16775
banner
  • Shep
    #12610
    Visszamentem KM-be összeszedni a farkas szett egyes darabjait és találtam új küldetéseket közben :) Ezek nekem kimaradtak anno.
  • Palinko
    #12609
    sztem többen vagyunk a topicban akik sajátjukkal is aláírnák :D
  • genndy
    #12608
    Jópofa hír: akit meghívtak a B&W premier előtti bemutatójára Olaszországba (kaptak három órát hogy megnézzék, felvegyék, YT csatornán megosszák, promózzák), azok már belepillanthattak a Gwentbe is. DE persze még nem mondhatnak róla semmit, úgyhogy titoktartási szerződést kellett aláírniuk, és most jön, hogy a CDP-sek megint mekkora arcok már, mert mivel? Szó szerint vérrel! Illetve művérrel, de akkor is
    (Gopher YT csatornájáról)
  • jocika
    #12607
    Bakker... 13G-gás javítás? Nem semmi...
  • Prof William
    #12606
    Pedig nem lenen rossz ha lenne a szörnytrófeáknak is egy fal a házban.
  • Shep
    #12605
    Aha, köszi szépen!
  • lwb
    #12604
    Meg az egyik főszálas küldetést, ha folytatod (a kanalast, nem spoilerezek), akkor ott is kaphatsz egy harmadik trófeát. Az az utolsó, mert pont három hely van, ha jól emlékszem.
  • Myselor
    #12603
    tudsz nyerni valami gwentes és öklözős trófeát azokat lehet
  • Shep
    #12602
    Az elképzelhető.

    A házban milyen trófeát lehet kirakni? Semmit nem enged, se nyert cuccot, se szörnytrófeát, semmit?
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.06.15. 16:31:34
  • blackcalibra
    #12601
    Neked is köszi!
  • xido
    #12600
    én lovas bandita magányos hátasára fel tudtam szállni,szóval lehet csak lakott területen nem engedni,mert közelben a tulaj :)
  • Shep
    #12599
    Én annyit vettem észre, hogy már nem tudok felszállni idegen lovakra. Ez a csúszás meg nekem eddig is elő fordult néha.
  • FartingSquirrel
    #12598
    :)

    Amúgy más nem vette észre, hogy szar lett az animáció, mikor Geralt felszáll a lovára? Odacsúszik, aztán van, hogy még összevissza csúszkál a lovon, mire megtalálja a helyét. Régebben nem volt ilyen. Ezt nem találtam a changelogban. Meg úgy általánosságban több grafikai buggal is találkoztam még a B&W-s küldetés előtt.
  • bunny
    #12597
    Haha, egyszerre küldtük :)
  • bunny
    #12596
    Új patch: 1.22 leírás
    Úgy nézem javítják az eltűnő NPC hibát, yippee!
  • FartingSquirrel
    #12595
    Patch 1.22 changelog
  • molnibalage83
    #12594
    Attól függ, hogy milyen nehézségi szinten tolod. Az összes helyre csak akkor érdemes elmenned, ha csak egy végigjátszást akarsz, egyébként felesleges, mert XP-t nem kapsz érte. És Velen és A Novigradtól keletre eső területek kb. 1/3-án nem is jártam az első végigjátszás alatt soha. Van két végigjátszásni tartalom a játékban, felesleges egybe belerakni az egészet.

    A 3. nehézségi szinten is teljesen mindegy, hogy milyen rúnát használták vagy bármi mást. A W3 sajnos egyik ökörsége az, hogy a fő meghatározó tényező az, hogy hanyadik szintű vagy és nem a fegyvereid statja. Alig jobb fegyverekkel leverhető mondjuk az a 14. szintű lény, akit 11 szinten meg sem tudsz sebezni, mert a szint difi számít. Én egy idő után az alapján választottam hacukát, hogy mi tetszik és az 1000 aranyas potionnel úgy osztottam el újra a skillpontokat, hogy a vért típushoz menjen a bónusz adás.
  • lwb
    #12593
    A válasz egyszerű: ahogy érzed. Én az első végigjátszást úgy csináltam, hogy azért kapjak xp-t a főszálban, tehát igyekeztem 4 szinten belül maradni a főküldetéseknél. Egy csomó witcher küldetést kihagyhatsz, ha akarsz pl. A mellékküldetések is inkább érdekesek, mint sok xp-t adnak (a főszál adja a legtöbbet - persze csak ha nem vagy túl magas szinten), ezért ráérsz a végén is ezekkel bajlódni. Egy-kettő olyan van, amit érdemes időben megcsinálni (pl. Novigradban azokat, amiket Dijkstra ad - majd meglátod vagy a gwenteseket), mert bukod később.

