16775
banner
  • jocking
    #12650
    Lehet amatőr kérdés, de a Blood and Wine dlc-ben ha átmegyek az új mapra, akkor lesz még visszajárási lehetőségem a régire azalatt, amíg nem vittem végig a dlc-t?
  • genndy
    #12649
    B&W hozta ezt a bugot, 1.22 patchben elvileg javították.
  • Party Hard
    #12648
    Üdv
    Tudom, hogy vicessen hangzik de eltűnt a lovam farka.
    Nos modoltam egy kicsit a játékot és a lovon is változtattam de azután még nem volt probléma.
    Aztán ha jól figyeltem miután feltettem ezt a mód ot bejött a bug.
    Megpróbáltam kiszedtem( nexus mod managert használok) de sikertelen. Majd találtam direkt a problémára egyjavítást de ez sem segített
    Esetleg valakinek ötlete?
    Utoljára szerkesztette: Party Hard, 2016.06.17. 22:42:13
  • FartingSquirrel
    #12647
    Nekem 13 gigát töltött GOG-ról. Mondjuk én, mielőtt még elkezdte volna tölteni magától, csináltam egy fájlellenőrzést, mert gondoltam, akkor talán elkezdi tölteni a patch-et is. Így is lett, de meglepett, hogy 13GB.
  • MerlinW
    #12646
    Nem, de letöltheted a patch-et a GOG oldaláról is, úgy csak 2.7GB
  • molnibalage83
    #12645
    Akkor is képes befrissíteni magát, ha nincs 13GB szabad hely ott, ahova fel van téve?
  • Prof William
    #12644
    A mod oldalon aszt írták hogy az 1.22-es verzióval kompatibilis.

    Vagy ez a Patch már a 1.23-as? Mert nekem továbbra is 1.22-a verziószám.
  • genndy
    #12643
    Nem kompatibilis a játékverzióval. Tegnapelőtt jött egy patch, csomó modot még nem igazítottak hozzá.
    Ezért kell elolvasni a leírást, de a letöltéses részen is jelzi hogy melyikhez készült.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2016.06.17. 10:29:03
  • bunny
    #12642
    Párducra gondolt imho, ezért idézőjeleztem én is :) Nagymacska.
  • Prof William
    #12641
    Meglett a Nagymesteri Macska Páncél csak az a csukja idegesít.

    Leszedtem a csukja eltüntető modot de így meg a játék nem indult el. Kellett egy gyors helyreállítás, hogy újra menjen a játék.

    Végül inkább nem fejlesztettem a mellpáncélt, hogy ne legyen csukja. Vajon mi lehetett a baj a moddal? Tudja valaki? Vagy rosszul raktam fel? Simán bemásoltam a megjelölt mappába.
  • TOMSILENT
    #12640
    Toussain északi része, egy házikó pár rom mellett...menj már el oda és meg fogod csinálni.
  • Palinko
    #12639
    én a nemestől képet kaptam és nem is voltak oroszlánok, csak párduc, féreg, páva majd egy féreg ránktámadt
  • bunny
    #12638

    Én nem öltem meg az "oroszlánokat", de nem kaptam meg.
    Együttérzéshez jó a dögrémes küldetés is, ha nem ölöd meg.

    Utoljára szerkesztette: bunny, 2016.06.17. 07:27:01
  • lwb
    #12637
    Két helyen tudod tutira megszerezni:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az első a kieg eleje, amikor a shaelmarral harcolsz: ha nem ölöd meg, azonnal megkapod. A másik az a küldetés, amikor a nemest kísérgeted, aki "fényképezni" akarja a vadállatokat - itt ne öld meg az oroszlánokat és meg is kapod. Máshol is lehet, hogy megy, de ez a kettő a tuti.
  • Palinko
    #12636
    nekem meg pont az maradt ki, vegye már fel valaki
  • Shep
    #12635
    Hát kész, a játék csúcspontja tuti ,hogy a Keszeges küldetés, ezt már nem lehet überelni, bármi is legyen a továbbiakban :)
  • Sith
    #12634
    Szerintem csak csináld a questeket... nekem plda lovagi tornás után adta meg.
  • Daermon
    #12633
    Jó kérdés. Nekem pl semmit nem kellett csinálnom és megkaptam a kardot. Most viszem másodszor a kieget, de még nem tartok ott.
  • FartingSquirrel
    #12632
    Mindenki. Hatarozottan megmondtak, nem is egyszer, hogy mar nem foglalkoznak vele.
  • Peet199009
    #12631
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni a "csak egy maradhat" (tó közepéről kardmegszerzős) nevű küldiben.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már csak az együttérzést kellene bizonyítani (a többi pipás, de egyébként azokat sem tudom hogy konkrétani mivel sikerült elérni) de azt nem tudom hogyan kell. Valaki tudna benne segíteni?

