16775
banner
  • genndy
    #12570
    Nexuson a különböző világítás modok között, vagy SweetFX preset-ek/Reshade-k között nézelődj (Ultimate Lighting Mod, Super Turbo lighting Mod, SweetFX E3FX).
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2016.06.14. 11:45:20
  • molnibalage83
    #12569
    Mivel én most magamat lekorlátozva max. szinten játszom, ezért egyelőre ilyen úri huncutságra nem telik. Egészen más így a játék, mindenkinek ajánlom kipróbálására, ha nem is teszi fel a School of Roach modot.
  • molnibalage83
    #12568
    A kártyák különleges képességeivel kellene többet variálni és a pakli húzások számát kémek nélkül valahogy megemelni, hogy a random hatást csökkentsék.
  • DantesHUN
    #12567
    Nem tudom, én mindenkivel játszok és minden lapot megveszek amit csak lehet, így volt több vezérlapom is.
  • SzirmosSzisza
    #12566
    Hosszú távon elég uncsi lenne, ha az első 4 kör abból állna, hogy mindenki lerakja a kém lapokat + ellenséges kémeket decoy-olja :)

    Amúgy érdekesebb lesz képességekkel, meg pl csináltak olyat, hogy ice giant, amit a fagy kártya nem felez, hanem dupláz, így picit azért változatosabb lesz.
  • molnibalage83
    #12565
    A játék szabályrendszere is sanszosan változik valamennyit a balansz miatt, a gyűjötgetés miatt új képességek lesznek és el tudok képzelni akár 2-3-szor több kártyát is.

    Amúgy a játékban első végigjátszásban azért elég erős deckem volt, de vezér kártyát az alaptől eltérőt egyetlen egyet sem tudtam szerezni. Lehet venni valahol vagy csak nyerni lehet?
  • DantesHUN
    #12564
    Ez igaz, a béta is azért is kell ,hogy az egyensúlyt be tudják állítani. Csak hát, nem lesz egyszerű átszokni, mert aki most sokat gwent-ezett, már megszokta a mostani értékeket. Meglepő lehet az elején, ja ez nem is annyi, hanem más.
  • molnibalage83
    #12563
    Azért, amit Daermon és én is írtam. Jelenlegi formájában minijátéknak érdekes, de tisztán kártyajátéknak eszméletlenül nem balanszolt és kevés a tartalom.
  • Daermon
    #12562
    Jó de a balancolás és, hogy kompetitiv legyen azért változtatni kell. Plusz még bétáig is sokat fog változni.
    Meglátjuk milyen lesz, ha kipróbáltuk.
    De külön kell kezelni a W3-mast és mint Gwent játék.
  • DantesHUN
    #12561
    Más lesz mint a játék béli gwent, bár nem értem mondjuk miért

    Geralt 10-es, Dandelion 1-es, Yen 10-es erősségű, látsuik a videóban, míg a játékban nem. Yern ostrom egység lesz és nem távolsági.
    Geralt kap valami képességet igni.
    Zoltan is kap valami képességet.
    Egy rakás másik lap erőssége is megváltozik

    Aztán látni, hogy Yen-t kitette az ellenfél, ott már 15-ös erősségű, ami érdekes mert hős lap erejét növelni nem lehetett eddig.


