16775
banner
  • DantesHUN
    #12450
    A ködszigetek után folytathatod a mellék küldetéseket, csak az egy hosszabb fő küldetés.
  • Kurfürst
    #12449
    Kérdés: mielőtt a Main Questekben Ködszigetre elmegyek, jelzi hogy mentsek és hogy mostantól korlátozottan tudom megcsinálni az oldalküldetéseket? Elég sokat megcsináltam, főleg ami már kezdett az ajánlott szint alatt lenni, de mivel rengeteg van, maradt még egy pár.

    Mennyire erős ez a korlátozás, mindent érdemes előtte megcsinálni vagy lehet még tartogatni?
  • Béluska74
    #12448
    OKOK! Akkor elkezdem az alapot és majd ha meglesznek a kiegészítők akkor azokat is, Köszi!
  • FartingSquirrel
    #12447
    Játszható a B&W a HoS nélkül is. A kiegek nem nagyon kapcsolódnak az alapjátékhoz, főleg a Hos (csak minimálisan). Viszont tökmindegy, hogy mennyire kapcsolódnak egymáshoz - vedd meg! :) Megéri!
  • Béluska74
    #12446
    Az első két részt végigjátszottam már régen. A harmadik részre most volt pénz. (a legalitás útján akarok maradni) De aludtam rá egyet és megálmodtam az este,hogy megveszem hozzá az Expansion Pass-t is mert olcsóbb mintha külön-külön megvenném. Akkor így kérdezem a Witcher 3 alapjátékba bele vannak szőve a kiegészítők vagy külön sztori mind?
  • Daermon
    #12445
    Megmaradnak a küldetések.
  • Andrews2007
    #12444
    Mégis meg tudtam csinálni a szobros Tris küldiket. A végső felkészülés küldetés előtt. Bejártam egész Velent és Novigradot és Fehér Gyümölcsöskertet, de még mindig azt írja ki hogy 4 db kártya Novigradból és 3 db Skelligéből kell.

    Ha kiviszem az alap fő történtet akkor is mindjárt még megcsinálhatom a megmaradt melléküldetéseket és a 2 DLC-t? Nem kell újra elindítani az 1. DLC-től külön a játékot?
  • Daermon
    #12443
    Egyszer volt, de reprair megoldotta.
  • blackcalibra
    #12442
    molnibalage83
    #12420

    Köszi, akkor benyomom ezt is, remélem nem vállalom túl magam a legnehezebb nehézségen még ezzel is.

    Viszont nagyon laggol a játék, már a menüben is. ha egy kicsit gyorsabban mozgatom az egeret nagyon durván akad a kép, az fps szám beesik akár 1-4-re is a 40+ról, ugyanez a játékban is, egy kicsit gyorsabban mozgatom az egeret és olyanokat ugrik a kamera, hogy botrány.
    Volt valakinek ilyen, és esetleg a Hardware Cursor bekapcsolása nem oldotta meg a dolgot, de valahogy mégis sikerült megoldania ezt a kellemetlen jelenséget?
    Annak idején az alapjátékkal+ingyenes kiegek+első nagy dlc és pár verziószámmal ezelőtt nem volt ilyen......
  • Palinko
    #12441
    hát 20-30 óra új történetet veszítesz.

    egyébként tudom hogy galádság, meg nagyon játszanál, de legjobb volna első résztől kezdeni és úgy 2 majd ezt.

    nélküle is megérthető, de sztem nem mérhető az élményhez mint amikor találkozol a régi arcokkal, tuti hogy sok helyen másképp is döntenél. oké van benne pár könyves utalás is, de azok nélkül még tudsz, élni.
  • Béluska74
    #12440
    Sziasztok! Megvan a Witcher 3 játék és a hozzá tartozó ingyenes dlc-k. A történetből csak nagyon ismerek,éppen csak elkezdtem a játékot. Ha most megveszem a Blood and Wine kiegészítőt,de a Hearts of the Stone-t egyenlőre nem,akkor azzal mit "veszítek" a játékból. Ezek különböző történetek vagy az egész egyben kell(ene),hogy legyen?
  • Minuteman
    #12439
    Ezt én is kérdeztem itt korábban. A lényeg: a korábbi versenyeket rontottad el. Vsz. a lovaglást:)

