16775
banner
  • SzirmosSzisza
    #12410
    GTA sokkal régebbi és népszerűbb sorozat. A kártyajáték meg gondolom picit meg lesz módosítva, mert különben eléggé uncsi lenne (pl kémek miatt).
  • Palinko
    #12409
    ebben van valami, de nem is 24 órában vártam nagy eladásokat hanem lassan. nem lepődnék meg ha a witcher 3 után pl fogyna az 1 meg a 2 is. meg ne felejtsük el azért nem olyan lenézett cím a witcher sem, mégis csak év játéka lett stb.

    nem értem miért érv, hogy RPG, nem tudom mit hányan játszanak, annyit tudok hogy az ingyenes, kis gépet követelő onlineok a legnépszerűbbek, de nem értem hogy aki a GTA-t szerette miért ne kedvelné a witchert. bár a GTA-t is sokan csak online miatt játsszák, a single része meg elég RPG-s annak is.
  • FartingSquirrel
    #12408
    Azért a GTA mégiscsak kicsit nagyobb cím. Arról tényleg szó szerint szinte mindenki hallott. Amúgy meg szerintem sokan csak divatból veszik...
  • Shep
    #12407
    Hát de a GTA az ilyen sláger cucc, ez meg mégiscsak egy RPG ami még csak nem is a loot mániásoknak kedvez szóval a 10 millió nagyon is jó szám, sőőőőt.
  • Palinko
    #12406
    ezt nem tudom hova tenni.
    ezek futottak át az agyamon, single játék lesz, mi a fenéért venné meg akkor az akinek megvan a witcher, ha ott is játszhat? biztos lesz benne sok ötlet, szamárlétra stb, de hát akkor is. esetleg arra jó, hogy a haverja mesélte de jó volt gwentezni és olcsón megveszi, nem fizeti ki a witcher 3 teljes árát. vagy esetleg telefonra jó lehet olcsón, buszozás közben egy gwent.

    multi, akkor ingyenes kell hogy legyen és nyilvánvalóan hearthstone babérokra tör (külön vicces az első kieg címe :D). viszont kétlem hogy el tudná csábítani a játékosokat akik 2-3 évet már beleöltek herathstoneba. az meg a másik, hogy gép ellen kitaláltuk a stratégiát, de élő játékos ellen max a kezdők ellen működne, ha meg ez nem megy onnantól szerencsejáték, vagy kinek vannak jobb lapjai... szóval elég gyorsan megunható lenne. vagy kitalálnak teljesen új szabályokat, behozzák a mana rendszert stb, aminek nem nagyon örülnék úgyszintén, meg nem lenne semmivel sem más mint a hearthstone akkor.

    kíváncsi vagyok hogy lehet ebből jól kijönni. bár sejthető volt hogy megpróbálják, de kicsit mégis meglepett, hogy pénzt ölnek ebbe mert kicsi a siker esélye. egyébként csak 10 millió ember vette meg a játékot? :( gta-t ennyien vették meg az első napon :S
  • SzirmosSzisza
    #12405
    http://nerdleaks.com/videogames/cd-projekt-will-announce-gwent-the-witcher-card-game-278 :)
  • TOMSILENT
    #12404
  • cylonflatus
    #12403
    ok, köszi!
  • FartingSquirrel
    #12402
    B&W csak az alapsztori utan van.
  • cylonflatus
    #12401
    Indítottam egy új játékot, most, hogy kiegészült, így akarom végigvinni, gondoltam ha majd megerősödök, 30+ szint fölött az alapjáték fináléját (még a Köd sziget előtt) félrerakva szeretnék belekezdeni a B&W-ba. Olyan kérdésem lenne, hogy lehetséges felváltva nyomni a főszál küldetéseit ezzel a kieggel is? (a Hearts of S.-t lehetett) ill. Toussaintből át lehet menni Skelligére, Velenbe két B&W-os küldetés között?
  • kutyakiki81
    #12400
    A Bajtársak küldetésben vagyok elakadva.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kiera-nak kell segíteni a Vereni dolgokat elsimítani, de a térképen nem találom hova kell menni.
  • bunny
    #12399
    Alkímiában az alapanyagoknál a gyártás illetve lent a pincében a házadban van hozzá asztal, ahol át lehet alakítani a nevesítetteket simára (ami igen hasznos, mert tele voltam olyan pirosakkal amiket nem lehetett nagyba átrakni, mert nevesített volt).
  • Palinko
    #12398
    lol, pedig felújítottam, de annyi felé kellett mennem soha nem néztem rá :D
  • krisztajo
    #12397
    Köszi, akkor én vak vagyok, majd megnézem újra.
    Ha a háznál felújítod a környezetet a gyógynövényes kiskertben minden ahhoz szükséges növény megvan (ki is írja a játék, ha odamész), fanyar meggyet is lehet szedni.
  • Palinko
    #12396
    alkímia menüben, van rá biztosan gyorsgomb de én a naplót, az inventoryt me a meditációt meg a map-ot tudom csak fejből :D hát nyomj egy I-t majd egy escapet és ott válaszd ki az alkímiát a menüből. ott fel lesz sorolva mit vettél már fel. pl nekem megvan a nagy vörös mutagént a nagy kékből tudnám is csinálni csak nincs valami fanyar meggy vagy mi a fene a másik 2 összetevőt meg tudtam venni.
  • Daermon
    #12395
    Bőven lesz epic jelenet :D El se hinnéd mennyi :)
  • Daermon
    #12394
    Alkimia, mint a többi :)
  • Ainz
    #12393
    Üdv!