  • Palinko
    #12560
    sztem semmi, megadod a mailcímed és ennyi, tőlem nem kértek semmit. nagyobb játékoknál szokott lenni gépigény, de ez elfut szinte mindenen majd valószínű még az sem volt. aztán mázli, hogy nyersz-e vagy sem. sztem rövid béta lesz ahová tényleg nem sok kerül be, majd 3-4 hét és zárt béta ahová az nem kerül be majd aki nem akar, majd itt is küldözgetjük a kulcsokat egymásnak. végül nyílt béta a végtelenig, vagy nem is lesz csak release ezt már kiadója válogatja.
  • Madi92
    #12559
    Csak-csak. Én fél éve nagyon rákaptam a hearthstonra, de ha ez jól sikerálna, azt díjaznám, mert akkor már a kezdetektől rész tudnék venni benne.
  • blackcalibra
    #12558
    Létezik olyan grafikai mod a játékhoz, ami túlságosan nem nyúl bele a dolgokba, inkább csak a színekkel variál? Mondjuk kevesebb sárgaság, élénkebb színek, ilyesmikre gondolok.
    Persze ha a grafika is előnyére változik de a futásra "nincs" hatással, az is jó, habár így is elképesztő a látvány, szóval ez nem probléma.
    Még régebben talán pont ebben a topikban láttam egy olyan készülő (?) modot, ami még egy lapáttal rátett a dolgokra. Nem emlékszem mi volt a neve, lehet erről tudni valamit?
    Utoljára szerkesztette: blackcalibra, 2016.06.13. 22:39:44
  • molnibalage83
    #12557
    Van valamiféle követelmény vagy elvárás ilyenkor egyébként? Mi alapján szokták osztani a lehetőséget?
  • Palinko
    #12556
  • molnibalage83
    #12555
    ? Nem érhető el tartalom.
  • FartingSquirrel
    #12554
    Gwent trailer
  • molnibalage83
    #12553
    Remélem azért jócskán továbbfejlesztik a játékot. Minigamenek érdekes a WIII-on belül, de ebből ténylegesen jól játszható és balanszolt kártyajátékot faragni. Hát izé, azért sok meló van vele. Viszont szurkolok. A HKK rég volt, Magic the Gathering túl nagy és szintét sok, a Hearstonehoz nincs kedvem, de ezt simán kipróbálnám, ha jó. Az tuti.
  • bunny
    #12552
    Egészen a mesevilág elég vissza kéne menni ... hát azt hiszem ezt most picit jegelem. Milyen bug már, hogy eltűnnek az NPC-k végleg :( Ez most nagyon elvette a kedvem, remélem gyorsan jön rá valami patch, így még tovább haladni sincs kedvem, hátha csak az a megoldás, hogy több órányit vissza kell lépnem. Kiábrándító.
  • bunny
    #12551
    Gwent zártbeta regisztráció!

    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.06.13. 19:34:14
  • bunny
    #12550
    Elég gyanús, az ÖSSZES NPC eltűnt. Újratöltöttem, meditáltam, egy kocsmáros, kovács stb sincs aki kéne. Szerintem mind ott dajdajozik a gwent bulin, csak ott meg nem lehet velük játszani :=(
  • DantesHUN
    #12549
    Valami bug lehet, nekem mindet mutatta, minden skellige kártyát meg is nyertem.
  • bunny
    #12548
    Én ezzel a 13-mal mentem a versenyre, meg is nyertem, de a célpontokat már nem mutatja. De volt korábbi mentésem, arról nyomtam képernyőképet, bár most épp ott vagyok, hogy a verseny kocsmánál kéne kártyázni, csak épp nincs ott senki. Már meditáltam csomót, arra meg szoktak jelenni a hiányzó npc-k, de ez nem akar. No mindegy.
  • S1M0N
    #12547
    Mikor a verseny szervezője odaadta a pakli nagy részét, utána lett az a feladat, hogy a hiányzó lapokat gyűjtsem össze, azt hiszem 24-et, nekem meg volt 23, szóval lekártyáztam azt az egyet és mehettem is volna a versenyre.
    De ehelyett visszatöltöttem egy korábbi mentést és szépen elmentem minden
    kijelölthöz.

    Azt hiszem olyan 4-5 "célpontot" mutat ilyenkor a játék.

    Ezeken kívül meg kártyáztam szinte mindenkivel, akivel találkoztam és lehetett játszani.
    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2016.06.13. 13:13:01
  • bunny
    #12546
    Vannak régi mentések, megnézem. Én nem is láttam, hogy jelölné, merre keressem a lapokat.
  • TOMSILENT
    #12545
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Emlékeztek még arra mikor az Ofieri hajón Gounter Odimm eltörte a kanalat?...