  • Lornnd
    #12438
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene a The Warble of a Smitten Knight questhez. Az 5:5 elleni harcban hiába győz a csapatom mégis bukom a továbbjutást.
    Mi lehet a megoldás, vagy mit rontok el?
  • cylonflatus
    #12437
    A Vörös Báró erődjében, de nem a törp kovács, hanem a csajszi. De ő is csak akkor fogja tudni megcsinálni a mester szintű cuccokat, ha Skelligéről elhozol neki egy speckó szerszámot. Az alapjátékban nem tudom hol tartasz, valószínűleg már megcsináltad azt a küldit. Ha nem, azon a szigeten keresgélj, ahol segítettél a jarl fiának megölni az óriást.
  • hapi
    #12436
    azt hittem megúszom a küldijét...
  • Palinko
    #12435
    hát a vörös báró falujában van a mester páncél kovács.
  • hapi
    #12434
    Kéne egy kis segítség! Heart of stone-t játszom és megszereztem a vipera páncél tervrajzokat de senki nem tudja elkészíteni őket!!
    kihez menjek?
  • Prof William
    #12433
    Már van Mod a csukja kiküszöbölésére szóval nincs gond. :)

    Te tényleg jó lett volna ha már alapból opcionális lenne hogy fenn van e a csukja vagy nem...
  • Myselor
    #12432
    én sem értem.csak egy opció lenne mint az alternatív öltözék a csajoknak:) vagy még annyi se
  • Palinko
    #12431
    lehet mágikusan megerősített az a posztó :D
  • Shep
    #12430
    Nem is értem miért nem lehet választani ,hogy rajta legyen-e, vagy sem. A 2-ben is volt ilyen csuklyás páncél, ott is béna volt.
  • Shep
    #12429
    Hát eléggé az elején, feltéve, hogy nem kalandozol el úgy, mint én .D
  • Myselor
    #12428
    értelek.nekem se nagyon jó be ez a csukjás dolog:) különben én 53 és fél lettem a végére
  • TOMSILENT
    #12427
    Jó nektek hogy van küldi :D én meg itt ülök 83-as szinten. Küldik nélkül, New game+-al egy rahedli itemmel...minden helyen voltam már...elképesztő hogy kifacsartam, biztos kell még lennie valaminek ahol még tuti nem voltam :D
  • Prof William
    #12426
    Nekem elég lesz a macska szett is. Végül is az van meg.

    Hol és mikor kapom meg az armor küldetéshelyeket? Már most 41 -es szintű vagyok szóval megcsinálom most hogy a játék nagyját már az új cuccban vihessem végig. :)

    A csukja problémára, meg hogy látom van Mod. Ez lesz az első alkalom hogy Mod -ot használok a Witcher 3-ban. :)
  • Myselor
    #12425
    lesz rá küldetés.mindegyiket egyszerre kapod meg hogy hol keresd onnantól te döntöd el melyiket csináltatod meg.mindet meglehet cska nem igen lesz rá pénzed :D jó ha 2-t sikerül
  • molnibalage83
    #12424
    Valahol sajnos igaz, hogy a kezdőpáncél néz ki a legjobban. Ahhoz képest, ahogy kinéz a stat értékei viccesek, mert posztóvégrtek erősebbek egy sodronyingnél...
  • Myselor
    #12423
    szerintme is az a legjobb a farkas az nekem is megvan de annyira nem jött be inkább a medvét csináltattam meg :)
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.06.09. 09:58:41
  • Prof William
    #12422
    A Blood and Wine beli (macska) páncélfejlesztés tervrajzokat, hol lehet megtalálni?

    Lesz rájuk valami küldetés, vagy csak simán belebotlunk valahol?

