16775
banner
  • molnibalage83
    #12490
    Mert irgalmatlan erőforrás igényes lenne ezt megcsinálni...
  • Szerzetes89
    #12489
    Hihetetlen, hogy még mindig bugos a Patrol Gone Missing küldi és eltűnik a Vivern trófeám...
  • DantesHUN
    #12488
    Aha. De akkor legyen olyan is, hogy a sérülések nem gyógyulnak meg gyorsan, hiába mutáns Geralt, egy súlyos sérülésből is hetekig lábadozik.
  • Palinko
    #12487
    jah ez olyan, hogy 5 realitás szeretőnek megfelelsz de 50, "mé nem lehet én olyat akarok most" embernek meg nem és inkább úgy hagyták.
  • genndy
    #12486
    Nincs ilyen, bármelyik küldetést felveheted, csak a beszürkültekért már csak minimum XP jár, a pirosaknál meg bazi nehezek lesznek a halálfejes ellenfelek.
  • bunny
    #12485
    Szerencsére benne van az a logikai bukfenc, hogy borotvált fejet újra szakállassá lehet tennia borbélynál :) Én biztos lekorlátoztam volna a fejlesztők helyében, hogy csak egyirányba működjön a dolog, de ennyi belefér.
  • Tikal #12484
    Helló, már régen nem játszottam a játékkal és ha jól emlékszem van valami korlátozás a felvehető küldetéseknél, vagyis hogy nem lehet a szint különbség nagyobb mint 5, jól emlékszem?
  • Shep
    #12483
    Amúgy is jobban áll Geraltnak a szakáll, a vadonban nem a borotválkozás az elsődleges :)
  • Palinko
    #12482
    igen, ezt elég nehéz megoldani, meg körülményes bugok nélkül. ha behorpadna a páncél, kilógna a karakter stb. sokaknak nem is tetszene hogy mocskos páncélban lenne a játék 80%-ban, mint ahogy sokan a szakállat se szeretik, nekem meg pont tetszik mérges voltam mikor le kellett borotválni :D viszont tényleg hozzáadna valami kicsit a játékélményhez. mondjuk a Dragon Ageben véres lett a karakterünk, de ott már kicsit viccesen sok volt nekem.
  • blackcalibra
    #12481
    És igen!
    Köszi szépen a segítséget, tökéletesen fut a a játék így!
    Csövi kevés szabadidő, de ez volt a cél.
  • Shep
    #12480
    Igen amíg megütöd és kész de én kicsit többről beszélek.
  • TOMSILENT
    #12479
    Véres lesz a páncélod egy ideig, a kardok stb, meg eres lesz a fejed ha több mint 80% üccsit ittál...vagy csak én látom ?
  • Shep
    #12478
    Igen a mérgezés az jópofa, na ilyen lenne jó a vérre és az elhasználódásra is, pl. a kardból is kitörhetnénk darabok :)
  • bendáj17
    #12477
    Az tényleg klassz lenni, mint pl amikor sok főzetet iszol tiszta eres az arca amíg el nem múlik. Meg jó hogy javítani kell a páncélt de lehetne valami, hogy lássa az ember használt vagy ilyesmi.
  • Shep
    #12476
    Tudjátok mit hiányolok a játékból? Azt, hogy a csaták során nem piszkolódik, nem lesz véres, nem használódik láthatóan el a páncél, meg Geralt. pedig nagy poén lenne ha egy-egy nagyobb csata után félig megtépázott páncélban, tiszta véresen bóklászni, egészen addig amíg meg nem fürdik egy patakban ,vagy tóban :)
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.06.11. 12:29:36
  • TOMSILENT
    #12475
    Amikor avalachal kellett menni téren és időn át azon a sivatagi vagy a mérgező gázos pályán szívesen barangoltam volna még...egyszerűen brutális atmoszférája volt...
    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2016.06.11. 11:43:13
  • genndy
    #12474
    Kapcsold ki a GOG overlayt.
  • blackcalibra
    #12473
    Nálam se kéne hogy gond legyen.
    Arra gyanakszom, hogy ha ennyire nincs gondja senkinek ezzel a felpeccselt GoG-os verzióval, talán az én win reinstellom nem sikerült valami fényesen..... valami vagy nincs felrakva, vagy valami nem sikerült maradéktalanul.
  • FartingSquirrel
    #12472
    Nekem a GOG-ossal sem volt eddig semmi gondom.
  • blackcalibra
    #12471
    Nekem sajnos nem, elképzelésem sincs, hogy mi lehet ez.......
    új a winfos is, a játék is friss install.
    Így vegyél eredeti cuccot, drm mentesség ide vagy oda, a nem gogon regsiztrált cuccal semmi gondom nem volt.
  • Madi92
    #12470
    Kiegre gondolsz?
    Gondolom, aki alapjátékot megvette, az ezt is megfogja.
  • Prof William
    #12469
    Eladásokról lehet tudni valamit? Hogyan fogy?

