kell még? Azt írja 4 novigra és 2 (vagy 3 most nem emlékszek) Skellige. Már bejártam Novigrad jó részét de nem találtam kártyaárusítókat újakat. Már nem sokat kéne megszerezni. De talán Toussaintban is majd megvehetőek ezek a hiányzóak?
  • TOMSILENT
    #12313
    Ez a küldi mikor Roachal beszélhetünk valami hatalmas
  • molnibalage83
    #12312
    Mennyire találod nehéznek így?
  • Daermon
    #12311
    Nálam működött.
  • Daermon
    #12310
    Én sima közepesen, és nem korlátozom magam semmiben.
  • krisztajo
    #12309
    Azt tudom, hogy mire lehetne használni, csak nem hagyja a játék.
    Egyszerűen nincs használat lehetőség a mutagénes asztalnál.
    Talán ez egy újabb bug? Ez elég szívás.
  • molnibalage83
    #12308
    Csak egy gyors közvéleménykutatás, hogy ki milyen nehézségi szinten játszik és ki korlátozza le magát bármilyen módon?
    Én felhúztam legnehezebbre úgy, hogy csak a vadonból lootolok mindent. Egyelőre ezzel sem nehéz a boss harcokat leszámítva, amik inkább csak hosszúak. 7. szintű vagyok.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.06.06. 09:47:09
  • Andrews2007
    #12307
    Nálam még mindig bugos a 3 féle Triss-es szobros küldetés nem tudok vele beszélni most vagyok a Keer Morhen ostrománál talán utána megjavul? 29-es szintre ugrottam 27-es végére pl egy főküldetéssel szép. :D Most már csak kb 15-20 mellék küldi ava még meg a főküldi és 10-15 kérdőjel a 3 területen össz.

    A Blood and Wine-DLC-t már aktiváltam a kártyák is megjöttek most meg van mind a 4 pakli már fizikailag. :) Szuper kiadás és DLC lesz. Az új inventory picit konzolosabb de átláthatóbbra rendezték. Viszont akad csak az inventoryzáskor meg vásárláskor. :D Eddig nem tette.
  • Daermon
    #12306
    A korábbi képeket kilehet majd rakni elvileg (a fő valaki, von Everec portréja) ha javitják. Addig csak a fotós lesz kint.
    De egy képárus jó lenne :)
  • Palinko
    #12305
    ja nekem is ez a kettő volt, lovagi torna se adott semmit, meg a királynő kitüntetése sem jó. képet is csak 1et adott a küldi, képárust megtaláltam futkározás közben, de nem volt ott az eladó
  • Daermon
    #12304
    Trófea: pl gwent verseny és ökölharc.
    Az asztal a pincében meg mutagéneket tudsz szétszedni, a másikon meg újrafőzni a potikat.
  • Myselor
    #12303
    a trófea dolog engme is érdekelne :D
  • krisztajo
    #12302
    Két házzal kapcsolatos kérdésben kérnék segítséget.
    Milyen trófeákat lehet kirakni, én eddig bármivel próbálkoztam azt írta ki a játék, hogy nem jó.
    Illetve miért nem tudom a pincében lévő transzmutációs asztalt használni?
    Amikor áttörtem a falat akkor kaptam a leírást, hogy mire jó, de azóta csak az asztal szélén lévő gyertyát tudom leoltani.
    Pedig már receptet találtam hozzá.
    Egyébként ezeket a transzmutációs recepteket hol lehet megnézni?
    Én sem az alkímiában sem a könyvek között nem találtam?
  • Myselor
    #12301
    nekem tegnap a vágtázás nem működött ki kellett lépnem majd vissza és utána jó lett :D
  • molnibalage83
    #12300
    A bill beállítások egy része is viccesen működik. Én caps lock-ra tettem a fután és séta váltást, de a ctrl csinálja ennek ellenére...
  • RatBaG #12299
    egyébként nem képzelődtem a múltkor, tényleg nem működik a lock on target, másoknál se. úgy tűnik, hogy a lovagi tornás quest aktiválja a bugot, szóval nem véletlenül voltam képtelen a csapatharcnál lockolni.
    ja, és roach sörénye is eltűnt.
  • Palinko
    #12298
    szokni kell, nekem már megy, dupla shiftes vágtát is sokszor aktiválni kell
  • molnibalage83
    #12297
    Én lényegében november és néhány óra februári bóklászás óta nem játszottam a gammával. A régi kedvenc játékomat sikerült teljesen elkúrni a folyamatos "balanszolással", szépen visszajövök inkább singlen tolni ezt. Kifejezetten kellemes.
  • Madi92
    #12296
    Nekem is tetszik az UI. Egy bajom van, hogy eddig Q lenyomása után, minden új item előre került, most meg le kell vadászni őket, ha zavar a csillagocska.
  • Myselor
    #12295
    amúgy ez a lovagi torna lovaglós rész nekem is nagyon fosul ment először.aztán 2-3 x megpróbáltam és ment.általában mindig megáltam a bábú előtt és lecsaptam majd mentem tovább a lövés az ment szépen :D
  • Myselor
    #12294
    a ló irányításáról eltudsz beszélgetni keszeggel egy mellékküldetésben hatalmas borulsz jobbra balra a röhögéstől majd
  • molnibalage83
    #12293
    Ez az 1.21-es UI kurva jó. Azt mondjuk soha nem értem, hogy miért nem eredeti állapotában ilyen szintű egy játék.

    A második végigjátszára másmerre megyek, mint eddig. Tökéletesen képes volt elfelejteni, hogy milyen atmoszférája van a játéknak. Oxenfurtban csak sétálgattam az utcán, hallgattam a zenét és a csevegést miközben filmeztem. Valami eszméletlen gamma.

    A Skyrim motorral csinálják az Enderalt. Vajon, ha ezzel lehetne így bűvészkedni milyen 3rd party modul készülhetne el? Gyá...
  • Minuteman
    #12292
    Köszi! Akkor értem. A lovaglást buktam, de gondoltam 3-ból kettőt nyerek és lehetek bajnok. Ezek szerint nem. A ló irányítása meg elég idegesítő... nem értem , hogy nem tudták jobbra megcsinálni. A lóversenyes résznél ha egy kicsit kimegyek a pályáról ( A ló vágtában... én meg túlszaladtam a bábun.) ott azonnal elvesztem a futamot... ráadásul nem lehet menteni rendesen... hogy ezt miért kellett így?:)
  • Palinko
    #12291
    sztem jó megcsinálni, ott csak úgy avathatnak más győztest, ha eltekerted az első két próbát. íjászattal nincs gond sztem, viszont a lovaglást elcseszhetted, elsőre nekem sem sikerült, rá kellett éreznem, karddal nagyon nehezen ütöm le a bábukat. a lassítás is inkább zavar néha :D meg milyen ritmusba engedjem el. de másodikra simán sikerült, akkor sem találtam el minden bábut, viszont minden lövés sikerült és jó félig volt az idő vonal, vagy még több, mikor beértem...

    sztem elbuktad a lovaglást, aztán mindegy hogy harcolsz, mert ott csak győzni kell és annyi. bár én úgy csináltam volna meg ha lecsapod a másik csapatot aztán a saját csapatodban küzdhetne mindenki magáért, de nem akarták ezzel húzni a dolgot.

    sztem mindenképp érdemes megcsinálni mert egy nagy valakit lecsapni jó érzés lesz, bár nem kell hozzá sok csak az ALT. meg a kard is a tiéd mehet a falra, és nagyon röhögtem mikor kihirdették, hogy a királynő harisnyakötőjére esküdtem fel úgy nyertem meg :D