    Rúnákat eléggé szórja a játék, szóval főleg lesser izéket nyugodtan tegyél, én ezzel nem bajlódtam nagyon. Ha witcher fegyverzeted van, akkor fejlesztgeted őket majd, de lényegében - én legalábbis - eléggé sűrűn cseréltem a fegyvereket, szóval nagyon ne kötődj egyikhez sem.

    Kötelező addon alatt nem tudom mire gondolsz. A két kiegészítőre? Egyik sem kötelező,de mindegyik erősen ajánlott. A főszál után ráérsz velük foglalkozni, odaszánták őket eleve. (magas szint kell mindkettőhöz)
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2016.06.15. 15:43:22
  • jan5650
    #12592
    Nemrég kezdtem el a játékot, jelenleg lvl 13 vagyok. Nagyon tetszik a játék, minden létező oldalküldetést megcsináltam eddig, most jutott el oda, hogy megérkeztem a mágus csajhoz. (fogalmam sincs hogy hívják, a banner bal oldalán van :D )
    A kérdésem csak annyi lenne, hogy érdemes a kezdő megyében mindent végigjárni? Falukat/ kérdőjeles helyeket? Vagy inkább haladjak a fő küldetéssel és ami útba esik csak azzal foglalkozzak? Lvl13-ason már csináltam lvl6-os küldiket is, amiket elfelejtettem. Kemény 1 XP-t ért :D

    Ruhákba/Kardokba mennyi pénzt/rúnát költsek? Sűrűn kell cserélni őket, vagy lesz olyan, hogy egy jobbat sokáig megtartok?

    Mik a kötelező addonok?
  • Myselor
    #12591
    még mindig annyira kurva jó hogy az hihetetlen:) de amúgy a B&W-ban benne van ez a nő.teljesen így néz ki.nem is értem miért nem rakták bele ezt a küldetést.csak megfenyegeti hogy visszajön érte
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2016.06.15. 15:22:35
  • Palinko
    #12590
    érdekesség, hogy egyik első trailer hogy összevág a B&W-al :D

  • Daermon
    #12589
    Jaja csak gyözzük kivárni :)
  • molnibalage83
    #12588
    Beregeltem, oszt meglátom. Még soha nem vettem részt ilyesmiben. :)
    A reg után kaptam meg az infót, hogy szeptemberen kezdenek...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.06.15. 10:14:29
  • bunny
    #12587
    Én pl. csak a tündét rakom ki első körben a kémlapok közül, mert miután vége a körnek nem csak decoy-jal hanem már bármely lapvisszahúzóval is felveheti. Én mindig a 2. körben rakom ki, kivéve ha láthatóan lesz harmadik kör, mert akkor nyilván ott. A lényeg, hogy ne legyen már utána lehetőleg forduló.
  • SzirmosSzisza
    #12586
    Disloyal szerintem arra utal, de felesleges találgatni amíg nem adják ki :)
  • Anonymus11234
    #12585
    Korántsem biztos, hogy a kémlapokat ittis az ellenfélhez kell kijátszanod, valószínűleg azért huzhatsz csak egyet.
  • DantesHUN
    #12584
    Így egy kártyát kapunk, csak így nem tudom mi értelme a kémnek. 8 pontos. tehát ha kijátszom ellened, te kapsz 8 pontot, én meg egy kártyát. Ami nem ha nem több 8 pontnál magammal toltam ki. Ha csak egy kártyát kapok az mire jó? Akkor inkább nem használok kémet, egyáltalán a pakliban.
  • Madi92
    #12583
    Én úgy képzelem el, hogy két kártyát húzol fel, egyiket megmutatja másikat nem és el kell döntened, hogy melyiket választod. Kb.
  • DantesHUN
    #12582
    Nem igazán értem mit akar. HOgy két kártyát húzok ,egyet arccal lefelé, egyet fel, és vissza kell rakni? Vagy mit ír?
  • Daermon
    #12581
    Ez tetszik :D
  • SzirmosSzisza
    #12580
    Ez így érdekes lesz, bár a többi kártya nélkül sokat nem mond.