    Utoljára szerkesztette: TOMSILENT, 2016.06.13. 11:34:21
  • S1M0N
    #12544
    A verseny előtt van, hogy gyűjts össze egy paklira való kártyát, ha elmész az egyik helyre kártyázni, akkor a többi helyszín jelzése megszűnik, így én csináltam egy képernyőmentést, amivel sikerült összegyűjteni minden lapot. Sajna a kép már nincs meg, de a fogadó közelében lévő árusokat és kovácsokat kell meglátogatnod.
  • bunny
    #12543
    Gwentes kártyagyűjtögetés küldetés hogy lesz meg? A versenyt is megnyertem, npc-t meg akit találok már nem is kártyázik, és 13/19-nél állok. Verseny után csomó zsugás ott dekkol, de senkivel nem lehet kártyázni. Bosszantó.
  • Myselor
    #12542
    hát youtubeon meglestem őket azért hehe :D de mivel egyszer játszottam végig őket és nem tervezem egy jó ideig maradt így ahogy akartam és megnéztem mik vannak .tényleg jók :D
  • Palinko
    #12541
    eddig csak verekedős lett meg meg állítólag van a kártyázásért is. de elég kevés ez. meg a falfestményt is ad quest de venni nem tudtam a városban, pedig láttam hol árulják, ez kicsit lerohasztó. meg kellett volna legyen preparáló ember, és a szörnyfejeket kitehettük volna festmény helyre. na de ők se csinálhatnak meg minden gondolatot biztos felmerült.
  • Palinko
    #12540
    hát akkor nem sok sex scenet láttál mert Yen nincs is az első két részben, gondoltam én is, hogy hűséges maradok Trisshez, de gondoltam majd második végigjátszásnál. először akarok látni minél többet. nem csalódtam. emígy azzal a zölddel első két végigjátszásban sikerült, de idén már nem tudtam elkapni, na de a tó úrnője megvolt :D
  • FartingSquirrel
    #12539
    Úgy tudom, oda azokat a trófeákat tudod kitenni, amit pl. a verekedős bajnoki címért kapsz. Nem tudom, hány van és milyenek.
  • Minuteman
    #12538
    Köszi! Meg is találtam, csak nem jelzi ?-el a térkép
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Dun Tynne keresztútnál van-

    Azt tudja vki, hogy a birtokon miért nem lehet a trófeákat kitenni- azt írja: nincs ilyen tárgy- pedig dehogynem, van vagy 20, v oda vmilyen specális trófea kell, amit még nem találtam meg?
  • Myselor
    #12537
    én hűséges maradtam yenhez mind a 3 játék alatt ilyen is rikta mi? :D az első részben azt a zöld csajt majdnem elkaptam pedig .ja bocs automatikus kúrás van a második részben trissel már az elején akkor nem szóltam :D
  • Palinko
    #12536
    sztem ez egyáltalán nem volt olyan ritka végigjátszás mint gondolod. bár nem tudom számokkal alátámasztani, azt hiszem minden rossz előérzetük ellenére sokan úgy tolták, hogy mindenkivel lefeküdtek akivel lehetett, szóval az "édes hármas" lett és végül egyik csaj se lett a tiéd... nekem is Ciri jött ezért.
  • FartingSquirrel
    #12535
    Azt nem tudom, hol van a térképen, de egy öregasszonyt kell keresni az erdőben (ott lakik egy házban). Álmatlanságban szenved, szellemet lát, stb. Neki kell segíteni...
  • bunny
    #12534
    Nem tudom, ugye ez a "feldobtuk" nem igaz, mert én pl. igaz elvittem anno a császárhoz, de azt mondtam, majd ő kitalálja mit akar. Azért remélem valaki azt az ágat is végigvitte a kieggel, mostmár érdekel. Szóval egyik nővel se összejönni, és Ciri császárnő. Mondjuk nekem abban a végig játszásban Yen megmaradt, úgyhogy akkor nekem is az a vége lenne itt. Még egy végigjátszás? :D

    Nekem azért nem jött egyik nő sem, mert Yennek azt mondtam a Dzsinnél, hogy pápá, Trissnek meg nem mondtam, hogy szeretem csak simán, hogy maradjon, és az kevés volt, így nálam agglegény Witcher maradt Gerald. De milyen poén, hogy még erre is annyi energiát fektettek, hogy erre a -szerintem- nem túl sűrű végkifejletre is megcsinálták! Simán hagyhatták volna úgy, na ha egyik csaj se kellett, élj egyedül. Respect.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.06.12. 18:06:56
  • Palinko
    #12533
    Sztem amit kifejtesz, olyan nincs, nekem is az volt ami neked, de kísérettel nem jönne mert akkor feldobtuk és valszeg többet nem szeretne látni minket.
  • Minuteman
    #12532
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam Yennefer érkezett, hogy már elege lett a politikából és inkább pihenne :)

    Más. Korábban írta vki, hogy lesz egy küldetés , ahol Keszeggel lehet beszélgetni(?). Ez nekem nem jött elő. Hol találom?
  • Daermon
    #12531
    Nekem Triss jött (románc vele volt) :)