    Köszi előre is!
  • bunny
    #12630
    Ki tudja, ki tudja!

    Eh, az új javítással végre a gwent-es küldit is be tudtam fejezni, újra jelöli az npc-ket és végre ott is vannak. Fincsi.
  • TOMSILENT
    #12629
    De hát mint tudjuk, ilyen nem lesz.
  • bunny
    #12628
    Az se rossz, lehetne olyan DLC, hogy időnként meglátogatnak a haverok egy kocsmázásra :)
  • TOMSILENT
    #12627
    Igen, ő jön.
  • Palinko
    #12626
    neeem, alapjátékban van a Yen, Triss dolog arra utaltam. a kiegben csak ez függ, hogy ki jön hozzád, de az már a befejezés után egy ilyen extrának az extrája jelenet...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk most gondolkodok rajta, hogy ki jöhet, ha mindkét nőt elrontottuk és Ciri is meghalt pl. akkor Dandelion? :d


    Ciri nem úgy jön mint szerelmes, hanem mint witcher, ha az lett a vége nálad. de ez lényegtelen mert neked majd Triss lesz mint mondtad. Shani nem befolyásol semmit ha jól tudom.
  • molnibalage83
    #12625
    Egyébként akkor a kiegben elérhető befejezések száma az függ az alapjáték választásaitól?
  • molnibalage83
    #12624
    Ez most komoly? A nevelt lányoddal is összejöhetsz? Én még nem vagyok a kieg közelében sem, de már azon elgondolkoztam, hogy az alapjáték vége után, mikor Triss felé megvan a vallomás, akkor utána meghúzzam Shani-t vagy bárki mást? Hogyan néz az ki..?

    Nekem Triss annyira bejön, hogy a mostani végigjátszás során is az ő extra jeleneteit akarom látni. Ha SoR modot tolom, majd akkor lesz Yenn megnézve.

    Kevés viccesebb jelenet volt annál, mikor az emlékvesztés miatt mentegetőző Geraltot Yenn kibaszta varázslattal a tó közepére. Ott hangosan röhögtem. )
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.06.16. 15:29:45
  • Palinko
    #12623
    ő akkor jön ha édes hármas megvolt, vagy elhajtottad mindkét csajt
  • Sith
    #12622
    Ép ez az hogy Cirit szeretném elővarázsolni.. neki nem vallottam szerelmet
  • bunny
    #12621
    Őszintén szólva engem zavart kicsit, hogy a Triss vonal nem jött össze, de így, hogy Ciri-t kaptam kimondottan örülök neki. Jó a vöröske, nem mondom, de Ciri-vel szívesebben osztom meg a kecót, mégiscsak a nevelt lányom vagy mifene. Mondjuk a vendégágyban jól el tud tűnni, ott is van egy kis grafikai bug, túl mélyen kerül bele, nem tudom a többi csajnál előjön-e. Éjjel a fa alól bevonul a vendégszobába.
  • SzirmosSzisza
    #12620
    Adoring fan Oblivionból!
  • bunny
    #12619
    LOL :) Én azért megpróbáltam volna bevinni valami szörnyeteghez, azok többnyire megtámadják az NPC-t, ha más nem a farkasok.
  • DantesHUN
    #12618
    Attól, hogy alapban kivel voltál, kinek vallottál szerelmet.
  • Sith
    #12617
    Mitől függ hogy ki látogat meg a végén?
    Gondolom egyrészt a sima játék befejezésétől... de ezen kívül?
  • Prof William
    #12616
    Hát igen az igaz szerelem...

    Triss vagy Yen mikor követte Geraltot a fél világon át?
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2016.06.16. 10:21:24
  • Shep
    #12615
    Hát ez óriási poén.
  • Daermon
    #12614
    Geralt régi szeretője? :DDD
  • TOMSILENT
    #12613
    Valami nemes nő bugot is kijavít a patch
  • endorphinz
    #12612
    "Fixes issue whereby witcher gear and diagrams could go missing." - érdekes, mikor itt felvetettem ezt a hibát rögtön az ATI kártyámra kaptam köpködést, meg mit képzelek bugnak gondolom ezt a Witcherbe nincs is bug, meg ti amúgy se találkoztatok vele így akkor nem is létezik a hiba... lol (nem pont neked szól, csak néhány ember teljesen el van rugaszkodva a valóságtól)
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2016.06.15. 23:26:15
  • Prof William
    #12611
    Már kint van? Az előbb néztem meg és nekem még nem szedett semmit.