    Geralt eléggé fogja a fejét :D

  • bunny
    #12579
    Jól játszanak, de azért legyőzhetőek, nekem második nekifutásra ment, elsőre a Nilfgardi elpáholt, de mondjuk ritka szar leosztásom volt, egy kém lap se, egy páros lap se , sőt még asszem visszahúzós lap se. Van ez így, sajnos nagyon sok olyan rész van a játékban, ami sokáig tart, könnyű bebukni viszont nincs lehetőség menteni. Oké, hogy ne lehessen boss fight közepén menteni, de szerintem egy picit átestek a Roach túloldalára.

    Ja, és ott nem lehet kártyát nyerni, jó előtte (még a mesevilág előtt) kellene befejezni azt a küldetést, mert utána szerintem bebugol. Én is így jártam.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.06.14. 17:29:06
  • MrStokes
    #12578
    STLM-hez van egy kiegeszito reshade mod, ami javit egy-ket dolgot es sotetebbe teszi az ejszakakat, meg kivalaszthatova valik a extreme grafika beallitas (ami opcionalis, nem muszaj hasznalni).
  • blackcalibra
    #12577
    Köszi szépen a tippet, nézegettem én is ezeket, de a Super Turbo lighting Mod valahogy elkerülhette a figyelmem, mert hát ez nagyon jól néz ki és nem emlékszem hogy láttam volna.
  • DantesHUN
    #12576
    A megoldás-ekem is mondták- a bor a küldetés tárgyak között van. Nem a borok, ételek, italok között.
  • Avenger
    #12575
    Nem közelíthető meg a barlang másik oldalról? Északon van egy egész nagy barlangrendszer, aminek a főbandita megölése után nyílik csak a túloldala.
    Ha az elf romoknál lévő gyertyagyújtós feladatra gondoltok, akkor nem mindegy milyen bort iszik geralt, a quest itemek közt van a jó bor, amit a hullától lehetett felvenni.
  • erasmus4
    #12574
    A 15 küldetést én meg tudtam csinálni, viszont az előadás nálam is bugos hiába iszok bort, próbáltma minden félét.
  • tom2004
    #12573
    Sziasztok!
    Segítségre van szükségem.
    - Mindenre kapható lovag mellék feladatnál, 14 küldetést teljesítettem de a 15 nem megy. Egy barlangba kell bejutnom amihez kulcs kell, de nem tudom hol találom a kulcsot. A barlangba gondolom banditákat kell megsemmisíteni.
    - Ettől eltekintve tetszett az előadás feladatnál, jó sorrendbe meggyújtom gyertyákat, elolvasom naplót, a befejezéshez bort kell innom az arénában. Megittam már 3 üveg bort, de nem fejeződött be a feladat. Mit kell tennem?
  • SzirmosSzisza
    #12572
    Ott is lehet kártyát nyerni. Nekem anno a gwenttel nem volt bajom, ellenben utána kb 30-szor lebokszoltak, mire sikerült továbbjutnom rajta :D
  • Andrews2007
    #12571
    Lehet bugos ez a kártya szerzéses küldi, igaz nem nyertem meg a végső meccseket a nagy bajnokságban ahol volt a csalásos történet rész is . Lehet azokat is beleszámolja? Azok orbitálisan nehezek voltak azon kívül mindenki mással meccseltem már és nyertem.