    Ezt csukját nem lehet kikapcsolni a játékban mert elég tréül néz ki.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.06.09. 09:57:40
  • Shep
    #12421
    Nekem is a vipera tetszik legjobban, mert az ugye, olyan, mint a kezdő páncél ami a legjobban néz ki az egész játékban, de most még összeszedem majd a farkas szettet, mert az még tetszik.
  • molnibalage83
    #12420
    Pont fordítva. Ha túl gyenge lenne egy ellenfél, akkor felszintezi, nem lefelé szintez a leírás szerint. Legnezebb fokozaton magamat lekorlátozva sem ütköztem eddig semmi nehézségbe.
  • blackcalibra
    #12419
    Sziasztok!
    Az ajándék alapjátékom mellé megvettem még a két kieget is! Elölről kezdem a játékot, de kérdeznék ezzel az új "ellenség-felkonvertálás" dologgal kapcsolatban: érdemes ezt bekapcsolni?
    Ez gyakorlatilag azt jelentené, hogy megszűnik az, hogy ha mondjuk teszem azt nagyon "elkalandoznék" akkor nem akadhatok "legyőzhetetlen" ellenfélbe kettőnk közötti szintkülönbség miatt? "Bármerre" járok, szintezi hozzám az ellenfeleket?
    Vagy milyen változást hozott ez a dolog a játékba?
    Illetve, hogy mennyire húzós a legnehezebb fokozaton a játék?
    Játszottam régebben az alapjátékkal, de akkor még a verziószám is jóval kisebb volt, hozzányúltak a nehézséghez a későbbi javításokban?
    A második legnehezebb fokozaton játszottam a játékot ha jól emlékszem, kibírható volt.
  • Myselor
    #12418
    nincs igazán nagy változás és igen kicsit jobb a vipera mindegyiknél :) de nem is számít akkorát szerintem.én mondjuk a viperában mentem végig nekem az jobban tetszett most rohangálok a nagymester medvében de a vipera a kedvenc :)
  • Shep
    #12417
    Beszarás ez a kieg is, annyi tennivaló van ,hogy néha azt sem tudom melyikbe kezdjek bele. Azt viszont szomorúan konstatáltam ,hogy a nagymesteri macskapáncéltól a vipera páncél jobb, annyi ,hogy ugye az előbbinél jár a bónusz, de az a hülye csuklya is tök zavaró, asszem vissza is bontom a túróba.
  • Palinko
    #12416
    jobb lett volna USD-ben hagyod :D a fejlesztés vagy a promo ára is benne volt? egyébként biztosan megérte, meg nem is kérdés, ilyen játék legyen is hangos siker. egyébként a GTA tól sem sajnálom mert az is jó lett.
  • FartingSquirrel
    #12415
    Kár. :/ Nem csak fordítóknak van. :)
  • DantesHUN
    #12414
    Az nagyszerű, de sajna én nem érek rá ...meg fordító se vagyok ha rá is érnék :(
  • Madi92
    #12413
    Utána olvastam. A játékot cakkli-pakkli 81 Milkacsokiból fejlesztették USD-ben. Azaz (300-al számolva) 24.300.000.000Huf.
    Eladtak belőle 10milkát, mondjuk 12.000/db áron számolva. Az 120.000.000.000Huf. Szóval, eléggé megérte nekik.
    Elszámolás jogát fenntartom, régen volt az a fránya matek. :D
  • FartingSquirrel
    #12412
    Ha minden jól megy, a Játékfordítói találkozón lesz Gwent játék. ;)
    Utoljára szerkesztette: FartingSquirrel, 2016.06.08. 21:01:18
  • DantesHUN
    #12411
    Én örülnék ha lenne gwent külön játékként, de úgy lenne jó lehessen online és barátainkkal játszani. Egy haverom bár nincs meg neki a Witcher kevés a gépe- de a papír kártyákkal marha jókat játszottunk, de ahhoz sok idő kell, online egyszerűbb

    Meg itt az sg-n isl ehetne gwent bajnokság.