    Még csak az elején poroszkálok de nagyon hangulatos.
  • Daermon
    #12468
    Pedig lenne hova menni... Kovir, Cintria, Lyria, Nilfgaard, Rivia, Brokilon, és hát ugye Dol Blathanna, a Virágok Völgyébe. De jó lenne :)
  • TOMSILENT
    #12467
    Dettó. Nagyon sajnálom hogy ennyivel hagyják a Witcher 3-at.
  • mike01010101
    #12466
    Már sajnos a DLC vége felé vagyok, de még mindig nehéz feldolgozni, hogy mit összehoztak itt. Nagyon kevés teljes játékot tudnék felsorolni az utóbbi húsz évből, ami ütné ezt a DLC-t. Eszméletlen.
  • Kurfürst
    #12465
    OK-OK :)
  • Daermon
    #12464
    Mármint nem bukod, lehet utána keresni. Ne stresszelj rá :)
  • Daermon
    #12463
    Persze.
  • Kurfürst
    #12462
    +1 kiegészítő kérdés a Ködszigethez: nincsen meg még minden Witcher páncél terv, illetve az összes páncél, így értelemszerűen craftolva sincs. Mivel a két Mastercraftos szaki Velenben/Novigradban van, lehet még a Ködsziget után craftolni új páncélt, vagy azt is bukja az ember?
  • Myselor
    #12461
    ne aggódj nem te vagy az első.énis lenyomtam 1-2 bort előtte :D féltem hogy bugos de szerencsére nem ^^
  • DantesHUN
    #12460
    Igen kösz. Így már világos, a küldetés tárgyak közé tette, csak nem vettem észre.
  • FartingSquirrel
    #12459
    Ja, nem kell meginni mindet, csak azt az egyet. :D Be kell tenni a zsebedbe (vagyhova, ahol a bombák is vannak).
  • Myselor
    #12458
    felvettél a csajtól egy bort.azt idd meg quest item:)
  • Myselor
    #12457
    azért mennyivel sötétebb hangulata volt a játéknak régen.volt rajta egy réteg ami teljesen más hangulatot adott a játéknak.most néztem meg a legelső gameplay videót újra.néhány helyen jobban nézett ki,meg a mozgás is kicsit mintha jobb lett volna.nembaj tökéletes ez így csak mondom:)
  • DantesHUN
    #12456
    Kéne segítség

    Találtam egy mellék küldetést, valami halott nő, egy ilyen régi színház-ampfiteátrum romjainál. Meg kell gyújtani a gyertyákat-meg van.

    Utána azt mondja, igyok bort...megittam már rakás bort és semmi. Mi fenét kell csinálni? Hogy smit merre meddig? Ráadásul sehol se találtam a küldetésről semmit se neten se youtobe-on.
  • bunny
    #12455
    Az tény, hogy én a gwentes küldetés miatt játszottam újra :) De mondjuk most is becsúszott asszem 2, ami bukó lett.
  • Shep
    #12454
    És tényleg :)
  • Palinko
    #12453
    ja de ha bukod olyan érzésed van, hogy elveszett egy világ :D
  • Kurfürst
    #12452
    Köszi a válaszokat! :)
  • bunny
    #12451
    Nincs korlátozás a játékban, 1-2 küldetés van amit el lehet bukni, főként azért, mert az érintett szereplő elpatkol vagy megváltozik vele a viszonyod, de ezek mind mellékküldetések és tényleg csak 1-2 jelentéktelen.