    Most kezdeném el a játékot komolyabban, Stellaris most elveszi időm nagy részét.
    Eddig a tutoriált csináltam meg (griffes boss), olyan kérdésem lenne, hogy ebben is vannak olyan epic jelenetek mint a Mass Effectben ? Mert például a griffes bossfight elég jó volt.. Gondolom a továbbiakban csak jobbak lesznek...
  • krisztajo
    #12392
    Daemon, Palinko! Azt hiszem félreértettek.
    Én is találtam már többet is és tudom, hogy venni is lehet.
    A kérdés arra vonatkozott, hogy ami már nálunk van, azt melyik menüben lehet megnézni???
    Mert én eddig nem találtam sehol sem.
  • Daermon
    #12391
    Akkor lehet ott automata a Quennél. Nem használtam soha. De Aardnál is pl hosszabban kellett nyomni, hogy 360fokba tolja.
  • Prof William
    #12390
    Egy pontot már raktam az aktív pajzsra. De eddig nem vettem észre komolyabb különbséget, Hogyan kell ellőni az alternatív jelet? Vagy magától aktiválódik?

    Igninél folyamatosan nyomva kell tartani a tűzfolyamhoz, de a pajzsnál a folyamatos nyomásra is csak simán felhúzza a pajzsot.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.06.08. 11:05:35
  • Palinko
    #12389
    páncél keresése közben találtam párat asszem
  • Daermon
    #12388
    Azt hiszem a városi alkimistától vettem meg őket.
  • Daermon
    #12387
    Hát majd pontokat költesz azokra a talentokra.
  • Prof William
    #12386
    A Toussani nyergek jól néznek ki Keszegen. Igazi páncélparipa lett belőle. :)

    Az alternatív jel módot hogyan lehet előhozni? Most hogy elkezdtem a kiegészítőt nem ugrik be.
  • krisztajo
    #12385
    Újra feltenném a kérdést, hátha most már tudja valaki rá a választ.
    A transzmutációs recepteket amivel a mutagéneket más színűvé alakíthatjuk, hol tudjuk megnézni?
    Én sem a leltárban sem az alkímiai részben nem találtam és a könyvek között sem.
    Valahol csak meg kellene tudni nézni ezeket?! Ti már megtaláltátok?
  • TOMSILENT
    #12384

    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2016.06.08. 00:12:26
  • Myselor
    #12383
    pedig én is ugyanezt csináltam és nem adta meg rá :) másikra adta meg.fura
  • Palinko
    #12382
    meg mintha jönne a folytatása hamarosan
  • bunny
    #12381
    Hah, South park-ot végig fogom nyomni megint szerintem a közeljövőben, szenzációs az a gáma. Lehet most zsidóként, hátha extra poénok vannak benne :) Jómúltkor volt valahol pici pénzért, GOG vagy stream vagy a túró emlékszik rá.
  • bunny
    #12380
    Semmi extrát nem csináltam szerintem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    simán azt választottam, hogy feloldom az átkot, leültünk kézzel enni, aztán hazavittem, azóta meg a konyhában serénykedik :)
  • TOMSILENT
    #12379
    Tudom mótvá, de ez na...
  • Palinko
    #12378
    igen ez szubjektív, mondjuk a Funcom MMO-kal foglalkzoik én is szerettem a Conant, BioWare tényleg jó, Obsidiantól jó volt a KOTOR 2 meg a South Parkos, de ahogy nézem ők nem fejlesztenek. bár ezek közül csak a Bio elég nagy, a többi viszonylag kicsi egy Blizzardhoz képes. bár a CD Projektre ilyen 250 alkalmazottat találtam, de sztem ez már nagyobb. de egy blizzard meg 5000 emberrel dolgozik azért más kategória. így meg főleg szép, hogy megverte a witcherrel sokak szemében :D

    A Mass Effect már megvolt kétszer játszottam végig, de volt egy érdekes élményem, tavaly feltettem újra hogy itt az ideje megint végigvinni és már az első részen meguntam, tovább nyomtam már a beszélgetést stb. Nem tudom lehet velem volt akkor valami mert egy filmet sem tudtam végignézni stb, biztos nem a játék romlott el mert az is zseniális volt, csak nem volt türelmem semmihez akkor. Egyébként a Cyberpunknak tökéletes példát mutattak. Ha hozzák a ME szintet mindenki elégedett lehet, remélem lesz jó hosszú ha az is lesz 100 óra már benne van a 3 ME játék egyben :D

    A PoE-vel meg nem tudom, nem értem magam se. Nézettel nincs bajom, kicsit nem tetszik hogy sok a társ nem szerettem soha sem ha másra is kell figyelni, max 1 segítőt felöltöztetek. Viszont a Dragon Ageben is voltak és nem zavaróak nem is sokat foglalkoztam velük. Viszont a PoE, nem vágom, játszottam vele fél órát, nem haladtam vele semmit ott szaladgáltam, felidegesített az irányítás stb. Töröltem. Gondolod kéne neki adni még 1 esélyt? Mindenhol olyan jó értékeléseket kapott valami velem nem stimmel :(
  • Daermon
    #12377
    Egy kis video. Sajnos YT letiltja, ezért maradt az inda.
    VIDEO - Geralt of Rivia - Time to say goodbye
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2016.06.07. 23:01:07
  • Although
    #12376
    Nem szeretem a blizzardot, és a többit sem. Funcom, Bio, CD Projekt, Obsidian. :) Ezek vannak és még néhány ja igen a Morrowind. . :) Próbáld ki a PoE-t. Vagy a Mass Effectet, szigorúan mint sztorit. A kanadaiak azért odabasznak egyet a witchernek is :) Kevés játék van a witcher mellett ahol hiába határozod el most kipróbálod másképp is mindig rámész arra az útra ami a tied vagy a negatív amit odavalónak érzel vagy más a társak élnek és beszélnek hozzád. sokszor jobban mint a w sorozatban pedig az nem semmi :)
  • molnibalage83
    #12375
    Az SC1-gyel játszottam 10-11 órát. Dögunalom volt az AoE I-gyel összevetve is, ami azért nem volt a világ teteje...
  • wedge31
    #12374
    Axii-val hazaküldtem, nem kell bántani bolond szegény.
  • Palinko
    #12373
    ja tudom, kínos volt, próbáltam elküldeni mindig. örülök, ha bunyóval beérik.

    de most ez elgondolkoztatott. lehet, hogy mikor harcra kerül a sor és védekezünk 2-3 percet és nem ütjük meg akkor más vége lehetne? mert szoktak néha játékba ilyesmiket tenni.
  • RatBaG #12372
    https://youtu.be/mLyOj_QD4a4
  • DantesHUN
    #12371
    Az a hülye lovag, aki a alapjátékban folyton belénk köt, mert párbajozni akart velünk? Míg végül csak megöltük.